Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συγγνώμη, 300' από το bonus και 300' από το combo... τα άλλα 300'?

με 2 των 10€ εχουμε 300Χ2 προς ολους

προνομιο των παλιων:)

Οι εγγραφές στο Bonus ανανέωσης σταμάτησαν στις 25/04 και οι συνδρομητές που είναι ήδη εγγεγραμμένοι διατηρούν τα πλήρη προνόμιά τους καθώς και τη δυνατότητα μεταφοράς από το ένα Bonus στο άλλο (Free2Talk ή Free2Surf) .....................

 

Συγκεκριμένα σε ανανέωση από €10 απολαμβάνεις 300’ προς όλα τα δίκτυα αν επιλέξεις το Bonus Free2Talk ή εναλλακτικά 500 ΜΒ σε ανανέωση από €10-€19, και 1,5 GB σε ανανέωση από €20 με ενεργοποίηση του Bonus Free2Surf. Κάθε bonus Free2Talk ή Free2Surf μπορεί να αποδοθεί έως 2 φορές ανά ημερολογιακό μήνα, που σημαίνει ότι κάθε συνδρομητής F2G με την εγγραφή του στα Bonus & κάνοντας τις αντίστοιχες ανανεώσεις, έχει τη δυνατότητα να κερδίσει 2 φορές μέσα στον ίδιο μήνα το Bonus των 300’ προς όλους & ακόμα 2 φορές το bonus των δωρεάν MB.

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω...εμεις που έχουμε και τα 300' δώρο,με 20€(2χ10) κάρτα θα μπορούμε να έχουμε τα εξής:

 

1000' προς όλους

1250' προς Wind

1250 sms προς Wind

100 sms προς όλους

600 MB

+ πχ 80'(2χ4)προς ολους δώρο το μήνα?

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΟΟΟΝΝΝ??? Απίστευτο

Ξεχνας τον φόρο κινητής... για να ενεργοποιήσεις πακέτο των 20 ευρώ πρέπει να βάλεις χρόνο ομιλίας 22,5 ευρώ νομίζω

Link to comment
Share on other sites

τα 300 τα παρνεις με ανανέωση 10€ και άνω

 

εσυ θα κανεις ανανεωση με 20£ άρα παίρνεις μονο 300

εσπρεσοσυζητήσεις www.e-spresso.gr
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνας τον φόρο κινητής... για να ενεργοποιήσεις πακέτο των 20 ευρώ πρέπει να βάλεις χρόνο ομιλίας 22,5 ευρώ νομίζω

λαθος εισαι,με το που βαζεις την 2Χ10αρα,ΕΧΕΙΣ 300Χ2=600 και υπολοιπο 17,80€ για να παρεις το compo των 15€ η οτι αλλο θελεις

edit:πολλες και καλες οι επιλογες και με κερασακια καθε 7ημερο

Τα 300 λεπτά με ανανέωση 10 ευρώ ισχύει για τους νέους συνδρομητές;

εχει απαντηθει λιγο πιο πανω

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή της Wind δε δουλεύει η αγορά πακέτων και σε σας, έτσι; Δεν έχω μόνο εγώ το πρόβλημα! Ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα!
Link to comment
Share on other sites

Ξεχνας τον φόρο κινητής... για να ενεργοποιήσεις πακέτο των 20 ευρώ πρέπει να βάλεις χρόνο ομιλίας 22,5 ευρώ νομίζω

 

Μα όχι....αφου μπαίνουν 17,80€

Αγοράζω το Combo Value με 15€ που δινει όλα αυτα και με 2€ αλλα 100' προς όλους με δωρο 50' και 50 sms προς Wind.Έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνας τον φόρο κινητής... για να ενεργοποιήσεις πακέτο των 20 ευρώ πρέπει να βάλεις χρόνο ομιλίας 22,5 ευρώ νομίζω

Συγνώμη , αλλά το πακέτο κάνει 15 ευρώ , δεν χρειάζεσαι 20

Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή της Wind δε δουλεύει η αγορά πακέτων και σε σας, έτσι; Δεν έχω μόνο εγώ το πρόβλημα! Ελπίζω να το φτιάξουν σύντομα!

 

Nαι δεν λειτουργούν...

 

Σε αναμονή κάποιας πιθανής ενημέρωσης...

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ

 

Αυτή την ερώτηση την είχα και εγώ, το έχετε εξακριβώσει;

Panasonic GD92 -> Panasonic GD70 -> Panasonic X66 -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson G900 -> Samsung Galaxy Mini S5570 -> Samsung Galaxy Pocket S5300 -> Lenovo A660 -> Lenovo A850...
Link to comment
Share on other sites

Βάζεις 2 10ρικα στο παλιό F2G αγοράζεις το combo value και έχεις

 

300΄+300΄+300΄= 900΄ προς όλους

100 sms προς όλους

 

1200 λεπτα και 1200 sms προς wind και Q

 

600 MB

 

Και σου μένουν 5 € μείον τον φόρο

 

Σωστός!! Αλλά τα 1200 λεπτά προς wind κ sms από που προκύπτουν??

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!! Αλλά τα 1200 λεπτά προς wind κ sms από που προκύπτουν??

 

Στην ενεργοποίηση του πακέτου στο site δινει δωρο 600' και 600 sms προς Wind/Q.

