Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλα καποια παιδια παραπανω ειπαν οτι σου επιστεφουν χρηματα εφοσον τους ενημερωσεις και γινει ελεγχος. Εγω τουλαχιστον τους εστειλα email... Αν επιστρεψουν πισω τα χρηματα για το καλο τους θα γινει αν παλι οχι αυτοι θα χασουν και αλλους πελατες.

 

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στο cs της Wind ώστε να σου επιστρέψουν άμεσα το υπόλοιπό σου. Αργούν πολύ ν'απαντήσουν σε mail..

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα και γω το προγραμμα πριν λιγο.Τελος δηλαδη οι ανανεωσεις καρτας για το 2010???

 

Προσεχε τις χρεωσεις ιντερνετ λιγακι, την πατησαμε σχεδον ολοι μας.

 

Καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο στο cs της Wind ώστε να σου επιστρέψουν άμεσα το υπόλοιπό σου. Αργούν πολύ ν'απαντήσουν σε mail..

 

Ποσο αμεσα μπορουν να σου το επιστρεψουν???

Edited by Petros the Great
***** Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ. ******
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ακομα δεν εχουν ρυθμιστει σωστα τα συστηματα τους οσο αφορα το ιντερνετ.

Λογικα απο Δευτερα θα το φτιαξουν.

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι ακομα δεν εχουν ρυθμιστει σωστα τα συστηματα τους οσο αφορα το ιντερνετ.

Λογικα απο Δευτερα θα το φτιαξουν.

 

Αφου καταχρεωσαν τον κοσμο...

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ε σιγα, θα τα επιστρεψουν πισω. Βεβαια εχει ταλαιπωρια το να στειλεις μηνυματα αλλα εδω εμενα περσι τετοια εποχη μου γυρισαν 18 ευρω απο τις τοτε χρεωσεις του 10ευρου για την ενεργοποιηση της προσφορας του 2009!
Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως καποια κοπελιτσα στι cc μου ειπε (με λιγα λογια) οτι κακως χρησιμοποιησα την υπηρεσια χωρις πρωτα να εχει ξεκινησει η διαφημιστικη καμπανια της. Τυχον να υπαρχουν λαθη στο συστημα (τα οποια βεβαια μπορει να μας στοιχιzουν καποια ευρωπουλακια βεβαια). Τελος παντων...δεν σκοπευουν να μας πουν και με ποιο προφιλ να μπαινουμε. Στην αρχη ολα δουλευαν τελεια...ο opera mini 4, opera mini 5 beta και το Gmail java app. Μετα μονο ο opera 4 (o 5 ηθελε αλλαγη απο http σε socket για να δουλεψει) ενω το Gmail ουτε για πλακα. Μετα εβαλα την sim της q και λες και κολλησε και αυτη (αρνηση να συνδεθει με opera5 και Gmail και να κατεβασει οποιδηποτε αρχειο μεγαλυτερο απο 2 mb). Βαzουν κοφτες, κανουνε αλλαγες πριν γινει επισημη παρουσιαση?
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Και μένα με χρέωσε.. πήρα τηλ την wind τους είπα πόσο είχα (8€) και πόσο έφτασα -2. Μου είπαν θα το καταγράψουν, θα ελεχθεί και αν όντως έγινε χρέωση μετά την κλήση στο 1245 θα μου επιστρέψουν όλο το ποσό... ίδωμεν!

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Οποια απο τις αλλες δυο απαντηση με ιντερνετ επιδει τυχαινει να ειναι πιο αξιοπιστες, ειδικα η vodafone που εχει και τελειο 3g και δε πρωκειτε να φανε ευρω απο κανενα τελειωσε η wind. Παπαλα. Μα ειναι δυνατον να βγαζουν μια τοσο καλη προσφορα και να καταχρεωνουν τον κοσμο? Ημαρτον δηλαδη.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οποια απο τις αλλες δυο απαντηση με ιντερνετ επιδει τυχαινει να ειναι πιο αξιοπιστες, ειδικα η vodafone που εχει και τελειο 3g και δε πρωκειτε να φανε ευρω απο κανενα τελειωσε η wind. Παπαλα. Μα ειναι δυνατον να βγαζουν μια τοσο καλη προσφορα και να καταχρεωνουν τον κοσμο? Ημαρτον δηλαδη.

