Jump to content

Eurovision 2007 - Eπιλογή τραγουδιού εκπροσώπησης


jane_butterfly
 Κοινοποίηση

Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;  

194 members have voted

  1. 1. Ποιο υποψήφιο τραγούδι θεωρείτε καλύτερο;

    • Νο Μadonna - Δάντης
      66
    • With love - Τάμτα
      68
    • Geia sou Maria - Σαρμπέλ
      32
    • Κανένα
      28


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 733
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το We are the winners κτλ πήρε καλή θέση επειδή ήταν επίτηδες ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ. Αυτοί προσπάθησαν να ξεχωρίσουν, στέλνοντας κάτι διαφορετικό.

Η δική μας συμμετοχή δεν είναι ακριβώς έτσι...

 

Οκ δεν αμφιβαλω οτι ηταν επιτηδες τρισαθλιο...εμας ειναι απο σποντα.Το αποτελεσμα ειναι το ιδιο ομως αρα και παλι ελπιζουμε.Και κατι αλλο...3 χρονια τωρα την ειδαμε ειμαστε στην δεκαδα και συμπεριφερομαστε λες και εχουμε γραψει ιστορια στον θεσμο...:p ελεος ρε παιδια δεν θα παθουμε και κατι κακο αν δεν παμε καλα,ουτε κανεις θα μας αμφισβιτησει.Δεν κρινομαστε απο αυτο:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

Το We are the winners κτλ πήρε καλή θέση επειδή ήταν επίτηδες ΤΡΙΣΑΘΛΙΟ. Αυτοί προσπάθησαν να ξεχωρίσουν, στέλνοντας κάτι διαφορετικό.

Η δική μας συμμετοχή δεν είναι ακριβώς έτσι...

 

Μη σκας.Αν δεν πάμε καλά και εμείς επίτηδες θα πούμε ότι στείλαμε τρισάθλιο!

Link to comment
Share on other sites

καλα και μονο απο κει φανηκε τι σοβαρη που ηταν η ολη υποθεση και ποσο σοβαρα παιρνουν την διοργανωση,το We are the winners να παρει μια τετοια θεση.ασυλληπτο ηταν ομως τι να κανουμε.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε! Η Γαλλία πέρυσι είχε στείλει μια κομμώτρια! Φανταστείτε σε τι εκτίμηση έχουν το διαγωνισμό! Μόνο εμείς λυσσάμε! :D

 

σας διαφεύγει μία λεπτομέρεια...η Γαλλία, η Αγγλία και κάποιες άλλες χώρες δεν αποκλείονται ποτέ επειδή είναι βασικοί χρηματοδότες της Eurovision.

 

:rolleyes:

 

πέρσι η Γαλλία πάτωσε στην κυριολεξία...φέτος θα την δείτε ξανά στον τελικό κ όχι στον ημιτελικό.:cool: :shifty:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Αγγλία, Γαλλία, Γερμανία, Ισπανία είναι οι επωνομαζόμενες "Big Four" και δε συμμετέχουν ποτέ σε ημιτελικό. Άλλωστε, το 2005 κατέλαβαν τις 4 τελευταίες θέσεις, αλλά το 2006 αγωνίστηκαν κατ΄ευθείαν στον τελικό.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το τραγουδι του Σαρμπελ δεν μου αρεσει καθολου κι απο ο,τι ακουω στο σχολειο στα καφε δεν αρεσει και σε πολλα ατομα, ολοι λενε οτι θα πατωσουμε. Εγω προσωπικα ηθελα να παει η Ταμτα αλλα με χορευτικο τραγουδι για να ημασταν στην 10αδα ισως και 5αδα.;)
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

σας διαφεύγει μία λεπτομέρεια...η Γαλλία, η Αγγλία και κάποιες άλλες χώρες δεν αποκλείονται ποτέ επειδή είναι βασικοί χρηματοδότες της Eurovision.

 

:rolleyes:

 

πέρσι η Γαλλία πάτωσε στην κυριολεξία...φέτος θα την δείτε ξανά στον τελικό κ όχι στον ημιτελικό.:cool: :shifty:

Ωραία , αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός ότι δεν παίρνουν στα σοβαρά το διαγωνισμό. Κι εμείς κατευθείαν στον τελικό θα πάμε φέτος, αλλά υποτίθεται ότι στέλνουμε τραγουδιστή (ο Θεός να τον κάνει), όχι κομμωτή (που καλύτερα να στέλναμε έναν, υψηλότερη θέση θα παίρναμε). :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα κι εγώ αυτό σκέφτηκα! Θα πετούσε καμιά ανταύγεια μωβ ή πορτοκαλί, θα έπαιρνε ύφος ντίβας και θα τραγουδούσε καμιά άρια, ενώ ο φακός θα εστίαζε στα -σαν πάπιας λόγω μπότοξ- χείλη του! :lol: :lol:

