Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δέχεσαι κανονικά κλήσεις. Δεν μπαίνει φραγή εισερχομένων κλήσεων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στων παιδιών μου έχω από το καλοκαίρι να βάλω κάρτα ανανέωσης και κανονικά δέχονται κλήσεις.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η μη φραγή στο τρίμηνο από την ανανέωση είναι χαρισματική και άτυπη...

 

Μπορεί κάλλιστα να αλλάξει, οπότε καλό ειναιν να είσαστε προετοιμασμένοι

 

Υγ ο χρόνος που δίνει προς το ίδιο δίκτυο είναι και προς όλη την wind (f2g q συμβόλαια) και είναι δωρεάν κατά περίσταση σε ανανεώσεις η αγορές πακέτων η δώρα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση... Μεταξύ q και f2go έχουν μεταξύ τους δωρεάν λεπτά ομιλίας;

 

Στάλθηκε από το Mi 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα λεπτά προς WIND/Q που παίρνεις με τα πακέτα στο f2g, και με τα σχετικά log n win.

Στην Q δεν θυμάμαι να έχει πακέτα προς Wind, μόνο προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Στην Q έχει συχνά προσφορές Cowntdown 200 λεπτά προς όλους και 200 λεπτά προς Winq/Q με 4 €
Link to comment
Share on other sites

Δέχεσαι κανονικά κλήσεις. Δεν μπαίνει φραγή εισερχομένων κλήσεων.

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στων παιδιών μου έχω από το καλοκαίρι να βάλω κάρτα ανανέωσης και κανονικά δέχονται κλήσεις.

Θέλω λειτουργικό τηλέφωνο άλλο δεν έχω δεν το θέλω για να δέχομαι κλήσεις μόνο απλά δεν κάνω πολύ χρήση τηλέφωνο όμως να περνώ οπότε θέλω το χρειάζομαι.

 

Sent from my U65GT using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο όρος αυτός των 30ημερων ανανέωση δεν ίσχυε όταν βγήκε το δώρο καθότι το ενεργοποίησα σε δύο (2) νούμερα που δεν είχαν ανανέωση πριν 30 μέρες. Το ένα μάλιστα έχει ανανεώσει από τον Νοέμβριο του 2019 και ζει με τα δώρα και τα 0.01 € που στέλνουν :D

 

Όμορφη wind με τα ωραία σου

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Επειδή μου έγινε και σε δικό μου νούμερο αυτό, είδα πως όταν έβαλαν 0,01€ η λήξη μετατέθηκε για 2 μήνες, σαν να έγινε πραγματική ανανέωση δηλαδή. Κανονικά πήρε και το δώρο με τα απεριόριστα.

Λογικά σε όποιον μετατίθεται η λήξη με ενεργοποίηση πακέτων, πάει για ένα μήνα από την αγορά του πακέτου, και για αυτούς δεν θεωρείται ανανέωση και έτσι δεν δίνει το δώρο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους . Ηθελα να ρωτήσω μου ηρθε μια προσφορά αν παρω νεα σιμ δινει στην νεα και στην υπαρχων 1500 προς ολους και 2γιγα για 12 μηνες. Το εχει κανει κανεις; Θα θελει και να βαζεις χρηματα μετα ή θα παιζει ετσι χωρις να βαλεις για έναν χρονο;

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους . Ηθελα να ρωτήσω μου ηρθε μια προσφορά αν παρω νεα σιμ δινει στην νεα και στην υπαρχων 1500 προς ολους και 2γιγα για 12 μηνες. Το εχει κανει κανεις; Θα θελει και να βαζεις χρηματα μετα ή θα παιζει ετσι χωρις να βαλεις για έναν χρονο;

 

Στάλθηκε από το T780H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Λογικά θα ισχύει με την πρώτη ανανέωση κάθε μήνα.

Άρα θα πρέπει να βάζεις τουλάχιστον 10 ευρώ.

