Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτός ο δωρεαν χρόνος ομιλίας μπορεί να μεταφερθεί? Γνωρίζει κάποιος?

 

Η υπηρεσία Μεταβίβασης Χρόνου Ομιλίας WIND Sharing δεν παρεχεται στη Νέα καρτοκινητή WIND.Στο F2G μoνo...

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο δωρεαν χρόνος ομιλίας μπορεί να μεταφερθεί? Γνωρίζει κάποιος?

δε μπορεί να μεταφερθεί και δε προστίθεται στο κανονικό χρόνο ομιλίας είναι extra ποσό που μπορεις να χρησιμοποιήσεις για 15 ημέρες για ομιλία, sms και ιντερνετ μετά χάνεται το όποιο υπόλοιπο. Το νέο καρτοκινητό δεν έχει καν μεταφορά υπολοιπου ουτως ή αλλως και να έμενε το υπόλοιπο δηλαδη μέσα έπρεπε να το γυρισεις σε free2go για να στειλεις χρονο που ουτως η αλλως απο την αλλαγή θα χανοταν το bonus

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

απο φορητοτητα ενεργοποιηθηκα χθές στο f2g και οχι τελικα στην νεα καρτοκινητη. όταν ανανεώσω την 1ηφορά θα διπλασιαστεί κάρτα?
Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω για το διπλασιασμό γιατί η κάρτα μου πήγε -35 ευρώ! Ελεος! Εμπαινα από wi-fi και ο΄ταν έκανε διακοπές χρεωνόταν κανονικά.

Και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω.. Γι αυτο σκεφτόμουν το διπλασιασμο... Τους έστειλα και mail να γίνει πίστωση. Επίσης μου χρωστάνε και 5 ή 10 ευρω δεν θυμαμαι απο εκπλήξεις f2go. Είχα μιλήσει την προηγούμενη εβδομάδα και μου είπαν οτι θα μου τα βάλουν κι ακόμη τίποτα. Τώρα τους τα είπα όλα μαζεμένα. Λέτε να γίνει κάτι? Δηλαδή μέχρι που θα έφτανε αν δεν το έπαιρνα χαμπάρι? -100 ευρω? Ποια η ουσία της κάρτας πια? Έλεος! Σκέφτομαι σοβαρά να φυγω από wind!

Link to comment
Share on other sites

απο φορητοτητα ενεργοποιηθηκα χθές στο f2g και οχι τελικα στην νεα καρτοκινητη. όταν ανανεώσω την 1ηφορά θα διπλασιαστεί κάρτα?

οχι φιλε.Καλεσε πρωτα 1342 για να μεταφερθεις στη νεα καρτοκινητη και μετα ανανεωσε και θα διπλασιαστει για 15 μερες .Τωρα για f2g δεν ξερω αν ισχυει η προσφορα που υπηρχε παλια και σου διπλασιαζε την καρτα μετα απο φορητοτητα.

Link to comment
Share on other sites

..εχεις προσεξει ποσο χρεωνεσε οταν λαμβανεις κληση στο προωθημενο νουμερο;;;;...

 

..χρεωνεσε κανονικα...και οχι δωρεαν....σαν να μην υπαρχει η 2 σε 1 αλλα δυο ανεξαρτητα νουμερα οπου εχεις κανει προωθηση απο το ενα στο αλλο....

 

..αυτο ειναι το προβλημα που εγραφα...

 

http://www.wind.com.gr/ConDows/00001789_2in1_contract.pdf

Επίσης, ο συνδρομητής με οικονομικό πακέτο Free2Go μεταφέρεται στο οικονομικό πακέτο 2inOne Free2Go,

ενώ αναφορικά με τα υπόλοιπα πακέτα καρτοκινητής τηλεφωνίας οι συνδρομητές μεταφέρονται στο οικονομικό πακέτο 2inOne

ForAll.

 

..απο οτι εχω κοιταξει στο προσφατο παρελθον αυτο ισχυε ακομα....για να δουλεψει η δωρεαν προωθηση χρειαζεται το ενα να ειναι f2g και το For All....(η παλιοτερα wind card)

 

σημερα που δεν υπάρχει For All ή wind card που σε πάει?

στην μια γραμμη έχω F2G2 και στην άλλη F2G, τι θα γίνει στην περιπτωση μου μόλις αποκτήσω 2in1?

Link to comment
Share on other sites

ειναι δικο σου λαθος που σερφαρες χωρις να το ξερεις οτι εχεις αποσυνδεθει απο το wifi. αυτο που μπορεις να ζητησεις και θα στο κανουν σιγουρα ειναι να σου μηδενισουν το υπολοιπο. δηλαδη απο -35 να στο κανουν 0. να σου πιστωσουν ολο το ποσο που ειχες αποκλειεται, και δεν ειναι και λογικο μιας και το λαθος ειναι αποκλειστικα δικο σου
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι δικο σου λαθος που σερφαρες χωρις να το ξερεις οτι εχεις αποσυνδεθει απο το wifi. αυτο που μπορεις να ζητησεις και θα στο κανουν σιγουρα ειναι να σου μηδενισουν το υπολοιπο. δηλαδη απο -35 να στο κανουν 0. να σου πιστωσουν ολο το ποσο που ειχες αποκλειεται, και δεν ειναι και λογικο μιας και το λαθος ειναι αποκλειστικα δικο σου

 

Αυτό είπα να κάνουν οτι μπορούν καλύτερο. Αυτό θελω ας γίνει 0...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είπα να κάνουν οτι μπορούν καλύτερο. Αυτό θελω ας γίνει 0...

