Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όταν ενεργοποιείται το Νon Stop 600/5ευρώ ..κάθε μηνα ανανεώνεται αυτόματα ή χρειάζεται εκ νέου ενεργοποίηση?
Link to comment
Share on other sites

όταν ενεργοποιείται το Νon Stop 600/5ευρώ ..κάθε μηνα ανανεώνεται αυτόματα ή χρειάζεται εκ νέου ενεργοποίηση?

 

Δεν γίνεται αυτόματα θα πρέπει να το ενεργοποιήσεις όποτε θες εσυ.

Αν ανανεώσεις πάντως με 10€ και πάνω θα έχεις αυτόματα 600' προς WIND και Q

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται αυτόματα θα πρέπει να το ενεργοποιήσεις όποτε θες εσυ.

Αν ανανεώσεις πάντως με 10€ και πάνω θα έχεις αυτόματα 600' προς WIND και Q

 

δεν εχεις όμως και τα 600sms του non stop 600!

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πάει το non stop δηλαδή. Ζωή σε μας...!!

 

Ερώτηση. Έβαλα τα 500 mb internet πριν 10 μέρες κ εχω υπόλοιπο 300 mb τώρα.

 

Αν ξαναενεργοποιησω τα 500 mb σήμερα, θα προστεθούν στα 300 που εχω ???

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! Εχω καιρο να ασχοληθω με το θεμα f2g 2...

παιδια, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! Εχω καιρο να ασχοληθω με το θεμα f2g 2...

παιδια, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !!

 

ναι ισχυει..10,8 ευρωλεπτα το λεπτο...μονο το μηνυμα αυξηθηκε στα 12 λεπτα

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ! Εχω καιρο να ασχοληθω με το θεμα f2g 2...

παιδια, ισχυει ακομα η χρεωση ανα δευτερολεπτο απο το πρωτο δευτερολεπτο, και καπου 11 - 12 cents το λεπτο προς ολους ?

ευχαριστω !!

 

Ισχύει.0,0017ευρώ/sec και sms προς Ελλάδα 0,12 ευρώ ενώ sms προς εξωτερικό 0,04 ευρώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πάει το non stop δηλαδή. Ζωή σε μας...!!

 

Ερώτηση. Έβαλα τα 500 mb internet πριν 10 μέρες κ εχω υπόλοιπο 300 mb τώρα.

 

Αν ξαναενεργοποιησω τα 500 mb σήμερα, θα προστεθούν στα 300 που εχω ???

 

Σε εμενα τα προσθεσε. Οποτε...

Link to comment
Share on other sites

Για να ενεργόποίησω τα 100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα πρέπει να βάλω αλλά 20 ευρώ??? Άλλος τρόπος δεν υπάρχει????

 

Sent from my ZTE Blade

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω ένα ξεχασμένο f2g το οποίο μάλλον έχει τρελή χρέωση ανά λεπτό (τρώει τις κάρτες σα καραμέλες).

 

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να μειωθεί η χρέωση ή πρέπει να κάνω αγορά νέας sim;

 

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει.0,0017ευρώ/sec και sms προς Ελλάδα 0,12 ευρώ ενώ sms προς εξωτερικό 0,04 ευρώ!!!!

 

4 λεπτα του εξωτερικου? Δεν υπαρχει καμμια υπηρεσια στο εξωτερικου που να προοωθει sms στην Ελλαδα? Να στελνουμε εμεις το sms εκει και να το αναμεταδιδει Ελλαδα για να χρεωνομαστε 4 λεπτα! Καλα θα ηταν!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά αλλά...:)

 

Αν δεν ήταν γραμμένα σ' αυτό το πιθηκίστικο έκτρωμα των greeklish θα ήταν πιο ευανάγνωστα.

Κάποια στιγμή θα πρέπει επιτέλους να σταματήσει αυτή η γλωσσική ρύπανση, αυτό το υβριδικό γλωσσικό κατασκεύασμα.

 

Τα λεφτά μας τα τρώμε σε ασπιρίνες...:lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σε greeklish για να το γραφω γρηγορα στον δρομο στο organizer μου.

Aπλα το εκανα copy paste στο site.

Eχετε δικιο απλα ετσι θα το ανανεωνω γρηγορα και ευκολα οπου κ να ειμαι.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πάει το non stop δηλαδή. Ζωή σε μας...!!

 

Ερώτηση. Έβαλα τα 500 mb internet πριν 10 μέρες κ εχω υπόλοιπο 300 mb τώρα.

