Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρέπει να μας πει ένας που το ενεργοποίησε αν έχασε τα 300 λεπτά προς όλους...

κοντός ψαλμός αλληλούια....

των Νοέμβριο θα αποκαλύπτουν Όλα με τα νέα πακέτα...

Μια πρόβλεψη:

 

"500' Προς όλους, 500 sms προς όλους & 500mb 5 ευρώ με ενεργοποίηση από f2g.gr"

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εγώ έχω το Free 2 Talk με τα 300 λεπτά προς όλους. Το ενεργοποίησα στις αρχές του χρόνου. Θα ισχύει για πάντα το το πακέτο ή έχει ημερομηνία λήξης και αναγκαστικά μεταπηδώ σε άλλο πρόγραμμα με τη λήξη?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Εγώ έχω το Free 2 Talk με τα 300 λεπτά προς όλους. Το ενεργοποίησα στις αρχές του χρόνου. Θα ισχύει για πάντα το το πακέτο ή έχει ημερομηνία λήξης και αναγκαστικά μεταπηδώ σε άλλο πρόγραμμα με τη λήξη?

 

Η εταιρεία έχει το δικαίωμα να τροποποιήσει/αντικαταστήσει ακόμα και να τερματίσει το bonus. Μέχρι να βγει κάποια σχετική ανακοίνωση, συνεχίζουμε να το απολαμβάνουμε ..

Link to comment
Share on other sites

Άνευ νοήματος , η αλλαγή . Απορώ γιατί το κάνουν .

 

Προφανώς για να κερδίσουν τα +2 ευρώ από όσους ενεργοποιούσαν το πακέτο 600' + 600 sms...:rolleyes:

 

Πρέπει να μας πει ένας που το ενεργοποίησε αν έχασε τα 300 λεπτά προς όλους...

κοντός ψαλμός αλληλούια....

των Νοέμβριο θα αποκαλύπτουν Όλα με τα νέα πακέτα...

Μια πρόβλεψη:

 

"500' Προς όλους, 500 sms προς όλους & 500mb 5 ευρώ με ενεργοποίηση από f2g.gr"

 

Πολύ καλή η πρόβλεψή σου αλλά μάλλον με μεγαλύτερο κόστος (π.χ. 7 ή 8.5 ευρώ)!;)

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς για να κερδίσουν τα +2 ευρώ από όσους ενεργοποιούσαν το πακέτο 600' + 600 sms...:rolleyes:

 

 

 

Πολύ καλή η πρόβλεψή σου αλλά μάλλον με μεγαλύτερο κόστος (π.χ. 7 ή 8.5 ευρώ)!;)

 

Θα το αγόραζα κάθε μήνα αυτό το πακέτο! Εστω και στα 7 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το ενεργοποίησε κανείς με 300 και f2g2 να μας διώξει τους φόβους και να μας πει τι σημαίνει το "Στείλε δωρεάν ..."

Είναι δωρεάν η πρώτη ενεργοποίηση?

Link to comment
Share on other sites

Μια πρόβλεψη:

 

"500' Προς όλους, 500 sms προς όλους & 500mb 5 ευρώ με ενεργοποίηση από f2g.gr"

 

Θα ήταν φανταστικό αυτό! Μακάρι να εισακουστείς! Αλλά και με 7-8 ευρώ να το βγάλει και πάλι θραύση θα κάνει. Άντε ελπίζω να ξανακάνει το "θάυμα" της (βλ. περσινά 300' προς όλους) ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ξέρει κανείς τι παροχές έχω με wind one xl?όσο το έψαξα κατάφερα να καταλάβω πως έχω από το κινητό 600 λεπτά προς όλους,350 mb internet,1500 προς σταθερά αστικά/υπεραστικά και απεριόριστη επικοινωνία με το σταθερό μου!επιπλέον κατάλαβα πως τα 600 λεπτά είναι τα ίδια και στο κινητό και στο σταθερό σωστά κατάλαβα?τα υπόλοιπα mb που έχω πως τα μαθαίνω?σωστά κατάλαβα?

