Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπήκα από υπολογιστή για να τσεκαρω τα κινητά και είδα τις παρακάτω εικόνες

 

Μιλάμε οι άνθρωποι δεν παίζονται

4cfb6e44b4abdc591c51d059794d637b.jpgdc913d8cd3c9c0b3fc54323b208140b2.jpg

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

εδω τους στέλνουν εικόνες με τα λάθη στην κατανάλωση λεπτών ομιλίας και μας απαντούν ότι η κατανάλωση στα data είναι σωστή
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα από υπολογιστή για να τσεκαρω τα κινητά και είδα τις παρακάτω εικόνες

 

Μιλάμε οι άνθρωποι δεν παίζονται

4cfb6e44b4abdc591c51d059794d637b.jpgdc913d8cd3c9c0b3fc54323b208140b2.jpg

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Χεχεχεχε

η telestet ποτέ δεν πεθαίνει

 

εταιρεία τεχνολογίας και τηλεπικοινωνιών σου λέει μετά

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

4cfb6e44b4abdc591c51d059794d637b.jpg
Με άλλο τρόπο βρίσκεις ημερομηνία; π.χ. από το app ή αν καλέσεις στο 1269?

Ελπίζω να έχει μπερδευτεί το σύστημά τους και να μην υπάρχει ημερομηνία λήξεως! Κάποτε μου είχε τύχει σε ένα καρτοκινητό της MTN στην Κύπρο να μου βάλει (ανεξήγητα) ημερομηνία λήξεως περισσότερο από 2 χρόνια...

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι στην εφαρμογή και με μήνυμα η ημερομηνία είναι οκ. Φαίνεται είναι θέμα της ιστοσελίδας. Κρίμα όμως δίνουν κακή εικόνα από ένα γελοίο σε απλότητα θέμα.

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα ακριβώς την ίδια προσφορά χθες και δεν πήρα παράταση επίσης.

Στης κόρης μου που έβαλα πακέτο πριν 5 μέρες πήρε παράταση 1 μήνα.

Σκέφτηκα ότι ΙΣΩΣ οι προσφορές που βγάζει στο app ψηλά με το σχήμα - κόκκινο πακετάκι (δίπλα στην καμπανούλα) να μη δίνουν παράταση ενώ τα πακέτα να δίνουν.

Μπήκα στον κόπο και διάβασα όλα τα σχετικά μνμ από 26/11. Κανείς δεν παραπονέθηκε ότι με πακέτο δεν του παρέτεινε τη λήξη.

Στις προσωπικές προσφορές οι γνώμες διίστανται . Σε άλλους παρέτεινε σε άλλους όχι. Ιδίως κανείς δεν έγραψε ότι πήρε παράταση με προσωπική προσφορά των 5€.

 

Συνεχίζοντας το παραπάνω μνμ μου, μου ήρθε προσφορά 3€ στο ίδιο κινητό που αναφέρω παραπάνω ότι δεν πήρα παράταση με προσφορά 5€ στις 06/01/21.

Την ενεργοποίησα σήμερα και πήρα μηνιαία παράταση κανονικά:).

Συνεπώς δεν έχει κάτι ιδιαίτερο το νούμερό μου. Η προσφορά των 5€ είναι το μαύρο πρόβατο (που λέει και ο ΗΕΟ).

Edited by balkos
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους λήγει το υπόλοιπο μου μεθαύριο έχω 2 προσφορές 400 λεπτά και 1GB 5€ ( Το μαύρο πρόβατο), 3GB 3€, και το more για 15 ημέρες πού είχε αναφερθεί πριν.

Ποιο από τα 3 να ενεργοποιήσω για να έχω παραπάνω πιθανότητα να παραταθεί ο χρόνος?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το έγραψες μόνος σου! Απορρίπτεις το μαύρο πρόβατο, ρισκάρεις ενδεχομένως με το more (κάποιοι παίρνουν κ κάποιοι όχι παράταση λήξης υπολοίπου) και φυσικά η προσφορά με τα data( εφόσον τα χρειάζεσαι) το πλέον σιγουράκι :)

Προσωπικά μου έχουν έρθει οι παραπάνω προσφορές μαζί με ανανέωση μες στο σκ 12 ευρώ με 500' προς όλους & 2 γίγα όμως μαζί μου ήρθε και η μόνιμη προσφορά ( μόνο για σένα) με κάθε ανανέωση 1500' προς όλους και 2 γίγα οπότε όπως καταλαβαίνεις θα επιλέξω την τελευταία και καλύτερη ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το έγραψες μόνος σου! Απορρίπτεις το μαύρο πρόβατο, ρισκάρεις ενδεχομένως με το more (κάποιοι παίρνουν κ κάποιοι όχι παράταση λήξης υπολοίπου) και φυσικά η προσφορά με τα data( εφόσον τα χρειάζεσαι) το πλέον σιγουράκι :)

Προσωπικά μου έχουν έρθει οι παραπάνω προσφορές μαζί με ανανέωση μες στο σκ 12 ευρώ με 500' προς όλους & 2 γίγα όμως μαζί μου ήρθε και η μόνιμη προσφορά ( μόνο για σένα) με κάθε ανανέωση 1500' προς όλους και 2 γίγα οπότε όπως καταλαβαίνεις θα επιλέξω την τελευταία και καλύτερη ;)

 

1500' προς όλους και 2 γίγα που το στελνεις??και με τη χρεωση?

