Jump to content

O καλύτεροs σχολικόs σαs καθηγητήs-ρια.


VIDEOMIX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Na meta giati paraponienetai oloi gia thn paideia sthn Ellada kai sfazontai metaxy tous oi politikoi gia idiwtika panepisthmia:)

 

Na mexri kai egw ekana athela mou lathos syntaxh "paraponienetai oloi"

to swsto:PARAPONIOUNTAI OLOI

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Απαντήσεις 119
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΓΥΜΝΑΣΙΟ:

 

Νικολάου (γαλλικά) : Τη φωνάζαμε ΧΙΤΛΕΡ. Ντυμένη κάθε μέρα με τα ίδια ρούχα,να πίνει 2-3 καφέδες σε κάθε διάλλειμα κι ένα πακετάκι τσιγάρα το κάθε διάλλειμα χαλαρά... Ήταν υπερβολικά αυστηρή,μέσα στην ειρωνεία για όλους και με μαλλιά λές και είχε βάλει το χέρι στην πρίζα ! :cry:

 

Σφυρόερα (φυσική) : Τελείως ζώον.Ήταν ψιλο άσχετη απο Φυσική,όταν τι ρωτάγαμε κάτι δεν ήξερε να απαντήσει και στα διαγωνίσματα γινόταν Ο ΧΑΜΟΣ... Να φανταστείτε στο τελος του 3ου 3μηνου ειπε σε ένα παιδί ''εσυ ο καινουργιος''....Α! Μια μέρα χτυπάγαμε θρανία χοροπηδάγαμε φωνάζαμε... ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΑΝΙΚΟΣ μέσα στην τάξη. Μπαίνει απο δίπλα η γαλλικού αρχίζει και φωνάζει και λέει η Σφυρόερα "Πότε έγιναν αυτά ? Στο διάλλειμα ??"

 

Βάνταρη (οικιακή οικονομία) : Επρεπε να'χε παρει συνταξη εδω 50+ χρονια ! Απορω πως μπορουσε και οδηγουσε.... Συνήθιζε να λέει: Εσύ φίλε.....

 

Βελεντζας (γυμναστική) : Ελεγε παντα ''Σκυψε και χαλαρω'' οταν λεγαμε μαλακιες και μας εσκαγε μια (απαλη) σφαλιαρα στο σβερκο...! Είχε φάση πάντως...

 

Παπαγιανοπουλου (1η) : Η γυναικα του βελεντζα,μας ελεγε ''ελα (πια) αγορι μου'' οταν εκανε καποιος φασαρια....ενωσαμε τις 2 ατακες και βγηκε "-Ελα αγορι μου,-Σκυψε και χαλαρω (Loop)'

 

Κολια (μουσική) : Αληθορη.Την ειχαμε γραψει ξε-κωλια παντου (στον πινακα,στην εδρα μεχρι και στο βιβλιο της μουσικης της !!!).Τσαντιστηκε μια μερα παει και φερνει το διευθηντη ''Ελατε,τους εχω σταμπαρει,2-3 ειναι''.Μπαινει μεσα ''Εσυ,εσυ,εσυ,εσυ..........,εσυ,.......,εσυ,.........και εσυ....εεεεεεεεεεεεεεεξω !!!" Μειναμε 3-4 ατομα μεσα στην ταξη !! :D

 

Τσιρταβή (μουσική) : Και τί δεν της είχαμε κάνει ! Είχαμε βάλει πινέζες στην κλειδαριά,είχαμε φτύσει το πόμολο της πόρτας κ.α. Το πιο χοντρό είναι που είχαμε κόψει τις ταινίες απο κάτι κασέτες που είχε.. τη λυπάμαι...παρα ήταν χοντρό !

 

Καρέγλης (καλλιτεχνικά) : Πήγαινε και "διόρθωνε" κάτι πίνακες και έγραφε απο κάτω Πικάσο !! Μας είχε πρήξει με την Tellas ! Τι μυρμήγκια με καρπούζια ζωγραφίσαμε,τι μας έλεγε οτι θα βάλει τελλάς στο κινητό :blink: ! Εεε σιγά-σιγά τον βγάλαμε Μυρμήγκηηηηη

 

Παπασπυρίδωνος (αγγλικά) : Ερχόταν αρκετά προκλητικά ντυμένη,φρόντιζε να σκύβει σωστά και γενικά να κάνει σωστές κινήσεις...

