Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερώτηση , στο κινητο της μητέρας μου της εκανα σήμερα online ανανέωση και η κάρτα εξαφανίστηκε , δεν ειχε λήξει κατι κτλ, έψαξα αν εχει κάποιο πακετο αυτόματα ενεργοποιημενο άλλα δεν βρηκα,μπήκαν τα κλασσικα 300 επτα προς ολους. τι εχει γινει ακριβως ?

edit

Για την χρήση της υπηρεσίας μέσα στο 2020, υπάρχει κόστος 10,40€ στην 1η ανανέωση ανά ημερολογιακό

τρίμηνο

Edited by aGka8l
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση , στο κινητο της μητέρας μου της εκανα σήμερα online ανανέωση και η κάρτα εξαφανίστηκε , δεν ειχε λήξει κατι κτλ, έψαξα αν εχει κάποιο πακετο αυτόματα ενεργοποιημενο άλλα δεν βρηκα,μπήκαν τα κλασσικα 300 επτα προς ολους. τι εχει γινει ακριβως ?
Κράτησε λεφτά για τα 300 και εάν δεν κάνω λάθος 10.40€ λογικά της έχει μείνει μέσα 1cent

 

 

Αυτά είδα και εγώ και το έχω αλλάξει σε free2surf

 

Εδώ και πολύ καιρό από τότε που τραβούσε 8€ ανά 4 μήνες

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

H WIND Ελλάς προσφέρει δωρεάν 20GB και 1000 λεπτά ομιλίας προς όλους με ισχύ 15 ημερών από την ενεργοποίηση. H προσφορά αφορά οικιακούς και εταιρικούς πελάτες κινητής WIND – συμβολαίου, καρτοσύνδεσης και καρτοκινητής – με διάρκεια 15 ημέρες από την ημερομηνία ενεργοποίησης.

 

Συνδρομητές συμβολαίου

 

Για τους συνδρομητές συμβολαίου, η προσφορά ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Δευτέρα 11 Μαΐου 2020 και θα αποδίδεται αυτόματα με επιτυχή ολοκλήρωση online πληρωμής λογαριασμού μέσα από την εφαρμογή myWIND App (ή από το site*http://www.wind.gr/mywind).

 

Συνδρομητές καρτοκινητής

 

Για τους συνδρομητές καρτοκινητής, η ενεργοποίηση ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Δευτέρα 11 Μαΐου 2020 με αγορά πακέτων ομιλίας, SMS, MB μέσα από τις εφαρμογές myQ App και myF2G App (ή και από τα sites f2g.gr και myQ.gr).

Link to comment
Share on other sites

Συνδρομητές συμβολαίου

 

Για τους συνδρομητές συμβολαίου, η προσφορά ισχύει από τη Δευτέρα 4 Μαΐου 2020 έως και την Δευτέρα 11 Μαΐου 2020 και θα αποδίδεται αυτόματα με επιτυχή ολοκλήρωση online πληρωμής λογαριασμού μέσα από την εφαρμογή myWIND App (ή από το site*http://www.wind.gr/mywind).

 

Δλδ όσοι δεν έχουν ενεργοποιημένο το ebill μένουν απέξω;:lol::lol:

Α ρε wind με τα ωραία σου.

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείται σε καρτοκινητο Wind ήQ?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείται σε καρτοκινητο Wind ήQ?

Με την ενεργοποίηση συγκεκριμένων πακέτων πού υπάρχουν στο app

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με την ενεργοποίηση συγκεκριμένων πακέτων πού υπάρχουν στο app

 

Εμ ετσι πες μου,σε αναγκάζει να βάλεις πακέτο και μετά υποθέτω,,, θα σου τραβαει πρώτα τα λεπτά απο το πακέτο που έβαλες και μετά απο την προσφορά....κατάλαβα

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο την προσφορα θα τραβαει καθοτι ειναι για 15 μερες τα δωρεαν.
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απο την προσφορα θα τραβαει καθοτι ειναι για 15 μερες τα δωρεαν.
να πούμε ότι μόνο με τα 9 προγράμματα που είναι σε αυτή την κατηγορία δίνει τα 20GB και τα 1000 προς όλους 5e82c56bc31d1b70783a27d80eade736.jpg

 

 

Μην νομίζει ο κόσμος ότι ξαφνικά έπιασε το φιλότιμο την WIND γιατί δεν παίζει τέτοιο σενάριο.

