Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήταν καλό να απαντήσουν πολλά άτομα,να δούμε τι αποτέλεσμα θα βγει.

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πάλι τα ίδια για παράδειγμα πριν λίγο με πήρε η γυναίκα και έξω έχω φουλ σήμα μου λέει ότι είναι κλειστό

Edited by skatzivas
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω γράψει και στο ανάλογο ποστ και εγώ με το Xiaomi mi a1 με 4g δεν σταυρωνα κλήση δεν έχω φοιτητικό απλό f2g με διαφορετική συσκευή τωρα iPhone κανένα πρόβλημα στις κλήσεις όπως και παλιότερα με sony και Samsung οπότε μην το ψάχνετε πολύ το mi a1 έχει θέμα δεν ξέρω αν είναι γενικό στο android 1 η υπάρχει μόνο στο mi a1 αλλά το πρόβλημα με άλλες συσκευές δεν υπάρχει
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι με το mi a1 είχα πρόβλημα όλη τη χρονιά με τη wind εκτός από τις κλήσεις που έχανε στο 4g μου απενεργοποιουσε και την sim.. με ότι άλλη συσκευή πέρασε από τα χέρια μου δεν ειχα κανένα πρόβλημα στον ίδιο χώρο πάντα.. το 'έστειλα' και ησύχασα τώρα εσύ ψάξε να βρεις τι άλλο φταίει εκτός του mi a1
Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και το έστειλες.

Άσε εμάς να ψάχνουμε και μην θιγεσαι τόσο εύκολα άμα έχει άλλη γνώμη κάποιος. Κατευθείαν στραβωμα και επιθετικότητα. Έχει γεμίσει η κοινωνία μας πλέον αναγωγους ανθρώπους

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες και το έστειλες.

Άσε εμάς να ψάχνουμε και μην θιγεσαι τόσο εύκολα άμα έχει άλλη γνώμη κάποιος. Κατευθείαν στραβωμα και επιθετικότητα. Έχει γεμίσει η κοινωνία μας πλέον αναγωγους ανθρώπους

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν θίχτηκα καθόλου απλά την εμπειρία μου κατέγραψα με την συγκεκριμένη συσκευη και δεν νομίζω πως σε έβρισα για να μου απαντήσεις με το συγκεκριμένο ύφος το ποιος τελικά είναι ανάγωγος φαίνεται παραπανω

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπο σε ευρώ του f2g μου έληγε στις 22/5. Δεν έκανα ανανέωση. Μπαίνω τώρα στο f2g app και βλέπω ημερομηνία λήξης 13/7/2019. Τι δωράκι είναι αυτό; Ή bug είναι; Συμβαίνει και σε άλλον;

 

Πόσα χρόνια το έχεις το νούμερο; Του μπαμπά μου που είναι 20 ετών νούμερο(F2g), του δίνουν 10 ευρώ το μήνα δώρο και ανανεώνετε η ημερομηνία λήξης χωρίς να κάνει εκείνος ανανέωση . Δηλαδή είναι δώρο από το F2G επειδη είναι τόσα χρόνια στο F2G, δεν ξέρω πόσο καιρό θα το δίνουν ... έχει 4+ μήνες που γίνετε αυτό.

Edited by fotisk13
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Πόσα χρόνια το έχεις το νούμερο; Του μπαμπά μου που είναι 20 ετών νούμερο(F2g), του δίνουν 10 ευρώ το μήνα δώρο και ανανεώνετε η ημερομηνία λήξης χωρίς να κάνει εκείνος ανανέωση . Δηλαδή είναι δώρο από το F2G επειδη είναι τόσα χρόνια στο F2G, δεν ξέρω πόσο καιρό θα το δίνουν ... έχει 4+ μήνες που γίνετε αυτό.

