Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το πακετο more οταν ενεργοποιεις το πακετο 10,40 ευρω μεσα σε ποσες ημερες μπορεις να ενεργοποιησεις το πακετο more ; σε 15 ημερες;

και ισχυει για 15 ημερες ; σωστα; .

200 λεπτα προς ολους + 200mb ιντερνετ και δωρο 100sms Προς ολους και ολα αυτα με 3 ευρω;

 

παντως πολυ κακο επισης στην wind free to go να μην εχει πακετα ομιλιας για 1 εβδομαδα ή για 24 ωρες οπως εχει το vodafone cu αλλα και το whats up.

 

Βάλε το πακέτο more στα αγαπημένα και ενεργοποιείται όποτε θες!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει να ενεργοποιήσει το more δύο φορές στην συνέχεια;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει να ενεργοποιήσει το more δύο φορές στην συνέχεια;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

To ένα πίσω απο το άλλο όχι. Αλλά γιατί να το κάνεις έτσι και να μην ενεεργοποιήσεις το επόμενο όταν το χρειαστείς?

 

Εντός 10 ημερών ναι έχω ενεργοποιήσει δυο πακέτα more, και δούλεψε

I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το πακέτο more στα αγαπημένα και ενεργοποιείται όποτε θες!

 

Έχω το more στα αγαπημένα. Το ενεργοποιήσα μία φορά και μόλις έληξε το ενεργοποίησα και δεύτερη. Δούλεψε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εννοούσα παίδες, μόλις λήξει να το ξανά ενεργοποιήσεις --> 2*3=6 και παράταση χρόνου ;)

 

Αφού δουλεύει, ΤΈΛΕΙΑ :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Βάλε το πακέτο more στα αγαπημένα και ενεργοποιείται όποτε θες!

 

Το εβαλα στα αγαπημενα για να το βρισκω ευκολα , δηλαδη τωρα το πακετο more θα μπορω να το ξανα ενεργοποιησω ποσες φορες; πρεπει να μην εχει ληξει το πακετο Talk to All & Data + που εχω ενεργοποιησει; . Εγω καταλαβα οτι μονο μια φορα μπορω να το ενεργοποιησω και νομιζω οτι εαν περασουνε 10 ή 15 ημερες απο την ενεργοποιηση του πακετου Talk to All & Data + , πρεπει να εξαφανιζεται το πακετο more αμα δεν το εχεις ενεργοποιησει. Τωρα δεν ξερω αμα το εχεις ηδη ενεργοποιησει τι γινεται!!.

 

τελικα το βρηκα στο τιμοκαταλογο του wind free to go εδω https://www.wind.gr/ext_files/prepaid/f2g/files/timokatalogos-ianouarios-2021-v2.pdf

F2G πακέτα MORE αξίας 3€ (διαθέσιμα έως και 15 ημέρες μετά την ενεργοποίηση πακέτου αξίας από

10,40€)

Στην σελιδα 4 το αναγραφει οτι το πακετο more μπορει να ενεργοποιηθει εως και 15 ημερες απο την ενεργοποιηση του πακετου αξιας 10,40 ευρω!! Δεν αναγραφει ομως ποσες φορες!! θεωρω οτι μονο μια φορα θα γινεται.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Κάνε αυτό που σου είπαν , βάλε δηλαδή στα αγαπημένα το πακέτο more και μπορείς να το ενεργοποιείς κάθε δεκαπέντε μέρες ανεξάρτητα του talk to all & data plus
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναγραφει ομως ποσες φορες!! θεωρω οτι μονο μια φορα θα γινεται.

 

Μην θεωρείς τίποτα ;)

 

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μην θεωρείς τίποτα ;)

 

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

και παλι αβεβαιη την βλεπω την απαντηση σου , δηλαδη αμα το εμφανισει το ενεργοποιεις οκ , δεκτο και διαβασα οτι παρατεινεται και η ημερομηνια ληξης οταν ενεργοποιω πακετο πολυ καλο και αυτο.

Αλλα συνηθως μια φορα το χρειαζεσαι το more , διοτι συνηθως στην δευτερη φορα θα ληξει το πακετο talk and more + και θα πρεπει να το ξανα ενεργοποιησω.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

... το έγραψα πιο πάνω να το ξαναπώ διαφορετικά

 

..με 2 φορές το more βγάζεις μήνα, αν συνεχίσει μαζί με τις προσφορές (3€) είναι ότι καλύτερο για κάποιους από εμάς ...

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς δοκιμάσει να ενεργοποιήσει το more δύο φορές στην συνέχεια;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Επιβεβαιώνω ότι λειτουργεί και έτσι, 2 πακέτα more, το ένα ακριβώς μετά το άλλο.

