Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από τη στιγμή που δε λένε να φτιάξουν τα λάθη τους, καντε φορητότητα προς κοσμοτε μερια. Είναι ακριβότερη, αλλά όχι τόσο όσο νομίζετε. Η υπερφορτωση εχει ελαττωθεί, λόγω μεταφοράς φοιτητών προς τα φοιτητικά βονταφον και γουιντ.
Link to comment
Share on other sites

Να φύγετε παιδιά να πάτε αλλού....

Οι προσφορές δεν είναι για όλους....

Τρεις μήνες βαστάει το log n bonus.....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που δε λένε να φτιάξουν τα λάθη τους, καντε φορητότητα προς κοσμοτε μερια. Είναι ακριβότερη, αλλά όχι τόσο όσο νομίζετε. Η υπερφορτωση εχει ελαττωθεί, λόγω μεταφοράς φοιτητών προς τα φοιτητικά βονταφον και γουιντ.

 

Αν σου περισεψει τιποτα απο αυτα που πινεις στειλε και σε εμας.

Σε ζηλευω δεν θα εχεις σκοτουρες καθολου... μακαριοι οι .....

Link to comment
Share on other sites

Αν σου περισεψει τιποτα απο αυτα που πινεις στειλε και σε εμας.

Σε ζηλευω δεν θα εχεις σκοτουρες καθολου... μακαριοι οι .....

 

πιστεψε με, δε μου περισσευουν καθολου, απλα εαν ειναι καποιος να χρεωνεται τα πακετα (μινιμουμ 5 ευρω) + 10 ευρω καθε μηνα απο λαθος του συστηματος, δηλαδη συνολο 15 ευρω καθε μηνα, καλυτερα να δινει 7αρια πακετα στη κοσμοτε ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έκανα φορητότητα ένα συμβόλαιο Wind σε CU.

Για να το κάνω βέβαια αμέσως φορητότητα σε F2G :D.

 

Μέσα σε μια βδομαδίτσα ξεμπέδεψα :dance::dance::dance:

 

(Πάντως μου άρεσαν οι νέες SIM της Voda που μετατρέπονται σε Micro με μια απλή κίνηση)

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με, δε μου περισσευουν καθολου, απλα εαν ειναι καποιος να χρεωνεται τα πακετα (μινιμουμ 5 ευρω) + 10 ευρω καθε μηνα απο λαθος του συστηματος, δηλαδη συνολο 15 ευρω καθε μηνα, καλυτερα να δινει 7αρια πακετα στη κοσμοτε ;)

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως όλα αυτά τα λάθη συμβαίνουν σε άλλους και όχι σε μένα που έχω μια ντουζίνα νούμερα..... Εδώ και 17 χρόνια....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω πως όλα αυτά τα λάθη συμβαίνουν σε άλλους και όχι σε μένα που έχω μια ντουζίνα νούμερα..... Εδώ και 17 χρόνια....

 

ούτε σε εμένα έχει τύχει (επι πολλά χρόνια κιου)

Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με, δε μου περισσευουν καθολου, απλα εαν ειναι καποιος να χρεωνεται τα πακετα (μινιμουμ 5 ευρω) + 10 ευρω καθε μηνα απο λαθος του συστηματος, δηλαδη συνολο 15 ευρω καθε μηνα, καλυτερα να δινει 7αρια πακετα στη κοσμοτε ;)

 

Μαλλον δουλευεις για την cosmote..

Για καποιον που μπαινει σημερα στην καρτοκινητη "γενικοτερα" χωρις συγκεκριμενες απαιτησεις η λυση ειναι Cu

Εμεις οι υπολοιποι απλα γελαμε με τετοιες προτασεις που κανεις.

Μονο αν εχεις προβλημα με το σημα στην περιοχη σου φευγεις.

Να φύγετε παιδιά να πάτε αλλού....

Οι προσφορές δεν είναι για όλους....

Τρεις μήνες βαστάει το log n bonus.....

