Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα που έκανα επανεκκίνηση το iPhone 12 στη θέση του ονόματος δικτύου γράφει WIND GREECE 2021.... τι είναι πάλι τούτο; Πρώτη φορά το βλέπω...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που έκανα επανεκκίνηση το iPhone 12 στη θέση του ονόματος δικτύου γράφει WIND GREECE 2021.... τι είναι πάλι τούτο; Πρώτη φορά το βλέπω...

 

 

Άλλαξε και σε μένα . Μάλλον παίζουν

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πακετάκι είναι για 15 ημέρες, ο χρόνος λήξης της κάρτας σας επεκτάθηκε 1 μήνα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ακριβως, επεκτάθηκε 30 μέρες.

 

Το πακέτο που είναι είχα βάλε (προσωπική προσφορά 3 ευρώ = 200 λεπτά 1 γιγα 20 άμα) έληγε στις 13 Ιανουαρίου μαζί με το υπόλοιπο.

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα....και ήλπιζα ότι θα γίνεται κάποια αναβάθμιση δικτύου...

 

Θα γίνει και αυτό υπομονή..

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε, έχω εγκαταστήσει την myf2g app εφαρμογή στο android μου. Ενώ αρχικά είχα ελληνικό interface στο app κατά λάθος επέλεξα το εικονίδιο με την βρετανική σημαία με αποτέλεσμα τώρα να μου τα δείχνει όλα στα αγγλικά (view bundles, balance analysis κλπ.). Δηλαδή διάλεξα αγγλική γλώσσα μέσα στο app. Δεν βρίσκω τον τρόπο να το γυρίσω στα ελληνικά. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το κάνω, χωρίς να ξαναεγκαταστήσω την εφαρμογή απ' την αρχή; Ευχαριστώ.
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν κάνεις log out σου βγάζει την επιλογή της γλώσσας. Τραγικό λιγάκι...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω την παρέα ότι τα πακέτα more αν και έχουν ισχύ 15 μέρες επεκτείνουν το υπόλοιπο για 30 μέρες

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Καλήμερα. Εγώ ενεργοποίησα πακέτο more αλλά δεν άλλαξε η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Μήπως δεν ισχυει για όλους;

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Εγώ ενεργοποίησα πακέτο more αλλά δεν άλλαξε η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Μήπως δεν ισχυει για όλους;
Καλημέρα από ότι φαίνεται μάλλον κάτι τέτοιο παίζει αν και δεν θα έπρεπε

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μετατροπή από wind συμβόλαιο σε καρτοκινητή wind μου ζήτησαν 30€. Τελικά είναι νόμιμη η χρέωση αυτή ή παράνομη;Δεν προκύπτει από την ΕΕΤΤ ότι η χρέωση αυτή είναι παράνομη.
Link to comment
Share on other sites

Μετατροπή από wind συμβόλαιο σε καρτοκινητή wind μου ζήτησαν 30€. Τελικά είναι νόμιμη η χρέωση αυτή ή παράνομη;Δεν προκύπτει από την ΕΕΤΤ ότι η χρέωση αυτή είναι παράνομη.

 

Μπορούν να ζητήσουν όσο θέλουν για τις υπηρεσίες τους.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αν κάνεις log out σου βγάζει την επιλογή της γλώσσας. Τραγικό λιγάκι...

 

Sent from my Galaxy S10e

 

thank you ...

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Εγώ ενεργοποίησα πακέτο more αλλά δεν άλλαξε η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου. Μήπως δεν ισχυει για όλους;

 

Μετά από ενεργοποιήση πακέτου more το υπόλοιπο των χρημάτων πήρε παράταση 1 μήνα. Μέχρι και πριν 1,5 μήνα έπαιρνε παράταση μόνο 15 μέρες.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μετατροπή από wind συμβόλαιο σε καρτοκινητή wind μου ζήτησαν 30€. Τελικά είναι νόμιμη η χρέωση αυτή ή παράνομη;Δεν προκύπτει από την ΕΕΤΤ ότι η χρέωση αυτή είναι παράνομη.

 

Αν δεν άλλαξε ο νόμος,επιβάλει να αντιμετοπίζονται οι συνδρομητές καρτοκινητής ακριβώς όπως οι συνδρομητές συμβολαίων. Αν δεν επιβάλουν τέλος φορητότητος στα συμβόλαια, είναι παράνομη η χρέωση.