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία Mobile Internet είναι ενεργοποιημένη αυτόµατα και χωρίς κόστος ενεργοποίησης σε όλα τα προγράµµατα που δεν περιλαμβάνουν ενσωματωμένη χρήση υπηρεσιών δεδομένων. Εάν επιθυµείς την απενεργοποίηση της υπηρεσίας επικοινωνήστε µε το Τµ. Εξ/σης Πελατών καλώντας δωρεάν από κινητό WIND στο 1231.

 

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-daily/

 

πηρα 1231 και απλα δεν γινεται με τιποτα οπως ειπαν παρα τα γραφομενα τους στο σαιτ τους,το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να σου κοψουν τελειως το ιντερνετ

αλλη επιλογη δεν δινουν

δεν ηξερε τι ελεγε ο υπαλληλος?

Link to comment
Share on other sites

Η υπηρεσία Mobile Internet είναι ενεργοποιημένη αυτόµατα και χωρίς κόστος ενεργοποίησης σε όλα τα προγράµµατα που δεν περιλαμβάνουν ενσωματωμένη χρήση υπηρεσιών δεδομένων. Εάν επιθυµείς την απενεργοποίηση της υπηρεσίας επικοινωνήστε µε το Τµ. Εξ/σης Πελατών καλώντας δωρεάν από κινητό WIND στο 1231.

 

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/mobile-internet/mobile-internet-daily/

 

πηρα 1231 και απλα δεν γινεται με τιποτα οπως ειπαν παρα τα γραφομενα τους στο σαιτ τους,το μονο που μπορουν να κανουν ειναι να σου κοψουν τελειως το ιντερνετ

αλλη επιλογη δεν δινουν

δεν ηξερε τι ελεγε ο υπαλληλος?

 

Σωστά τα είπε, ή θα έχεις ενεργοποιημένη τη σύνδεση στη γραμμή σου με κόστος 1€/μέρα (αν δεν έχεις ενεργοποιημένο πακέτο) ή δεν θα'χεις ίντερνετ ...

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να το βελτιωνουν. Αθηνα ειναι γενικα καλα.

Επαρχια?

 

αν και δεν ειμαστε στο σωστο τοπικ εγω ειμαι Κυψελη (κεντρο Αθηνας κοντα) και στην δουλεια μου στο Περιστερι Νεα Ζωη (Δυτικα προαστια) εχω μεγαλο προβλημα με την wind, μετα το καλοκαιρι χαλασε! δεν εχει καθολου καλο σημα και εχει διαλειψεις και κενα. Μιλησα σημερα και ειπε οτι δεν ειναι στα σχεδια να γινει κατι καλυτερο και αυτο ειναι το σημα τους!!! γιαυτο ειπα και εγω σταματαω το παγιο και παω μεσα στην εβδομαδα σε F2G και ηδη εβαλα και whats up! ε μα ελεος! ελεγξε τις διευθυνσεις που του ειπα και ειπε οτι οντως εχει προβλημα το σημα...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.trebbble.android.wind.f2g&hl=el

οσοι εχετε F2G δειτε το παραπανω προγραμμα (σε android κινητα) πολυ καλο!!!!

 

καλα ρε παιδια τι λετε παραπανω! νιωθω λιγο "θυμα" που πληρωνα 50αρια τον μηνα με το παγιο!!! φυγαμε για F2G μεσα στην εβδομαδα!!!!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Για το sms με τα 1200 προς wind τελικά μάθαμε κάτι ?

Τι "εννοεί" στείλε δωρεαν?

 

Στελνεις δωρεαν το μνμ και σου ερχετε επιβεβαιωση μετα απο λιγα δευτερολεπτα οτι χρεωθηκες 7ευρω για την ενεργοποιηση του πακετου. Απλα δεν πληρωνεις εκεινη τη στιγμη το μνμ αλλα το πακετο... Τοσα χρονια χρησιμοποιηται η φραση στειλε δωρεαν για ενεργοποιηση πακετου

Link to comment
Share on other sites

αν και δεν ειμαστε στο σωστο τοπικ εγω ειμαι Κυψελη (κεντρο Αθηνας κοντα) και στην δουλεια μου στο Περιστερι Νεα Ζωη (Δυτικα προαστια) εχω μεγαλο προβλημα με την wind, μετα το καλοκαιρι χαλασε! δεν εχει καθολου καλο σημα και εχει διαλειψεις και κενα. Μιλησα σημερα και ειπε οτι δεν ειναι στα σχεδια να γινει κατι καλυτερο και αυτο ειναι το σημα τους!!! γιαυτο ειπα και εγω σταματαω το παγιο και παω μεσα στην εβδομαδα σε F2G και ηδη εβαλα και whats up! ε μα ελεος!

