Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν αποθηκευεται η ημερομηνια οντως αποθηκευεται η φωτο πολυ γρηγορα....

Διορθωθηκε!!

ευχαριστω ολους για την βοηθεια!!!

 

Και κατι αλλο να ρωτησω....

Πως μπορουμε να ορισουμε εμεις τον καταλογο με τα τραγουδια που θελουμε να παιζει ο player?

Αυτος παιζει οτι υπαρχει μεσα στον μουσικη , ακομα και τα ringtones που δεν θελω φυσικα!!!!

Επισης υπαρχει δυνατοτητα να απενεργοποιησω το vodafone live???

Φτιχνεις δικη σου playlist και βαζεις τα καμματια που θελεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω και γω το 810i απο τον Απριλιο/2007.

 

Τελευταια μου εχει σπασει τα νευρα!!!

 

Παω: Ρυθμισεις-> Κλησεις->Διαχειριση κλησεων->Περιορσμοι, και οτι επιλεξω απο εκει μου ζηταει κωδικο!!!

 

Βαζω τον std 0000, και μου λεει "Σφάλμα εντολής".

 

Οτι και να επιλεξω απο το παραπανω μενου, στο τελος "εισπρατω" το ιδιο μηνυμα!

Που ειναι το προβλημα? στο κωδικο ή κατι κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει το ένα πρόβλημα λύθηκε!

 

έβαλα "προώθηση στη γραμμή 2".

 

Οταν παω να αλλαξω ομως κωδικο, απο τον 0000 να βαλω και παλι τον 0000, μου λεει "σφαλμα εντολης".

 

Μηπως επειδη βαζω και παλι τον ιδιο?

Link to comment
Share on other sites

Εν μέρει το ένα πρόβλημα λύθηκε!

 

έβαλα "προώθηση στη γραμμή 2".

 

Οταν παω να αλλαξω ομως κωδικο, απο τον 0000 να βαλω και παλι τον 0000, μου λεει "σφαλμα εντολης".

 

Μηπως επειδη βαζω και παλι τον ιδιο?

 

Μπορει για δοκιμασε να βαλεις καποιον αλλο!:)

wii controller με nunchuck καινουρια ιδια με nintendo 15ευρω

Ζακετα ζαρα απο 60ευρω 30

Link to comment
Share on other sites

Μα ο κωδικος φραγης δεν ειναι ο (0000) :blink: Αυτος ειναι του κινητου.

παραδειγμα για το δικτυο της cosmote ειναι {1234}.καθε εταιρια εχει και το δικο της.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που λυθηκε το προβλημα γιατι ηξερα οτι ειναι ΑΥΤΟ...παροτι μερικοι νομιζαν οτι ΔΕΝ ειναι ΑΥΤΟ! ;)

 

ευχαριστω για την βοηθεια...

ξερεις κατι γιαυτο?

Επισης υπαρχει δυνατοτητα να απενεργοποιησω το vodafone live???

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Μα ο κωδικος φραγης δεν ειναι ο (0000) :blink: Αυτος ειναι του κινητου.

παραδειγμα για το δικτυο της cosmote ειναι {1234}.καθε εταιρια εχει και το δικο της.

 

Πατρίδα, δεν το ήξερα για το "1234", αν και νομίζω ότι το είχα δοκιμάσει.

 

Θα_ααα ξαναδοκιμάσω... :D

 

Cosmote έχω... :D

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που λυθηκε το προβλημα γιατι ηξερα οτι ειναι ΑΥΤΟ...παροτι μερικοι νομιζαν οτι ΔΕΝ ειναι ΑΥΤΟ! ;)

 

Πάλι προσωπικά το πήρες εσύ; :confused:

Ο φίλος μιλούσε για μεγάλη καθυστέρηση και δικαιολογημένα υπέθεσα ότι ήταν κάτι άλλο.

Τέσπα ο άνθρωπος έλυσε το πρόβλημα του και σ' ευχαρίστησε γι αυτό, οπότε μάλλον δεν θα έπρεπε να ασχοληθείς με το δικό μου ποστ. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Σταματήστε σας παρακαλώ.Τις λογομαχίες σας με pm,εντάξει?Κι αν αυτό δε σας φτάνει υπάρχει και το κουμπάκι "αναφορά"...
Link to comment
Share on other sites

Aυτη η καθυστερηση παρουσιαστηκε στις τελευταιες 1-2 εκδοσεις λογισμικου του Κ800 και στην πρωτη του Κ810. Ειναι γνωστη στους "γνώστες" και δεν υπαρχει αλλη λυση απο την απενεργοποιηση της ημερομηνιας. Ισως διορθωθει σε επομενη εκδοση λογισμικου. Αν πληροφορηθω κατι θα ενημερωσω το φορουμ.

 

Το VL αφαιρειται μονο με αντικατασταση του λογισμικου με unbranded λογισμικου μεσω του (φθηνοτερου) wotanserver.com.