Μια μέρα μας έλεγε οτι την προηγούμενη μέρα την πήραν απο πίσω :eek: κάποια σκυλιά.. καταλαβαίνετε τι έγινε μέχρι να καταλάβουμε οτι μιλούσε για σκυλιά ! Απο το πολύ το Tell me την βγάλαμε Tell me !

 

Κολτσίδα (χημεία/βιολογία) : Η αλλιώς μπιρίμπω (μη ρωτάτε γιατι-μεγάλη ιστορία) Όλο αφήναμε διάφορα σεξουαλικά υπονοούμενα και μας έλεγε κι αυτή !! Πολύ γέλιο

 

Λουκόπουλος (γεωγραφία-φυσική/χημεία(2)) : Έλεος... Να μας λέει για ένα σωρό ΑΣΧΕΤΑ θέματα με το μάθημα ότι του κατέβαινε... μπλα μπλα μπλα ....

 

Ρουμανέας (ιστορία) : Όλα τα λεφτά ! Κάθε φορά του λέγαμε ένα θέμα και άρχιζε να λέει να λέει να λέει μέχρι που πέρναγε η ώρα και τελικά δεν εξέταζε !!! Μια άλλη φορά πάει να εξετάσει με ρωτάει του λέω "μα κύριε δεν σας είπα έξω οτι δεν έχω διαβάσει σήμερα" ? α,ναι παιδί μου! δε με σημειώνει !! (Φυσικά δεν είχα πεί τίποτα) - Μια άλλη φορά,είχα κάνει πως είχα χτυπήσει το πόδι μου κι έπαιζα θέατρο! Για όσκαρ ήμουν!

 

Μανουσάκη (μαθηματικά) : Όλη την ώρα να μας στέλνει στο διάολο,να μας λέει οτι θα πάρουμε το μπουκαλάκι με τα ούρα,να έχει βγάλει ένα σωρό παροιμίες που κάπου τις έχω φυλαγμένες - θα τις βρώ και θα τις βάλω... για σκατά μας έλεγε... Πάντως είχε πλάκα !

 

Πανάγου (φιλόλογος) : πλήρως οπισθοδρομική !! της άρεσε να βάζει το στυλό μέσα στο αυτί :blink: ! Έγραφε σημείωμα κάθε φορά που δεν είχαμε γράψει που έλεγε οτι ήμασταν αδιάβαστοι και ήθελε υπογραφή κηδεμόνα !! Φυσικά εμείς το σκίζαμε! Ένα παιδί μια φορά της το πήγε με υπογραφή και λέει πότε παιδί μου στο έγραψα εγώ αυτό ?? με κοροιδεύεις ??? :p

 

Αυτά απο το γυμνάσιο...Σύντομα και για του λυκείου! Stay tuned !!

 

 

Ναι αλλά δεν συνέχισες για το Λύκειο... Άντε και φαίνεται ότι περνάτε καλά εκεί :p

 

Edit: :shock: :shock: Μετά από 1,5 χρόνο :eek:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν...

Λύκειο= όλοι για δέσιμο! :whip:

άλλά εντάξει υπάρχουν και 2-3 καλοί

 

Κουρέας [Τεχνολογία]

Μιλάει με τους μαθητές για αθλητικά (πετώντας που και που λεξούλες :D ), βάζει καλούς βαθμούς, και στα διαγωνίσματα, σχεδόν όλοι ανοίγουν τα βιβλία κάτω απο το θρανίο και εκείνος κάνει ότι δε βλέπει :wacko: :)

 

Κοτσιφάκος [Πληροφορική] ( αμάν, λέτε να γυρνάει πουθενά εδώ στο myPhone(?) καθώς μια φορά που είχα μπει απο τους σχολικούς PCs, με λοξοκοίταξε :shifty: )

Πολύ τυπάς! Όλοι του μιλάνε στον ενικό σαν ''φίλοι'', συζητάει με τους μαθητές, και γενικά σπάμε πλάκα, αλλά μάλλον φεύγει φέτος :( , αλοίμονο αν κουβαληθεί ο παλιός...

 

Τρύφωνος [Θρησκευτικά]

Λίγο ως πολύ μ@λ@κ@&, αλλά παρόλα αυτά είχε φάση και αυτός στο μάθημα.

