Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει μήπως κανένας που να γνωρίζει γι' αυτό....?

 

Τα 5€ της προσφοράς θα μπαίνουν κάθε μήνα χωρίς καμμία προϋπόθεση (ανανέωση, κατανάλωση του δωρεάν υπολοίπου). Ο πρώτος μήνας μπαίνει μαζί με την πρώτη υποχρεωτική ανανέωση που θα κάνει ο συνδρομητής.

Επίσης, παρατήρησα πως πρώτα καταναλώνεται το μπόνους και μετά το υπόλοιπο της κάρτας, καθώς όταν ανανέωσα και μου μπήκαν τα 5€ (σύνολο ~9€), αγόρασα πακέτο ομιλίας και μου ήρθε μήνυμα ότι το δωρεάν υπόλοιπο καταναλώθηκε, οπότε τα υπόλοιπα ~2€ που είχα μέσα ήταν από την κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν μέχρι στιγμής από το 2112004555 3 φορές για να το κάνω συμβόλαιο και την συνάδερφο απέναντι μου άλλες 4 φορές από το 2311807050 με το ίδιο σκεπτικό. Μιλάμε οι άνθρωποι δεν παίζονται!

 

(Έχω ήδη πάρει στην εξυπηρέτηση και τους ζήτησα να μην με καλούν για προσφορές 2 φορές αλλά με γράφουν κανονικότατα....)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/csarad/24825/530117/ardas06.jpg

ARDAS FESTIVAL - KASTANIES, EVROS, GREECE

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν μέχρι στιγμής από το 2112004555 3 φορές για να το κάνω συμβόλαιο και την συνάδερφο απέναντι μου άλλες 4 φορές από το 2311807050 με το ίδιο σκεπτικό. Μιλάμε οι άνθρωποι δεν παίζονται!

 

(Έχω ήδη πάρει στην εξυπηρέτηση και τους ζήτησα να μην με καλούν για προσφορές 2 φορές αλλά με γράφουν κανονικότατα....)

 

Εγω κάθε μέρα σχεδόν που με παίρνουν δέχομαι την αλλαγή με την προϋπόθεση να μου δώσουν δώρο το iphone 5.

Δυστυχώς μου κλείνουν το τηλέφωνο και δεν μου το δίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω κάθε μέρα σχεδόν που με παίρνουν δέχομαι την αλλαγή με την προϋπόθεση να μου δώσουν δώρο το iphone 5.

Δυστυχώς μου κλείνουν το τηλέφωνο και δεν μου το δίνουν.

ΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μήνες, κάθε Τετάρτη μεσημέρι μου ερχοταν στο φ2γ sms για διπλασιασμο με ανανέωση 5 ευρώ. Δεν ανανέωσα καμία φορά. Σήμερα, έχει πάει Τετάρτη απογευμα και sms δεν έχει έρθει... Χμμμ... Να ανησυχήσω;
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μήνες, κάθε Τετάρτη μεσημέρι μου ερχοταν στο φ2γ sms για διπλασιασμο με ανανέωση 5 ευρώ. Δεν ανανέωσα καμία φορά. Σήμερα, έχει πάει Τετάρτη απογευμα και sms δεν έχει έρθει... Χμμμ... Να ανησυχήσω;

 

Mπα εμενα εχθες τελιωσε η προθεσμια και σημερα πρωι πρωι το ειχα. Μεσα στην εβδομαδα σηγουρα θα δεχτεις :)

Αμα δεν μου δωσει τριπλασιασμο εγω πριν το 2013 δεν βαζω καρτα

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Σάββατο όπως σας είπα έκανα ανανέωση για να πάρω τον τριπλασιασμό. Σήμερα μου ήρθε το πρώτο μήνυμα διπλασιασμού .:lol:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει διπλασιασμός έβαλα 10€ σε καταστήμα και πήρα 130Λ προς όλους 100 + 30.

Δεν θα έπρεπε να πάρω και προς Wind & Q ?

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει διπλασιασμός έβαλα 10€ σε καταστήμα και πήρα 130Λ προς όλους 100 + 30.

Δεν θα έπρεπε να πάρω και προς Wind & Q ?

 

με 20 ευρω παιρνεις προς Wind & Q

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα .Να ρωτήσω κάτι τα μηνύματα τριπλασιασμού τα καταργήσανε η όχι και αν όχι ποια είναι τα κριτήρια για να σου στείλουν το μυνημα
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα .Να ρωτήσω κάτι τα μηνύματα τριπλασιασμού τα καταργήσανε η όχι και αν όχι ποια είναι τα κριτήρια για να σου στείλουν το μυνημα

 

Τριπλασιασμο πολυ σπανια θα σου ερθει. Ο διπλασιασμος στελνεται σ'αυτους που εχουν παρα πολυ καιρο να ανανεωσουν. Το πιο πιθανο ειναι να παρεις μνμ "λυση στη κριση ανανεωσε με 5ευρω και παρε 90λεπτα προς ολους". Εγω πχ εχω να ανανεωσω απο Μαρτιο και απο τις αρχες Ιουλιου δεχομαι καθε 5 μερες διπλασιασμο....

