Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικα δηλωσα το 2ο ματζικ ναμπερ μια μερα μετα τη ληξη. 20 εληγε, 21 μπορεσα και δηλωσα το 2 αριθμο. Ολα καλα λοιπον
I am the FireStarter
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δηλωσα το 2ο ματζικ ναμπερ μια μερα μετα τη ληξη. 20 εληγε, 21 μπορεσα και δηλωσα το 2 αριθμο. Ολα καλα λοιπον

εμένα το πρώτο έληγε 19 Μάρτη όμως και σήμερα έχουμε 22 και ακόμα τίποτα σε δύο νούμερα κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

εμένα το πρώτο έληγε 19 Μάρτη όμως και σήμερα έχουμε 22 και ακόμα τίποτα σε δύο νούμερα κιόλας!

Μίλησε κάποιος με εξυπηρέτηση ή στο chat ώστε να δοθούν εξηγήσεις?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Μίλησε κάποιος με εξυπηρέτηση ή στο chat ώστε να δοθούν εξηγήσεις?
εμενα χτες που μιλησα το καταχωρησαν σαν προβλημα αφου οι ημερομηνιες δεν εβγαιναν.ειδωμεν
Link to comment
Share on other sites

εμενα χτες που μιλησα το καταχωρησαν σαν προβλημα αφου οι ημερομηνιες δεν εβγαιναν.ειδωμεν

Θυμάσαι σωστά την ημερομηνία καταχώρισης του πρώτου αριθμού;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι σωστά την ημερομηνία καταχώρισης του πρώτου αριθμού;

[ATTACH]58475[/ATTACH]

 

Αφού λέει ο πρώτος μπορεί να αλλάξει στις 19/3/2015 άρα τότε-και επειδή εν τω μεταξύ έχω ανανεώσει με πάνω από πέντε ευρώ δεύτερη φορά τις τελευταίες εξήντα μέρες-θα έπρεπε να ανοίξει το δεύτερο νούμερο έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]58475[/ATTACH]

 

Αφού λέει ο πρώτος μπορεί να αλλάξει στις 19/3/2015 άρα τότε-και επειδή εν τω μεταξύ έχω ανανεώσει με πάνω από πέντε ευρώ δεύτερη φορά τις τελευταίες εξήντα μέρες-θα έπρεπε να ανοίξει το δεύτερο νούμερο έτσι δεν είναι;

Δοκίμασες από το browser του υπολογιστή σου; Μου φαίνεται πως είναι bug της εφαρμογής.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο φοιτητικο το πακετο 1000 χρεωνεται πλεον με 8 ευρω και δινει παραπανω χρονο? Τα 5ευρο δλδ ακριβυνε

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τελικα στο φοιτητικο το πακετο 1000 χρεωνεται πλεον με 8 ευρω και δινει παραπανω χρονο? Τα 5ευρο δλδ ακριβυνε

 

απο 17 απριλιου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες από το browser του υπολογιστή σου; Μου φαίνεται πως είναι bug της εφαρμογής.

 

μπα και απο τον υπολογιστη ειναι αχνο το 2ο magic....

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Εδωσα βλάβη και εγώ για το δεύτερο magik και απο μόνοι τους μου είπαν οτι υπάρχει θέμα και έπρεπε να εχει ανοιξει πριν μερες κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

η δεύτερη μίνιμουμ 5 ευρώ ανανέωση για να ανοίξει το δεύτερο magic number πρέπει να γίνει το τελευταίο 60ημερο από την ενεργοποίηση του ΠΡΏΤΟΥ magic number.Και τώρα να την κάνεις δηλαδή δεν πειράζει.περίπου στις 25-26 Μαρτίου θα σου ανοίξει και το δεύτερο

 

δηλαδη δεν χρειαζεται να κανω ανανεωση 10 ευρω για το δευτερο magic νουμερο?

εγω νομιζα οτι πρεπει η πρωτη ανανεωση πρεπει να ειναι 5 ευρω η δευτερη 10 και η τριτη 15 ευρω.

ασχετα που η πρωτη μου ανανεωση ηταν 10 ευρω και μετα τυχαια ειδα αυτην την προσφορα :O

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη δεν χρειαζεται να κανω ανανεωση 10 ευρω για το δευτερο magic νουμερο?