 

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από 20 φορές από εχθές μέχρι Τώρα στο app. Πολυ ενοχλητικό
Link to comment
Share on other sites

2 μηνες τώρα καθε μερα μου γίνεται αυτό μπορεί και πάνω απο 5 φορές την ημερα...
Link to comment
Share on other sites

2 μηνες τώρα καθε μερα μου γίνεται αυτό μπορεί και πάνω απο 5 φορές την ημερα...

 

Αν εννοείτε ότι σας πετάει για λόγους ασφαλείας το ίδιο συμβαίνει και σε μένα εδώ και ένα μήνα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Από όταν έκανα εγγραφή και είσοδο με username/password, δεν με πέταξε έξω ποτέ.

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/registration-page/#/step1

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν με έχει πετάξει ποτέ έξω, έχω κάνει εγγραφεί με user name και παρακολουθώ καθημερινά 4 λογαριασμούς, από 3 τηλέφωνα έχοντας και widgets

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Από όταν έκανα εγγραφή και είσοδο με username/password, δεν με πέταξε έξω ποτέ.

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/registration-page/#/step1

 

Διαχειρίζομαι 4 αριθμούς και με πετούσε μόνο σε αυτόν που δεν είχε username και password. Έκανα εγγραφή με username από το link που έδωσες και ελπίζω να μην με πετάξει ξανά.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ενώ γίνεται κανονικά το login με username και password, κανένα πακέτο δεν ενεργοποιείται από χτες.

 

Κάθε φορά εμφάνιση μηνύματος ότι κάτι πήγε στραβά.

 

Πάνε για κλείσιμο; :shifty:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Χα χα χα άστα αυτό το app μετά την αναβάθμιση του Νοεμβρίου και μετά με την αλλαγή στην εμφάνιση κλπ αλλαγές όλο bugs είναι.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η επέκταση της λήξης του υπολοίπου λειτούργησε για δεύτερη φορά, δηλαδή 2ο μήνα, χωρίς να χρειαστεί να ανανεώσω.

Τελευταία ανανέωση 6/10, αγόρασα πακέτο την 4/12, δυο μέρες πριν από τη λήξη, με ισχύ 25 ημερών, παρατάθηκε η λήξη για την 29/12, αγόρασα νέο πακέτο 30 ημερών την 28/12 και παρατάθηκε η λήξη για την 27/1/21.

 

Δεν ξέρω αν αυτή η πολιτική είναι εφήμερη, λόγω των εορτών ή του lockdown, αλλά σε κάθε περίπτωση είναι σημαντικό δώρο για όλους, όσο κρατήσει (και έχω ακόμη υπόλοιπο ....)

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

27/2/21 ????

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ε, καλά, το 1 είναι δίπλα στο 2 ...

Θα το διορθώσω σε λίγο (fixed).

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους! Προσπάθησα δύο φορές σήμερα το πρωί να ανανεώσω μέσω πιστωτικής, όμως υπάρχει τεχνικό πρόβλημα από ό,τι μου είπαν και από την εξυπηρέτηση πελατών.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει ανανέωση 2 φορές του υπολοίπου χρημάτων με αγορά πακέτου τα 120 που δίνει γιατί έχω και σταθερό δεν μου τα έδωσε έχει κάνει κανένας ανανέωση του υπολοίπου με αυτό το τρόπο παραπάνω και να του έδωσε κανονικά τα 120....???

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει ανανέωση 2 φορές του υπολοίπου χρημάτων με αγορά πακέτου τα 120 που δίνει γιατί έχω και σταθερό δεν μου τα έδωσε έχει κάνει κανένας ανανέωση του υπολοίπου με αυτό το τρόπο παραπάνω και να του έδωσε κανονικά τα 120....???
Βεβαίως... Ανανέωση με αγορά πακέτου των 3 ευρώ 2 φορες και μετά τα δίνει κανονικά τα 120 λεπτά από σύνδεση σταθερού στην αρχή του μήνα

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...