Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντικατάσταση κάνεις για κα΄ποιους λογους. Πχ οι πολύ παλιές είναι 5V με αποτέλεσμα είτε να μην δουλευουνε με (ολα) τα νέα κινητά, είτε και να δουλεύουνε να τελειώνουν γρηγορότερα την μπαταρία του κινητού. Σημερα οι κάρτες ειναι 3.3V. Εχουν και κάποια άλλα χαρακτηριστικά που επιρεάζουν την αυτονομία της συσκευής (οι καινούριες). Άλλος λόγος ειναι το όριο ζωής της καθε sim (χαλάνε και αυτές).

 

Υπάρχουν επίσης και άλλα μικρότερα οφέλη οπως περισσότερη μνημη (contacts, sms) αλλα δεν αφορά πολλους αυτό (τα φιλάς στο τηλέφωνο πια).

 

Το τρελό είναι ότι άμα αλλάξεις δίκτυο (μεταφορά φορητότητα) δεν χρεώνουν για SIM.. Επίσεις άμα το κάνεις συμβόλαιο νομίζω είναι δωρεάν..

Παίζει δηλαδή η περίπτωση να τελειώνει τόσο γρήγορα η μπαταρία του 6300 μου λόγω παλαιότητας της SIM?:wacko:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τα παλαια οικονομικα πακετα η γουιντ τους αφηνει σε αυτα γιατι ειναι πανακριβα.Αλλα δεν την συμφερει το 0,10 του f2g2.Τα παλαια πακετα ειναι πιο ακριβα και απο το απλο f2g.Οποτε αφου δεν την συμφερει το 0,10 το λεπτο, ισως δεδομενης της οικονομικης κρισης να μας καταργησει το 0,10 το λεπτο.

 

το θεμα ειναι και να το γυρισει το 0,10 σε 0,21 οπως ειναι ο βατραχος, και να κανει κανεις φορητοτητα προς οπουδηποτε δεν θα κερδισει απολυτως τιποτα...

οποτε χρειαζεται προσευχη , να μην το αλλαξει :-)

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι και να το γυρισει το 0,10 σε 0,21 οπως ειναι ο βατραχος, και να κανει κανεις φορητοτητα προς οπουδηποτε δεν θα κερδισει απολυτως τιποτα...

οποτε χρειαζεται προσευχη , να μην το αλλαξει :-)

 

Ναι βεβαια πρεπει να κανουμε προσευχη στο Θεο και αυτος θα μας απαντησει.Ξερει τις αναγκες.Ομως μην κανουμε προσευχες μονο για το f2g2, εχουμε και σοβαροτερα θεματα στη ζωη μας.Παντως εδω και 11 μηνες χαιρομαστε για το 0,10 του f2g2.Ενα μεγαλο μπραβο στην wind αξιζει.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι και να το γυρισει το 0,10 σε 0,21 οπως ειναι ο βατραχος, και να κανει κανεις φορητοτητα προς οπουδηποτε δεν θα κερδισει απολυτως τιποτα...

οποτε χρειαζεται προσευχη , να μην το αλλαξει :-)

 

Αλλα και παλι φιλε πως θα το κανει 0,21 το λεπτο,αφου η δεσμευση τιμης εχει καταργηθει?Θα το κανει 0,35 λεπτα το λεπτο αν το αλλαξει.Και κατι αλλο η γουιντ πιστευω οτι γνωριζει ποιος ειναι f2g2 και ποιος ειναι στα παλαια πακετα του 1999 με 2000.Γι αυτο μην σας φανει παραξενο αν αλλαξει εμας που εχουμε f2g2 σε απλο f2g η νεα καρτοκινητη

και οχι τα πακετα του 1999,2000 τα οποια εχουν χρεωσεις 0,58 το λεπτο και δεν ξερω τι.

Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

3000 Λεπτά δωρεάν και 3000sms προς F2G ΚΑΙ 3GB ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ χωρις καμια προυποθεση εως 30 Απριλιου 2010 ΚΑΙ ΜΕΤΆ 1500 ΛΕΠΤΑ καθε μηνα προς F2G και 1500 sms και 1.5gb internet καθε μήνα για ολο το 2010...Απλα με μια κληση στο 1245.........Χωρίς καμια ανανέωση.................Ο sideras1985 ειμαι απλα με εχουν κανει ban και ετσι αναγκαστηκα να κανω νέο λογαριασμο....Tέτοια είδηση δεν ανεβαίνει κάθε μέρα.......
Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωωωωωωω τρομερή προσφορα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχα δεν υπάρχει αυτό ρε μάγκες , λες και ανταπόδωσαν το ευχαριστώ που είπαμε πριν λίγη ώρα...

ευχαριστω ρε wind μας βουλωσες τα στοματα:lol:

venceremos
Link to comment
Share on other sites

Μολις γραφτηκα στη προσφορα με το F2G2 που εχω!!! Ειδικα το internet τα σπαει!!!!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

3000 Λεπτά δωρεάν και 3000sms προς F2G ΚΑΙ 3GB ΔΩΡΕΑΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ χωρις καμια προυποθεση εως 30 Απριλιου 2010 ΚΑΙ ΜΕΤΆ 1500 ΛΕΠΤΑ καθε μηνα προς F2G και 1500 sms και 1.5gb internet καθε μήνα για ολο το 2010...Απλα με μια κληση στο 1245.........Χωρίς καμια ανανέωση.................Ο sideras1985 ειμαι απλα με εχουν κανει ban και ετσι αναγκαστηκα να κανω νέο λογαριασμο....Tέτοια είδηση δεν ανεβαίνει κάθε μέρα.......