 

Αν ξαναενεργοποιησω τα 500 mb σήμερα, θα προστεθούν στα 300 που εχω ???

 

νομίζω ότι δεν σε αφήνει να ενεργοποιήσεις δεύτερο πακέτο εάν δεν έχει λήξει το πρώτο. Μόνο στην κοσμοτε μπορείς να το ενεργοποιήσεισ όσες φορές θέλεις και στην βοντα στο πακέτο με τα 7€.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχω ένα ξεχασμένο f2g το οποίο μάλλον έχει τρελή χρέωση ανά λεπτό (τρώει τις κάρτες σα καραμέλες).

 

Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να μειωθεί η χρέωση ή πρέπει να κάνω αγορά νέας sim;

 

ευχαριστώ.

Να στείλεις κενό μήνυμα στο 1342 ώστε να κατέβει η χρέωση από 59 λεπτά στα 39

β) μπορείς να το μετατρέψεις σε Νέο καρτοκινητό για να σου διπλασιάζει δύο κάρτες τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτα ανεβασαν αυτο στο σελιδα τους στο facebook

"Το F2G δεν σας χαλάει χατίρια! Μας ζητήσατε να παρατείνουμε την προσφορά για τα 500 MB και το κάναμε! Μας ζητήσατε να κρατήσει περισσότερο η προσφορά μέσα από τα καταστήματα WIND και το κάναμε κι αυτό!! Έτσι, μέχρι τις 30/4 θα μπορείτε να σερφάρετε από το κινητό, όπου κι αν είστε, μόνο με 5€, ενώ με κάθε ανανέωση από 20€ και πάνω, που θα πραγματοποιείτε μέσα σε ένα κατάστημα WIND, θα έχετε free 100’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!"

Καλη κινηση μεν αλλα εχει γινει δεκτη με αναμεικτες αντιδρασεις, αφου οι περισσοτεροι ζητανε μονιμη προσφορα

[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Έχει πια νόημα να έχεις ένα δεύτερο κινητό με f2g για κλήσεις και SMS σε συγκεκριμένους αριθμούς;

 

τι να σου πω φιλε εγω ακομα το κρατω για 4 αριθμους μεχρι τον Ιουνιο. μετα θα επανεξετασω το θεμα, παντως μεχρι τωρα με συμφερει πολυ!!:)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Με ανανέωση των 20€ που έκανα στις 3 Μαρτίου πήρα και 120mb για δεδομένα. Επίσης στις 7 Μαρτίου, ενώ τα 120mb έμειναν άθιχτα, πήρα άλλα 500mb με τα 5 ευρώ.

 

Τώρα κοντεύουν να λήξουν τα 500mb ενώ τα 120mb υπάρχουν ακόμη. Θα ενεργοποιηθούν μόλις λήξουν τα 500mb;

Edited by Fox
Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Το F2G δεν σας χαλάει χατίρια! Μας ζητήσατε να παρατείνουμε την προσφορά για τα 500 MB και το κάναμε! Μας ζητήσατε να κρατήσει περισσότερο η προσφορά μέσα από τα καταστήματα WIND και το κάναμε κι αυτό!! Έτσι, μέχρι τις 30/4, θα μπορείτε να σερφάρετε από το κινητό, όπου κι αν είστε, μόνο με 5€, ενώ με κάθε ανανέωση από 20€ και πάνω, που θα πραγματοποιείτε μέσα σε ένα κατάστημα WIND, θα έχετε free 100’ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ!

 

http://www.facebook.com/WINDF2G?sk=wall

Το άλλαξαν μέχρι τέλη Απρίλη... Τσούκου τσούκου το πάνε

Link to comment
Share on other sites

Το κάθε πακέτο έχει την δική του ημερομηνία λήξης

Άρα τα 120 θα λήξουν στις 3 Απριλίου ( ή στις 2 δεν είμαι απόλυτα σίγουρος) αν δεν τα χρησιμοποιήσεις. Αν σου τελιώσουν τα 500 , θα ενεργοποιηθούν αυτόματα τα 120 ΜΒ

Link to comment
Share on other sites

Να στείλεις κενό μήνυμα στο 1342 ώστε να κατέβει η χρέωση από 59 λεπτά στα 39

β) μπορείς να το μετατρέψεις σε Νέο καρτοκινητό για να σου διπλασιάζει δύο κάρτες τον μήνα.

 

σ' ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...