Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σύμφωνα με όλες τις παραπάνω απαντήσεις πλην ενός μέλους, το συμπέρασμα είναι απλό.

Η προσφορά είναι ελλειπέστατη, αν όχι μούφα, στο θέμα του internet που προσφέρει.

Εν αναμονή...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

παιδια ο χρονος ομιλιας της νεας προσφορας ισχυει και για βιντεοκλησεις?εκανα μια πριν απο λιγο και δε μου τα αφαιρεσε απο το νον στοπ της παρεας οπως περιμενα!αυτο με το ιντερνετ παντως θα πρεπει να το φτιαξουν και να λεει και ποσα gb σου μενουν οταν καλεις το 1245..εγω φοβαμαι να το δοκιμασω ακομη..
Όσα φέρνει ο άνεμος..
Link to comment
Share on other sites

υποθετω οτι δεν εχει ενημερωθει το billing συστημα τους και γινονται διαφορα προσ το παρων. ασ περιμενουμε λιγο
Link to comment
Share on other sites

υποθετω οτι δεν εχει ενημερωθει το billing συστημα τους και γινονται διαφορα προσ το παρων. ασ περιμενουμε λιγο

 

 

To άλλο το προσέξατε???...Η κατανάλωση του δωρεάν χρόνου ομιλίας γίνεται ανά δευτερόλεπτο....Φοβερό!!!

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο 1342 για να αλλάξω πακέτο και δεν έβγαλε επιλογές για κάποιο από τα F2G1-8!!Τι έγινε;Άλλαξε ο αριθμός κλήσης;ή καταργήθηκαν τελείως;
Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω ότι έβγαλε τέτοια προσφορά.

Καλά ρε παιδιά, πώς κερδίζει η εταιρία με τέτοια προσφορά.

Δεν σου ζητάνε ούτε 1 ευρώ. ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;

Κάποιο λάκο έχει η φάβα;;;

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο 1342 για να αλλάξω πακέτο και δεν έβγαλε επιλογές για κάποιο από τα F2G1-8!!Τι έγινε;Άλλαξε ο αριθμός κλήσης;ή καταργήθηκαν τελείως;

 

Εδώ και ένα μήνα έχει καταργηθεί η «Δέσμευση Τιμής». Τα διαθέσιμα πακέτα πλέον είναι το F2G και η «Νέα Καρτοκινητή».

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον να υφισταται στις μερες μας τετοια προσφορα?(χωρις ανανεωση δωρεαν λεπτα,sms & internet) ?:worry:
Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα ειναι αψογη τι να λεμε τωρα!

Απλα να επιβεβαιωσουμε το θεμα της χρεωσης με το ιντερνετ και θα ειμαστε κομπλε!

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με όλες τις παραπάνω απαντήσεις πλην ενός μέλους, το συμπέρασμα είναι απλό.

Η προσφορά είναι ελλειπέστατη, αν όχι μούφα, στο θέμα του internet που προσφέρει.

Εν αναμονή...

 

:hypno: το διαβασα κ αυτο....

Link to comment
Share on other sites

Τελικα απ οτι καταλαβα ολοι χρεωθεικαμε με το ιντερνετ, κριμα παντως για την εταιρεια γιατι αυτη θα χασει.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έστω και βραχυπρόθεσμα η νέα προσφορά της wind ικανοποίησε πολλούς χρήστες της καρτοκινητής τηλεφωνίας.

 

Όποιος όμως έχει υπόψη του τα οικονομικά στοιχεία της εταιρείας και την κατάσταση που επικρατεί στα γραφεία της οδού Κηφισίας 66 τους τελευταίους μήνες δεν μπορεί να μην προβληματίζεται για το μέλλον της μετά και από αυτή την εξέλιξη.

 

Το ερώτημα που γεννάται σχεδόν αυτόματα είναι το αυτονόητο: πώς θα αντεπεξέλθει ακόμα και στο βασικό λειτουργικό κόστος της δεδομένου ότι ο κύριος όγκος των συνδρομητών της ανήκουν στα προπληρωμένα προγράμματα; Πώς θα καταφέρει να διατηρήσει τα έσοδά της, όταν μοιράζει τσάμπα ομιλία μηνύματα και ίντερνετ;

 

Ελπίζω να μην επιβεβαιωθούν οι απαισιόδοξες προβλέψεις, για τα υπόλοιπα τον λόγο θα έχει ο χρόνος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.ΜΟυ ηρθε το μηνυμα που λογικα θα εχει ερθει και σε εσας..Ελεγε για δωρεαν επικοινωνια κλπ κλπ...Μπηκα στην wind να διαβασω τι ακριβως ηταν αυτη η προσοφρα...http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=2041

 

Μου εξηγει καποιος τι ακριβως πρεπει να κανω?Δηλαδη με ενα τηλεφωνημα στο 1245 θα εχω τα 3000 λεπτα και μηνυματα μεχρι 30/4/10. Και μετα κάθε μήνα και για όλο το 2010 θα εχουμε1.500 λεπτά ομιλίας και 1.500 SMS προς F2G και 1,5 GB mobile internet ??:worry::worry:

Edited by aggeloudi
Link to comment
Share on other sites

παιδια εμενα με gint δεν με χρεωσε...επιβεβαιωμενο...

