Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ε ρε ****το εχασα 5 ευρω!!!!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα πηρε παραταση μεχρι 7/02?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο 1260 και μου είπαν ακριβώς αυτό.

Φίλε Στάθη το άφησαν τελευταία στιγμή για να χάσουν αρκετοί σαν εσένα τα 5 ευρώ.

Λίγο ακόμα και εγώ θα τα έχανα.

Link to comment
Share on other sites

Στο f2go της δικιάς μου τις ήρθε μήνυμα ότι με την πρώτη κάρτα που θα ανανεώνει κάθε μήνα ως το καλοκαίρι θα έχει διπλασιασμό. Αν ανανεώσει αύριο για να πάρει τον διπλασιασμό θα έχει και την προσφορά με τα 1500 λεπτά και μηνύματα ή αυτό ισχύει μόνο για σήμερα.....; :confused:

 

σημερα θα ανανεωσει με 5 ευρω για να παρει τα 1500 λεπτα και μηνυματα και αυριο θα ανανεωσει με οτι ποσο θελει για να παρει το μπονους διπλασιασμου για ενα μηνα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω ανανεωσα ουτως η αλλος διοτι δν ειχα καθολου λεπτα ομιλιας σημερα καθως περασε ο μηνας..οποτε ειμαι αρχοντας!το μονο που θα μας λειψει ειναι τα ΜΒ...εκτος αν κανει κατι τελευταια στιγμη...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

εγω ανανεωσα ουτως η αλλος διοτι δν ειχα καθολου λεπτα ομιλιας σημερα καθως περασε ο μηνας..οποτε ειμαι αρχοντας!το μονο που θα μας λειψει ειναι τα ΜΒ...εκτος αν κανει κατι τελευταια στιγμη...

 

mb τζαμπα δεν το βλεπω να δινει. μονο επι πληρωμη πλεον

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σιγουρα πηρε παραταση μεχρι 7/02?

καλεσα 1260 πριν 5 λεπτα...μου ειπαν μεχρι 7 ΦΕΒ.... οποτε βαζει κανεις καρτα μεχρι 07/02/2011 και παιρνει κ χρονο προς φ2γ κ διπλασιασμο ;)

ελπιζω να εχει σωστη πληροφορηση το CC :lol:

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά πήρε παράταση ως της 7 Φεβρουαρίου. Οπότε και αύριο αν ανανεώσετε θα ισχύει. Πήρα για καλό και για κακό στο 1260 και μου το είπαν μόλις τώρα. :) Αργούν λίγο αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ. :rolleyes:

τι ξεφτιλίκια είναι αυτά από τη wind το πηγαίναμε μήνα μήνα τώρα θα το πηγαίνουμε βδομάδα βδομάδα;; αυτά είναι αστειότητες, μόνο η voda έβγαλε επίσημη ανακοίνωση και μπράβο της, δηλαδή τι κάνει με αυτό το τρόπο κρατάει λίγες μέρες ακόμα αυτούς που θα φύγουν, θα πρέπε να πάρει μια απόφαση

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο 1260 και μου είπαν ακριβώς αυτό.

Φίλε Στάθη το άφησαν τελευταία στιγμή για να χάσουν αρκετοί σαν εσένα τα 5 ευρώ.

Λίγο ακόμα και εγώ θα τα έχανα.

 

δεν αμφισβητω τα γραφομενα του φιλου,διατηρω σοβαρες επιφυλαξεις για τα λεγομενα του cc.συνηθως δεν ξερουν τι τους γινεται. Μακαρι να εχουν δικιο τωρα και να μην την πατησουν πολλοι συνδρομητες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλεσα 1260 πριν 5 λεπτα...μου ειπαν μεχρι 7 ΦΕΒ.... οποτε βαζει κανεις καρτα μεχρι 07/02/2011 και παιρνει κ χρονο προς φ2γ κ διπλασιασμο ;)

ελπιζω να εχει σωστη πληροφορηση το CC :lol:

 

και εγώ πήρα τηλέφωνο και μου είπανε ότι το f2g και η κίου πήρε παράταση η προσφορά μέχρι 7/2 η προσφορά τις κίου ακόμα στο σίτε γράφει μέχρι 31/1 .

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Αν και αύριο δε ξεκαθαρίσει με το internet θα μετακομίσω σε frog ή cu και θα πάρω μαζί και τους γνωστούς μου.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

mb τζαμπα δεν το βλεπω να δινει. μονο επι πληρωμη πλεον

 

αφού θέλει να χάσει κόσμο τι να πω ..

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αν και αύριο δε ξεκαθαρίσει με το internet θα μετακομίσω σε frog ή cu και θα πάρω μαζί και τους γνωστούς μου.

 

εκει εχει ιντερνετ? εχεις f2g2?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και αύριο δε ξεκαθαρίσει με το internet θα μετακομίσω σε frog ή cu και θα πάρω μαζί και τους γνωστούς μου.

