Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν έχεις κάνει ανανέωση τον τελευταίο μήνα τότε μπορείς να κάνεις "sos επέκταση υπολοίπου" κατά 2.50 ευρώ που θα είναι αρκετό για να πάρεις πακέτο με 10.40. Θα σου τα πάρει στην επόμενη ανανέωση συν αλλά 40 λεπτά αν θυμάμαι οπότε βλέπεις αν σε συμφέρει.

 

Αν καταλήξεις να κάνεις ανανέωση τώρα, βάλε 13 ευρώ ώστε να ανεβάσει το υπόλοιπο πάνω από 20.8 και να μπορείς να πάρεις πακέτο δύο μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις κάνει ανανέωση τον τελευταίο μήνα τότε μπορείς να κάνεις "sos επέκταση υπολοίπου" κατά 2.50 ευρώ που θα είναι αρκετό για να πάρεις πακέτο με 10.40. Θα σου τα πάρει στην επόμενη ανανέωση συν αλλά 40 λεπτά αν θυμάμαι οπότε βλέπεις αν σε συμφέρει.

 

Αν καταλήξεις να κάνεις ανανέωση τώρα, βάλε 13 ευρώ ώστε να ανεβάσει το υπόλοιπο πάνω από 20.8 και να μπορείς να πάρεις πακέτο δύο μήνες.

Δε νομίζω να του δώσει επέκταση, με τόσο μεγάλο διαθέσιμο υπόλοιπο. Στα 2€ πρέπει να είναι το όριο, χωρίς όμως να είμαι σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάντως μοιράζει δωράκια

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Δουλευει η εφαρμογή σε σας;

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχε θέμα το απόγευμα , πρίν καμιά ώρα περίπου έστρωσε. Τώρα είναι κομπλέ.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχε θέμα το απόγευμα , πρίν καμιά ώρα περίπου έστρωσε. Τώρα είναι κομπλέ.
Έστρωσε ναι

 

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το "μαύρο πρόβατο" προσφέρει 400 η 500 λεπτά ομιλίας;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το "μαύρο πρόβατο" προσφέρει 400 η 500 λεπτά ομιλίας;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Επιβεβαιώνω κι εγώ επίσημα ( μου ήρθε ως δωράκι - ειδοποίηση σήμερα) 400' 1 γίγα με 5 ευρώ.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ενάμιση μήνα έχουν σταματήσει να μου έρχονται προσωπικές προσφορές είτε στην εφαρμογή είτε μέσω μηνυμάτων. Όλο το προηγούμενο διάστημα κάθε φορά ερχόντουσαν κανονικά και τα δύο.Οι ρυθμίσεις επικοινωνίας είναι μπλέ η επιλογή ,ναι, για να δέχομαι προσφορές. Τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ενάμιση μήνα έχουν σταματήσει να μου έρχονται προσωπικές προσφορές είτε στην εφαρμογή είτε μέσω μηνυμάτων. Όλο το προηγούμενο διάστημα κάθε φορά ερχόντουσαν κανονικά και τα δύο.Οι ρυθμίσεις επικοινωνίας είναι μπλέ η επιλογή ,ναι, για να δέχομαι προσφορές. Τι μπορεί να φταίει;

 

Ας επικοινωνήσεις με την Wind δηλώνοντας το ως βλάβη, ίσως κάτι έχει απορρυθμιστεί.

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε δώσει τον περασμένο μήνα

 

Τα τέσσερα νούμερα που διαχειρίζομαι έδωσαν αυτήν την φορά μόνο με 4.44 και 5 (μαύρο πρόβατο δηλαδή)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι είναι το "μαύρο πρόβατο", γιατί το λέμε έτσι και πώς το ενεργοποιούμε? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι είναι το "μαύρο πρόβατο", γιατί το λέμε έτσι και πώς το ενεργοποιούμε? Ευχαριστώ!

 

Είναι ένα πακέτο που εαν το ενεργοποιήσει κάποιος δεν θα έχει παράταση για 1 μήνα στον χρόνο λήξης του χρηματικού του υπόλοιπου. Σε όλα τα άλλα παλέτα θα έχει παράταση.

.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τι είναι το "μαύρο πρόβατο", γιατί το λέμε έτσι και πώς το ενεργοποιούμε? Ευχαριστώ!

 

Αν δεν κάνω λάθος είναι ένα πακέτο των €5 που σου έρχεται σαν προσφορά μέσα από την εφαρμογή και σου δίνει 400 λεπτά προς όλους & 1 GB για έναν μήνα.

 

Αυτό μου ήρθε προχθές μέσα στην εφαρμογή, και θα το ενεργοποιήσω την επόμενη εβδομάδα που θα βγω επιτέλους από το σπίτι - όσο είμαι σε τηλε-εργασία δεν χρειάζομαι χρόνο στο κινητό, ούτε ΜΒs.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έτσι είμαστε όλοι λίγο πολύ,γι' αυτό και δίνει πολλές προσφορές το σύστημα της wind από 3 ευρώ γίγα κλπ
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος είναι ένα πακέτο των €5 που σου έρχεται σαν προσφορά μέσα από την εφαρμογή και σου δίνει 400 λεπτά προς όλους & 1 GB για έναν μήνα.

 

 

 

Αυτό μου ήρθε προχθές μέσα στην εφαρμογή, και θα το ενεργοποιήσω την επόμενη εβδομάδα που θα βγω επιτέλους από το σπίτι - όσο είμαι σε τηλε-εργασία δεν χρειάζομαι χρόνο στο κινητό, ούτε ΜΒs.

Αν το ενεργοποιήσεις να ενημερώσεις την παρέα αν άλλαξε κάτι (αν και δεν το νομίζω)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

5 Νέα πακέτα στο App Μόλις ανέβηκαν...

Ποια είναι;

Τα ίδια βλέπω στην εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον αναφέρεται για αυτά που γράφαμε τις προάλλες πριν λίγες μέρες ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν κόλλησε η ένδειξη πάλι, ενεργοποίησα more σε υπόλοιπο που λήγει 28/3 και δεν πήρε παράταση ενός μήνα κατά τα γνωστά, δηλαδή ως 12/4. Μήπως επειδή 13/3+15μ=28; Νομίζω τις άλλες φορές το είχε δώσει και για πάνω από 15 μέρες λήξη, αλλά δε θυμάμαι και με σιγουριά πια.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αν το ενεργοποιούσες μετά την 13/3 θα σου έδινε παράταση.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...