Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως τα τελευταία μηνύματα σχετικά με την κάλυψη/σήμα είναι off-topic και θα πρέπει να μεταφερθούν εδώ?
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Το bonus των 100' προς όλους στα πακέτα των 8,5€ δεν έληγε αυτές τις μέρες; Βλέπω οτι πήρε παράταση μέχρι 30/9.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν το bonus των 300λ ισχυει και για ανανεωσεις με καρτα ή μονο σε μαγαζι;

 

Και μέσω καρτών και μέσω άυλης ανανέωσης λαμβάνεις το bonus των 300 λεπτών ..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, ρωτησα σε καταστημα wind και αφου ψαχτηκαν μου ειπαν οτι δεν ξερουν και για σιγουρια να κανω την ανανεωση παντα εκει... Ή ασχετοι ειναι ή πονηροι...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, ρωτησα σε καταστημα wind και αφου ψαχτηκαν μου ειπαν οτι δεν ξερουν και για σιγουρια να κανω την ανανεωση παντα εκει... Ή ασχετοι ειναι ή πονηροι...

 

εαν δε σου ζήτησαν να κάνεις ανανέωση 11 ή 12 ευρώ, τότε απλά δεν ήξεραν. Ευτυχώς τώρα τελευταία σταμάτησαν τις κουτοπονηριές.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω, ρωτησα σε καταστημα wind και αφου ψαχτηκαν μου ειπαν οτι δεν ξερουν και για σιγουρια να κανω την ανανεωση παντα εκει... Ή ασχετοι ειναι ή πονηροι...

 

Το bonus για να ισχύσει προϋποθέτει ανανέωση 10€ ανεξαρτήτως του τρόπου πραγματοποίησης της συναλλαγής. Είτε ανανέωσης το χρόνο ομιλίας σου με κάρτα, είτε μέσω καταστήματος, τα 300 λεπτά θα τα λάβεις ...

Link to comment
Share on other sites

20/09/2013

 

Ανακοινώνεται ότι από 21 Οκτωβρίου 2013 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα χρήσης, από 0,0061€/δευτερόλεπτο σε 0,006549€/δευτερόλεπτο.

 

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα χρήσης είναι ισχύον από τις 18/11/2009 και η συγκεκριμένη αλλαγή αφορά σε όλες τις ενεργοποιήσεις πακέτων σύνδεσης F2G μετά από αυτή την ημερομηνία ή όσους συνδρομητές έχουν μεταβεί οικειοθελώς στο συγκεκριμένο πρόγραμμα χρήσης από τις 18/11/2009 και έπειτα.

 

Επιπλέον διευκρινίζεται ότι η αλλαγή αφορά την χρέωση μετά την κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας τυχόν ενεργοποιημένων πακέτων ομιλίας ή bonus ομιλίας χωρίς να επηρεάζεται η ενσωματωμένη χρήση τους.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND http://www.wind.gr, την εξυπηρέτηση πελατών καρτοκινητής WIND καλώντας 1260 από κινητό (0,24€/κλήση).

 

Οι αναφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 23%.

Πηγή: http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=294

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

20/09/2013

 

Ανακοινώνεται ότι από 21 Οκτωβρίου 2013 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα χρήσης, από 0,0061€/δευτερόλεπτο σε 0,006549€/δευτερόλεπτο.

 

Το συγκεκριμένο πρόγραμμα χρήσης είναι ισχύον από τις 18/11/2009 και η συγκεκριμένη αλλαγή αφορά σε όλες τις ενεργοποιήσεις πακέτων σύνδεσης F2G μετά από αυτή την ημερομηνία ή όσους συνδρομητές έχουν μεταβεί οικειοθελώς στο συγκεκριμένο πρόγραμμα χρήσης από τις 18/11/2009 και έπειτα.

 

Επιπλέον διευκρινίζεται ότι η αλλαγή αφορά την χρέωση μετά την κατανάλωση του ενσωματωμένου χρόνου ομιλίας τυχόν ενεργοποιημένων πακέτων ομιλίας ή bonus ομιλίας χωρίς να επηρεάζεται η ενσωματωμένη χρήση τους.

 

Για περισσότερες πληροφορίες ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα της WIND http://www.wind.gr, την εξυπηρέτηση πελατών καρτοκινητής WIND καλώντας 1260 από κινητό (0,24€/κλήση).

 

Οι αναφερόμενες τιμές συμπεριλαμβάνουν Φ.Π.Α. 23%.

Πηγή: http://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-etaireia/anakoinoseis/anakoinosi/?prid=294

 

Όπως καταλάβατε το F2G2 παραμένει ως έχει!!! Εξάλλου δεν νομίζω να υπάρχει κανείς που χρησιμοποιεί το F2G για κλήσεις με χρονοχρέωση.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

20/09/2013

 

Ανακοινώνεται ότι από 21 Οκτωβρίου 2013 αυξάνεται η χρέωση των κλήσεων ομιλίας προς εθνικούς προορισμούς για όλους τους νέους συνδρομητές καρτοκινητής F2G και για τους υφιστάμενους συνδρομητές καρτοκινητής F2G που ανήκουν στο εμπορικά διαθέσιμο πρόγραμμα χρήσης, από 0,0061€/δευτερόλεπτο σε 0,006549€/δευτερόλεπτο.

