Jump to content

Sony Ericsson K550


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γινεται κ χωρις να το κλεισεις...

Για πες μας τον τροπο..εγω δεν εχω βρει κατι αντιστοιχο.για να μπεις σε flight mode αναγκαστικα θα πρεπει να απενεργοποιησεις το κινητο.

καποιο λαθος κανεις :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 420
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά έχω ένα K550im και θέλω να βάλω βίντεο ως ήχο κλήσης.έχω φτιάξει στο πισί διάφορα βίντεο, είτε mp4 είτε 3gp, κάθε φορά με διαφορετικές αναλύσεις αλλά δν μπορώ να βάλω τπτ.όταν όμως γράφω βίντεο με την κάμερα του κινητού μπορώ να το βάλω ως ήχο κλήσης, όση διάρκεια κι αν έχει το βίντεο.ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω αυτό?αν φταίει που είναι im, πως μπορώ να απαλλαγώ απ' αυτό? σε K550i ενός φίλου μπορώ να βάλω ότι βιντεάκι θέλω ως ήχο κλήσης.το πρόβλημα δλδ παρουσιάζεται μόνο στο im.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω ένα K550im και θέλω να βάλω βίντεο ως ήχο κλήσης.έχω φτιάξει στο πισί διάφορα βίντεο, είτε mp4 είτε 3gp, κάθε φορά με διαφορετικές αναλύσεις αλλά δν μπορώ να βάλω τπτ.όταν όμως γράφω βίντεο με την κάμερα του κινητού μπορώ να το βάλω ως ήχο κλήσης, όση διάρκεια κι αν έχει το βίντεο.ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω αυτό?αν φταίει που είναι im, πως μπορώ να απαλλαγώ απ' αυτό? σε K550i ενός φίλου μπορώ να βάλω ότι βιντεάκι θέλω ως ήχο κλήσης.το πρόβλημα δλδ παρουσιάζεται μόνο στο im.

Οπως το ειπες! το προβλημα εντοπιζεται μονο στo {im}.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι ρε παιδιά. Ωραίο και καλό μου βγήκε το κινητό.

Sleep mode clock έχει; Εμένα δεν έχει. Στην εξωμοίση στο site της sonyericsson δείχνει ότι έχει. Τι παίζεται;

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω ένα K550im και θέλω να βάλω βίντεο ως ήχο κλήσης.έχω φτιάξει στο πισί διάφορα βίντεο, είτε mp4 είτε 3gp, κάθε φορά με διαφορετικές αναλύσεις αλλά δν μπορώ να βάλω τπτ.όταν όμως γράφω βίντεο με την κάμερα του κινητού μπορώ να το βάλω ως ήχο κλήσης, όση διάρκεια κι αν έχει το βίντεο.ξέρετε πως μπορώ να το φτιάξω αυτό?αν φταίει που είναι im, πως μπορώ να απαλλαγώ απ' αυτό? σε K550i ενός φίλου μπορώ να βάλω ότι βιντεάκι θέλω ως ήχο κλήσης.το πρόβλημα δλδ παρουσιάζεται μόνο στο im.

 

εγω στο ν630 μπορω να βαλω οποιοδηποτε βιντεο για ηχο κλησης αλλα οταν καποιος με παιρνει τηλ. το κινητο κολλαει δηλαδη παω να απαντησω το κινητο δεν απανταει και συνεχιζει να δονειτε...(χωρις ηχο).....

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι ρε παιδιά. Ωραίο και καλό μου βγήκε το κινητό.

Sleep mode clock έχει; Εμένα δεν έχει. Στην εξωμοίση στο site της sonyericsson δείχνει ότι έχει. Τι παίζεται;

 

Αν πατήσεις το πλήκτρο έντασης θα φωτιστεί και θα σου δείξει το sleep mode clock,απλώς δεν φαίνεται σε σβηστή οθόνη ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις το πλήκτρο έντασης θα φωτιστεί και θα σου δείξει το sleep mode clock,απλώς δεν φαίνεται σε σβηστή οθόνη ;)

 

Ναι αλλά όχι σαν τα προηγούμενα μοντέλα. Στην προσομοίωση δείχνουν ότι υπάρχει και επιλογή εμφάνησης/απόκρυψής του. Το μόνο που με χάλασε μέχρι στιγμής. Πάντως το προτιμώ από το nok 6300 που απ'ότι έμαθα έχει προβληματάκια και μικρότερη μπαταρία!

