Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξερει καποιος να μας πει τι χρεωση εχει το F2G2 ? δλδ χρεωση ανα δευτερολεπτο και ποια η χρεωση των sms?? επισης εχει ελαχιστο χρονο....???
ΙΦ ΓΙΟΥ ΑΡ ΓΚΡΙΚ, ΠΛΙΖ ΡΑΪΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚ ΕΝΤ ΜΠΙ ΠΡΑΟΥΝΤ ΟΦ ΓΙΟΡ ΛΑΝΓΚΟΥΪΤΖ. ΓΟΥΕΝ ΓΙΟΥ ΡΑΙΤ ΙΝ ΓΚΡΙΚΛΙΣ, ΙΤ ΛΟΥΚΣ ΔΑΤ ΣΤΙΟΥΠΙΤ. ΘΕΝΚΙΟΥ :)
Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να μας πει τι χρεωση εχει το F2G2 ? δλδ χρεωση ανα δευτερολεπτο και ποια η χρεωση των sms?? επισης εχει ελαχιστο χρονο....???

 

Ελάχιστη χρεωση το λεπτό μετά ανα δευτ.

Χρεωση μηνυματος 0,12 ευρω

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος να μας πει τι χρεωση εχει το F2G2 ? δλδ χρεωση ανα δευτερολεπτο και ποια η χρεωση των sms?? επισης εχει ελαχιστο χρονο....???

 

http://cartamobile.forumotion.com/t68-topic

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία: αν ενεργοποιήσω ένα νέο πακέτο Wind Free 2 Go και κάνω μια ανανέωση τουλάχιστον 5€ εντός 30 ημερών, η Wind θα μου πιστώνει δωρεάν 5€/μήνα για 6 μήνες. Αυτά τα 5€ μπορώ να τα χρησιμοποιώ όπως θέλω? Π.χ. κλήσεις ή sms, αγορά πακέτων ίντερνετ κλπ?:blink:
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία: αν ενεργοποιήσω ένα νέο πακέτο Wind Free 2 Go και κάνω μια ανανέωση τουλάχιστον 5€ εντός 30 ημερών, η Wind θα μου πιστώνει δωρεάν 5€/μήνα για 6 μήνες. Αυτά τα 5€ μπορώ να τα χρησιμοποιώ όπως θέλω? Π.χ. κλήσεις ή sms, αγορά πακέτων ίντερνετ κλπ?:blink:

ναι........

Link to comment
Share on other sites

απο οσους είχαμε στειλει μειλ,πήρε κανεις σας απαντηση?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Στο bonus ομιλίας με κάθε κάρτα ανανέωσης ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης είναι τα 3λεπτά ή έχει βήμα χρέωσης το 3λεπτό;Στο site δεν αναφέρει κάτι.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στο bonus ομιλίας με κάθε κάρτα ανανέωσης ο ελάχιστος χρόνος χρέωσης είναι τα 3λεπτά ή έχει βήμα χρέωσης το 3λεπτό;Στο site δεν αναφέρει κάτι.
Η κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας από bonus ομιλίας με κάθε κάρτα ανανέωσης γίνεται ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια χρέωσης

κλήσης τα 3 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο κατι χρονια μου ηρθε μηνυμα για διπλασιασμο στο βασικο μου νουμερο!το οποιο λεει ακριβως "μονο για σενα με ανανεωση απο 5ευρω θα εχεισ διπλασιο χρονο ομιλιας! αρκει να ανανεωσεις στις επομενες 4 μερες. Ο διπλασιασμος ειναι για παντα κ μεχρι τι ποσο μπορω να βαλω?
Link to comment
Share on other sites

μετα απο κατι χρονια μου ηρθε μηνυμα για διπλασιασμο στο βασικο μου νουμερο!το οποιο λεει ακριβως "μονο για σενα με ανανεωση απο 5ευρω θα εχεισ διπλασιο χρονο ομιλιας! αρκει να ανανεωσεις στις επομενες 4 μερες. Ο διπλασιασμος ειναι για παντα κ μεχρι τι ποσο μπορω να βαλω?

για πάντα και μπορείς να βάλεις μέχρι 50€ σε κατάστημα

Link to comment
Share on other sites

για πάντα και μπορείς να βάλεις μέχρι 50€ σε κατάστημα

Παιδιά να ρωτήσω κάτι;

Εάν βάλω 20 € απο κατάστημα θα πάρω τα μπόνους προς όλους και προς γουιντ ΚΑΙ τον διπλασιασμό η όχι;Μου ήρθε και μένα παρόμοιο μήνυμα.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Η μεταβίβαση καρτοκινητού χρεώνεται? Στα συμβόλαια υπάρχει χρέωση γύρω στα 20 ευρώ,τι γίνεται με τα καρτοκινητά?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι;

Εάν βάλω 20 € απο κατάστημα θα πάρω τα μπόνους προς όλους και προς γουιντ ΚΑΙ τον διπλασιασμό η όχι;Μου ήρθε και μένα παρόμοιο μήνυμα.

Ευχαριστώ.

ναι, και τα μπόνους και τον διπλασιασμό θα πάρεις.
Link to comment
Share on other sites

Η μεταβίβαση καρτοκινητού χρεώνεται? Στα συμβόλαια υπάρχει χρέωση γύρω στα 20 ευρώ,τι γίνεται με τα καρτοκινητά?

