Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μα εβαλα καρτα στις 28/8....επρεπει να ξαναβαλω28/10....εβαλα 12 σημερα.....γιατι μου τα πηρε ?
Link to comment
Share on other sites

μα εβαλα καρτα στις 28/8....επρεπει να ξαναβαλω28/10....εβαλα 12 σημερα.....γιατι μου τα πηρε ?

 

Ανά δίμηνο τραβάει τα 10€. Στις 28/8 σου τράβηξε για το δίμηνο Ιούλιος- Αύγουστος και τώρα για το δίμηνο Σεπτέμβριος- Οκτώβριος.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

8.63 (αντι 8.93) είναι ο σωστός υπολογισμός για 10ευρη ανανέωση.
Σωστός, είναι 10÷1,12≈8,93 -0,30=8,63

 

 

μα εβαλα καρτα στις 28/8....επρεπει να ξαναβαλω28/10....εβαλα 12 σημερα.....γιατι μου τα πηρε ?
Νομίζω πως αφαιρεί €10 (αν επαρκεί το υπόλοιπό σου) στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό τετράμηνο (Ιανουάριος-Απρίλιος, Μάιος-Αύγουστος και Σεπτέμβριος-Δεκέμβριος), αλλά άλλαξε η Wind το site και χάθηκαν τα F.A.Q. και δεν τα βρίσκω ούτε cached.

 

Σου είχε γίνει άλλη χρέωση για bonus free2talk το διάστημα Μαΐου-Αυγούστου;

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Σωστός, είναι 10÷1,12≈8,93 -0,30=8,63

 

 

Νομίζω πως αφαιρεί €10 (αν επαρκεί το υπόλοιπό σου) στην πρώτη ανανέωση ανά ημερολογιακό τετράμηνο (Ιανουάριος-Απρίλιος, Μάιος-Αύγουστος και Σεπτέμβριος-Δεκέμβριος), αλλά άλλαξε η Wind το site και χάθηκαν τα F.A.Q. και δεν τα βρίσκω ούτε cached.

 

Σου είχε γίνει άλλη χρέωση για bonus free2talk το διάστημα Μαΐου-Αυγούστου;

 

https://www.wind.gr/gr/wind/media/anakoinoseis/anakoinosi/1526317558605/

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν μπορώ από το πρωί να αγοράσω πακέτο. Έχω μέσα 10,42 ευρώ. Το πακέτο κάνει 10,40 και μου βγάζει σφάλμα: "Ουπς,

κάτι πήγε στραβά. Please try again later". Και από το app στο κινητό και από το site μέσω υπολογιστή. Έστειλα παράπονο στο messenger και μου είπε κάποια Ιωάννα θα προωθήσω το πρόβλημα. Λέτε να θέλει πιο πολλά λεφτά επειδή είναι οριακά; :( :mad:

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Άστα κολλάει και σήμερα πάλι σκάλωσε φαίνεται... Κούκου ρουκου η κατάσταση μετά την αναβάθμιση, όποτε θέλει δουλεύει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λέτε να θέλει πιο πολλά λεφτά επειδή είναι οριακά; :( :mad:

 

Όχι η εφαρμογή είναι ψιλό μπάχαλο τις τελευταίες μέρες

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή την στιγμή δεν υπάρχουν τα πακέτα στο site και ούτε το app συνδέεται. Αν χρειαζόμουν το τηλέφωνο να κάνω ένα τηλεφώνημα βρε αδερφέ δεν θα μπορούσα.
Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει, το ίδιο κάνει και σε μένα, λογικά θα στρώσει αργότερα (ελπίζω)...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Για ωρα αναγκης οι ενεργοποιήσεις κάποιον πακέτων γίνονται τηλεφωνικά ή με sms αλλά χάνεις τα μπόνους...
Link to comment
Share on other sites

Οκ, επανήλθαν όλα. Έκανα και την δουλειά μου. Μάλλον ήθελε επανεκίνηση ο σέρβερ τους. :lol::lol::p
Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Οι απειλές του Αυγούστου έγιναν πραγματικότητα, οπότε πάνε τα πακέτα More και Turbo. Από τα More ένα μόνο έμεινε, το οποίο όμως ισχύει για 15 (αντί για 30) ημέρες και προϋποθέτει ενεργοποίηση βασικού πακέτου τις τελευταίες 15 (αντί για 30) ημέρες. Κακή εκδοχή του Refill της κόκκινης δηλαδή. Μόνο θετικό (πού καταντήσαμε, να λέμε ευχαριστώ για το αυτονόητο), δεν καταργήθηκε τελικά το πακέτο δεδομένων των 10,40€, αλλά μετονομάστηκε. Μάλλον κατάλαβαν ότι θα ήταν καταστροφή αν γινόταν, αυτό που είχαν αρχικά ανακοινώσει, να πάει το ελάχιστο πακέτο δεδομένων στα 17,50€. Θλιβερή Wind!
Link to comment
Share on other sites

αν αλλάξουν πάλι το rollover θα τους τη στείλω την καταγγελία αυτή τη φορά διότι θα ειναι προσχεδιασμένο.... να μας τραβάνε τα MB
ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ενημερώσει την εφαρμογή και συνεχίζω να βλέπω τα παλιά more με τις 30 μέρες νόμιζα ότι δε θα δούλευε αλλά ενεργοποίησα ένα και το πήρε κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

αν αλλάξουν πάλι το rollover θα τους τη στείλω την καταγγελία αυτή τη φορά διότι θα ειναι προσχεδιασμένο.... να μας τραβάνε τα MB

Γιατί, πότε άλλαξαν το rollover? Σε ποιο πακέτο? Δε γνωρίζω κάτι σχετικό.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εδω και εβδομαδες δεν βλεπω στην εφαρμογη σε ιος τα λογκιν δωρα και τα ματζικ κτλπ..μονο τα πακετα βλεπω ουτε φλειμς δεν ερχονται οταν μπαινω στην εφαρμογη καθε εβδομαδα....ξερετε κατι; Εχει κανει αναβαθμιση η εφαρμογη 2-3 φορες απο την προηγουμενη εβδομαδα αλλα ακομα ετςι τα βλεπω λειπουν πραγματα...στη σελιδα στο ιντερρνετ ειναι κανονικα και τα φλαμες και τα ματζικ και τα λογκιν δωρα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, πότε άλλαξαν το rollover? Σε ποιο πακέτο? Δε γνωρίζω κάτι σχετικό.
λέω αν.....

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χτες έληγε σε ένα καρτοκινητό το υπόλοιπο, μπορούσα να το στείλω σε άλλο αριθμό ή απλά να το χαρίσω στο χαμόγελο του παιδιού όπως και έκανα;

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ήθελες το νούμερο θα μπορούσες εναλλακτικά να καταγγειλεις την σύμβαση (βάση των αυξήσεων που ανακοινώθηκαν αρχές Αυγούστου) και να σου πιστωθεί το υπόλοιπο σε τραπεζικό λογαριασμο

 

Αν και εφόσον οι αυξήσεις σε επηρεάζουν

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...