 

 

Αλλά γενικά πολλοί καθηγητές στα Λύκεια είναι για δέσιμο... μάλλον έπειδή όταν βρίσκονται [οι περισσότεροι] πολλά χρόνια σε υπηρεσία τους γίνεται ο εγκέφαλος ''κυμάς'' απο τα νεύρα... :wacko: :wacko: :wacko:

https://www.e-steki.gr - Forum γενικών συζητήσεων!

Link to comment
Share on other sites

axm...

sto gymnasio : margariths(ma8hmatika) polu xavaletzhs...apo ayton kai mono ema8a ma8hmatika...

sto lukeio h kampourh(filologos) foverh gunaika...protypo ka8hghtrias gia mena:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω είμαι μικρός τώρα μέχρι στιγμής ο καλύτερος που έχω είναι ο καλογηρόπουλος..

 

 

 

ΔΩΣΕ ΘΑΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΕΣΕΙ ΤΟ ΧΑΛΙ

 

ΘΡΥΛΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ

Εικόνα εκτός ορίων Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μανταφούνης: Γυμνασιάρχης και καθηγητής Χημείας αν θυμάμαι καλά...

Κάναμε κοπάνα τελευταία ώρα και πηγαίναμε μπουρδελότσαρκα. Όπου μια μέρα τον πετυχαίνουμε στα μπουρδέλα εν ώρα μαθήματος. "Γεια σας κύριε, τι κάνετε;" :D

 

Στεφανουδάκης: Μαθηματικός στο γυμνάσειο. Ωράιος τύπος, σε έκανε να αγαπήσεις το μάθημα, σε αντίθεση με τους καθηγητές στο λύκειο που μ' έκαναν όλοι ανεξαιρέτως να τα μισήσω...

 

Άλλους δεν θυμάμαι αυτή τη στιγμή. Θα επανέλθω όμως...

Link to comment
Share on other sites

Αγγελάκηs.

Γράφαμε διαγώνισμα με το βιβλίο ανοικτό δίπλα απο την κόλλα. :)

Βλάχοs.

H μισή ώρα του μαθήματοs ήταν χαβαλέs - γέλιο. :D

Αγγελοπούλου.

Αμάν, να έρθει η ώρα που θα κάναμε μάθημα μαζί τηs προs τέρψην οφθαλμών. Κάτι μπούτια η άτιμη.!!!:wacko:

 

http://www.earthday.net/images/action/school_zed.gif

Συμφωνώ με τον "μακαρίτη" VIDEOMIX. :rolleyes:

Θα συμπληρώσω μόνο ενα όνομα.

Τσιάμης, η.... Σβάν!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μανταφούνης: Γυμνασιάρχης και καθηγητής Χημείας αν θυμάμαι καλά...

Κάναμε κοπάνα τελευταία ώρα και πηγαίναμε μπουρδελότσαρκα. Όπου μια μέρα τον πετυχαίνουμε στα μπουρδέλα εν ώρα μαθήματος. "Γεια σας κύριε, τι κάνετε;" :D

 

:lol::lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Ναλπαντίδης [φυσική] Γνωστός και ως Μέγας

Παλάσκας[χημέια] Απλά ο απόλυτος καθηγητής

 

Παπαχρήστου[φυσική]Άθλιος,εγωιστής είμαι ξερόλας και εσείς είστε άσχετοι

Κύργιος[βιολογία] gay με οτι συνεπάγεται κύργιε κύργιεεεεεεεεεεε!!!!!

http://i30.photobucket.com/albums/c328/amyntas/astra123.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

manouras:ti na pw simpathestatos,wraios kati se trabaei se auton k sou aresei poli kalos sto mathima k agapitos apo tis kopeles..

lampaditis:top pliroforikarios ntimenos sta maura apo tin korfi ews ta nixia(den exei penthos)k oloi tou milame les k einai filos..

karadima:filologos teleia apo apopsi douleias tin agapisa den exw kena..

argiri:ta idia me tin panw filologos teleia epafh me paidia

papaeuthimiou:filologos katapliktiki sindiazontas xabale,plaka,gelio k mathima..

tatariwths:vlaxos men xrisimopoiwntas lekseis tsopani alla se kanei na agapiseis ti xhmeia k arketa katanohtos...