Link to comment
Share on other sites

Σωστός!! Αλλά τα 1200 λεπτά προς wind κ sms από που προκύπτουν??

ONLINE BONUS 600’ + 600 SMS

προς WIND & Q

 

μα ρε παιδια να διαβαζουμε και λιγο

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω...εμεις που έχουμε και τα 300' δώρο,με 20€(2χ10) κάρτα θα μπορούμε να έχουμε τα εξής:

 

1000' προς όλους

1250' προς Wind

1250 sms προς Wind

100 sms προς όλους

600 MB

+ πχ 80'(2χ4)προς ολους δώρο το μήνα?

 

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΟΟΟΝΝΝ??? Απίστευτο

το καλό όλης της υπόθεσης είναι ότι όλα τα νέα πακέτα (όπως και τα παλαιότερα) απευθύνονται προς ΟΛΟΥΣ (όχι μόνο φοιτητές) :cool:

Link to comment
Share on other sites

το καλό όλης της υπόθεσης είναι ότι όλα τα νέα πακέτα (όπως και τα παλαιότερα) απευθύνονται προς ΟΛΟΥΣ (όχι μόνο φοιτητές) :cool:

 

Το ακόμα καλύτερο είναι ότι τα προς την wind είναι για ΟΟΟΟΟΛΗ την WIND και Q και όχι για τα καθένα απο τα πακέτα των άλλων εταιρειών

Link to comment
Share on other sites

Το ακόμα καλύτερο είναι ότι τα προς την wind είναι για ΟΟΟΟΟΛΗ την WIND και Q και όχι για τα καθένα απο τα πακέτα των άλλων εταιρειών

 

http://s12.postimg.org/b8fad1kql/obama_meme.jpg

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη , αλλά το πακέτο κάνει 15 ευρώ , δεν χρειάζεσαι 20

για να καταλάβω εάν βάλεις 15 ευρώ θα μπορείς να ενεργοποιήσεις το compo; αφού θα αφαιρεθεί ο φόρος και δε θα σου φτάνουν... Πρέπει να βάλεις 20 (στην περίπτωση που αγοράζεις κάρτες και δεν πας σε κατάστημα να βάλεις ακριβώς το ποσό που χρειάζεται)

Link to comment
Share on other sites

για να καταλάβω εάν βάλεις 15 ευρώ θα μπορείς να ενεργοποιήσεις το compo; αφού θα αφαιρεθεί ο φόρος και δε θα σου φτάνουν... Πρέπει να βάλεις 20 (στην περίπτωση που αγοράζεις κάρτες και δεν πας σε κατάστημα να βάλεις ακριβώς το ποσό που χρειάζεται)

 

Αν βαζεις κάρτες ναι θέλει 20€.Απλως πριν είχες πει 22,5€ για να μπουν καθαρά 20€ κάτι που δεν είναι απαραίτητο μιας και το πακέτο κοστίζει 15€..

Link to comment
Share on other sites

Το log and wind τις wind μπαίνεις μέσα και κερδίζεις δώρα ; καλά κατάλαβα ; ή έχει προϋποθέσεις ;πχ έχει δώρεάν mb ίντερνετ δωρο ;! Πρέπει mb ξανά κάνεις εγγραφή απο την αρχή στο site του myf2g ή οχι ;

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Το log and wind τις wind μπαίνεις μέσα και κερδίζεις δώρα ; καλά κατάλαβα ; ή έχει προϋποθέσεις ;πχ έχει δώρεάν mb ίντερνετ δωρο ;! Πρέπει mb ξανά κάνεις εγγραφή απο την αρχή στο site του myf2g ή οχι ;

Το log and wind τις wind μπαίνεις μέσα και κερδίζεις δώρα,τοσο απλα

καθε 7 ημερες και διαφορετικο αμα θελεις με τον λογαριασμο που ηδη διαθετεις

Link to comment
Share on other sites

Το log and wind τις wind μπαίνεις μέσα και κερδίζεις δώρα,τοσο απλα

καθε 7 ημερες και διαφορετικο αμα θελεις

 

πιο σωστά ''επιλέγεις'' ποιό δώρο θα πάρεις κάθε 7 μερες

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη , αλλά το πακέτο κάνει 15 ευρώ , δεν χρειάζεσαι 20

 

για να καταλάβω εάν βάλεις 15 ευρώ θα μπορείς να ενεργοποιήσεις το compo; αφού θα αφαιρεθεί ο φόρος και δε θα σου φτάνουν... Πρέπει να βάλεις 20 (στην περίπτωση που αγοράζεις κάρτες και δεν πας σε κατάστημα να βάλεις ακριβώς το ποσό που χρειάζεται)

 

Για να καταλάβεις , Το πακέτο εξακολουθεί να κάνει 15 ευρώ.

Είτε βάλεις 5 είτε βάλεις 10 είτε 30 , το πακέτο εξακολουθεί να κάνει 15 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

ONLINE BONUS 600’ + 600 SMS

προς WIND & Q

 

μα ρε παιδια να διαβαζουμε και λιγο

http://www.wind.gr/gr/f2g/paketa/

 

Ούτε καν το είχα προσέξει το bonus από το κινητό που είμαι...

Απλά φοβερό για όποιον μιλάει με wind..

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...