 

Αν θέλετε τέτοιο σενάριο μόνο το Netflix μπορεί.... Χεχεχεχε

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσω πακέτο, πάρω το μπόνους, και μετά καπάκι ζητήσω να ακυρωθεί το πακέτο και να μου επιστραφούν τα χρήματα; :lol:
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσω πακέτο, πάρω το μπόνους, και μετά καπάκι ζητήσω να ακυρωθεί το πακέτο και να μου επιστραφούν τα χρήματα; :lol:
Και εγώ θέλω 3 Ρωσίδες συν μια δώρο και μετά από την χρήση του (πακέτου) να γυρίσω της 3 πίσω να κρατήσω το δώρο και να ζητήσω τα λεφτά μου γίνεται...? Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θέλω 3 Ρωσίδες συν μια δώρο και μετά από την χρήση του (πακέτου) να γυρίσω της 3 πίσω να κρατήσω το δώρο και να ζητήσω τα λεφτά μου γίνεται...?

 

Δε σου ειπε κανεις να το χρησιμοποιήσεις. Λες οτι το ενεργοποιησες κατα λαθος κ ζητας ακύρωση.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά αναφέρθηκε οτι δε γίνεται με ολα τα πακέτα. Ενεργοποίησα πακετο προσφοράς 5gb -5e και δεν πήρα το δώρο
Link to comment
Share on other sites

Μην νομίζει ο κόσμος ότι ξαφνικά έπιασε το φιλότιμο την WIND γιατί δεν παίζει τέτοιο σενάριο.

 

Να κάνω μια υπόθεση: Πολύς κόσμος έμενε σπίτι λόγω της καραντίνας και σταμάτησε να ενεργοποιεί πακέτα χρόνου ομιλίας και δεδομένων (εγώ έχω να βάλω από το Μάρτιο), αφού είχε ίντερνετ και σταθερό συνεχώς διαθέσιμα. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να μειωθούν τα έσοδα της WIND.

 

Έδωσε μεν τα πρώτα GB δωρεάν αλλά μετά έπρεπε να βρει τρόπο να βάλει χρήματα στα ταμεία της και επέλεξε αυτήν την προσφορά που ισχύει μόνο με την ενεργοποίηση συγκεκριμένων πακέτων. Με λογική χρήση, κανείς δεν θα μπορέσει να καταναλώσει 1000' προς όλους και 20GB σε 15 ημέρες - αν ήταν για ένα μήνα ίσως κάτι να γινόταν.

 

Ελπίζω να μην ακούγομαι αχάριστος, αλλά ψαχνω να βρω τη λογική πίσω από την προσφορά της. :X

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

H απάντηση είναι "Για τα μάτια του κόσμου ...."

Τους ενδιαφέρει να φανεί ότι θα δώσουν κάτι που να είναι παροχή, να μη τους μειώσει τα έσοδα και αν είναι δυνατό να αυξήσει κιόλας.

Ένας λοιπόν που έχει συμβόλαιο θα πάρει έξτρα χρόνο+ ιντερνετ και θα πληρώσει τα ίδια σε μηνιαία βάση.

Όμοια ένας συνδρομητής καρτοκινητής που ήταν να βάλει πακέτο. Αν θέλει να το πάρει κάποιος που δεν θα έβαζε πακέτο ή δεν ήταν η ώρα του να βάλει πακέτο , τότε αυτός δε θα το πάρει ή θα το πάρει και θα αυξήσει τα έσοδα της wind. "Μονά ζυγά δικά τους..."