 

Στάλθηκε από το Power 3S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω φορητότητα σε f2go θα ενεργοποιήσω το πρώτο πακέτο των 10.40 και στην λήξη του μπορώ να ενεργοποιήσω το more ;
Link to comment
Share on other sites

... το έγραψα πιο πάνω να το ξαναπώ διαφορετικά

 

..με 2 φορές το more βγάζεις μήνα, αν συνεχίσει μαζί με τις προσφορές (3€) είναι ότι καλύτερο για κάποιους από εμάς ...

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

δεκτο αυτο που λες αλλα δεν ξερουμε ποσο καιρο θα κρατησει! , επισης καθε ποτε θα πρεπει να βαζουμε το πακετο των 10,40 ευρω ; για να μας το ξανα δωσει; πες οτι βαζω 2 φορες και περναω ενα μηνα μετα τον επομενο τι γινεται ; ξανα αγορασω το πακετο των 10,40 ευρω; . δεν εχω βγαλει ξεκαθαρα ακρη με το πακετο more .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

15 GB για 30 ημέρες με 10,40 δίνει παράταση για 30 μέρες το συγκεκριμένο δωράκι...???
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως ναι,ας απαντήσουν και άλλοι που το έχουν ενεργοποιήσει.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω φορητότητα σε f2go θα ενεργοποιήσω το πρώτο πακέτο των 10.40 και στην λήξη του μπορώ να ενεργοποιήσω το more ;
Από την σελίδα της wind

 

Για να κάνεις δικό σου το πακέτο More, πρέπει πρώτα να ενεργοποιήσεις ένα από τα βασικά, Smart Combo, Data, Voice & SMS ή ένα από τα διεθνή Πακέτα.

 

Από εκεί και πέρα αν διαβάσεις τα προηγούμενα σχόλια μπορείς να βγάλεις χρήσιμα συμπεράσματα και να κινηθείς οικονομικά, ....

 

...μελέτη θέλει

 

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση αλλά λυπάμαι που δεν έχω τον χρόνο να διαβάσω τα προηγούμενα λήμματα και θέτω ερωτήσεις που απλά γεμίζουν το thread.
Link to comment
Share on other sites

είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει με την εφαρμογή πάντως, κάθε τρεις και λίγο βάζω το νούμερο του πατέρα μου ώστε να βλέπω ημερομηνίες λήξης , υπόλοιπα κλπ και μετά από καμιά εβδομάδα κάνει log out με αποτέλεσμα να πρέπει να έχω στα χέρια μου την συσκευή ώστε να κάνω login ξανα.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει σε πολλούς και σε μένα το κάνει στα δύο απ'τους τέσσερις αριθμούς που έχω. Φτιάξε προφίλ με user name και λογικά θα στρώσει.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει σε πολλούς και σε μένα το κάνει στα δύο απ'τους τέσσερις αριθμούς που έχω. Φτιάξε προφίλ με user name και λογικά θα στρώσει.

 

ναι αυτό θα κάνω τελικά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ ενεργοποίησα το 3€ πακέτο more πρίν περίπου 15 μέρες. Το πήρε κανονικά μου έδωσε και παράταση υπόλοιπου 30 μερών χωρίς ποτέ να έχω πάρει κάποιο άλλο πακέτο. Δεν ξέρω αν μετράει το log n win που έπαιρνα δωρεάν μετά από κάθε ανανέωση 10€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διευκρινίση μη μπερδέψω κανένα. Το πακέτο more των 3€ το πήρα βάζοντας το στα αγαπημένα με το κόλπο με την καρδιά που την κάνουμε μπλέ. Όχι απλά από το μενού more της εφαρμογής. Εκεί πραγματικά δεν σε αφήνει.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά :)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ ενεργοποίησα το 3€ πακέτο more πρίν περίπου 15 μέρες. Το πήρε κανονικά μου έδωσε και παράταση υπόλοιπου 30 μερών χωρίς ποτέ να έχω πάρει κάποιο άλλο πακέτο. Δεν ξέρω αν μετράει το log n win που έπαιρνα δωρεάν μετά από κάθε ανανέωση 10€.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Διευκρινίση μη μπερδέψω κανένα. Το πακέτο more των 3€ το πήρα βάζοντας το στα αγαπημένα με το κόλπο με την καρδιά που την κάνουμε μπλέ. Όχι απλά από το μενού more της εφαρμογής. Εκεί πραγματικά δεν σε αφήνει.

Το είχες ενεργοποιήσει πρώτα και μετά σε άφηνε να το κάνεις μπλε?

 

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...