 

Άντε να τα κατοστήσει. Άκου από 0,36 Ευρώ να πηγαίνει στα 0,39. Για ποιο λόγο;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μπορεί, έτσι απλά!

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Άνευ νοήματος , η αλλαγή . Απορώ γιατί το κάνουν .
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ F2G ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ 1200Λ +1200SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND/Q ΜΕ 7Ε Κ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ 1200 ΣΤΟ 12700 ΕΩΣ 30/9

 

Μου ηρθε το παραπανω μνμ μολις στο κινητο... Μετα την καταργηση του πακετου 600+600 λετε να επιστρεψει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα και γω το μήνυμα αυτο αλλα το υπόλοιπο μου δεν επαρκεί οπότε μου λέει ανανεωστε και στείλτε 1200 στο 12700...Αρα ισχύει για όλους...πωπω τι μας θύμισαν φιλε μου :) Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε το παραπανω μνμ μολις στο κινητο... Μετα την καταργηση του πακετου 600+600 λετε να επιστρεψει αυτο?

 

Πλάκα κάνεις....:D :blink:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ F2G ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ 1200Λ +1200SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND/Q ΜΕ 7Ε Κ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ 1200 ΣΤΟ 12700 ΕΩΣ 30/9

 

και εμενα ηρθε ΜΟΛΙΣ... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις....:D :blink:

 

Λέτε ρε παιδιά να αρχίσουνε πάλι τα παλιά??Λέω μήπως...η απλα ονειρεύομαι? :)

Link to comment
Share on other sites

οκ και εδώ τα ίδια... 7 ευρω..

αλλά το ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ 1200 ΣΤΟ 12700 ΕΩΣ 30/9 πως μεταφράζεται?

(βλέπω να φτιάχνουν πακέτο 9+ ευρω)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ F2G ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ 1200Λ +1200SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND/Q ΜΕ 7Ε Κ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ 1200 ΣΤΟ 12700 ΕΩΣ 30/9

 

και εμενα ηρθε ΜΟΛΙΣ... :ninja:

Αν οντως στειλεις το 1200 στο 12700, μεταφερεσε σε αλλο προγραμμα και χανεις τα 300 λεπτα για κινητα που εδινε σαν μπονους σε ανανεωση των 10 ευρω?

 

 

υγ

η ερωτηση ειναι γενικη απλα εκανα τυχαια quote τον damianos

Καπου....κάπως....κάποτε.....κάτι πήγε ΠΟΛΥ ΣΤΡΑΒΑ στην εξέλιξη του ανθρώπινου ειδους :lol:
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ F2G ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ 1200Λ +1200SMS ΠΡΟΣ ΟΛΗ ΤΗ WIND/Q ΜΕ 7Ε Κ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ ΔΩΡΕΑΝ 1200 ΣΤΟ 12700 ΕΩΣ 30/9

 

και εμενα ηρθε ΜΟΛΙΣ... :ninja:

 

Το ίδιο μόλις έλαβα και εγώ.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

και γω μόλις έλαβα το ίδιο μήνυμα... Θέλει ψάξιμο μην κρύβει παγίδα...:confused:
Link to comment
Share on other sites

Άνευ νοήματος , η αλλαγή . Απορώ γιατί το κάνουν .

 

Υποψιαζομαι, για να ωθησουν και τους τελευταιους σε πακετα (ουσιαστικα παγιο καθε μηνα), και να αυξηθουν τα εσοδα απο οσους δεν ενδιαφεροναται ή δεν ξερουν τι γινεται στο f2g (πχ μεγαλες ηλικιες).

Link to comment
Share on other sites

στα τοπικς των συμβολαιων cosmote+vodafone τις τελευταιες ημέρες έχουν ξεσκιστει να μιλανε για προσφορες συμβολαιων των 1500' με 22 και 32 ευρω (και εμας μας δινει η wind 1200' στο καρτοκινητο με 7 ευρω! :lol: )
Link to comment
Share on other sites

στα τοπικς των συμβολαιων cosmote+vodafone τις τελευταιες ημέρες έχουν ξεσκιστει να μιλανε για προσφορες συμβολαιων των 1500' με 22 και 32 ευρω (και εμας μας δινει η wind 1200' στο καρτοκινητο με 7 ευρω! :lol: )

Γιατί δεν είναι το ίδιο να έχεις 1500 λεπτά και 1500 μηνύματα προς 10 εκατομμύρια αριθμούς με ελάχιστο χρόνο 1 λεπτό ανά κλήση (και 1500ΜΒ) με 1200 λεπτά με ελάχιστον χρονο τα 3 λεπτά προς 2,2 εκατομμύρια αριθμούς. Εξ ου και η διαφορά των 22/33€ με τα 7€ της Wind.

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...