 

Τι λες τωρα??? 3 και 1.5 gb χωρις ανανεωση???

Εγραψε!

Ιντερνετ ξερουμε αν ειναι κλασικα μεσω wap ή και internet?

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Τι λες τωρα??? 3 και 1.5 gb χωρις ανανεωση???

Εγραψε!

Ιντερνετ ξερουμε αν ειναι κλασικα μεσω wap ή και internet?

 

3GIGA internet μεχρι τελη Απριλιου και μετα 1,5giga καθε μηνα!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

3GIGA internet μεχρι τελη Απριλιου και μετα 1,5giga καθε μηνα!!!

 

Ναι, αυτο που ρωταω ειναι με πιο προφιλ θα μπαινουμε για να ισχυει.

Και ακομα αν αλλαξουμε πακετο και ξαναεπιστρεψουμε στο f2g θα ξαναεχουμε την προσφορα απο την αρχη?

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΑΝ! ΕΥΓΕ

μολις το ενεργοποιησα.

Μηπωσ εχουμε κ το επισημο link για να διαβασουμε τους ορους?

Edited by aris1417
Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτο που ρωταω ειναι με πιο προφιλ θα μπαινουμε για να ισχυει.

Και ακομα αν αλλαξουμε πακετο και ξαναεπιστρεψουμε στο f2g θα ξαναεχουμε την προσφορα απο την αρχη?

 

Με WIND ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλεστε 1245 για να ακουσετε την απιστευτη προσφορα για το free2go :worry::D

 

Τα δωρεαν λεπτα κ sms ισχυουν για κλησεις κ sms απο free2go προς νεα καρτοκινητη??? Η ειναι μονο απο free2go προς free2go???

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπειτε αφοβα με wind internet!!! Στο e52 nokia μου μπαινω με wind internet!!!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ισχυεί και για καρτοκινητή ΑΒ?Επιπλέον, η καρτοκινητή ΑΒ υποστηρίζει την υπηρεσεία Wind Ring Me Now?
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι το καλυτερο νεο απο ολα!!!

ρε παιδιά αυτά δε γίνονται, δηλαδή τα δινουν ολα τσαμπα... μπράβο βρε Wind!! Το άργησε το αργησε αλλά το εκανε...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπειτε αφοβα με wind internet!!! Στο e52 nokia μου μπαινω με wind internet!!!

Και πριν έμπαινες, απλά στα χρέωνε μετά από καμιά μέρα. Περιμένετε μέχρι να εξακριβώσουμε με ποιο προφίλ πρέπει να μπαίνουμε στο ίντερνετ.

 

Είναι μοναδική πάντως η προσφορά... Πάει για φαλιμέντο η Γουίντ ή μου φαίνεται; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια προσφορά!! :grin::grin:

Μπορούμε να την ενεργοποιήσουμε κανονικά κ όσοι είμαστε σε πρόγραμμα δέσμευσης τιμής χωρίς να χρειαστεί να αλλάξουμε σε απλό f2g ή νέα καρτοκινητή;;

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια προσφορά!! :grin::grin:

Μπορούμε να την ενεργοποιήσουμε κανονικά κ όσοι είμαστε σε πρόγραμμα δέσμευσης τιμής χωρίς να χρειαστεί να αλλάξουμε σε απλό f2g ή νέα καρτοκινητή;;

 

Εννοειτε!!! Εγω ηδη την ενεργοποιησα και ειμαι F2G2!!!!

 

Και πριν έμπαινες, απλά στα χρέωνε μετά από καμιά μέρα. Περιμένετε μέχρι να εξακριβώσουμε με ποιο προφίλ πρέπει να μπαίνουμε στο ίντερνετ.

 

Είναι μοναδική πάντως η προσφορά... Πάει για φαλιμέντο η Γουίντ ή μου φαίνεται; :lol:

 

Με wind internet μπαινεις, αυτη την ενημερωση εχουν και στο 1260!!! Αλλα και εδω και κανενα μισαωρο που μπαινω απ το κινητο μου δεν χρεωνει!

Edited by Petros the Great
Συνένωση μηνυμάτων.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με wind internet μπαινεις, αυτη την ενημερωση εχουν και στο 1260!!! Αλλα και εδω και κανενα μισαωρο που μπαινω απ το κινητο μου δεν χρεωνει!

Δηλαδή gint.b-online.gr ?

Link to comment
Share on other sites

Και πριν έμπαινες, απλά στα χρέωνε μετά από καμιά μέρα. Περιμένετε μέχρι να εξακριβώσουμε με ποιο προφίλ πρέπει να μπαίνουμε στο ίντερνετ.

 

Είναι μοναδική πάντως η προσφορά... Πάει για φαλιμέντο η Γουίντ ή μου φαίνεται; :lol:

 

Καλή η προσφορά αν και θα πρέπει να εξακριβωθεί με ποιο προφίλ ισχύει το internet.

Θυμίζει LANNET των τελευταίων 2 μηνών πριν χρεοκοπησει.

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά manosn2! Μου'φυγε ένα άγχος...Αυτά είναι! Μια χαρά θα τη βγάλουμε κ το Πάσχα φέτος! Κ με ίντερνετ στο χωριό :p χιχιχι

Ευχαριστούμε WIND!!!!!!!!

 

υγ: ελπίζω να αργήσει να φαληρίσει για να εκμεταλλευτούμε την προσφορά στο έπακρο...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...