Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σε ολους. εχοντας διαβασει σχεδον ολες τις σελιδες . εχω ορισμενες αποριες. ανγινετε καποιος να μου πει τι ισχυει μεχρι τωρα που μιλαμε απο προσφορες στο f2g.γιατι διαβασα σχεδον ολες τις σελιδες και ομολογω οτι πολυ μπερδεμενο ειναι ολο αυτο με την πληθωρα προσφορων κατα καιρους .η χρηση που με ενδιαφερει ειναι, τηλ προς ολους, και σταθερα,, βιντεοκλησεις προς ολους, οι τρεχουσες τιμες πως ειναι;;δεν με αφορουν πακετα προς f2g, νον στοπ κλπ. εκτος αν αφορα τα παραπανω που ειπα. . ποια ειναι τα οφελη με αυτη την χρηση μεσω ηλεκτρονικης ανανεωσης πχ, η αυτο με την καρτα ανανεωσης νομιζω που τρεχει με τα 50+50. κλπ. βασικα δουλευω το φρογκ, λογω 0,10 λ. αλλα αν επιπλεον μεσω του f2gεχω παραπανω κερδος .θα ηθελα να το αξιοποιησω.

απο ολα οσα χω διαβασει περιπου εχω βγαλει ακρη , αλλα με τοσα μηνυματα, χανεις το ρυθμο με τι ισχυει τελικα ακομα.

ευχαριστω για την προσοχη σας

 

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να καλεσεις το 1342 και να διαλεξεις το αντιστοιχο πακετο του φρογκ. Θα μιλας σιγουρα μεχρι τελη του μηνα με 0,10/λεπτο, sms 0.04.

Link to comment
Share on other sites

Boys ενεργοποιησα ενα f2g που ειχα,τωρα οτι καρτα ομιλιας τωρα βαλω θα μου διπλασιαστει το ποσο? και αυτο γινετε ασχετα αν ειναι καινουργιο νουμερο η απο φορητοτητα?

 

Άσχετα αν είναι από φορητότητα ή καινούριο ΔEN Θα διπλασιαστεί

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν είναι από φορητότητα ή καινούριο ΔEN Θα διπλασιαστεί

 

καταλαβα ;)απλα καπου ειχα διαβασει οτι με την πρωτη ανανεωση διπλασιαζει το ποσο:happy:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Άσχετα αν είναι από φορητότητα ή καινούριο ΔEN Θα διπλασιαστεί

 

μακαρι ολα τα καινιυρια να διπλασιαζονται. επιβεβαιωνω αυτο που λεει ο vasileios δεν προκειται να διπλασιαστει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οποτε σαν καινουργιος πελατης της wind δεν υπαρχει κατι για το καλοσωρισμα ε?:p

 

Υπάρχουν 50 πόντοι στο club

Link to comment
Share on other sites

οποτε σαν καινουργιος πελατης της wind δεν υπαρχει κατι για το καλοσωρισμα ε?:p

 

Εχεις το φοβερο ποσο των 4 ευρων. Ενα καθε μηνα:)

Link to comment
Share on other sites

Εχεις το φοβερο ποσο των 4 ευρων. Ενα καθε μηνα:)

 

κ αυτο υπο την προυποθεση οτι θα καταναλωνεισ τουλαχιστον 1 ευρω τον μηνα:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να καλεσεις το 1342 και να διαλεξεις το αντιστοιχο πακετο του φρογκ. Θα μιλας σιγουρα μεχρι τελη του μηνα με 0,10/λεπτο, sms 0.04.

 

αυτο απο μονο του δεν αξιζει γιατι ηδη το εχω με το φρογκ. γιαυτο ρωτησα γιαεπιπλεον οφελη. αυτο που αλλαζει σιγουρα μεταξυ των 2 ,νομιζω οτι στο f2g τα 10λ ειναι και για βιντεοκλησεις προς ολους;;;

Link to comment
Share on other sites

κ αυτο υπο την προυποθεση οτι θα καταναλωνεισ τουλαχιστον 1 ευρω τον μηνα:lol:

 

νομίζω ότι πρέπει να κάνεις μια ανανέωση το μήνα.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

κ αυτο υπο την προυποθεση οτι θα καταναλωνεισ τουλαχιστον 1 ευρω τον μηνα:lol:

 

και αν δεν το καταναλωσω το ευρω:lol:

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

και αν δεν το καταναλωσω το ευρω:lol:

 

αν δεν το καταναλωσεισ κακο του κεφαλιου σου. θα χασεισ το ενα ευρω εκεινο τον μηνα.:p:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ 1:Ο οικονομικότερος τρόπος για να επικοινωνώ με 1 αριθμό F2G με κλήσεις/sms είναι το Non Stop 600 που παρέχει 600 λεπτά και 600 sms προς 1 αριθμό ή υπάρχει και κάτι άλλο;

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 2:Εφόσον είναι αυτό το οικονομικότερο πακέτο,μπορεί να ενεργοποιηθεί σε F2G2(αντίστοιχο του Frog?)