 

 

 

Πόσο κοστίζει η μεταφορά του αριθμού μου;

Δεν ορίζεται από την ΕΕΤΤ κάποιο “τέλος φορητότητας αριθμών” που επιβάλλεται στους συνδρομητές για τη φορητότητα των αριθμών τους. Μόνο ο νέος πάροχος δύναται να επιβάλει “τέλος φορητότητας αριθμών” προς το δίκτυό του, με βάση την εμπορική πολιτική του (ο υφιστάμενος πάροχος δεν έχει δικαίωμα να επιβάλει τέλος για τη φορητότητα των αριθμών). Ωστόσο, η σημερινή πρακτική των εταιρειών είναι η φορητότητα να γίνεται δωρεάν.

 

Σημειώνεται ότι οι πάροχοι έχουν το δικαίωμα να επιβάλουν “τέλος ενεργοποίησης/σύνδεσης” για την ενεργοποίηση των νέων συνδέσεων στα δίκτυά τους. Σε κάθε περίπτωση οι συνδρομητές μπορούν να ενημερώνονται από τον νέο πάροχο πριν την υποβολή της αίτησης φορητότητας για το ύψος του τέλους φορητότητας (εάν υπάρχει) και το ύψος του τέλους ενεργοποίησης/σύνδεσης που θα χρεωθούν.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο κωδικός για την προσφορά που έρχεται 400 λεπτά και 1GB με 5€ δεν λέω το 12410 αλλά για το διψήφιο....?

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είναι ο κωδικός για την προσφορά που έρχεται 400 λεπτά και 1GB με 5€ δεν λέω το 12410 αλλά για το διψήφιο....?
Αν δεν κάνω λαθος αυτή η προσφορά είναι η μόνη που πλέον δεν ανανεώνει το υπόλοιπο για 30 μέρες, αν μπορείς να το επιβεβαιώσεις

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα χθες σαν δώρο φυσικά, μπορώ να την ενεργοποιήσω μέχρι 12-2 αλλά λογικά θα επιλέξω πιθανόν το more ;)

@HEO ... keep on σε ευχαριστούμε για όλες τις ενημερώσεις, προτάσεις & συμβουλές σου γενικότερα ✌️

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και μένα χθες σαν δώρο φυσικά, μπορώ να την ενεργοποιήσω μέχρι 12-2 αλλά λογικά θα επιλέξω πιθανόν το more ;)

 

@HEO ... keep on σε ευχαριστούμε για όλες τις ενημερώσεις, προτάσεις & συμβουλές σου γενικότερα ✌️

Να σαι καλά φίλε konakis, εδώ στον αγώνα όπως όλοι μας για φθηνότερο καρτοκινητο :)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δε μπορώ να κάνω log in στο site του F2G (από το web) από το πρωί. Έχει κάποιο γενικό πρόβλημα ή είναι από τη μεριά μου το θέμα;

 

Θέλω να πω, βάζω username/pass, πατάω το κουμπί "Είσοδος" και δε γίνεται τίποτα.

 

Μπορεί να το τσεκάρει κάποιος;

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου στέλνει μήνυμα το σύστημα ότι έχεις βγει? Δήλωσε τον αριθμό του κινητού σου και θα σου σταλεί προσωρινός κωδικός και θα μπεις. Εμένα από τότε που έγινε το update της εφαρμογής τον περασμένο Οκτώβριο δεν με άφηνε και δεν με αφήνει ακόμη να μπω με το user name μου...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου στέλνει μήνυμα το σύστημα ότι έχεις βγει? Δήλωσε τον αριθμό του κινητού σου και θα σου σταλεί προσωρινός κωδικός και θα μπεις. Εμένα από τότε που έγινε το update της εφαρμογής τον περασμένο Οκτώβριο δεν με άφηνε και δεν με αφήνει ακόμη να μπω με το user name μου...

 

Δε είχα κάποιο πρόβλημα. Μπαίνω κάθε μέρα με user/pass, και θα προτιμούσα να συνεχίσω να μπαίνω έτσι.

 

Το weird είναι ότι δεν απαντάει το σύστημα, δηλαδή και λάθος user/pass να βάλω δε βγάζει κάποιο μήνυμα.

 

Edit: Από Incognito mode μπήκε, οπότε κάτι με τα cookies ήταν!

 

Edit 2: Καθάρισα τα wind.gr cookies και έφτιαξε και στο normal mode

 

Οπότε αν έχεις θέμα να μπεις από τον Οκτώβρη, δοκίμασε να κάνεις αυτό.

Edited by termi21
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...