θα γινει 0 σιγουρα.Μην ανυσηχεις !

Link to comment
Share on other sites

Προκειται ποτε να κανει η wind καποια προσφορα για να δηλωσουμε το καρτοκινητο μας? Γιατι στο τελος του χρονου μου ειχαν στειλει ενα μηνυμα, εδιναν ενα κινητο ή κατι τετοιο, αλλα επειδη δεν ειχα αμαξι τοτε δεν πηγα...
Link to comment
Share on other sites

θα γινει 0 σιγουρα.Μην ανυσηχεις !

Γενικά απαντάνε στα e-mail? Δεν είχα ούτε να παρω τηλέφωνο! -35 €!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γενικά απαντάνε στα e-mail? Δεν είχα ούτε να παρω τηλέφωνο! -35 €!!!!

 

Ναι απαντανε .Θα σου πουν οτι πιστωθηκε το ποσο στον λογαριασμο σου.Μπορει να σου ερθει και sms.

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε.Καλεσε πρωτα 1342 για να μεταφερθεις στη νεα καρτοκινητη και μετα ανανεωσε και θα διπλασιαστει για 15 μερες .Τωρα για f2g δεν ξερω αν ισχυει η προσφορα που υπηρχε παλια και σου διπλασιαζε την καρτα μετα απο φορητοτητα.

 

αυτο ρωτάω ...ανα ισχύει ακομα η προσφορά διπλασιασμού της 1ης κάρτας μετά απο φορητότητα.?

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Καλα ακομα παει το υπολοιπο μειον? Γιατι την προηγουμενη εβδομαδα δοκιμαζα κατι με το ιντερνετ, με χρεωσε αλλα με σταματησε στο 1 λεπτο και νομιζα οτι το φτιαξαν επιτελους.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά απαντάνε στα e-mail? Δεν είχα ούτε να παρω τηλέφωνο! -35 €!!!!

 

απαντανε αλλα μπορει να κανει και μια βδομαδα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με σερφάρισμα μέσω ασυρμάτου με κάποιο τρόπο χρεώθηκε gint και πήγε -0,22 ευρώ.

Κάτι δεν πάει καλά και με το κινητό και με την wind που δεν είναι ξεκάθαρη σχετικά με τα πακέτα για wap/internet και δεν ξέρω που παν τα τεσσερα!

Υπάρχει κάποια υπηρεσία ή κάποιο πακέτο που μπορώ να χρεώνομαι ένα ποσό κι όχι 40mb με 4 ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

σε μενα που χρησιμοποιω wifi ατελειωτες ωρες καθε μερα δεν εχει αφαιρεσει ουτε ενα λεπτο Edited by pexths
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είπα πως κάτι πρέπει να έχει το κινητό, δεν εξηγείται αλλιώς!!!

Όσο για τα πακέτα ιντερνετ της wind?

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,

ο αριθμος ο οποιος καλεις για να βαλεις καρτα σε καποιον αλλο αριθμο οταν αυτος ειναι στο εξωτερικο κτλ κ δεν εχει την δυνατοτητα ποιος ειναι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,

ο αριθμος ο οποιος καλεις για να βαλεις καρτα σε καποιον αλλο αριθμο οταν αυτος ειναι στο εξωτερικο κτλ κ δεν εχει την δυνατοτητα ποιος ειναι?

 

αν θελεις μπορεις να παρεις και την εξυπηρετηση πελατων να σου κανει αυτη την δουλεια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα,

ο αριθμος ο οποιος καλεις για να βαλεις καρτα σε καποιον αλλο αριθμο οταν αυτος ειναι στο εξωτερικο κτλ κ δεν εχει την δυνατοτητα ποιος ειναι?

693 560 1268 από σταθερό :)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος αριθμος στην καρτοκινητη wind που να στελνουμε sms ή να περνουμε τηλ κ να μας πληροφορει αν ενας αριθμος τηλ ειναι wind?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος αριθμος στην καρτοκινητη wind που να στελνουμε sms ή να περνουμε τηλ κ να μας πληροφορει αν ενας αριθμος τηλ ειναι wind?

Κανονικά στέλνεις τον αριθμό που σ' ενδιαφέρει στο 1274, αλλά πριν 2 σελίδες αναφέρθηκε ότι είτε είσαι F2G είτε Νέα Καρτοκινητή υπάρχει πρόβλημα στην υπηρεσία.

Δοκίμασε πάντως, μήπως σταθείς τυχερός.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Προκειται ποτε να κανει η wind καποια προσφορα για να δηλωσουμε το καρτοκινητο μας? Γιατι στο τελος του χρονου μου ειχαν στειλει ενα μηνυμα, εδιναν ενα κινητο ή κατι τετοιο, αλλα επειδη δεν ειχα αμαξι τοτε δεν πηγα...

 

Δεν μου απαντησε κανεις...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...