 

Εχω να βαλω καρτα μηνες και το bonus ειχε απενεργοποιηθει για αρκετο διαστημα ,μετα ενεργοποιηθηκε και τωρα παλι off

Σημερα τελειωνει το blender και σκεφτομαι τι να κανω.

Μπορει να βαλω καρτα να παρω τα 300 και μετα ενα surf 1gb

και αν ανοιξει και το login 20 προς ολους.

Το τελειο θα ηταν blender και login 300mb

Edited by drdedus
Link to comment
Share on other sites

Μαζί με τα 300 θα πάρεις και 1Gb από την καλοκαιρινή προσφορά
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ανανεωνω και εχω 300 λεπτα και εξτρα δωρο 1gb χωρις μα στειλω καποιο μηνυμα?

 

ΑΝΑΝΕΩΣΕ ONLINE ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΟΜΙΛΙΑΣ ΣΟΥ & ΚΕΡΔΙΣΕ BONUS!

 

ανανεώνεις με 10€ ονλάιν ή από κατάστημα και έχεις 1gb δώρο!!!

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα και τα δυο

windαααααρα ολε!

ανανεωση ον λαιν βεβαια

για υπολοιπο: BONUS στο 12012 δωρεαν

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δουλευεις για την cosmote..

Για καποιον που μπαινει σημερα στην καρτοκινητη "γενικοτερα" χωρις συγκεκριμενες απαιτησεις η λυση ειναι Cu

Εμεις οι υπολοιποι απλα γελαμε με τετοιες προτασεις που κανεις.

Μονο αν εχεις προβλημα με το σημα στην περιοχη σου φευγεις.

 

 

Εχω να βαλω καρτα μηνες και το bonus ειχε απενεργοποιηθει για αρκετο διαστημα ,μετα ενεργοποιηθηκε και τωρα παλι off

Σημερα τελειωνει το blender και σκεφτομαι τι να κανω.

Μπορει να βαλω καρτα να παρω τα 300 και μετα ενα surf 1gb

και αν ανοιξει και το login 20 προς ολους.

Το τελειο θα ηταν blender και login 300mb

Ναι έτσι είναι πριν το μπόνους ίσχυε ένα μήνα.... Μετά το έκαναν τρίμηνο και έπιασε και κάποιους τυχερούς....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω την παρεα για τις συμβουλες τις

Για την ωρα εβαλα 10 ευρω και πηρα δωρο 300 προς ολους +1024 mb +300 mB απο login +30 προς wind login2 απο φιλο+ (αλλα 900mB+ 90 προς wind που θα παρω μεχρι τελος του μηνα)

Και ολα αυτα στην ουσια χωρις να ενεργοποιησω κανενα πακετο μονο με τον φορο που ειναι πανω κατω..1 μονο ευρω.

Αφου σκεφτομαι να παω στην coosmote...χαχαχαχα

ουστ ουστττ ουυσττ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω την παρεα για τις συμβουλες τις

Για την ωρα εβαλα 10 ευρω και πηρα δωρο 300 προς ολους +1024 mb +300 mB απο login +30 προς wind login2 απο φιλο+ (αλλα 900mB+ 90 προς wind που θα παρω μεχρι τελος του μηνα)

Και ολα αυτα στην ουσια χωρις να ενεργοποιησω κανενα πακετο μονο με τον φορο που ειναι πανω κατω..1 μονο ευρω.

Αφου σκεφτομαι να παω στην coosmote...χαχαχαχα

ουστ ουστττ ουυσττ

 

εαν σου έτρωγε το 10ευρω σε λανθασμενα ημερησια ιντερνετ, δε θα πήγαινες, ΘΑ ΕΤΡΕΧΕΣ :lol:

Link to comment
Share on other sites

εαν σου έτρωγε το 10ευρω σε λανθασμενα ημερησια ιντερνετ, δε θα πήγαινες, ΘΑ ΕΤΡΕΧΕΣ :lol:

Την έχω πάθει και εγώ με τη λανθασμένη χρέωση για χρήση daily internet, αλλά δε νομίζω ότι αυτό είναι λόγος για να φύγω από τη Wind. Αγανάκτησα μάλιστα κάποια στιγμή και πάνω στο θυμό μου σκέφτηκα και εγώ ''να φύγω να πάω κάπου αλλού''. Όμως με τέτοιες προσφορές και δεδομένου ότι είμαι και παλιός και παίρνω και τα 300 λεπτά με €10, δε λέει. Όσο για τις λανθασμένες χρεώσεις, με λίγο ''κράξιμο'' (σε λογικά όρια) στο F/B και γράφοντας στη φόρμα επικοινωνίας στο site τους, μου τα επέστρεψαν. Θέλει υπομονή και επιμονή (όπως άλλωστε και με πολλές περιπτώσεις στην Ελλάδα).

Link to comment
Share on other sites

Την έχω πάθει και εγώ με τη λανθασμένη χρέωση για χρήση daily internet, αλλά δε νομίζω ότι αυτό είναι λόγος για να φύγω από τη Wind. Αγανάκτησα μάλιστα κάποια στιγμή και πάνω στο θυμό μου σκέφτηκα και εγώ ''να φύγω να πάω κάπου αλλού''. Όμως με τέτοιες προσφορές και δεδομένου ότι είμαι και παλιός και παίρνω και τα 300 λεπτά με €10, δε λέει. Όσο για τις λανθασμένες χρεώσεις, με λίγο ''κράξιμο'' (σε λογικά όρια) στο F/B και γράφοντας στη φόρμα επικοινωνίας στο site τους, μου τα επέστρεψαν. Θέλει υπομονή και επιμονή (όπως άλλωστε και με πολλές περιπτώσεις στην Ελλάδα).

 

βλεπεις τα μηνιαια σου εξοδα και αποφασιζεις αναλογως. Εγω συνεχιζω με κιου και μεχρι τωρα δεν εχω κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

αναφορικα με τον χρονο ανενεωσης: είχα κανει κάπου τον μάρτιο-απρίλιο και ο αριθμός μου θα ίσχυε μέχρι τον μαρτιο-απρίλιο του 2015.

έκανα και σήμερα(και δεν πήρα και κάποιο μπονους) και ο αριθμός μου λήγει τον φλεβάρη του 2015...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια το υπόλοιπο σου λήγει τον Φλεβάρη του 2015 . Ο αριθμός σου θα λήξει τον Αύγουστο 2015 .....
Link to comment
Share on other sites

Για να πάρω το 1GB της προσφοράς θα πρέπει να ανανεώσω από κατάστημα wind ή paypal? Αν ανανεώσω από περίπτερο δεν το παίρνω?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καποιος απο σπαρτη να μου πει τη γινετε με σημα και ιντερνετ 3g?

 

Επειδή δεν βλέπω κανέναν να σου απαντάει, δυστυχώς δεν έχω πρόσφατη εμπειρία να σε βοηθήσω, ούτε για 3G ξέρω, αλλά πριν 4 χρόνια που ήμουν στο ΚΕΕΜ δεν είχα κανένα θέμα με το GSM, ούτε εκεί που είναι και εκτός πόλης, ούτε και μέσα στην πόλη γύρω από το κέντρο και στην περιοχή του ΚΤΕΛ που είχα κινηθεί.

 

Δεν νομίζω πάντως να έχεις θέμα, η Σπάρτη δεν είναι κανένα κατσικοχώρι, είναι πρωτεύουσα νομού. Αν η ερώτηση σου έχει σκοπό να ξέρεις αν θα κάνεις φορητότητα, πάρε μια καρτούλα wind ή Q να τεστάρεις, ή βρες κάποιον γείτονα, φίλο να ρωτήσεις ειδικά για τις περιοχές που σε ενδιαφέρουν. Στο φόρουμ και να σου πει κάποιος ότι πιάνει, δεν μπορείς να ξέρεις αν στο δίπλα τετράγωνο θα πιάνει...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...