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή σε μορφή δώρου σού δίνει νέο αριθμό με 1500' προς όλους και 2 γίγα άλλα όταν πας να βάλεις τα στοιχεία σου να αποσταλεί βγάζει σφάλμα ξέρει κανείς τι γίνεται?
Link to comment
Share on other sites

Όχι, αλλά συμβαίνει και σε μενα, το δοκίμασα από περιέργεια

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το προνομιακο με 1500 προς ολους με 10 ευρω,υπαρχει πιθανοτητα καποια στιγμη να πουνε δεν ισχυει και να το σταματησουν?ειναι προνομιακο οχι φοιτιτικο
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά υπάρχει πάντα η περίπτωση να το σταματήσουν ή να αυξήσουν την τιμή του.
Link to comment
Share on other sites

MOΛIΣ KATANAΛΩΣEΣ TO 80% AΠO TA MB AΠO THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΣOY ΔINEI 100 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 10 GB. ΓIA NA EΛEΓΞEIΣ TO YΠOΛOIΠO ΣOY AΠO AΛΛA ΠAKETA 'H ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ TΩPA ΣTO MYF2G APP.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμιτες.

Μου ήρθε μήνυμα χθες ότι σε 15 μέρες λήγει το υπόλοιπο μου, έκανα μια αγορά ένα πακέτο more και τωρα η λήξη υπολοίπου μεταφέρθηκε από 01/02 στις 17/02.

Λέτε να μου τα μηδενισουν στις 01/02 ή όχι;

Ρωτάω λόγω του μηνύματος που ήρθε.

Ευχαριστώ!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμιτες.

Μου ήρθε μήνυμα χθες ότι σε 15 μέρες λήγει το υπόλοιπο μου, έκανα μια αγορά ένα πακέτο more και τωρα η λήξη υπολοίπου μεταφέρθηκε από 01/02 στις 17/02.

Λέτε να μου τα μηδενισουν στις 01/02 ή όχι;

Ρωτάω λόγω του μηνύματος που ήρθε.

Ευχαριστώ!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Ισχυει κανονικα.

Aν δεις τις τελευταιες σελιδες εχει γινει σε πολλες περιπτωσεις (και σε μενα)

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει κανονικα.

 

Aν δεις τις τελευταιες σελιδες εχει γινει σε πολλες περιπτωσεις (και σε μενα)

Ισχύει κανονικά η καινούργια ημερομηνία λήξης εννοείς;

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι μην αγχώνεσαι, το ίδιο συνέβη και με μένα... διάβασε δυο τρεις σελίδες πίσω και θα δεις το αναφέρουν και άλλοι χρήστες.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι μην αγχώνεσαι, το ίδιο συνέβη και με μένα... διάβασε δυο τρεις σελίδες πίσω και θα δεις το αναφέρουν και άλλοι χρήστες.
Σας ευχαριστώ πολύ!!!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω με την προσφορά 3€ 3GB πήρε παράταση η λήξη υπολοίπου μου 1 μήνα που έληγε αύριο.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συμφορουμιτες.

Μου ήρθε μήνυμα χθες ότι σε 15 μέρες λήγει το υπόλοιπο μου, έκανα μια αγορά ένα πακέτο more και τωρα η λήξη υπολοίπου μεταφέρθηκε από 01/02 στις 17/02.

Λέτε να μου τα μηδενισουν στις 01/02 ή όχι;

Ρωτάω λόγω του μηνύματος που ήρθε.

Ευχαριστώ!

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Από την στιγμή που η ημερομηνία λήξης μεταφέρθηκε στην εφαρμογή κατά 30 μέρες, αυτό σημαίνει ότι έτσι είναι.

 

Μιλάω εκ προσωπικής πείρας και φυσικά

περιστατικό που αλλά λέει η εφαρμογή και άλλη είναι η πραγματικότητα δεν έχει αναφερθεί και ελπίζω να μην αναφερθεί

 

Το γεγονός βέβαια είναι ότι τα υπολογιστικά συστήματα της wind έχουν κάποια θέματα....

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στην cosmote δε μεταφέρετε αν αγοράσεις κάτι? Νομίζω ότι τουλάχιστον τα λεπτά δε λήγουν αν έχεις πάρεις πακέτο αλλά δε θυμάμαι να μηδενίζουν τα χρήματα?
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Μηδενίζουν τα χρήματα μετά το πέρας του διμήνου και μετά το 3μηνο μπαίνει φραγή. Το πλεονέκτημα είναι ότι μεταφέρονται τα πάντα από πακέτα αν ανανεωσεις πριν λήξουν ακόμη και τα bonus mb από την ανανέωση.

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει αλλάξει και σε σας η ένδειξη (logo) της εταιρείας σε Wind Greece 2021 ?

Screenshot-20210121-082729.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...