 

 

Δέν χρεώνεσαι τίποτα για την μεταβίβαση. Απλά θα πρέπει να υπογράψουν νέος και παλιός κάτοχος μαζί την όλη διαδικασία.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις F2G θα έχεις και επιπλέον λεπτά δώρο (με ανανέωση από 10€ και άνω) και θα έχεις και τη δυνατότητα να αγοράσεις και άλλα πακέτα ομιλίας ή να κάνεις ό,τι θες με τα χρήματα που θα σου έχουν απομείνει στο υπόλοιπό σου. Επιπλέον, το καλύτερο θα'ναι να ανανεώνεις από κατάστημα WIND για να παίρνεις το μέγιστο δυνατό από τις διαθέσιμες προσφορές (λεπτά, μηνύματα). :)

Έτσι θα κάνω. Δεν με ενοχλεί και τόσο το ότι δεν θα έχω μεταφορά χρόνου ομιλίας. Τα 100’ με 8€ ισχύουν και στο f2g; Επειδή στο site της wind βλέπω ότι ισχύουν μόνο για το wind card to all. Το διάβασα αυτό και σε πιο πριν ότι με μήνυμα δεν θυμάμαι το νούμερο ενεργοποιείται το 100’ προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι θα κάνω. Δεν με ενοχλεί και τόσο το ότι δεν θα έχω μεταφορά χρόνου ομιλίας. Τα 100’ με 8€ ισχύουν και στο f2g; Επειδή στο site της wind βλέπω ότι ισχύουν μόνο για το wind card to all. Το διάβασα αυτό και σε πιο πριν ότι με μήνυμα δεν θυμάμαι το νούμερο ενεργοποιείται το 100’ προς όλους.

 

ισχύουν και στο f2g

κενο sms στο 1233

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

 

Παω να κανω ενεργοποιηση μεσω του site της Wind στο MYF2GO του πακετου 600 λεπτα και 600 SMS προς ολα τα Wind και Q με κοστος 7 ευρω/μηνα που δινει και 100 ΜΒ bonus και δεν γινεται. Δεν ξερω γιατι.

Οταν παω να πατησω επανω στο αγορα πακετου δεν γινεται τιποτα, δεν συνεχιζει.

Και αρκετα χρηματα εχω σαν υπολοιπο κ φυσικα δεν εχω ενεργοποιημενο το πακετο που θελω να βαλω γιατι εληξε χτες..

Δοκιμασε κανεις σημερα κ αντιμετωπισε προβλημα; Μηπως ειναι προβλημα του συστηματος;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

 

Παω να κανω ενεργοποιηση μεσω του site της Wind στο MYF2GO του πακετου 600 λεπτα και 600 SMS προς ολα τα Wind και Q με κοστος 7 ευρω/μηνα που δινει και 100 ΜΒ bonus και δεν γινεται. Δεν ξερω γιατι.

Οταν παω να πατησω επανω στο αγορα πακετου δεν γινεται τιποτα, δεν συνεχιζει.

Και αρκετα χρηματα εχω σαν υπολοιπο κ φυσικα δεν εχω ενεργοποιημενο το πακετο που θελω να βαλω γιατι εληξε χτες..

Δοκιμασε κανεις σημερα κ αντιμετωπισε προβλημα; Μηπως ειναι προβλημα του συστηματος;

δομίμασε απ άλλο browser

Link to comment
Share on other sites

δομίμασε απ άλλο browser

 

Tελικα δεν εφταιγε ο browser. Δεν ειχα κανει κλικ διπλα απο το προγραμμα που ηθελα γιατι ειχε ενα κουτακι λευκο κ δεν φαινοταν καλα, δεν το ξεχωριζα γιατι ειχε ιδιο χρωμα με την σελιδα.

Τελικα εκανα εκει κλικ κ επελεξα το πραγραμμα που θελω κ συνεχισα στην ενεργοποιηση κανονικα χωρις προβλημα.

Στραβομαρα :)

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι.εδω και 2-3 μερες χανεται το σημα.

ειναι γενικό το φαινόμενο;υπαρχει ενδεχομενο να φταιει η συσκευη?(το γκαλαξι της προσφορας)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι.εδω και 2-3 μερες χανεται το σημα.

ειναι γενικό το φαινόμενο;υπαρχει ενδεχομενο να φταιει η συσκευη?(το γκαλαξι της προσφορας)

 

Εμενα μια χαρα λειτουργει και σημα τελειο.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι.εδω και 2-3 μερες χανεται το σημα.

ειναι γενικό το φαινόμενο;υπαρχει ενδεχομενο να φταιει η συσκευη?(το γκαλαξι της προσφορας)

 

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με το σαμσουνγκ της προσφοράς. Το παρατήρησα από τη δευτέρα. Συγκεκριμένα ενώ δείχνει ότι έχει σήμα (όλες τις γραμμούλες), όταν πάω να πάρω τηλέφωνο, μου γράφει ότι δεν είναι συνδεδεμένο στο δίκτυο.

Λεπτομέρεια (με σημασία όμως): όταν το κάνει αυτό, δίπλα από τις γραμμούλες του σήματος ΔΕΝ εμφανίζεται το γράμμα R που υποδηλώνει την περιαγωγή (έχω Qcard).

Το πρόβλημα λύνεται προσωρινά, αν πάω στις ρυθμίσεις και επιλέξω "αυτόματη αναζήτηση δικτύου". Ωστόσο το πρόβλημα ξαναεμφανίζεται κάθε τόσο.

Λέτε να έχει να κάνει με το δίκτυο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...