Link to comment
Share on other sites

και εδω.... καθε εβδομαδα στελνουν ενα μηνυμα διπλασιασμου....

 

εχουν καταντήσει ενοχλητικοι.... :lol:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Τριπλασιασμο πολυ σπανια θα σου ερθει. Ο διπλασιασμος στελνεται σ'αυτους που εχουν παρα πολυ καιρο να ανανεωσουν. Το πιο πιθανο ειναι να παρεις μνμ "λυση στη κριση ανανεωσε με 5ευρω και παρε 90λεπτα προς ολους". Εγω πχ εχω να ανανεωσω απο Μαρτιο και απο τις αρχες Ιουλιου δεχομαι καθε 5 μερες διπλασιασμο....

 

Θα πάω την παρασκευή να βάλω 20ε σε κατάστημα να πάρω και τον διπλασιασμό και τα 300 προς όλους και τα 300 προς wind/q και τα 300 sms προς wind/q

Link to comment
Share on other sites

το vodafone CU εκανε πακετα προς ολα τα δικτυα (για τους φοιτητες)... ΑΚΟΥΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗ WIND;;

 

Επειδή δεν βλέπω κάτι σχετικό στο vodafonecu.gr μπορείς να πεις ποιά είναι τα καινούρια πακέτα που έκανε η vf? :)

Link to comment
Share on other sites

Πότε άλλαξε βρε παιδιά η χρέωση για το f2g2? Χωρίς να μας ενημερώσει κανείς?

 

αν είναι όντως έτσι...κακό του κεφαλιού τους...

Link to comment
Share on other sites

Πότε άλλαξε βρε παιδιά η χρέωση για το f2g2? Χωρίς να μας ενημερώσει κανείς?

 

Aπο τα μεσα Ιουνιου εχει αλλαξει η ελαχιστη χρεωση...

Link to comment
Share on other sites

Aπο τα μεσα Ιουνιου εχει αλλαξει η ελαχιστη χρεωση...

 

Φαίνεται πως έχω χάσει 'επεισόδια'...αλλά από τα δωρεάν 300 λεπτά με την ανανέωση 20 ευρώ από κατάστημα, δεν το πήρα χαμπάρι!!! Μπράβο για την ενημέρωση των παλιών συνδρομητών από τη WIND. Και μετά περιμένουμε προκοπή σε αυτή τη Χώρα!

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως έχω χάσει 'επεισόδια'...αλλά από τα δωρεάν 300 λεπτά με την ανανέωση 20 ευρώ από κατάστημα, δεν το πήρα χαμπάρι!!! Μπράβο για την ενημέρωση των παλιών συνδρομητών από τη WIND. Και μετά περιμένουμε προκοπή σε αυτή τη Χώρα!

 

δεν μπορω να ενεργοποιησω ΜΒ υπαρχει προβλημα στις on line συναλαγεσ η εληξε η προσφορα?

spis
Link to comment
Share on other sites

Aπο τα μεσα Ιουνιου εχει αλλαξει η ελαχιστη χρεωση...

δηλαδη τωρα με το f2g2 αν μιλησεις 1,05 πχ λεπτα θα σε χρεωνει για 2 λεπτα κλπ η μετα το πρωτο λεπτο χρεωνει δευτερολεπτα?

 

να ρωτησω και κατι ακομη απο wind καρτοκινητο σε Q μεταφερεται απευθειας με ενα μηνυμα χωρις χρεωση οπως απο cosmote σε frog ?

Edited by gboy
myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και κατι ακομη απο wind καρτοκινητο σε Q μεταφερεται απευθειας με ενα μηνυμα χωρις χρεωση οπως απο cosmote σε frog ?

 

φορητοτητα (3 μερες)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τωρα με το f2g2 αν μιλησεις 1,05 πχ λεπτα θα σε χρεωνει για 2 λεπτα κλπ η μετα το πρωτο λεπτο χρεωνει δευτερολεπτα?

 

να ρωτησω και κατι ακομη απο wind καρτοκινητο σε Q μεταφερεται απευθειας με ενα μηνυμα χωρις χρεωση οπως απο cosmote σε frog ?

 

Ελαχιστος χρονος κλησης το ενα λεπτο και μετα χρεωση ανα δευτερολεπτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...