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση ρε παιδια...τραβηξα ενα βιντεακι με το κινητο σε ορθια θεση κ οταν το περασα στον υπολογιστη φαινεται πλαγια!Ξερετε καποιο προγραμματακι που να μπορω να το περιστρεψω;;;
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει επιλογη στο κινητο ,ωστε το κινητο να ενεργοποιηται ή να κλεινει αυτοματ,σε προκαθορισμενη ωρα?
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει επιλογη στο κινητο ,ωστε το κινητο να ενεργοποιηται ή να κλεινει αυτοματ,σε προκαθορισμενη ωρα?

Δυστηχως δεν υπαρχει κατι τετοιο! αυτο εχω να το συνατησω απο το panasonic gd 90.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Απο εκει θα μου εχει μεινει....Ηταν τ ο πρωτο μου κινητο!:):)

Παντως σε κανενα Sony ericsson δεν εχω βρει αυτη την επιλογη :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τη διαδικασία αναβάθμισης; Το έκανα και μου λέει ότι δεν έχει βγει κάτι νεότερο!
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τη διαδικασία αναβάθμισης; Το έκανα και μου λέει ότι δεν έχει βγει κάτι νεότερο!

E για να σου βγαζει τετοιο μηνυμα,κατι τετοιο θα συμβαινει :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τη διαδικασία αναβάθμισης; Το έκανα και μου λέει ότι δεν έχει βγει κάτι νεότερο!

 

Όπως είπε και ο RAVER, λογικά δεν έχει βγεί νεότερη αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω μεινει ικανοποιημενος απο τις φωτογραφιες του κινητου τη νυχτα...

Εσεις τι γνωμη εχετε?Στο αυτοματο ,ειναι κακες.

Ετσι ακριβως ειναι! οι φωτογραφιες ειναι κακες!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το πηρα και εγω απο το Πλαισιο Online παραγγελεια.

199 ευρο

Unbranded ofcourse

Πολυ ευχαριστιμενος μεχρι τωρα

Versions:

r1jd001 / erom: r3a016 / camera : 2.2 / java : jp-7.3

XiaoMi RedMi Note -7, Dual Sim , Black ,

MIUI-> Global 11.0.3.0 [PFLEUXM]

ANDROID -> V. 9_PQ1.181021.001

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το κινητό απλά μια ένσταση θέλω να καταθέσω.

ΔΕΝ έχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου και αν ξεχαστεί ξεκλείδωτο τότε.........

Απορώ πως και γιατί δεν το έχουν περιλάβει στο menu.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το κινητό απλά μια ένσταση θέλω να καταθέσω.

ΔΕΝ έχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου και αν ξεχαστεί ξεκλείδωτο τότε.........

Απορώ πως και γιατί δεν το έχουν περιλάβει στο menu.

Αληθεια!! :blink: μεγαλο λαθος αν δεν υπαρχει αυτη η επιλογη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το κινητό απλά μια ένσταση θέλω να καταθέσω.

ΔΕΝ έχει αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου και αν ξεχαστεί ξεκλείδωτο τότε.........

Απορώ πως και γιατί δεν το έχουν περιλάβει στο menu.

Προφανώς και έχει. Είναι δυνατόν να μην έχει candybar κινητό; :p

 

Ρυθμίσεις -> Ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και έχει. Είναι δυνατόν να μην έχει candybar κινητό; :p

 

Ρυθμίσεις -> Ασφάλεια.

 

Φίλε μου έχεις δίκιο.Εκεί όμως που το έχει δεν βρίσκετε εύκολα!!

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω μια ερωτηση ρε παιδια...τραβηξα ενα βιντεακι με το κινητο σε ορθια θεση κ οταν το περασα στον υπολογιστη φαινεται πλαγια!Ξερετε καποιο προγραμματακι που να μπορω να το περιστρεψω;;;

 

Windows Movie Maker.

Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να βάλω κάτι θέματα από ένα W610 με τα εικονίδια διαφορετικά και με διαφορετική διάταξη αλλά τίποτα, δεν τα φορτώνει.

Τι παραπάνω έχει το W610; επειδή είναι walkman;:O

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K550

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...