εγω νομιζα οτι πρεπει η πρωτη ανανεωση πρεπει να ειναι 5 ευρω η δευτερη 10 και η τριτη 15 ευρω.

ασχετα που η πρωτη μου ανανεωση ηταν 10 ευρω και μετα τυχαια ειδα αυτην την προσφορα :O

για το πρώτο θέλει ΠΈΝΤΕ ευρώ σε τριάντα μέρες.για το δεύτερο θέλει ΔΈΚΑ ευρώ τις τελευταίες ΕΞΉΝΤΑ μέρες και για το τρίτο θέλει ΔΕΚΑΠΈΝΤΕ ευρώ τις τελευταίες ΕΝΕΝΉΝΤΑ μέρες! Εσύ και για το δεύτερο είσαι έτοιμος μόλις συμπληρωθεί ο μήνας από την ενεργοποίηση του ΠΡΏΤΟΥ!

Link to comment
Share on other sites

Οκ περιμένω ενημέρωση, μια και με ενδιαφέρει να μη χάσω τα 300 λεπτά προς όλους με 10€ :)

 

ανανέωσε τώρα η γυναίκα, πήρε και 300' και 1GB και 1500 για magic number

 

οπότε όλες οι προσφορές είναι στη θέση τους :cool:

 

εγώ δεν έχω τα 300' , μόνο 1GB και magic number, επίσης όλα καλά

 

με λίγα λόγια δεν έχεις κάτι να φοβάσαι, δεν καταργεί η μία προσφορά την άλλη

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μεταφέρω σε άλλο όνομα φοιτητικό πακέτο wind και το όνομα που θα το μεταφέρω να συνεχίσει να έχει τη φοιτητική προσφορά;
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μεταφέρω σε άλλο όνομα φοιτητικό πακέτο wind και το όνομα που θα το μεταφέρω να συνεχίσει να έχει τη φοιτητική προσφορά;

 

δεν παίζει αυτό, αν αλλάξει όνομα χάνονται υπόλοιπα σε € προσφορές, τα πάντα

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να μεταφέρω σε άλλο όνομα φοιτητικό πακέτο wind και το όνομα που θα το μεταφέρω να συνεχίσει να έχει τη φοιτητική προσφορά;

Στην πράξη γίνεται . Στην θεωρία δεν επιτρέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Στην πράξη γίνεται . Στην θεωρία δεν επιτρέπεται.

 

Επιβεβαιωμένο αυτό; γτ θα είναι ολόκληρη διαδικασία λογικά

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ κίνηση από wind.

 

Σε 2ο αριθμό που έχω ξαφνικά είδα μειωμένο υπόλοιπο και ήρθε sms που διπλασιάζει την αξία της κάρτας αλλά ισχύει ΜΟΝΟ για ένα μήνα όλο το ποσό.Πήρα προχτές τηλ. στην εξυπηρέτηση και μου είπαν γίνεται σε συγκεκριμένα νούμερα τυχαίας επιλογής αυτόματα,ΧΩΡΙΣ τη συγκατάθεση του κατόχου!!

 

Ακόμα περιμένω να επιστρέψει το κανονικό υπόλοιπο...:mad::mad:

 

Τι το κάνουν ακόμα αυτό;;;; Μετά από τόσα βρισίδια που έχουν φάει;

 

Θα τρελαθώ... Εχώ και πολλά $$ στην κάρτα... Θα τους φάω το λαρύγγι αν τον κάνουν... :X

