Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα! σε bluetοοτh για το συγκεκριμμενο κινητο τι εχετε να μου προτεινετε? θελω κατι οικονομικο+διακριτικο.με ενδιαφερει και σε στυλ κλιπ με καλωδιακι και ενα ακουστικο. λιγο που εψαξα-βεβαια μονο σε sony- το πιο φθηνο ηταν 30 ευρω. περιμενω προτασεις! τα λεμε.καλημερα σολους! :p

 

 

Γεια σου! Εφόσον είσαι και συ κοριτσάκι όπως και γω θα θες κάτι κομψό. Εγώ χρησιμοποιώ το μοντέλο HBH-IV835 της Sony Ericsson σχεδόν ένα χρόνο τώρα και είναι πολύ διακριτικό αλλά και συνάμα "δυνατό". Η τιμή του αρχίζει από τα 65 ευρώ περίπου αλλά αξίζει τον κόπο πιστέυω. Δες το στη φωτογραφία κάτω

 

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_40910_45_0_4000.png

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σου! Εφόσον είσαι και συ κοριτσάκι όπως και γω θα θες κάτι κομψό. Εγώ χρησιμοποιώ το μοντέλο HBH-IV835 της Sony Ericsson σχεδόν ένα χρόνο τώρα και είναι πολύ διακριτικό αλλά και συνάμα "δυνατό". Η τιμή του αρχίζει από τα 65 ευρώ περίπου αλλά αξίζει τον κόπο πιστέυω. Δες το στη φωτογραφία κάτω

 

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_40910_45_0_4000.png

 

σευχαριστω καλη μου! ειδα και ενα αλλο sony στα 29.

ΗΒΗ-PV702. ψαχνω για κατι οικονομικο. θα τοχω ομως και αυτο στα υποψιν μου. σευχαριστω πολυ:happy:

lots of kisses from Salonica :happy:
Link to comment
Share on other sites

σευχαριστω καλη μου! ειδα και ενα αλλο sony στα 29.

ΗΒΗ-PV702. ψαχνω για κατι οικονομικο. θα τοχω ομως και αυτο στα υποψιν μου. σευχαριστω πολυ:happy:

 

Το είδα αυτό που λές, και φαίνεται καλό για την τιμή του. Κομψό και οικονομικό. Θα σου πρότεινα να πάρεις πληροφορίες και από άλλους κατόχους όσον αφορά στην απόδοση. Τα λέμε

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

Οπως θα ξέρετε το κινητό μας υποστηρίζει mobile blogging και καθώς με ενδιαφέρει το θέμα, προσπάθησα να ανοίξω λογαριασμό αλλά ήταν αδύνατον μέσω κινητού. Υστερα πήγα στο site της sonyericsson.com στο support για να κάνω πρώτα ρυθμίσεις για e-mail καθώς μου το ζητούσε το πρόγραμμα για να μπορέσω να στείλω το μήνυμα στο go@blogger.com. Εκεί βρήκα κατάλογο κινητό όπου συμπλήρωσα Κ810ι και κατόπιν έναν κατάλογο χωρών από τις οποίες όμως απουσίαζε η Ελλάδα (http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_1_2&zone=&lm=ps1_1&pid=10804). Το έχετε υπόψη σας; Σκεφτόμουν να πάρω τηλέφωνο αλλά ήθελα να ξέρω αν ξέρετε κάτι για το θέμα ή μήπως ψάχνω εντελώς λάθος. Εχει καταφέρει καποιος από σας να χρησιμοποιήσει την υπηρεσία; Μήπως χρειάζονται κάποιες άλλες ρυθμίσεις στο κινητό.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας :worry:

"One never notices what has been done; one can only see what remains to be done."

Marie Curie

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερετε αν το k810i παιρνει flash θεματα...??? η αν μπορει να παρει με καποια μετατροπη αν δεν τα παιρνει...???

σκεφτομαι να παρω αυτό το κινητο και θα μου αρεσε να μπορω να εχω στο κινητο μου ολα εκεινα τα ωραια μενου που εχουν το s500 και το w580i...................!!!!! :D :p :D :p :D :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα παιρνει...τα θεματα που θες! :(

 

 

κριμα.............:cry::cry::cry:

ευχαριστω παντως...............................

Link to comment
Share on other sites

κριμα.............:cry::cry::cry:

ευχαριστω παντως...............................

μπορείς όμως να κάνεις το μενού του σαν flash menu!

Link to comment
Share on other sites

μπορείς όμως να κάνεις το μενού του σαν flash menu!

 

δηλαδη....???

ημουν μεταξυ του k810i και του u600 και αυτό που με εκανε να καταληξω στο k810i ειναι το καλυτερο μενου της sony ericsson....

