Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Exoume enan fakelo sto kinoto mas px "MIXANES" ton kanoume metonomasia se "Διαφορα!" (xwris ta " kai me to proto grama megalo kai sto telos ! sta ellinika) meta ftiaxnoyme enan neo fakelo me onoma 'Διαφορα" (xwris ta " me to proto grama megalo kai ellinika) kai telos ksanapame ston fakelo "Διαφορα!" kai kanoume metonomasia se "ΔΙΑΦΟΡΑ" (me ola kefalea)

kai etsi kataferame na kripsoume to "Διαφορα!" mesa sto "ΔΙΑΦΟΡΑ" kai etsi pleon kaneis den mporei na dei tis krifes mas eikones.

 

p.s ean theloume na epanaferoume tis eikones mas apla metonomasia se ena tixeo onoma oste na xwristoun oi 2 fakeloi pou exoun ginei ena

 

Pistevw na sas arese to kolpaki :)

 

Πολύ καλός τρόπος χωρίς εφαρμογές και προβήματα... Μπράβο φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχει ένας φίλος μου ένα K810 και θέλει να πάει σε SE service point να του αλλάξουν την πλακέτα της οθόνης γιατί έχει πολλές γρατζουνιές. Δεν έχει όμως την απόδειξη αγοράς. Πόσο θα του κοστίσει περίπου ξέρει κανείς...;;; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Έχει ένας φίλος μου ένα K810 και θέλει να πάει σε SE service point να του αλλάξουν την πλακέτα της οθόνης γιατί έχει πολλές γρατζουνιές. Δεν έχει όμως την απόδειξη αγοράς. Πόσο θα του κοστίσει περίπου ξέρει κανείς...;;; :worry:

Την προσοψη εννοεις!! γιατι και εγγυηση να ειχε το τηλεφωνο..αυτο δεν αλλαζει απο εγγυηση.ε κανενα 30-40 ευρο να κοστιζει μια γνησια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Την προσοψη εννοεις!! γιατι και εγγυηση να ειχε το τηλεφωνο..αυτο δεν αλλαζει απο εγγυηση.ε κανενα 30-40 ευρο να κοστιζει μια γνησια.:)

 

 

Nαι, την πρόσοψη... ;) Έχει γρατζουνιές... ΟΚ ευχαριστώ... :)

Link to comment
Share on other sites

Nαι, την πρόσοψη... ;) Έχει γρατζουνιές... ΟΚ ευχαριστώ... :)

 

Φιλε νομιζω οτι στην SE ζητανε πανω απο 60-70,τουλαχιστον απο παλια που θυμαμαι για αντιστοιχα πραγματα που εχω ρωτησει,τα οποια σε μαγαζια οπως το 9volto και το mobile parts μπορει να τα βρει πολυ πιο φτηνα κ να του τα τοποθετησουν!

Αν θες ριξε μια ματια στα 2 sites γιατι σαυτα τα θεματα οι εταιριες ειναι πανακριβες!Πχ πλακετες,οθονες κλπ αν ζητησεις αλλαγη εκτος εγγυησης σου παιρνουν 50% πιο πανω απο την τα μαγαζια εξω..

 

http://www.9volto.gr/menu/index.php?target=categories&category_id=213

δεν βλεπω για κ810 αλλα για κ800 εχει 45ευρω,αρα εκει υπολογιστε το..ΒΕΒΑΙΑ 45 ευρω ειναι ολο το καλυμα,μπρος-πισω,οχι μονο προσοψη!!ριξε κ ενα τηλ να δεις..

να κ το mobile-parts

http://mobile-parts.gr/catalog/index.php/manufacturers_id/19/sort/3a/filter_id/46/page/1

το οποιο ειναι λιγο πιο ακριβο.παντως δε χανετε τπτ να μαθετε κ σαυτα τι παιζει,εγω εχω επισκευασει απο αυτα τα μαγαζια 3 παλια κινητα μονος μου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Nαι, την πρόσοψη... ;) Έχει γρατζουνιές... ΟΚ ευχαριστώ... :)

 

:worry: γνησια προσοψη 29ευρο ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

ρε φιλε εγω την εταιρια αυτη δεν την εμπιστευομαι καθολου. δυο full house w810,w800 πηρα και οι δυο ξαβαψαν μεσα σε δυο μηνες....με πολυ κανονικη χρηση....

:)
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε εγω την εταιρια αυτη δεν την εμπιστευομαι καθολου. δυο full house w810,w800 πηρα και οι δυο ξαβαψαν μεσα σε δυο μηνες....με πολυ κανονικη χρηση....

και καλά κάνεις...παρήγγειλα πρόσοψη για το w810 (αυθεντική υποτίθεται:mad:) και ήταν κλειστές οι θέσεις των βιδών,δε χώραγαν οι βίδες,το τζαμάκι ήταν χοντρότερο και το πλάγιο σύμβολο Walkman ήταν πολύ πιο έντονο!!!35€ τζάμπα!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε εγω την εταιρια αυτη δεν την εμπιστευομαι καθολου. δυο full house w810,w800 πηρα και οι δυο ξαβαψαν μεσα σε δυο μηνες....με πολυ κανονικη χρηση....

Ok! καλα εκανες και μας το ειπες..δεν θα ξαναπροτεινω αλλη φορα απ'αυτο το e-shop :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia me kanoniki xrisi poses meres antexei to diko sas k810i?