1 gimnasio pallinis

Link to comment
Share on other sites

o καλύτερος ήταν στο δημοτικό ένας που είχα, δυστυχώς μου διαφεύγει το όνομά του. Αυτός με έκανε αυτό που είμαι τώρα

Στο γυμνάσιο αποτυχία σκέτη...έχασα το κίνητρο

Στο Λύκειο ήταν όλοι εξαίρετοι. Μαθηματικά:Καπελλίδης, Φυσική: Μπολονέζος και φυσικά οι υπόλοιποι. Ο Μπέλος ή αλλιώς "Χόμερ" (παρατσούκλι λόγω της ομοιότητάς του με το διάσημο καρτούν), ο Πουλόπουλος και άλλοι πολλοί.

Πάνε αυτές οι εποχές.....

Link to comment
Share on other sites

Χατζηζήσης(Γυμναστής)

Που και πού σου σκάει έναν φούσκο αν κάνεις καμία "εξυπνάδα".Πολύ καλός καθηγητής.Πολύ οικίος με τα παιδιά

Καλυβύτου(γυμναστρια επίσης)

Φάση έχει οταν μιλάμε στην τάξη

1)-Παλιά κάθε φορά που ξυπνούσα σκεφτόμουν πόσα αγγούρια θα φάω σήμερα

η ταξη έσκασε στα γέλια

2)-Και έρχετε το μαλακισμένο το αμερικανάκι...(μετα δεν θυμάμαι τι ακολουθούσε)

Γεροβασιλείου(Μαθηματικός)

Όταν πετάει κάποιος μαθηματικες κοτσάνες τον κιτάει με τέτιο τρόπο που κάνει όλην την τάξη να γελάει

Μια φράση της: Αν προεκτείνω τα πόδια μου θα είμαι η Sklenarickova

Κοντός(Αγγλικός)

Λέει κατι αγγλικές φράσεις:

Slow The Eggs (σιγά τα αυγά :p )

 

πολύ αστείο το γυμνάσιο :D

Link to comment
Share on other sites

απο που να ξεκινησω δεν ξερω...

στο δημοτικο κανεναν δεν πηγαινα ετσι κι αλλιως.

στο γυμνασιο ο καλυτερος ηταν ενας κυπριος ο λυτρας -φυσικος

ολο με μια βεργα κυκλοφορουσε και γραφαμε αφιερωσεις..

αλλα πολυ καλος καθηγητης εκανε σωστο καταμερισμο του χρονου.

και ο φιλολογος ο γαλανης παααααρα πολυ καλος! μενουμε και απεναντι απεναντι,ειναι απο τους πιο καλους που εχω γνωρισει.

στο τεε-ολοι ηταν καλοι δεν μπορω να πω...

αλλα ο καλυτερος ηταν ενας που καναμε επικοινωνιες ταχτσιδης!μεγα παλικαρι!

και ποντιος και εξυπνος και τσακαλι.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

ΑΡΑΠΑΝΤΖΗ , φιλόλογος

σωστή στο μαθημά της , όχι αυστηρή (ιδιαίτερα :p )

και η ΜΟΝΗ που ήταν αγαπητή από όλα τα παιδιά :)

μόνο σε αυτήν (ίσως) δεν είχαμε κάνει κάποια "σκανταλιά :whistle:

την φωνάζαμε "θείτσα" :D (ίσως επειδή είχε και 2 ανήψια στην τάξη :whistle: :p )

 

ti 'skotoses' ti θείτσα mou! :blink:

ΑΡΑMΠΑΤΖΗ ti lene ti ginaika! :p

 

plaka plaka perimena na exeis grapsei edo..kai na tin exeis anaferei :lol:

 

ma giati den aneferes omos allous? ena karo asteria eixame..tosa gelia eixame riksei :lol:

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Κλειτογιάννης!!!! Θρησκευτικός μας στην Γ' Γυμνασίου... Διαγώνισμα με το βιβλίο πάνω:lol: :lol: :lol: ... Το μόνο κακό του είναι πως πήγε στην Ρόδο και έκανε πέρυσι αρχαία και ιστορία... (δεν καθότανε σε εμάς???)
Link to comment
Share on other sites

ti 'skotoses' ti θείτσα mou! :blink:

ΑΡΑMΠΑΤΖΗ ti lene ti ginaika! :p

 

plaka plaka perimena na exeis grapsei edo..kai na tin exeis anaferei :lol:

 

ma giati den aneferes omos allous? ena karo asteria eixame..tosa gelia eixame riksei :lol:

πάντα το μπέρδευα το επώνυμο :p

ναι είναι κρίμα , τόσα "αστέρια" είχαμε...ποιον να πρωτοθυμηθώ...τον Οικονομάκη;;; ( φιλόλογος ) από τους λίγους :!: ( το τι γνωμικό μάθαμε δεν λέγεται..)...ένα ούφο ..ξανθό που μας έκανε αγγλικά πως την έλεγαν? που ερχόταν με γούνες κτλ ?:lol: τον Οικονομίδη; ( φυσικός) αυτός είχε πλάκα...ήταν και νέος σχετικά, πολύ πλάκα.Είχε και μεράκι να μας μάθει πράγματα...αλλά τα φυντάνια εμείς...δεν :D όσο θυμάμαι εκείνο το "πείραμα ¨με το σφουγγάρι ...να θέλει να του πούμε λόγω ποιας δύναμης πέφτει κάτω και δεν συνεχίζει ευθεία....:confused: ΜΙΑ ΤΑΞΗ και κανείς δεν τον βρήκε...Αφού έφτασε στο σημείο να πει ότι θα βάλει 20 σε όποιον του το πει..ειλικρινά όταν μας είπε την απάντηση..ήταν ΤΟΣΟ εύκολο , αλλά που μυαλό :blink:

Να πω για τον γυμναστή -καρδιοκατακτητή;;;;για τον "τέλειο" λυκειάρχη μας;;; τι να πρωτοπεί κανείς ...

Link to comment
Share on other sites

πάντα το μπέρδευα το επώνυμο :p

ναι είναι κρίμα , τόσα "αστέρια" είχαμε...ποιον να πρωτοθυμηθώ...τον Οικονομάκη;;; ( φιλόλογος ) από τους λίγους :!: ( το τι γνωμικό μάθαμε δεν λέγεται..)...ένα ούφο ..ξανθό που μας έκανε αγγλικά πως την έλεγαν? που ερχόταν με γούνες κτλ ?:lol: τον Οικονομίδη; ( φυσικός) αυτός είχε πλάκα...ήταν και νέος σχετικά, πολύ πλάκα.Είχε και μεράκι να μας μάθει πράγματα...αλλά τα φυντάνια εμείς...δεν :D όσο θυμάμαι εκείνο το "πείραμα ¨με το σφουγγάρι ...να θέλει να του πούμε λόγω ποιας δύναμης πέφτει κάτω και δεν συνεχίζει ευθεία....:confused: ΜΙΑ ΤΑΞΗ και κανείς δεν τον βρήκε...Αφού έφτασε στο σημείο να πει ότι θα βάλει 20 σε όποιον του το πει..ειλικρινά όταν μας είπε την απάντηση..ήταν ΤΟΣΟ εύκολο , αλλά που μυαλό :blink:

Να πω για τον γυμναστή -καρδιοκατακτητή;;;;για τον "τέλειο" λυκειάρχη μας;;; τι να πρωτοπεί κανείς ...

 

den thimasai more to oufo ton agglikon? poli idio eponimo me mena :P

XANTZH :p

hmm..ksanthia itan omos? i mipos eixame kai alli prin apo autin? den thimamai!

 

oikonomakis: lagos tin fteri etrive..kako tis kefalis tou :lol:

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Αχ!!! Τι μου θυμήσατε τώρα :)

Αυτός που μας έκανε φυσική κατεύθυνσης, Χαντζόπουλος!

Μπορεί μέσα στην τάξη να μην ακουγόταν τίποτα γιατί όλοι τον φοβόμασταν αλλά ήταν αστέρι :) Συμαθέστατος. Ίδιος ο Einstein :) Είχε και λίγο μακρύ μαλλί, με κάτι μικρά στρόγγυλα γυαλάκια!

Κάθε φορά που είχαμε μάθημα ήταν δεδομένο ότι θα με σηκώσει στον πίνακα να λύσω εγώ τις ασκήσεις!!!

Βέβαια μια φορά μου την είπε... Είχα κάνει ένα σχήμα, ούτε εγώ μπορώ να εξηγήσω τι έκανα :( και μου είπε να σβήσω αυτό το έκτρωμα :lol: :lol: και να καθήσω γρήγορα κάτω :cry: Αλλά την επόμενη φορά πάλι εμένα σήκωσε!

Αχ! Τι χρόνια κι αυτά....

