Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας στο νέο free2go υπάρχουν προσωπικές προσφορές(μαύρο κουτί με δώρου πάνω δεξιά στην εφαρμογή);

Επίσης υπάρχει πακέτο για απεριόριστα data για μία μέρα αν χρειαστώ

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, empeiros said:

Γεια σας στο νέο free2go υπάρχουν προσωπικές προσφορές(μαύρο κουτί με δώρου πάνω δεξιά στην εφαρμογή);

Επίσης υπάρχει πακέτο για απεριόριστα data για μία μέρα αν χρειαστώ

Ναι σε όλα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, empeiros said:

Επίσης υπάρχει πακέτο για απεριόριστα data για μία μέρα αν χρειαστώ

https://www.f2g.gr/gr/f2g/paketa/details/#/?bundleurl=non-data-small

Link to comment
Share on other sites

Απλώς να έχετε κατά νου ότι θεωρητικά μετά τις 2/9, το πακέτο δίνει 50GB 

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, empeiros said:

Γεια σας στο νέο free2go υπάρχουν προσωπικές προσφορές(μαύρο κουτί με δώρου πάνω δεξιά στην εφαρμογή);

 

Σε μενα εδω και τουλαχιστον δυο μηνες εχει εξαφανιστεί το κουτακι δωρου, και δεν μου ερχονται προσωπικες προσφορες. Στους υπόλοιπους ερχονται?

Το εχω γυρισει σε νεο F2G το τελευταιο τετραμηνο.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, orestis28 said:

Σε μενα εδω και τουλαχιστον δυο μηνες εχει εξαφανιστεί το κουτακι δωρου, και δεν μου ερχονται προσωπικες προσφορες. Στους υπόλοιπους ερχονται?

Το εχω γυρισει σε νεο F2G το τελευταιο τετραμηνο.

Screenshot_20240921-110241_Vivaldi.thumb.jpg.9af4d428ef23a44741449e4e88f38594.jpg

Σε παλαιό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας

έχω το εξής πρόβλημα σε αριθμό που είχα πάρει μετά από τηλεφωνική προσφορά είχα πριν τουλάχιστον 2 χρόνια από συνεργάτη της wind (κάπου στη Θεσσαλονίκη) κάποια special πακέτα. Τα 2 από αυτά που χρησιμοποιούσα έδιναν 30gb + 400' (νομίζω κάπου 11 ευρώ ήταν) και το άλλο 10gb + 400' (νομίζω κάπου 9 ευρώ) και ήταν ένα ακόμα στην ομιλία. Πριν λίγες μέρες έληξε ένα από αυτά πάω να το ξαναβάλω και έχουν εξαφανιστεί όλα.

να σημειωθεί ότι ποτέ σε αυτό τον αριθμό δεν βγήκε κάποια προσφορά

Σε επικοινωνία με το chat δεν μου λένε γιατί έγινε αυτό αλλά ότι θα επικοινωνήσουν σε 2 μέρες και πράσινα άλογα.

Ξερετε τι συμβαίνει;

επίσης έχετε κάποια πρόταση που να μεταφέρω τον αριθμο ή να βγάλω νέο ώστε να έχω με μια κάρτα πολλά gb (10+) και κάποιο χρόνο ομιλίας μιας και το χρησιμοποιεί το παιδί μου που ειναι γυμνάσιο.

Edited by user3650
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, user3650 said:

επίσης έχετε κάποια πρόταση που να μεταφέρω τον αριθμο ή να βγάλω νέο ώστε να έχω με μια κάρτα πολλά gb (10+) και κάποιο χρόνο ομιλίας μιας και το χρησιμοποιεί το παιδί μου που ειναι γυμνάσιο.

Το frog νομίζω πως είναι αυτό που ψάχνεις..

Screenshot_2024-09-22-13-32-05-878_com.sec.android.app.sbrowser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα μία κάρτα whats up για να πάω για μία μέρα και να ξαναεπιστρέψω στο free to go για να πάρω τα 1.000 και 15 giga. Αν καθυστερήσω την ενεργοποίηση της καμιά δεκαριά μέρες υπάρχει περίπτωση να λήξει το αναγράφει πουθενά ξέρει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Fns1 said:

Παρήγγειλα μία κάρτα whats up για να πάω για μία μέρα και να ξαναεπιστρέψω στο free to go για να πάρω τα 1.000 και 15 giga. Αν καθυστερήσω την ενεργοποίηση της καμιά δεκαριά μέρες υπάρχει περίπτωση να λήξει το αναγράφει πουθενά ξέρει κάποιος?

Αρχικά είσαι off topic. 

Νομίζω ότι έχεις προθεσμία 30 ημερες για την ενεργοποίηση της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει προβλημα  με το δίκτυο της nova εδω και καμια ωρα περιπου 

Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, lefkaditis said:

Μηπως υπαρχει προβλημα τωρα με το δίκτυο της nova?

Δεν έχω αλλά και στο down detector έχει αρκετές αναφορές.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, lefkaditis said:

Υπαρχει προβλημα  με το δίκτυο της nova εδω και καμια ωρα περιπου 

Κι εγώ με F2G, εδώ και 3 ώρες δεν έχω καθόλου σήμα (Αθήνα). Το τρελό είναι ότι συνάδελφος δίπλα μου (επίσης με F2G) έχει σήμα κανονικά. Θεώρησα λοιπόν ότι φταίει το τηλέφωνο κι άρχισα να ψάχνω τί μπορώ να πάρω.