 

Με full χρηση μαζι με bluetooth handsfree και χωρις να το κλεισω καθολου μου κραταει τουλαχιστον 48 ωρες. Εχω ρυθμισει και την φωτεινοτητα οθονης στο 50% για μεγιστη αυτονομια.

Link to comment
Share on other sites

Με full χρηση μαζι με bluetooth handsfree και χωρις να το κλεισω καθολου μου κραταει τουλαχιστον 48 ωρες. Εχω ρυθμισει και την φωτεινοτητα οθονης στο 50% για μεγιστη αυτονομια.

 

ακριβως το ιδιο.υποτιθεται με κεραια χωρις 3g...

:)
Link to comment
Share on other sites

με αφορμη αυτο το θεμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=199758

 

 

δοκιμασα αυτο που ειπε ο φιλος Petros αλλα δυστυχος δεν εγινε τιποτα

 

καμια αλλη ιδεα η να παω πισω το bluetooth ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Είμαι και εγώ νέος κάτοχος ενός se k810i.

Το κινητό είναι πανέμορφο και το καλύτερο που είχα έως τώρα.

Επειδή είμαι και νέος στο forum θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχουν

εφαρμογές για να διαβάζω pdf ,world,excel αρχεία από την συσκευή μου.¨Η και άλλες διάφορες εφαρμογές.

Μετά από 3 μέρες και αφού διάβασα όλες τις σελίδες δεν βρήκα κάτι

για αυτές τις εφαρμογές.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.το κινητο που πήρες ειναι πολύ καλο ;)

 

τωρα υπαρχουν καποιες java εφαρμογες που κανουν αυτο που ζητας.αυτες τις εφαρμογες και αλλες πολες θα τις κατεβάσεις απο εδώ.

 

http://rapidshare.com/files/79941510/Java_soft_100.rar

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη βοήθεια RAVER.

Παρακαλώ πολύ φίλε μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να μπεί GPS στο k810i μόνο με software χωρίς άλλες συσκευές. Επίσης απο συσκευές τι έχετε να προτείνετε. Ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να μπεί GPS στο k810i μόνο με software χωρίς άλλες συσκευές. Επίσης απο συσκευές τι έχετε να προτείνετε. Ευχαριστώ :)

Όχι, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να εγκαταστήσεις την τελευταία έκδοση της java εφαρμογής google maps, η οποία με τη βοήθεια των κεραιών κινητής, να σου δώσει ένα στίγμα με ακρίβεια 1500 μέτρων κατά μέσο όρο.

Περισσότερα για την εφαρμογή μπορείς να βρεις στο http://www.google.com/support/mobile/bin/topic.py?topic=9112&ahl=en

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να εγκαταστήσεις την τελευταία έκδοση της java εφαρμογής google maps, η οποία με τη βοήθεια των κεραιών κινητής, να σου δώσει ένα στίγμα με ακρίβεια 1500 μέτρων κατά μέσο όρο.

Περισσότερα για την εφαρμογή μπορείς να βρεις στο http://www.google.com/support/mobile/bin/topic.py?topic=9112&ahl=en

 

Απογοητευτική η απάντηση αλλα ευχαριστώ. Κάτι άλλο ρε παιδιά, υπάρχουν στη σελίδα της Ericsson πολλά δωρεάν προγράμματα αλλά για να τα παρεις μόνο ΑΦΜ δεν ζητάνε.... τι είναι πάλι ετούτο? :mad:

Link to comment
Share on other sites

σημερα παιδια ενω ειχα το κινητο και εβγαζα φωτο "κολλαει" ε λεω και εγω τα κλασικα κολληματα της ερικσον...ελα που βγαζω την μπαταρια παω να το ανοιξω και μου δοναει οπως κανει παντα αλλα μετα μενει μια ασπρη οθονη...

τη λετε να εχει παθει?τη μπορω να κανω?

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

σημερα παιδια ενω ειχα το κινητο και εβγαζα φωτο "κολλαει" ε λεω και εγω τα κλασικα κολληματα της ερικσον...ελα που βγαζω την μπαταρια παω να το ανοιξω και μου δοναει οπως κανει παντα αλλα μετα μενει μια ασπρη οθονη...

τη λετε να εχει παθει?τη μπορω να κανω?

 

δοκιμασε με το xs++ να κανεις αναβαθμιση της gdfs αν και θα σου προτεινα καλυτερα να κανεις ενα επαναπρογραμματισμο μεσω του συγκεκριμενου προγραμματος βρισκοντασ τα αρχειa k810 main,k810 fs mediterranean στο http://www.4shared.com

:)
Link to comment
Share on other sites

γινετε να μου δωσεις λιγακι παραπανω πληροφοριες για να καταλαβω καλυτερα φιλε?

ειμαι ολιγον ασχετος..

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

γινετε να μου δωσεις λιγακι παραπανω πληροφοριες για να καταλαβω καλυτερα φιλε?

ειμαι ολιγον ασχετος..

Εάν δεν κατάλαβες τι σου είπε ο φίλος patsialos-ioanni[/member] καλύτερα να μην ασχοληθείς καθόλου με αυτό το σπορ και να το πας στο σέρβις αφού καλύπτεται ακόμα από την εγγύηση.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...