 

Μήπως να πούμε και το χειρότερο καθηγητή / καθηγήτρια ??:rolleyes:

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμείς είχαμε μια καθηγητρια μαθηματικων στο Λύκειο που κατάπινε τις κιμωλίες :lol: Ονόμα δε λεω.Όσοι έχουν πέρασει από Λύκειο Κερατσινιου..Πειραια...Αγ Βαρβαρας θα καταλαβουν για ποια μιλάω.Κυκλοφορουσε μαλιστα και με ενα ποδηλατο.

 

exo mia ipopsia.. de dieukrinizeis omos ligo? esto me pm.. na mou figei i periergia :p

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και εμείς έχουμε ένα γλυκούλη καθηγητή που συνέχεια αγριεύει και δίνει μπουνιές στα θρανία και στον πίνακα. Αυτός ο άνθρωπος δεν έχει γελάσει μια φορά στην τάξη.
Link to comment
Share on other sites

εγω θυμαμαι τη Κυρια Μανωλοπουλου στη Β Γυμνασιου

με περισσιο δεος και ενδιαφερον μου εξηγουσε τη διακρινουσα και ταυτοχρονα μου εξηγουσε το μπουστο της, μπροστα στη μουρη μου... το θυμαμαι σα να ειναι τωρα... μου το δειχνε σχεδον ολοκληρο , απο πανω μεχρι κατω...

 

και τι καταφερε??? :p

:X
Link to comment
Share on other sites

γυμνασιο: πειραματικο γυμνασιο αγιων αναργυρων η θεολογος κυρια λασπα. απιστευτο θηλυκο!!!δεν ηταν κουκλαρα, αλλα ηταν θηλυκο με ολη τη σημασια της λεξεως...γυναικα, πως το λενε ρε παιδακι μου! τα μονα θρησκευτικα που παρακολουθησα ποτε..

λυκειο: ονομα καθηγητριας δεν θυμαμαι, αλλα ηταν μια χοντρη, ασχημη που εκανε κονωνιολογια. στο λεοντειο πατησιων. την ωρα που εκανε μαθημα αρχισαμε να τραγουδαμε και να κοιταμε το ταβανι, με αποτελεσμα να μπουν καθηγητες απο τις διπλανες ταξεις και να την κατσαδιασουν!!!

σχολη: ασοεε λογιστικη, ο γκικας. το 10 ως βαθμος δεν υπαρχει, το 9 ειναι δικο μου, το 8 του θεου και ολοι εσεις μπορειτε να παρετε απο 7 και κατω...

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

γυμνασιο: πειραματικο γυμνασιο αγιων αναργυρων η θεολογος κυρια λασπα. απιστευτο θηλυκο!!!δεν ηταν κουκλαρα, αλλα ηταν θηλυκο με ολη τη σημασια της λεξεως...γυναικα, πως το λενε ρε παιδακι μου! τα μονα θρησκευτικα που παρακολουθησα ποτε..

λυκειο: ονομα καθηγητριας δεν θυμαμαι, αλλα ηταν μια χοντρη, ασχημη που εκανε κονωνιολογια. στο λεοντειο πατησιων. την ωρα που εκανε μαθημα αρχισαμε να τραγουδαμε και να κοιταμε το ταβανι, με αποτελεσμα να μπουν καθηγητες απο τις διπλανες ταξεις και να την κατσαδιασουν!!!

σχολη: ασοεε λογιστικη, ο γκικας. το 10 ως βαθμος δεν υπαρχει, το 9 ειναι δικο μου, το 8 του θεου και ολοι εσεις μπορειτε να παρετε απο 7 και κατω...

 

kati paromoiw mas elege i thriskeytikos sto gymnasio elege to 20 einai toy theoy to 19 diko tis to 18 toy kalyteroy mathiti kai apo 17 kai katw gia toys ypoloipoys mas elege...:wacko:

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

προσεξες ομως τι ειπε ο καθηγητης μου? αυτος παιρνει παραπανω απο τον θεο..!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

πωπωωωω το φαινόμενο"Οικονομάκης " υπάρχει παντου;;;;:confused: :!: :lol:

 

τα ίδια μας έλεγε....αλλά το 20 οκ το έδινε στον Θεό:p

 

μας έλεγε και άλλο ένα καλό....μόνος εκείνος και ο Πατριάρχης γράφουν με κόκκινο :blink: ή εκείνος και ο πρόεδρος της δημοκρατίας;;; :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...