 

πήγαινε στην cu καλύτερα έχει καλύτερα πακέτα ίντερνετ από την φρογκ. Ξέρω ότι η φρογκ έχει φθηνότερη ομιλία και Sms αλλά δεν δίνει τίποτα περισσότερο. Εάν είναι να πασ σε cu καλύτερο πάρε ένα νέο πακέτο σύνδεσης διότι ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι 2/2 το vodafone unlimited . Και μόλις το ενεργοποιήσεις η προσφορά θα ισχύσει μέχρι 30/6.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο για το cu,

 

 

εκει εχει ιντερνετ? εχεις f2g2?
f2g1 έχω. (frog 60MB-3 ευρώ όσες ανανεώσεις θέλεις στο μήνα, αν θυμάμαι καλά)
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από παλιά στο f2g, αλλά δεν ξέρω ποιο πακέτο έχω. Δηλαδή f2g1, f2g2, f2g4, που βλέπω ότι γράφετε. Πως μπορώ να βρω σε ποιο είμαι;

 

Επίσης εγώ χαλάω λίγα mb κάθε μήνα. Έχει η f2g πακέτο με λίγα mb να ενεργοποιήσω αύριο; Αν ναι, πως;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο για το cu,

 

 

f2g1 έχω. (frog 60MB-3 ευρώ όσες ανανεώσεις θέλεις στο μήνα, αν θυμάμαι καλά)

 

αν ειχεις f2g2 δεν το συζητουσα, αλλα αφου εχεις απλο f2g εχει βαση αυτο που λες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από παλιά στο f2g, αλλά δεν ξέρω ποιο πακέτο έχω. Δηλαδή f2g1, f2g2, f2g4, που βλέπω ότι γράφετε. Πως μπορώ να βρω σε ποιο είμαι;

 

Επίσης εγώ χαλάω λίγα mb κάθε μήνα. Έχει η f2g πακέτο με λίγα mb να ενεργοποιήσω αύριο; Αν ναι, πως;

 

Πάρε το 1269 και περίμενε να στο πεί στο τέλος η κοπέλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλή η ενημέρωση για τα 1.500' & 1.500 SMS που μπορείς να τα ανανεώσεις μέχρι 7/2 αλλά ενημέρωση για ελάχιστη χρέωση στο F2G2 έχουμε?

Θα αυξηθεί στα 60''?:X

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλή η ενημέρωση για τα 1.500' & 1.500 SMS που μπορείς να τα ανανεώσεις μέχρι 7/2 αλλά ενημέρωση για ελάχιστη χρέωση στο F2G2 έχουμε?

Θα αυξηθεί στα 60''?:X

 

δεν αναφερθηκε πουθενα κατι τετοιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είμαι από παλιά στο f2g, αλλά δεν ξέρω ποιο πακέτο έχω. Δηλαδή f2g1, f2g2, f2g4, που βλέπω ότι γράφετε. Πως μπορώ να βρω σε ποιο είμαι;

 

Επίσης εγώ χαλάω λίγα mb κάθε μήνα. Έχει η f2g πακέτο με λίγα mb να ενεργοποιήσω αύριο; Αν ναι, πως;

Υπάρχει το WIND PLUS NON STOP με 40 ΜΒ τον μήνα και 4,06 ευρώ

Θα βρείς όλες τις πληροφορίες και τον τρόπο ενεργοποίησης στο link που παραθέτω.

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Υπηρεσίες-WIND/WIND-Plus-Non-Stop.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλή η ενημέρωση για τα 1.500' & 1.500 SMS που μπορείς να τα ανανεώσεις μέχρι 7/2 αλλά ενημέρωση για ελάχιστη χρέωση στο F2G2 έχουμε?

Θα αυξηθεί στα 60''?:X

 

η ανακοίνωση που είχε βγει για την αλλαγή του ελαχίστου χρόνου χρέωσης στα καρτοκινητα θα ισχύσει στο τέλος του φεβρουαρίου και όχι τώρα μην μπερδεύεσαι γενικά όμως δεν νομίζω να επηρεάσει το f2g2 και γενικά τα πακέτα δέσμευσης τιμής που δεν είχαν πότε ελάχιστο χρόνο χρέωσης . Κοντά στο τέλος του φεβρουαρίου θα ξέρουμε.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε το 1269 και περίμενε να στο πεί στο τέλος η κοπέλα.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Λέει ότι το οικονομικό μου πακέτο είναι το wind f2g. Άρα έχω το f2g1; Παρεμπιπτόντως, έχει καμία σημασία αυτό;

 

Υπάρχει το WIND PLUS NON STOP με 40 ΜΒ τον μήνα και 4,06 ευρώ

Θα βρείς όλες τις πληροφορίες και τον τρόπο ενεργοποίησης στο link που παραθέτω.

http://www.wind.com.gr/Left-Menu/Κινητή/Για-τον-Ιδιώτη/Υπηρεσίες-WIND/WIND-Plus-Non-Stop.aspx

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό το πακέτο με καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Λέει ότι το οικονομικό μου πακέτο είναι το wind f2g. Άρα έχω το f2g1; Παρεμπιπτόντως, έχει καμία σημασία αυτό;

Έχεις το F2G4, ήτοι απλό F2G

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Λέει ότι το οικονομικό μου πακέτο είναι το wind f2g. Άρα έχω το f2g1; Παρεμπιπτόντως, έχει καμία σημασία αυτό;

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Αυτό το πακέτο με καλύπτει.

 

είσαι στο κλασικό freeto go και όχι σε πρόγραμμα δέσμευσης τιμής. Γενικά όλα τα πακέτα f2g1.... Και τα υπόλοιπα είχανε πολύ πιο οικονομικές χρεώσεις από το κλασικό wind free to go , αλλά η δέσμευση τιμής στην γουίντ έχει πάψει να ισχύει οπότε όσοι είχανε μείνει στα συγκεκριμένα πακέτα απολάμβαναν οικονομικότερες χρεώσεις και 0,01ευρώ το λεπτό προς 2 αριθμούς γουίντ της επιλογής τους και διαφορά αλλά πακέτα που είχανε. Δυστυχώς εσυ δεν είσαι σε κάποιο τέτοιο πακέτο και δεν μπορείς να μεταφερθείς στα πακέτα αυτα διότι είναι μη εμπορικά διαθέσιμα.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...