 

Θα χε χαβαλέ... θα σκίζαμε μέχρι και τους γουί άρ δε γουίνερς!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Αν και στην αρχη το τραγουδι του Σαρμπελ με αφηνε αδιαφορο τωρα οσο περισσοτερο το ακουω τοσο πιο πολυ μ'αρεσει...πιστευω να ειμαστε μες τη 10αδα...
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

Ωραία , αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός ότι δεν παίρνουν στα σοβαρά το διαγωνισμό. Κι εμείς κατευθείαν στον τελικό θα πάμε φέτος, αλλά υποτίθεται ότι στέλνουμε τραγουδιστή (ο Θεός να τον κάνει), όχι κομμωτή (που καλύτερα να στέλναμε έναν, υψηλότερη θέση θα παίρναμε). :p

 

καλά η Αγγλία σίγουρα δεν τον παίρνει στα σοβαρά....είναι ο βασιλιάς στην παγκόσμια σκηνή μαζί με τις ΗΠΑ. Δεν έχει λόγο να ασχολείτε με πανηγύρια.

 

οι άλλοι ότι μπορούν κάνουν...:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορησε το yassoy maria στα ελληνικα...

ακριβης(οσο μπορει βεβαια) μεταφραση των αγγλικων..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορησε το yassoy maria στα ελληνικα...

ακριβης(οσο μπορει βεβαια) μεταφραση των αγγλικων..

 

Ναι το ακουσα κι εγω αλλα δεν μου αρεσε καθολου...(οχι το τρελενομαι για το αγγλικο)...:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

γενικα παντως ανκαι στην αρχη κι εμενα δεν μπορω να πω οτι με ειχε ενθουσιασει το γεια σου μαρια τωρα μπορω να πω οτι το ακουω ανετα,οχι οτι θα το βαλω ομως εγω να παιξει,αμα παιζει σε κανενα σταθμο ενταξει το ακουω.

δεν ξερω ο δαντης δεν μου εκανε για οτν διαγωνισμο,λεω τωρα εγω.

απο την αλλη της ταμτα μου αρεσε πιο πολυ απο τα υπολοιπα και ηταν και το μονο αξιολογο ομως και παλι,ηθελα κατι πιο ζωντανο,πιο χορευτικο για τον διαγωνισμο κι οχι παλι μπαλλαντα.

αντε να δουμε ο sarbel αν θα κανει κατι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η Ταμτα δυστυχώς έχασε στην σκηνική παρουσία κατά την παρουσίαση του κομματιού.. κατά τα αλλά κι εγώ πιστεύω πως θα ήταν καλύτερα να μας εκπροσωπήσει η Τάμτα.. ακόμη και με μπαλάντα! Αλλά όπως λες.. θα της ταιριάζει πιο πολύ ένα dancing track..
Ζωή χωρίς κινητό..; "Ελλειπτική" ζωή...:p
Link to comment
Share on other sites

Άκουσα το κομμάτι της Κύπρου, ολοκληρωμένο...

 

Πολύ καλό...αλλά μου αρέσει που κοροϊδεύαμε τον Δάντη για την προφορά του!

Η Ευρυδίκη μιλάει τα γαλλικά σαν να μιλάει γερμανικά!

:) :lol:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Because...δεν έχουν την ίδια προφορά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουσα οτι Δαντης και Ταμτα ειχαν δικους τους ηχοληπτες κατα την ακροαση των τραγουδιων τους.στεκει τωρα αυτο?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ακουσα οτι Δαντης και Ταμτα ειχαν δικους τους ηχοληπτες κατα την ακροαση των τραγουδιων τους.στεκει τωρα αυτο?

Εγω ακουσα οτι και οι 3 ειχαν δικους τους ηχοληπτες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για τον sarbel ακουσα οτι αφησε την τυχη του στον ηχοληπτη του καναλιου.

τωρα το τι εγινε πραγματικα μαλλον πως ειναι αγνωστο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ο σαρμπελ προτιμησε τον τεχνικο της ερτ.

οι αλλοι δυο(ταμτακα και δαντης) ειχαν τους δικους τους,και την μουσικη του τραγουδιου του(εκαστος) το ειχε σε σκληρο..με αποτελεσμα να εχουν ποβλημα

ενω ο σαρμπελας που το ειχε σε σιντακι δεν ειναι προβληματα...

αυτα διαβασα καπου στο τελετεξτ τουλαχιστον...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...