 

Ας μην είμαστε τόσο σίγουροι ότι το έκανε επίτηδες... Ίσως όντως με τις τόσες αλλαγές στο σύστημα να υπάρχουν τεχνικά προβλήματα... Θα είναι καλή κίνηση πάντως από μεριά τους για όσους πάρουν να τους επιστρέψουν τη διαφορά...

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Από τις 19:14 ακόμα δεν χρέωσε με gint.b-online.gr σημείο πρόσβασης.

 

Εισαι απο τους τυχερους της υποθεσης.. κανονικα κα το gps πρεπει να μη χρεωνεσαι? ετσι δεν ειναι?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα και γω το προγραμμα πριν λιγο.Τελος δηλαδη οι ανανεωσεις καρτας για το 2010???

 

ΤΕΛΟΣ!!!μονο οταν χρειαζεσαι....αυτη ειναι προσφορα!!!

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μόλις διαπίστωσα ότι μου φαγε περίπου 5€ για το «δωρεάν» ίντερνετ. Για 2-3 λεπτά που μπήκα... Και τα τραβάνε και ετεροχρονισμένα. Ουστ απατεώνες. :down:
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μόλις διαπίστωσα ότι μου φαγε περίπου 5€ για το «δωρεάν» ίντερνετ. Για 2-3 λεπτά που μπήκα... Και τα τραβάνε και ετεροχρονισμένα. Ουστ απατεώνες. :down:

 

Ακριβως! Μετα απο μια ωρα στα τρωνε τα ευρωπουλα! Ποιος εμπιστευεται να ξαναμπει στο ιντερνετ?

 

ΤΕΛΟΣ!!!μονο οταν χρειαζεσαι....αυτη ειναι προσφορα!!!

 

Μπες στο ιντερνετ και θα κλαψεις μερικα ευρωπουλακια.

Edited by Petros the Great
***** Συνένωση μηνυμάτων. ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ. ******
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας τσεκάρει κάποιος επειγόντως το F2G2, μήλησα 29 δευτερόλεπτα και με χρέωσε 0,12 ευρώ (αντί για 0,05).

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια μεχρι ποτε μπορουμε να ενεργοποιησουμε αυτη την προσφορα?να εβαλα σημερα καρτα μου εστελει μηνυμα διπλασιασμου αλλα οταν στελνω για να δω ποσα ευρω εχω δεν αναφερει το διπλασιο ποσο γιατι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας τσεκάρει κάποιος επειγόντως το F2G2, μήλησα 29 δευτερόλεπτα και με χρέωσε 0,12 ευρώ (αντί για 0,05).

 

Παρε το 1269 να ακουσεις το πακετο σου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο ιντερνετ και θα κλαψεις μερικα ευρωπουλακια.

 

δεν το χρειαζομαι......!!!!εχω υπολογιστη και wifi στο κινητο.....αν κ μπηκα απο ενα αλλο κινητο κ δε με χρεωσε.

Edited by kwstas18
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας τσεκάρει κάποιος επειγόντως το F2G2, μήλησα 29 δευτερόλεπτα και με χρέωσε 0,12 ευρώ (αντί για 0,05).

 

Mίλησα 31 sec και με χρέωσε 0,06 και μάλιστα απο δυο διαφορετικά νούμερα

Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

3000 Λεπτά δωρεάν και 3000sms προς F2G ΚΑΙ 3GB ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ χωρις καμια προυποθεση εως 30 Απριλιου 2010 ΚΑΙ ΜΕΤΆ 1500 ΛΕΠΤΑ καθε μηνα προς F2G και 1500 sms και 1.5gb internet καθε μήνα για ολο το 2010...Απλα με μια κληση στο 1245.........Χωρίς καμια ανανέωση.................Ο sideras1985 ειμαι απλα με εχουν κανει ban και ετσι αναγκαστηκα να κανω νέο λογαριασμο....Tέτοια είδηση δεν ανεβαίνει κάθε μέρα.......

