Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε όσους κάνετε online ανανεώσεις αφαιρούνται τα 30 λεπτά ανά ανανέωση;

Το έχετε προσέξει;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε όσους κάνετε online ανανεώσεις αφαιρούνται τα 30 λεπτά ανά ανανέωση;

Το έχετε προσέξει;

 

Και, εν τέλει, εφαρμόζεται το ενιαίο τέλος διαχείρισης 0,30€ για τις ανανεώσεις χρόνου ομιλίας (πχ από περίπτερο) σήμερα;

 

Η ανακοίνωση: https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=472 είχε έναρξη εφαρμογής του από την 15 Οκτώβρη (πριν 1 μήνα περίπου).

 

Η κόκκινη το απέσυρε, πάντως. ΑΝ η Wind το εφαρμόζει, θα είναι η 1η που το ξεκίνησε πρακτικά....ΑΛΛΙΩΣ........:p

Link to comment
Share on other sites

μου στειλαν sms οτι εχω 300 προς ολους με ανανεωση 10 ευρω. (χωρις να λεει ημερομηνια για την ενεργοποιηση, τωρα ειναι για παντα για μια φορα... , λεει εως 2 φορες το μηνα παντως)
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει αν θα σε χρεώνει 6€ το εξάμηνο όπως γίνεται με όσους έχουν την παλιά προσφορά?
Link to comment
Share on other sites

οχι.

 

και σιγουρεψα οτι εχω το free2all surf και οχι το talk στο οποιο αναφερεσαι με τα 6 ευρω/6μηνο

Link to comment
Share on other sites

οχι.

 

και σιγουρεψα οτι εχω το free2all surf και οχι το talk στο οποιο αναφερεσαι με τα 6 ευρω/6μηνο

 

Μπορεί να είναι one-time προσφορά για να κάνεις ανανέωση με 10€. Συμβαίνει, ιδίως σε κάποιους που δεν ανανεώνουν συχνά!

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρει αν θα σε χρεώνει 6€ το εξάμηνο όπως γίνεται με όσους έχουν την παλιά προσφορά?

 

Αν ζητήσει κάποιος αυτήν την προσφορά παίζει να του τη δώσουν; Να τη ζητήσει σε φάση ότι αν δεν την πάρω θα ενεργοποιήσω ένα προνομιακό από What's up, μιας και δεν μου φτάνουν τα λεπτά που δίνετε σε σχέση με τα ευρώ που δίνω. Ή δεν υπάρχουν ελπίδες;

Link to comment
Share on other sites

μου στειλαν sms οτι εχω 300 προς ολους με ανανεωση 10 ευρω. (χωρις να λεει ημερομηνια για την ενεργοποιηση, τωρα ειναι για παντα για μια φορα... , λεει εως 2 φορες το μηνα παντως)

 

ΑΝ πρόκειται για αυτό:

 

"ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE"

 

Ξαναδές το κ πες μας.....

Για 2 μήνες μετά κάρτα κ κάθε 8 μέρες το λαμβάνω..

Link to comment
Share on other sites

προφανως δεν διαβαζεις ουτε τι παραθετεις.

 

:lol::lol::lol:

ΑΣ παραθέσει το sms που έλαβε.....:lol::):lol:

 

Ποιός "διαβάζει"....Αλλο "θέμα".....

 

ΑΝ ......................

 

Edited by jimmiss
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ πρόκειται για αυτό:

 

"ΔΩPO MONO ΓIA ΣENA! 1GB INTERNET ΣTO KINHTO & 300Λ ΠPOΣ OΛOYΣ ΣTHN EΛΛAΔA ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ. ANANEΩΣE ME 10€ MEΣA ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ KAI KEPΔIΣE"

 

Ξαναδές το κ πες μας.....

Για 2 μήνες μετά κάρτα κ κάθε 8 μέρες το λαμβάνω..

 

δε λεει αυτο, λεει 300λ προς ολους με ανανεωση 10 ευρω απο καταστημα η ονλαιν. βασικα μοιαζει το free2all talk

Link to comment
Share on other sites

δε λεει αυτο, λεει 300λ προς ολους με ανανεωση 10 ευρω απο καταστημα η ονλαιν. βασικα μοιαζει το free2all talk

 

Μπορείς να μας βάλεις το sms πως ΑΚΡΙΒΩΣ το λέει ?

Το free2surf μας είπες ότι έχεις.

 

ΑΝ κ μάλλον: "Πρόκειται για τη Wind.....": Κατάλαβες ; ; ;

Link to comment
Share on other sites

οπως καταλαβαινεις sakels θα σε "σκασουμε" μεσημεριατικα. Λες και το εγραψες γιαπωνεζικα...
Link to comment
Share on other sites

οπως καταλαβαινεις sakels θα σε "σκασουμε" μεσημεριατικα. Λες και το εγραψες γιαπωνεζικα...