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Φιλικό μου πρόσωπο απέκτησε προ 4μήνου F2go. Αγοράζοντας λοιπόν κάρτα των 10€ της δίδεται αυτόματα Bonus 1 gb internet & στη συνέχεια (αυτόματα) της αφαιρούνται 5€ για αγορά πακέτου 200' προς όλους. Αντίθετα, στους γονείς μου που έχουν f2go εδώ και 2-3 χρόνια, όταν βάζουν κάρτα 10€ λαμβάνουν bonus internet & 300' προς όλους ενώ τα 10€ παραμένουν στη κάρτα (αφού έχει αφαιρεθεί ο σχετικός φόρος). Γνωρίζετε που οφείλεται αυτή η διαφορά; Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Φιλικό μου πρόσωπο απέκτησε προ 4μήνου F2go. Αγοράζοντας λοιπόν κάρτα των 10€ της δίδεται αυτόματα Bonus 1 gb internet & στη συνέχεια (αυτόματα) της αφαιρούνται 5€ για αγορά πακέτου 200' προς όλους. Αντίθετα, στους γονείς μου που έχουν f2go εδώ και 2-3 χρόνια, όταν βάζουν κάρτα 10€ λαμβάνουν bonus internet & 300' προς όλους ενώ τα 10€ παραμένουν στη κάρτα (αφού έχει αφαιρεθεί ο σχετικός φόρος). Γνωρίζετε που οφείλεται αυτή η διαφορά; Σας ευχαριστώ.

Οι γονείς σου έχουν την παλαιά super προσφορά των 300 λεπτών που καταργήθηκε σε κάποια φάση για τις νέες συνδέσεις αλλά όσοι την είχαν τη διατηρούν. Αν ο φίλος σου θέλει να βάζει μόνος του τα πακέτα και να μη μπαίνουν αυτόματα πρέπει να στείλει κάποιο μήνυμα σε κάποιον αριθμό (δεν το θυμάμαι, υπάρχει πάντως στο thread) ώστε να απενεργοποιηθεί η υπηρεσία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Φιλικό μου πρόσωπο απέκτησε προ 4μήνου F2go. Αγοράζοντας λοιπόν κάρτα των 10€ της δίδεται αυτόματα Bonus 1 gb internet & στη συνέχεια (αυτόματα) της αφαιρούνται 5€ για αγορά πακέτου 200' προς όλους. Αντίθετα, στους γονείς μου που έχουν f2go εδώ και 2-3 χρόνια, όταν βάζουν κάρτα 10€ λαμβάνουν bonus internet & 300' προς όλους ενώ τα 10€ παραμένουν στη κάρτα (αφού έχει αφαιρεθεί ο σχετικός φόρος). Γνωρίζετε που οφείλεται αυτή η διαφορά; Σας ευχαριστώ.

 

Υπήρχε μία προσφορά που με κάθε ανανέωση 10 και πάνω ευρώ σου έδιναν 300 λεπτά μπόνους προς όλους και τα χρήματα έμεναν στην κάρτα. Αυτό έχει σταματήσει εδώ και 2 χρόνια περίπου δηλαδή δεν μπορεί κάποιος να πάρει αυτή την προσφορά τώρα αλλά όσοι είχαν μπει στην προσφορά εξακολουθούν να την έχουν. Προφανώς οι γονείς σου έχουν αυτή την προσφορά. Το φιλικό σου πρόσωπο δεν έχει αυτή την προσφορά και αγοράζει το πακέτο με 5 ευρώ αυτόματα στην κάθε ανανέωση που κάνει από 10 ευρώ και άνω. Μπορεί να το απενεργοποιήσει εάν δεν θέλει να αγοράζει αυτόματα το πακέτο στέλνοντας ΟΧΙ στο 1237 και να αγοράζει πακέτα όταν τα χρειάζεται

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πώς ενεργοποιούμε την επιλογή να ενημερωνόμαστε με μήνυμα για τις ''χαμένες'' κλήσεις που είχαμε, όταν το κινητό μας ήταν απενεργοποιημένο. Εάν γνωρίζει κάποιος συμφουρομίτης, θα το εκτιμούσα!
Link to comment
Share on other sites

ήρθε ενα άκυρο σμσ απο wind οτι οι χρεώσεις είναι σωστες αλλα το δεύτερο magic δεν ανοίγει.

10αρα η πρώτη 5αρα η δεύτερη και τώρα μου λενε οτι έπρεπε είναι 10αρα η δεύτερη για να ανοίξει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πώς ενεργοποιούμε την επιλογή να ενημερωνόμαστε με μήνυμα για τις ''χαμένες'' κλήσεις που είχαμε, όταν το κινητό μας ήταν απενεργοποιημένο. Εάν γνωρίζει κάποιος συμφουρομίτης, θα το εκτιμούσα!

 

ΝΑΙ στο 1265 αν θες να ενημερωνετε αυτος που σε καλει, αλλιως

ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...