 

εμενα παντως καποια κοπελιτσα στι cc μου ειπε (με λιγα λογια) οτι κακως χρησιμοποιησα την υπηρεσια χωρις πρωτα να εχει ξεκινησει η διαφημιστικη καμπανια της. Τυχον να υπαρχουν λαθη στο συστημα (τα οποια βεβαια μπορει να μας στοιχιzουν καποια ευρωπουλακια βεβαια). Τελος παντων...δεν σκοπευουν να μας πουν και με ποιο προφιλ να μπαινουμε. Στην αρχη ολα δουλευαν τελεια...ο opera mini 4, opera mini 5 beta και το Gmail java app. Μετα μονο ο opera 4 (o 5 ηθελε αλλαγη απο http σε socket για να δουλεψει) ενω το Gmail ουτε για πλακα. Μετα εβαλα την sim της q και λες και κολλησε και αυτη (αρνηση να συνδεθει με opera5 και Gmail και να κατεβασει οποιδηποτε αρχειο μεγαλυτερο απο 2 mb). Βαzουν κοφτες, κανουνε αλλαγες πριν γινει επισημη παρουσιαση?

 

Δηλαδή φταίει o sideras1985 που ανέβασε την είδηση πολύ νωρις στο site πριν την επίσημη έναρξη http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164500&page=409 .. Γι΄αυτό μάλλον τον κάνανε ban :X:XΕίναι όντως πάρα πολύ καλή προσφορά..Διαβάζω πολύ καιρό το forum αλλά αυτή η προσφορά με έκανε να γίνω μέλος !!!!!Τζάμπα ΟΛΑ!!Το αφεντικό τρελάθηκε:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ας τσεκάρει κάποιος επειγόντως το F2G2, μήλησα 29 δευτερόλεπτα και με χρέωσε 0,12 ευρώ (αντί για 0,05).

 

Δεν υπάρχει αλλαγή. Δοκίμασα μία κλήση από το δικό μου F2G2, μίλησα 30 δευτερόλεπτα και χρεώθηκα 5 λεπτά.

Edited by MsK
Μην κάνετε χρήση κεφαλαίων.
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έστω και βραχυπρόθεσμα η νέα προσφορά της wind ικανοποίησε πολλούς χρήστες της καρτοκινητής τηλεφωνίας.

 

Όποιος όμως έχει υπόψη του τα οικονομικά στοιχεία της εταιρείας και την κατάσταση που επικρατεί στα γραφεία της οδού Κηφισίας 66 τους τελευταίους μήνες δεν μπορεί να μην προβληματίζεται για το μέλλον της μετά και από αυτή την εξέλιξη.

 

Το ερώτημα που γεννάται σχεδόν αυτόματα είναι το αυτονόητο: πώς θα αντεπεξέλθει ακόμα και στο βασικό λειτουργικό κόστος της δεδομένου ότι ο κύριος όγκος των συνδρομητών της ανήκουν στα προπληρωμένα προγράμματα; Πώς θα καταφέρει να διατηρήσει τα έσοδά της, όταν μοιράζει τσάμπα ομιλία μηνύματα και ίντερνετ;

 

Ελπίζω να μην επιβεβαιωθούν οι απαισιόδοξες προβλέψεις, για τα υπόλοιπα τον λόγο θα έχει ο χρόνος.

 

H αρχή πάντως έγινε...... Μετακομίζουν σιγά-σιγά από την Κηφισίας......

Από τα 3 κτίρια που είχαν (νοίκιαζαν αν δεν κάνω λάθος) στην Κηφισίας 66 (τα Α, B, C), το C έχει αδειάσει ήδη, και μόλις χτες μισο-ανακοινωθηκε στους υπαλλήλους του κτιρίου Β ότι θα πάνε κι αυτοί στο κτίριο της Λεωφ. Αθηνών (όπως πήγαν και του C) .......

 

Περικοπές παντού...... να πως θα μειώσει (;) το κόστος της......

Και ίσως και άλλες απολύσεις.......

Τώρα για το αν σωθεί........:X:X:cry:

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Κλασσική wind. 1 βήμα μπροστά 2 πίσω. Η προσφορά με το ίντερνετ είναι πραγματικά πολύ καλή αλλά η wind θα τα πάρει από τους πελάτες με άλλο τρόπο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει αλλαγή. Δοκίμασα μία κλήση από το δικό μου F2G2, μίλησα 30 δευτερόλεπτα και χρεώθηκα 5 λεπτά.

 

Και εγώ έστειλα μήνυμα σε vodafone και χρεώθηκα με 0,04€

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...