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια υπόθεση: Πολύς κόσμος έμενε σπίτι λόγω της καραντίνας και σταμάτησε να ενεργοποιεί πακέτα χρόνου ομιλίας και δεδομένων (εγώ έχω να βάλω από το Μάρτιο), αφού είχε ίντερνετ και σταθερό συνεχώς διαθέσιμα. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να μειωθούν τα έσοδα της WIND.

 

Έδωσε μεν τα πρώτα GB δωρεάν αλλά μετά έπρεπε να βρει τρόπο να βάλει χρήματα στα ταμεία της και επέλεξε αυτήν την προσφορά που ισχύει μόνο με την ενεργοποίηση συγκεκριμένων πακέτων. Με λογική χρήση, κανείς δεν θα μπορέσει να καταναλώσει 1000' προς όλους και 20GB σε 15 ημέρες - αν ήταν για ένα μήνα ίσως κάτι να γινόταν.

 

Ελπίζω να μην ακούγομαι αχάριστος, αλλά ψαχνω να βρω τη λογική πίσω από την προσφορά της. :X

Λεφτά μπαίνουν στα ταμεία με τις ανανεώσεις. Με την ενεργοποίηση πακέτων δεν μπαίνουν άμεσα απλά αναγκάζεις τον άλλον ή να κάνει ανανέωση ή απλά να ξοδέψει το υπόλοιπο του και να κάνει ανανέωση την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Εμ ετσι πες μου,σε αναγκάζει να βάλεις πακέτο και μετά υποθέτω,,, θα σου τραβαει πρώτα τα λεπτά απο το πακέτο που έβαλες και μετά απο την προσφορά....κατάλαβα

 

Φίλος που ενεργοποίησε πακέτο (1500min+2gb) στη Q δεν του έδωσε TIΠΟΤΑ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλος που ενεργοποίησε πακέτο (1500min+2gb) στη Q δεν του έδωσε TIΠΟΤΑ

 

Αν και αφορά την Q...

Στα Κίου σταρ, σταρ μπιγκ, ντατα σταρ (και στα AUTO) και μπλα μπλα του ολ δίνει το δώρο, το γράφει μέσα στην.εφαρμογή.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Φίλος που ενεργοποίησε πακέτο (1500min+2gb) στη Q δεν του έδωσε TIΠΟΤΑ

 

περίμενε να του δώσει? αφου δε το γράφει πουθενά

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

περίμενε να του δώσει? αφου δε το γράφει πουθενά

 

Αλίμονο να του έδινε, αφου δεν το γράφει ,είδαμε και στις περιπτώσεις που το γράφει, τον τρόπο που τα δίνει..................

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα του 1€ πως τα ενεργοποιώ από το app όταν το υπόλοιπο μου είναι χαμηλό και έχω κάνει ανανέωση τον προηγούμενο μήνα;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, δεν υπάρχουν πακέτα του 1 ευρώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

-Έκανα 2 ανανεώσεις μέσω κάρτας σε 2 νούμερα wind από 10Ε η ανανέωση.

-Στη μία ανανέωση, είχε παρέλθει ο χρόνος της και είχε 0 υπόλοιπο, έκανα την ανανέωση και όλα οκ με το φόρο υπόλοιπο 8,64.

-Στην άλλη είχε υπόλοιπο 6Ε και έληγε το δίμηνο στις 7/5. Με την ανανέωση έπρεπε να γράφει 16 μείον το φόρο, αλλά λέει υπόλοιπο 4,28!

-Σαν πολλά δε πήρε, σχεδόν 12Ε ?

-Παίζει ρόλο που πήγαινε συνέχεια σε κατάστημα και έκανε ανανέωση των 12Ε ?

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχουν την προσφορά με τα 300 λεπτά τους πέρνει 10,40 ευρω κάθε τρείς μήνες. Αφού είχες κάνει ανανέωση τον Μάρτιο τώρα σου πήρε τα χρήματα για Απρίλιο Μάιο και Ιούνιο.

Το Ιούλιο ή αργότερα θα ξαναπάρει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...