 

:offtopic:

 

γύρνα το κινητό σου αν μπορείς σε 2g να δεις εκεί επιδόσεις/σήμα, όχι ότι έχει σημασία αν χρειάζεσαι π.χ ίντερνετ (γιατί μετά θα πηγαίνει αργά)

Link to comment
Share on other sites

Στελνεις δωρεαν το μνμ και σου ερχετε επιβεβαιωση μετα απο λιγα δευτερολεπτα οτι χρεωθηκες 7ευρω για την ενεργοποιηση του πακετου. Απλα δεν πληρωνεις εκεινη τη στιγμη το μνμ αλλα το πακετο... Τοσα χρονια χρησιμοποιηται η φραση στειλε δωρεαν για ενεργοποιηση πακετου

Οκ λέω μήπως έπαιζε να δίνει το πακέτο δωρεάν την πρώτη φορά χωρίς να χρεώσει

και αν κρύβει κάτι περίεργο από αυτά που αναφέρθηκαν παραπάνω όπως να απενεργοποιεί τα 300 κλπ

Δεν το νομίζω αλλά μια ερώτηση δεν βλάπτει

Link to comment
Share on other sites

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=co.trebbble.android.wind.f2g&hl=el

οσοι εχετε F2G δειτε το παραπανω προγραμμα (σε android κινητα) πολυ καλο!!!!

 

καλα ρε παιδια τι λετε παραπανω! νιωθω λιγο "θυμα" που πληρωνα 50αρια τον μηνα με το παγιο!!! φυγαμε για F2G μεσα στην εβδομαδα!!!!

 

Αυτο εσυ το λες πολυ καλο; και το κακο πιο ειναι;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εσυ το λες πολυ καλο; και το κακο πιο ειναι;

Την εφαρμογή την δουλεύω και εγώ και είναι μια χαρά πιστεύω, πολύ όμορφη, άμεση και απροβλημάτιστη

ck
Link to comment
Share on other sites

Την εφαρμογή την δουλεύω και εγώ και είναι μια χαρά πιστεύω, πολύ όμορφη, άμεση και απροβλημάτιστη

 

Ολοι την δουλευουμε πια αφου δεν υπαρχει εναλλακτικη λυση , αλλα δεν συγκρινεται με την ανεπισημη που ειχαμε για πολυ καιρο.Αληθεια με 2 λογαριασμους f2g , πως τους παρακολουθεις ταυτοχρονα;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε τι θα γίνει με την προσφορά των 500mb που τελειώνει αυτό το μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς ενημερωτικά: Χρέωση κλήσης F2G2 από ΗΠΑ προς Ελλάδα €3,08/λεπτό, με ελάχιστη χρέωση 1 λεπτό (60 δευτερόλεπτα) και χρέωση ανά λεπτό (60 δευτερόλεπτα). SMS προς Ελλάδα €0,52.

 

Ευτυχώς που ήρθε το μήνυμα εγκαίρως και πήρε φωτιά το Skype! :lol:

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

δοκιμασες και σε αλλα δίκτυα μήπως ειναι φτηνότερα?

 

Όχι, δεν ασχολήθηκα καθόλου με το κινητό εκεί, δεν θυμάμαι καν σε ποιο δίκτυο συνδέθηκε το κινητό αυτόματα.... :O

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε τι θα γίνει με την προσφορά των 500mb που τελειώνει αυτό το μήνα.

 

Σίγουρα τελειώνει? γιατι έλεγα να ανανέωσω αύριο 500+ 500 δώρο . Άμα το κάνω θα χάσω το δώρο και θα μείνω με τα 500;

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα τελειώνει? γιατι έλεγα να ανανέωσω αύριο 500+ 500 δώρο . Άμα το κάνω θα χάσω το δώρο και θα μείνω με τα 500;

 

Μέχρι τις 30/9 λέει αλλα παντα παίρνει παράταση...πάντως αν ανανεώσεις αυριο θα έχεις σίγουρα και το bonus.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...