 

Σε εμένα δεν έδωσαν τίποτα στα 20 χρόνια , να περιμένω στα 30 χρόνια ;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν κατάλαβα καλά σύμφωνα με τη νέα νομοθεσία εντός Ευρώπης θα μειωθούν οι χρεώσεις στις κλήσεις και τα sms θα χρεώνεται 6λεπτα ενώ στην Ελλάδα θα παραμείνουν ως έχουν με τα sms να παραμένουν στα 25λεπτα? εδώ στην Ελλάδα μόνο αυξήσεις βλέπουμε αλλάζει κάτι και εντός η μια από τα ίδια θα ειναι..
Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση για την δυνατότητα ελέγχου των τιμών στην καρτοκινητή μεταφέρθηκε εδώ.:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=477506
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Κάθε πότε πρέπει να ανανεώνω τον χρόνο ομιλίας ώστε να μην χάσω το χρόνο ομιλίας που μου έχει απομείνει?
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς εννοεις το υπόλοιπο χρημάτων; Καθε δύο μήνες

 

Στάλθηκε από το Le X526 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω, αν ενεργοποιησω το προγραμμα που εχω " μονο για φοιτητες" 1500 προς ολους και 2 γβ. θα μπορω να τα χρησιμοποιησω κανονικα σε χωρα της ευρωπαικης ενωσης; ή ειναι μονο για Ελλαδα; τα αλλα πακετ πχ. talk to all& data? Το πακετο "talk to all EU edition" τι κανει; ειναι για κλησεις απο εδω προς τα εξω; πρεπει να παω εξω και δε ξερω τι να κανω με περιαγωγη και πακετα κτλπ

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κι εκτός Ελλάδας.Το internet οχι.Τον Αυγουστο 2018 στην Ιταλια που ημουν αυτα ισχυαν παντως.
Link to comment
Share on other sites

Τα λεπτά ομιλίας ισχύουν κι εκτός Ελλάδας.Το internet οχι.Τον Αυγουστο 2018 στην Ιταλια που ημουν αυτα ισχυαν παντως.
με ποιο προγραμμα εννοεις φιλε μου; ή το λες γενικα για όλα τα προγραμματα;ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Τον Οκτώβρη του 2018 στη Γαλλία με το πρόγραμμα 1500 λεπτα και 1.5 γίγα, δεν ίσχυε το ίντερνετ.

 

Στάλθηκε από Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μαλιστα....αρα τα δεδομενα δε θα παιζουν...εξω...οκ και πως το καλυπτομε αυτο; υπαρχει προγραμμα μονο για δεδομενα που παιζει απο εκει;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

λογικα τα υπολοιπα πακετα ιντερνετ του f2g θα δουλέψουν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, δύο ερωτήσεις σχετικες:

Η πρώτη αν υπάρχει μεταφορά υπολοίπου στα καρτοκινητά και

η δεύτερη για πόσο χρονικό διάστημα ισχύει η σύνδεση ώστε να δέχεται εισερχόμενες στην περίπτωση που δεν ανανεώνω ανά 2μηνο;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεταφορά υπολοίπου (με κάποιους όρους) αλλά όχι στην wind ... από την άλλη η wind είναι η μόνη που δεν σου κλείνει τις εισερχόμενες στους 3 μήνες αλλά μένεις μέχρι τους 12-13

Σε ευχαριστώ.

Έχω την εντύπωση πως και η wind κλείνει τις εισερχόμενες στους 2-3 μηλνες, αλλά μπορειπ να κάνω λλαθος...

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχουν αναφέρει και αλλά παιδιά στις παλιές κάρτες δεν μπαίνει φραγή στο τρίμηνο. Φυσικά αναμένω να δω σε μια που έχω να δω αν θα συμβεί η φραγή η όχι.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.

Έχω την εντύπωση πως και η wind κλείνει τις εισερχόμενες στους 2-3 μηλνες, αλλά μπορειπ να κάνω λλαθος...

 

Δεν μπαίνει φραγή στη wind

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει φραγή στη wind

 

μια χαρα μπαινει

 

ειχα φραγη στην επομενη μερα που εληξε η καρτα (2 μηνες)

http://www.myspace.com/deadbydawngr

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...