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ 1:Ο οικονομικότερος τρόπος για να επικοινωνώ με 1 αριθμό F2G με κλήσεις/sms είναι το Non Stop 600 που παρέχει 600 λεπτά και 600 sms προς 1 αριθμό ή υπάρχει και κάτι άλλο;

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 2:Εφόσον είναι αυτό το οικονομικότερο πακέτο,μπορεί να ενεργοποιηθεί σε F2G2(αντίστοιχο του Frog?)

 

Ευχαριστώ :)

 

2) ναι μπορεί να ενεργοποιηθεί.

1) δες αυτό τον πίνακα και ανάλογα τις ανάγκες σου δες τι σε συμφέρει περισσότερο.

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=1399

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

αν γινει ανανεωση απο καταστημα wind υπαρχει bonus?
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ 1:Ο οικονομικότερος τρόπος για να επικοινωνώ με 1 αριθμό F2G με κλήσεις/sms είναι το Non Stop 600 που παρέχει 600 λεπτά και 600 sms προς 1 αριθμό ή υπάρχει και κάτι άλλο;

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 2:Εφόσον είναι αυτό το οικονομικότερο πακέτο,μπορεί να ενεργοποιηθεί σε F2G2(αντίστοιχο του Frog?)

 

Ευχαριστώ :)

 

Αν μιλάς πάνω από 600 λεπτά πάρε το πακέτο που με 7,5 ευρώ σου δίνει 850 λεπτά προς όλα τα F2G + 150 για σταθερά ., ή αν θέλεις και SMS πάρε το πακέτο των 8 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ κάθε μήνα χρησιμοποιώ το NonStop 600 ομιλία προς 2 αριθμούς με €5 το μήνα.

 

Ίσως να συμφέρει και το Non Stop της παρέας, με 600 λεπτά προς όλα τα F2G το οποίο κοστίζει επίσης €5 το μήνα, αλλά αν θυμάμαι καλά χρεώνει ανά 3 λεπτά και όχι ανά δευτερόλεπτο, όπως το άλλο.

 

Με την Wind και τα πακέτα της, όρεξη να έχουμε για να ψάχνουμε, όλο και κάτι θα βρούμε για τις ανάγκες μας που θα μας συμφέρει!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

αν γινει ανανεωση απο καταστημα wind υπαρχει bonus?

 

ναι απο 20 ευρω και πανω.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχω μια Wind Card που πριν από δύο ημέρες έληξε η διάρκεια ισχύος του ποσού που είχε (ευτυχώς ήταν λίγο). Στο 1269 μου λέει ότι το υπόλοιπο είναι 0,00 ευρώ και ισχύει έως τις 7/6/2009. Πόσο ακόμα θα ισχύει ο αριθμός έως ότου διαγραφεί τελείως από το σύστημα της Wind; Μπορώ να κάνω αλλαγή οικονομικού πακέτου; Πριν ή αφού βάλω κάποιο ποσό στην κάρτα;

 

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

30 μερες νομιζω. αν ανανεωσεις τον χρονο ομιλιας θα εχεισ διαρκεια για ενα χρονο ακομα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχω μια Wind Card που πριν από δύο ημέρες έληξε η διάρκεια ισχύος του ποσού που είχε (ευτυχώς ήταν λίγο). Στο 1269 μου λέει ότι το υπόλοιπο είναι 0,00 ευρώ και ισχύει έως τις 7/6/2009. Πόσο ακόμα θα ισχύει ο αριθμός έως ότου διαγραφεί τελείως από το σύστημα της Wind; Μπορώ να κάνω αλλαγή οικονομικού πακέτου; Πριν ή αφού βάλω κάποιο ποσό στην κάρτα;

 

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.

Κάντην φορητότητα να παίρνεις 1€ και 1€ για 4 μήνες. :p

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: Έχω μια Wind Card που πριν από δύο ημέρες έληξε η διάρκεια ισχύος του ποσού που είχε (ευτυχώς ήταν λίγο). Στο 1269 μου λέει ότι το υπόλοιπο είναι 0,00 ευρώ και ισχύει έως τις 7/6/2009. Πόσο ακόμα θα ισχύει ο αριθμός έως ότου διαγραφεί τελείως από το σύστημα της Wind; Μπορώ να κάνω αλλαγή οικονομικού πακέτου; Πριν ή αφού βάλω κάποιο ποσό στην κάρτα;

 

Ευχαριστώ για κάθε βοήθεια.

Σε 30 ημέρες από τις 7/6/2009 θα σου λήξει τελείως ο αριθμός και δεν θα είσαι πλέον συνδρομητής στη Wind.Μπορείς με μια κάρτα των 3 ευρώ να το κρατήσεις για άλλο ένα χρόνο.;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...