E κάτσε ντε. Πολύ βιάζεσαι. επιβεβαιωμένο. :p

 

E κάτσε ντε. Πολύ βιάζεσαι. επιβεβαιωμένο. :p

Όποιον τον χρέωσε στο ίντερνετ και έχει ενεργοποιήσει την υπηρεσία, ας καλέσει στο 1260. Αν του πουν ότι είναι δωρεάν κλπ κλπ κλπ, θα του ζητήσετε το όνομα, θα τον ηχογραφήσετε, θα του πείτε ότι το κάνετε αυτό και θα του ζητήσετε να επαναλάβει. Θα θεωρηθεί επίσημη απάντηση της Γουίντ και εφόσον γίνει χρέωση, τότε η εταιρεία καλείται να επιστρέψει το ποσό.

 

Δεν φταίει ο πελάτης καταναλωτής αν οι υπάλληλοι της γουίντ είναι εντελώς ανενημέρωτοι ή το σύστημα χρέωσής του δεν έχει ενημερωθεί ακόμα.

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την "τροποποίηση".
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει το email πικοινωνιας με την εταιρεια? απο 5,50ευρω ξαφνικα μου τα πηγε -6,04.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε, μήπως, πότε θα σταματήσει αυτή η χρέωση;

Η προσφορά είναι πολύ καλή και θέλω να την βάλω, ακόμα κι αύριο.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει το email πικοινωνιας με την εταιρεια? απο 5,50ευρω ξαφνικα μου τα πηγε -6,04.

Μάλιστα... 10€ από τον καθένα που πειραματίστηκε στο ίντερνετ να πήρε, τα εβγαλε τα λεφτά της προσφοράς η γουιντ... Δείτε πώς από ήρωας καταντάει κανείς μέσα σε μερικές ώρες απατεώνας. :p

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... 10€ από τον καθένα που πειραματίστηκε στο ίντερνετ να πήρε, τα εβγαλε τα λεφτά της προσφοράς η γουιντ... Δείτε πώς από ήρωας καταντάει κανείς μέσα σε μερικές ώρες απατεώνας. :p

 

Εμενα προσωπικα αν μου επιστρεψουν τα χρηματα θα ξαναβαλω καρτα αλλιως η καρτα sim θα παει στο καδο των αχρηστων.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.ΜΟυ ηρθε το μηνυμα που λογικα θα εχει ερθει και σε εσας..Ελεγε για δωρεαν επικοινωνια κλπ κλπ...Μπηκα στην wind να διαβασω τι ακριβως ηταν αυτη η προσοφρα...http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=2041

 

Μου εξηγει καποιος τι ακριβως πρεπει να κανω?Δηλαδη με ενα τηλεφωνημα στο 1245 θα εχω τα 3000 λεπτα και μηνυματα μεχρι 30/4/10. Και μετα κάθε μήνα και για όλο το 2010 θα εχουμε1.500 λεπτά ομιλίας και 1.500 SMS προς F2G και 1,5 GB mobile internet ??:worry::worry:

 

αφου τα καταλαβες ολα τι ρωτας;;;;:) ετσι ακριβως αλλα ξεχασες να βαλεις και τα 3gb internet μεχρι 30/4!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προβλημα με το ιντερνετ το ειχε και η προηγουμενη προσφορα που ειχαν δωρεαν ιντερνετ και καλα για να μπαινεις μονο στο facebook μεχρι τις 31/3 αλλα τελικα αποδειχθηκε "απατη"...ευτυχως μου πηρε μονο 2 ευρω

 

 

Οσο αφορα αυτο που ειπες kwsta18 λεω μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι οπως παντα..:S

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προβλημα με το ιντερνετ το ειχε και η προηγουμενη προσφορα που ειχαν δωρεαν ιντερνετ και καλα για να μπαινεις μονο στο facebook μεχρι τις 31/3 αλλα τελικα αποδειχθηκε "απατη"...ευτυχως μου πηρε μονο 2 ευρω

 

 

Οσο αφορα αυτο που ειπες kwsta18 λεω μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι οπως παντα..:S

 

Ναι αλλα καποια παιδια παραπανω ειπαν οτι σου επιστεφουν χρηματα εφοσον τους ενημερωσεις και γινει ελεγχος. Εγω τουλαχιστον τους εστειλα email... Αν επιστρεψουν πισω τα χρηματα για το καλο τους θα γινει αν παλι οχι αυτοι θα χασουν και αλλους πελατες.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο το προβλημα με το ιντερνετ το ειχε και η προηγουμενη προσφορα που ειχαν δωρεαν ιντερνετ και καλα για να μπαινεις μονο στο facebook μεχρι τις 31/3 αλλα τελικα αποδειχθηκε "απατη"...ευτυχως μου πηρε μονο 2 ευρω

 

 

Οσο αφορα αυτο που ειπες kwsta18 λεω μηπως υπαρχει καποιο παραθυρακι οπως παντα..:S

 

αααα για παραθυρακι ρωτας;;;οπως βλεπεις υπαρχει ενα προβλημα με το ιντερνετ!

Link to comment
Share on other sites

αφου τα καταλαβες ολα τι ρωτας;;;;:) ετσι ακριβως αλλα ξεχασες να βαλεις και τα 3gb internet μεχρι 30/4!

 

Το εβαλα και γω το προγραμμα πριν λιγο.Τελος δηλαδη οι ανανεωσεις καρτας για το 2010???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οπως παντα καπου θα υπαρχει καποιο προβλημα...5 ευρω απο εδω 5 απο εκει θα μαζεψουν αρκετα...:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...