Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ας το κοψουν και το επομενο λεπτο. επωφεληθηκες εσυ και ποσοι ακομα εστω και μια φορα; αυτο ειναι το κερδος. αυτη ειναι η ουσια υπαρξης του φορουμ

 

Η ύπαρξη του φόρουμ δεν είναι να γράφεις ανά 3 ποστ κάτι που υπάρχει ενώ δεν θα έπρεπε. Πες το μία δύο φορές και τέλος. Και προσωπικά δεν περίμενα το φόρουμ να ενημερωθώ για αυτό. Το ανακάλυψα τυχαία μόνος από την πρώτη μέρα που άλλαξε η εφαρμογή.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω,οι διαγωνισμοί με τα flames είναι αλήθεια ή μουφα;και που βλέπεις τους νικητές;

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είχα κερδίσει το καλοκαίρι 1 TB για 3 μήνες.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και μια άλλη διάσταση στο θέμα

Όσοι έχουν απορίες ας κάνουν τον κόπο να διαβάσουν τις τελευταίες 4-5 σελίδες πριν γράψουν την ερώτησή τους.

Είναι κουραστικό να διαβάζουμε όλο τα ίδια και τα ίδια επειδή κάποιος βαριέται να διαβάσει και προτιμάει τον εύκολο δρόμο της ερώτησης.

Εγώ προσωπικά δεν απαντώ ποτέ σε μια ερώτηση που είχε υποθεί λίγες μέρες πιο πριν και το ίδιο συνιστώ σε όλους όσους απαντάνε εδώ μέσα.

Στη σελίδα 3048, δηλ 3 σελίδες πριν γράφει κάποιος "δεν έχω το χρόνο να διαβάσω". Μάλιστα. Και εμείς τι είμαστε οι αργόσχολοι (άλλη λέξη ταιριάζει αλλά θα το κόψει ο Βασίλειος) που έχουμε το χρόνο να απαντάμε κ να ξανααπαντάμε τα ίδια;

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορει κανείς να στειλει ένα PM .

Και να μην γράφονται τα ίδια και τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν επιθυμεί να απαντήσει, απλώς δεν απαντά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχουν κάποιο δίκαιο snapp + balkos, η αλήθεια να λέγεται.

 

Κάποια πράγματα ίσως τραβάνε περισσότερο από ότι θα έπρεπε.

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν επιθυμεί να απαντήσει, απλώς δεν απαντά.

 

Προφανώς και δεν απαντά. Αυτό έγραψα.

Όμως το θέμα δεν είναι αυτό. Έχει καταντήσει κουραστικό και βαρετό να βλέπουμε ότι υπάρχουν καινούργιες αναρτήσεις , να μπαίνουμε να ενημερωθούμε και να διαβάζουμε όλο τα ίδια και τα ίδια.

Αυτό είναι που δεν επιθυμώ και αναγκάζομαι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε ενα μυνημα πριν λιγο "ο προσωρινος κωδικος σας F2G ειναι ο ταδε" ενω δε ζητησα κατι απο τη Wind. Μηπως προσπαθησε καποιος να μπει με τον αριθμο μου και να κανει login σε κανα app. Ειναι κατι ανησυχητικο?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Οκ και εφοσον εγω δε χρησιμοποιησα το κωδικο δε πιστευω να απεκτησε προσβαση σε κατι

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Το είχες βάλει στα αγαπημένα;

 

Ναι, ήταν στα αγαπημένα αλλά δεν λειτούργησε ξανά πριν την ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως λειτουργεί το blender 2 ; Αν έχει απαντηθεί όλα καλά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα, μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως λειτουργεί το blender 2 ; Αν έχει απαντηθεί όλα καλά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλησπέρα, έχεις 450 λεπτά προς όλους ή 120 SMS ή 1.2 GB

Όταν χρησιμοποιείς κάποιο από αυτά τότε μειώνονται τα άλλα 2.

Δεν είναι και 450 και 120 και 1.2.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση μάλλον πως σε αυτό θα καταλήξω γιατί βλέπω τα υπόλοιπα προγράμματα και δεν με βολεύουν. Λόγω φορητότητας από τον Cosmote στην Wind θα έχω κάποια λεπτά προς όλους έτσι με αυτό θα έχω αυτό που θέλω. Εξάλλου η ομιλία πλέον μετράει και το ίντερνετ.
Link to comment
Share on other sites

Είναι λιγάκι "παράξενο" πακέτο. Το πιο "ολοκληρωμένο" φαίνεται το talk to all & data plus συνδυάζοντας το προνόμιο του log n Win.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να πάρω το πακέτο more με τον τρόπο που περιγράφετε σε προηγούμενα post αλλά η ανανέωση χρόνου δεν έγινε. Μάλλον το κατάλαβαν και το έκλεισαν ή δεν ισχύει για όλους. Edited by dioskur
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να πάρω το πακέτο more με τον τρόπο που περιγράφετε σε προηγούμενα post αλλά η ανανέωση χρόνου δεν έγινε. Μάλλον το κατάλαβαν και το έκλεισαν ή δεν ισχύει για όλους.

 

Ούτε σε μένα ανανεώθηκε ο χρόνος.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να στείλω σε άλλον το login δώρο και δεν το στέλνει.Εδω και δύο μέρες προσπαθώ

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι για να πάρει ο άλλος το log n win πρέπει να έχει μη μηδενικό υπόλοιπο, μήπως φταίει αυτό;

 

Και να έχει ανανεώσει τους τελευταίους 2 μήνες

 

Αλλιώς ειναι Bug

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Και να έχει ανανεώσει τους τελευταίους 2 μήνες

 

 

 

Αλλιώς ειναι Bug

Δεν είναι 2 μήνες είναι περισσότερο (δεν ξέρω ακριβώς)

 

Πριν ένα μήνα έκανα ανανέωση στην μάνα μου, το πρώτο login bonus προσπάθησα να το στείλω στην αδερφή μου (ανανέωση >2 μηνών) και δεν το πήρε

 

να το στείλω σε μένα όμως το πήρε (τότε ανανέωση<2).

 

Οι μέρες πέρασαν και έφτασα και εγώ στο (ανανέωση>2) αλλά δεχόταν κανονικά να το στείλει.

 

Το τελευταίο ήταν πριν 6 μέρες και δούλεψε. Το πήρα κανονικα

 

Εν κατακλείδι, η wind , ανοίγει πόρτες στο λογισμικό της προφανώς για να κάνει νταβαντουρι (όπως έλεγε ο παππούς μου από την Πόλη) και παρακολουθεί τα γατονια πως αντιδρανε.

 

Διότι η αλήθεια είναι ότι όλα αυτά μόνο τα γατονια του φόρουμ τα παίρνουν χαμπάρι για την μάζα είναι φιλά γράμματα.

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Με μπέρδεψες, το log n win δώρο το έχεις μέχρι ένα μήνα μετά την ανανέωση, πως γίνεται να το στείλεις στον εαυτό σου δύο μήνες μετά την ανανέωση; Εκτός αν εννοείς ότι έδωσες από άλλο λογαριασμό προς εσένα μετά τον πρώτο μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα στην μάνα μου 20 Ιανουαρίου και έστειλα το login bonus στο δικό μου νούμερο που είχα ανανεώσει τελευταία φορά στις 21 Νοεμβρίου

 

Τελευταία φορά που έστειλα login από το νούμερο της μάνας μου στο δικό μου ήταν στις 17 Φεβρουαρίου (χωρίς να έχω κάνει καμμία ανανέωση στο δικό μου νούμερο)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...