 

αυτο που εγραψα πανω λεει.

το θεμα ειναι αν ισχυει για εναν μηνα μονο η γενικα. θα φανει οταν θα βαλω καρτα και μετα απο εναν μηνα αν το διατηρησει

Link to comment
Share on other sites

αυτο που εγραψα πανω λεει.

το θεμα ειναι αν ισχυει για εναν μηνα μονο η γενικα. θα φανει οταν θα βαλω καρτα και μετα απο εναν μηνα αν το διατηρησει

 

Βάλε, λοιπόν, κ πες μας:

1) Όντως 300 παρότι το surf ?

2) Αφαιρεί -6€ παρότι το surf ?

 

Θα είναι ενδιαφέρον να μας πεις.....

 

ΑΝ κ μάλλον: "Πρόκειται για τη Wind.....": Κατάλαβες ; ; ;

Link to comment
Share on other sites

Στο CU της Vodafone αν ενεργοποιείς κάθε μήνα το ίδιο πακέτο για ομιλία ή για sms, πριν την λήξη του προηγούμενου, αθροίζονται τα λεπτά & sms με όσα δεν είχες καταναλώσει από το προηγούμενο. Έχει παρατηρήσει κανείς αν γίνεται αυτό και στο F2G;

 

Είμαι τώρα στην Vodafone με συμβόλαιο στο RED 1 και ψάχνομαι μήπως το κάνω καρτοκινητό μετά τις τελευταίες αυξήσεις που ανακοίνωσαν.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται στην wind αυτο. Προς το παρόν μονο σε 2 πακέτα ανανεώνονται τα mb με νέα ενεργοποίηση τους πριν απο τη λήξη.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ποια πακετα data ισχυει για ευρωπαικη ενωση ?

μπορω να ενεργοποιησω το πακετο για βουλγαρια(61 στο 12410) για τα 2 gb ?

θα μπορω να το χρησιμοποιησω γερμανια βελγιο?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

"Γυρισα" την φιλη μου απο wind card σε F2go.

Βαλαμε και το app.

Πως ενεργοποιουμε το free2all talk αυτοματα με καθε ανανεωση?

 

Στο CU της Vodafone αν ενεργοποιείς κάθε μήνα το ίδιο πακέτο για ομιλία ή για sms, πριν την λήξη του προηγούμενου, αθροίζονται τα λεπτά & sms με όσα δεν είχες καταναλώσει από το προηγούμενο. Έχει παρατηρήσει κανείς αν γίνεται αυτό και στο F2G;

Νομιζω μόνο στο φοιτητικο της vodafone γινεται η αθροιση, και οχι στα κλασσικα cu.

(Χωρις να ειμαι σιγουρος).

Link to comment
Share on other sites

Αυτή ήταν μια παλιά προσφορά, η οποία δεν ισχύει πλέον, δηλαδή το να παίρνεις 300' προς όλους με 10+ ευρώ ανανέωση και τα λεφτά να μένουν στην κάρτα.

Όσοι την πρόλαβαν, έχει καλώς.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Εχει κάποιος πρόβλημα με το app για online ανανέωση μεσω American express ???

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι; τα λεπτά και ΜΒ από προσφορές 60 ή 61 ισχύουν και για περιαγωγή αν θα πάω σε αυτές τις χώρες; ή είναι μόνο για Ελλάδα και για κλήσεις σε τηλέφωνα αυτών των χώρων; Επειδή τον άλλο μήνα θα πάω για 5 μέρες Βουλγαρία-Ρουμανία τι πακέτο f2go μου προτείνεται;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι; τα λεπτά και ΜΒ από προσφορές 60 ή 61 ισχύουν και για περιαγωγή αν θα πάω σε αυτές τις χώρες; ή είναι μόνο για Ελλάδα και για κλήσεις σε τηλέφωνα αυτών των χώρων; Επειδή τον άλλο μήνα θα πάω για 5 μέρες Βουλγαρία-Ρουμανία τι πακέτο f2go μου προτείνεται;

Ευχαριστώ

 

Ευκαιρία να μας πεις, αφού θα πας (σε περιαγωγή στην ΕΕ, και όχι μόνο για Βουλγαρία-Ρουμανία):

 

5€ κόστος είτε το 60 , είτε το 61: Βάλε ένα από τα 2 πακέτα και πες μας τον άλλο μήνα.:)

Link to comment
Share on other sites

Η ερώτηση είναι αν ισχύουν στην περιαγωγή. Το "βαλε ενα από τα 2 και πες μας τι έγινε" δεν είναι απάντηση,είναι δούλεμα κανονικό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...