Πέρασε η ώρα, παίρνω τη μάνα μου το στάνταρ μεσημεριάτικο τηλέφωνο και... δεν έχει σήμα!

Τί twilight zone είν'τούτο;

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος στην εφαρμογή να δω πότε λήγει το νούμερο; (εάν δεν βάλω χρήματα. σε πόσο διάστημα χάνω το νούμερο. που το βλέπουμε αυτό;) 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, epolala said:

Κι εγώ με F2G, εδώ και 3 ώρες δεν έχω καθόλου σήμα (Αθήνα). Το τρελό είναι ότι συνάδελφος δίπλα μου (επίσης με F2G) έχει σήμα κανονικά. Θεώρησα λοιπόν ότι φταίει το τηλέφωνο κι άρχισα να ψάχνω τί μπορώ να πάρω.

Πέρασε η ώρα, παίρνω τη μάνα μου το στάνταρ μεσημεριάτικο τηλέφωνο και... δεν έχει σήμα!

Τί twilight zone είν'τούτο;

Ιδανική εταιρία για άτομα με παράλληλες σχέσεις. "Δεν είχα σημα μέιμπι, ξέρεις πως είναι η Νοβα"

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ilka71 said:

υπάρχει τρόπος στην εφαρμογή να δω πότε λήγει το νούμερο; (εάν δεν βάλω χρήματα. σε πόσο διάστημα χάνω το νούμερο. που το βλέπουμε αυτό;) 

Στο F2G app δεν το γράφει όπως οι αντίστοιχες εφαρμογές των ανταγωνιστών;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, epolala said:

Κι εγώ με F2G, εδώ και 3 ώρες δεν έχω καθόλου σήμα (Αθήνα). Το τρελό είναι ότι συνάδελφος δίπλα μου (επίσης με F2G) έχει σήμα κανονικά. Θεώρησα λοιπόν ότι φταίει το τηλέφωνο κι άρχισα να ψάχνω τί μπορώ να πάρω.

Πέρασε η ώρα, παίρνω τη μάνα μου το στάνταρ μεσημεριάτικο τηλέφωνο και... δεν έχει σήμα!

Τί twilight zone είν'τούτο;

Λοιπόν, μάλλον έχουν πρόβλημα με το 2G. Έχω παλιό feature phone (Nokia Asha 311) και η μάνα μου επίσης παλιό τηλέφωνο. Γιατί ο κόσμος τριγύρω μου με smartphones λειτουργεί κανονικά.

Εντωμεταξύ δεν είναι πρόβλημα μόνο Αθηναϊκό, η μάνα μου είναι τώρα στην Εύβοια.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, epolala said:

Κι εγώ με F2G, εδώ και 3 ώρες δεν έχω καθόλου σήμα (Αθήνα). Το τρελό είναι ότι συνάδελφος δίπλα μου (επίσης με F2G) έχει σήμα κανονικά. Θεώρησα λοιπόν ότι φταίει το τηλέφωνο κι άρχισα να ψάχνω τί μπορώ να πάρω.

Πέρασε η ώρα, παίρνω τη μάνα μου το στάνταρ μεσημεριάτικο τηλέφωνο και... δεν έχει σήμα!

Τί twilight zone είν'τούτο;

Όταν λες δεν έχεις σήμα λέει εκτός δικτύου;

Just now, epolala said:

Λοιπόν, μάλλον έχουν πρόβλημα με το 2G. Έχω παλιό feature phone (Nokia Asha 311) και η μάνα μου επίσης παλιό τηλέφωνο. Γιατί ο κόσμος τριγύρω μου με smartphones λειτουργεί κανονικά.

Εντωμεταξύ δεν είναι πρόβλημα μόνο Αθηναϊκό, η μάνα μου είναι τώρα στην Εύβοια.

Εύβοια βρίσκομαι, αυτή τη στιγμή στο κέντρο της Χαλκίδας .θα τσεκάρω αργότερα με κάρτα q

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, elkons said:

Όταν λες δεν έχεις σήμα λέει εκτός δικτύου;

Εύβοια βρίσκομαι, αυτή τη στιγμή στο κέντρο της Χαλκίδας .θα τσεκάρω αργότερα με κάρτα q

Η μάνα μου είναι στην Αμάρυνθο. Εντωμεταξύ μόλις τώρα ήρθε το σήμα... και 15 sms από missed calls μου.
ΜΑΛΛΟΝ το'φτιαξαν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, epolala said:

Λοιπόν, μάλλον έχουν πρόβλημα με το 2G. Έχω παλιό feature phone (Nokia Asha 311) και η μάνα μου επίσης παλιό τηλέφωνο. Γιατί ο κόσμος τριγύρω μου με smartphones λειτουργεί κανονικά.

Εντωμεταξύ δεν είναι πρόβλημα μόνο Αθηναϊκό, η μάνα μου είναι τώρα στην Εύβοια.

Για μενα θα ήταν μία καλή αφορμή να πάω σε άλλη εταιρία. 

κοσμοτεονλι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...