αλλα και η ελπιδα να παιρνει flash θεματα που ειναι πολυ ωραια.....!!!!!

δηλαδη να μην απογοητευομαι...???

υπαρχει εστω μια μικρη λυση....???? :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα από vodafone to K810 χωρίς live menu αλλά έχει πράγματα από vodafone μέσα...μπορούμε να το επαναφέρουμε χωρίς αυτά?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα από vodafone to K810 χωρίς live menu αλλά έχει πράγματα από vodafone μέσα...μπορούμε να το επαναφέρουμε χωρίς αυτά?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=180711;):happy::p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πήρα από vodafone to K810 χωρίς live menu αλλά έχει πράγματα από vodafone μέσα...μπορούμε να το επαναφέρουμε χωρίς αυτά?

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=180711

;):happy::p

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

 

Λίγη βοήθεια..τι πρέπει να κάνω???βασικά θέλω να το επαναφέρω στην αρχική του κατάσταση.Μόνο οτι έχει από την sony θέλω.

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φακος γινεται να δουλευει συνεχεια;;

καμμια εφαρμογη;;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,εδώ και μια εβδομάδα πήρα το K810i και ψάχνω να βρώ διάφορα,όπως free games,θέματα,προγράμματα και τέτοια,ξέρεται καμιά καλή free διεύθυνση? όπως το http://www.myk810.lasyk.net/ κλπ. Eυχαριστώ
E90 BMW
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,εδώ και μια εβδομάδα πήρα το K810i και ψάχνω να βρώ διάφορα,όπως free games,θέματα,προγράμματα και τέτοια,ξέρεται καμιά καλή free διεύθυνση? όπως το http://www.myk810.lasyk.net/ κλπ. Eυχαριστώ

Καλησπέρα.Μεγιά!Ένα καλό σάιτ είναι το mobile9.com,δεν έχει όμως το μοντέλο σου!Για αυτό επέλεξε Κ800!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φακος γινεται να δουλευει συνεχεια;;

καμμια εφαρμογη;;

 

Ξέρει κανείς????:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φακος γινεται να δουλευει συνεχεια;;

καμμια εφαρμογη;;

 

:worry: αυτή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα ο φακος γινεται να δουλευει συνεχεια;;

καμμια εφαρμογη;;

 

:worry: αυτή

 

ή αυτή... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:worry: αυτή

 

ή αυτή... :rolleyes:

 

 

Βασικά η εφαρμογή του RAVER δε δούλεψε μόνο η οθόνη άναβε η άλλη δούλεψε κανονικά όμως!Σας ευχαριστώ και τους δύο;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα που έλεγξα το Vodafone Live! είδα ότι πλέον και στο k810i υπάρχει γραφικό περιβάλλον. Αυτό που λείπει όμως είναι η Live TV!. Ίσως στο κοντινό μέλλον να το βάλουν και αυτό!
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Βασικά η εφαρμογή του RAVER δε δούλεψε μόνο η οθόνη άναβε η άλλη δούλεψε κανονικά όμως!Σας ευχαριστώ και τους δύο;)

Αντε!! καλα εκανες που το ειπες..για να το εχω στα υποψην μου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντε!! καλα εκανες που το ειπες..για να το εχω στα υποψην μου.:)

 

Bασικά η εφαρμογούλα όταν ανοίγει είναι ανηχτή άσπρη οθόνη αλλά το φλας σαν φακός δεν ανάβει!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνει η java εφαρμογή Light.

Καμία εφαρμογή δεν πρόκειται να κάνει φακό το φλας. Αλλά πιο κοντά σ' αυτό που θέλεις είναι η εφαρμογή Torch.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ Κ810i ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ,ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ:

R1KG001

prgCXC1250811_GENERIC_SM R1KG001

 

EROM:R3A022

prgCXC1250616_EROM_DB2020_HB106GENERIC_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SIBLEY_SEMCUSB.

AYTH EINAI Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Κ810i Η ΟΧΙ?ΕΑΝ ΟΧΙ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?ΤΗΑΝΚΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ Κ810i ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ,ΠΗΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΣΤΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ:

R1KG001

prgCXC1250811_GENERIC_SM R1KG001

 

EROM:R3A022

prgCXC1250616_EROM_DB2020_HB106GENERIC_FOTA_SIMLOCK_FLAFLA_SIBLEY_SEMCUSB.

AYTH EINAI Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ Κ810i Η ΟΧΙ?ΕΑΝ ΟΧΙ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ?ΤΗΑΝΚΣ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!!!!!!

η τελευταία είναι η R6BC002

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...