 

ευχαριστω!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum και καλό μήνα. Μετά από 3 μήνες χρήσης του Κ810i την Παρασκευή που μας πέρασε ανακάλυψα πως το joystick μερικές φορές κολλάει όταν το πιέζεις προς τακάτω. Με αποτέλεσμα να μην μεταφέρεται η μπάρα π.χ. στις επαφές στην επόμενη επαφή. Βέβαια δεν το κάνει συνέχεια αλλά που κ που κολλάει. Να το πάω στην αντιπροσωπεία ή μπορεί να είναι software πρόβλημας;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum και καλό μήνα. Μετά από 3 μήνες χρήσης του Κ810i την Παρασκευή που μας πέρασε ανακάλυψα πως το joystick μερικές φορές κολλάει όταν το πιέζεις προς τακάτω. Με αποτέλεσμα να μην μεταφέρεται η μπάρα π.χ. στις επαφές στην επόμενη επαφή. Βέβαια δεν το κάνει συνέχεια αλλά που κ που κολλάει. Να το πάω στην αντιπροσωπεία ή μπορεί να είναι software πρόβλημας;

καλημερα.ειναι προβλημα joystic.αν ειναι τοσο σπαστικο..πηγαινε'το για ενα καθαρισμα..και αν κρινουν αυτοι..ισως και για αλλαγη.

 

Παλιο γνωστο προβλημα..ακομη να λυθει :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω είναι πολύ μεγάλο το SAR του Κ810 κατα την γνώμη σας (σε σχέση βέβαια με το Κ800)?
http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημερα.ειναι προβλημα joystic.αν ειναι τοσο σπαστικο..πηγαινε'το για ενα καθαρισμα..και αν κρινουν αυτοι..ισως και για αλλαγη.

 

Παλιο γνωστο προβλημα..ακομη να λυθει :whistle:

Επειδή είδαν ότι είναι μεγάλο πρόβλημα στο να φτιάξουν το joystick, αποφάσισαν να βάλουν στο κ850 πολυπλήκτρο :lol: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδαν ότι είναι μεγάλο πρόβλημα στο να φτιάξουν το joystick, αποφάσισαν να βάλουν στο κ850 πολυπλήκτρο :lol: :lol:.

 

Αυτό ακριβώς έκαναν!!

Άργησαν βέβαια να το καταλάβουν, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είδαν ότι είναι μεγάλο πρόβλημα στο να φτιάξουν το joystick, αποφάσισαν να βάλουν στο κ850 πολυπλήκτρο :lol: :lol:.

 

Αυτό ακριβώς έκαναν!!

Άργησαν βέβαια να το καταλάβουν, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

και μετα απο καμια 10ρια τηλεφωνα που παρουσιασαν αυτο το προβλημα και 3 χρονια απο το πρωτο joystick ΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝ να βαλουν πολυπληκτρο!

 

Μπραβο τους :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eιναι πανω απο το διπλο του Κ800. Για οποιον τον ενδιαφερει, το 1.31 ειναι υψηλο. Αλλοι δεν νοιαζονται αφου ειναι κατω απο το οριο του 2.00. Διαλεγεις τροπο σκεψης και πραττεις! ;)

 

Ρε παιδια ποιο είναι το SAR του τηλεφώνου τελικά; Εδω γράφει άλλη τιμή για ΗΠΑ και άλλη για το υπόλοιπο κόσμο...

 

http://www.sonyericsson.com/downloads/K810i__SAR_US_R1a_Multilingual.pdf

 

Τοσο μεγάλη διαφορά έχει αν το ανάγεις σε 1 ή σε 10 γραμμάρια ιστού;;; Δεν καταλαβαινω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ποιο είναι το SAR του τηλεφώνου τελικά; Εδω γράφει άλλη τιμή για ΗΠΑ και άλλη για το υπόλοιπο κόσμο...

 

http://www.sonyericsson.com/downloads/K810i__SAR_US_R1a_Multilingual.pdf

 

Τοσο μεγάλη διαφορά έχει αν το ανάγεις σε 1 ή σε 10 γραμμάρια ιστού;;; Δεν καταλαβαινω...

 

diaforetiki monada metrisis exei i ameriki apo tin europi!!!

To idio pragma exei anafer8ei kai sto topic tou t650i!!!

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας. Επειδή είμαι λίγο ;:lol: άσχετος :p μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε πως γίνεται να μετατρέψω αρχεία ήχου & εικόνας σε συμβατά για να μπορώ να τα δώ - ακούσω στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! σε bluetοοτh για το συγκεκριμμενο κινητο τι εχετε να μου προτεινετε? θελω κατι οικονομικο+διακριτικο.με ενδιαφερει και σε στυλ κλιπ με καλωδιακι και ενα ακουστικο. λιγο που εψαξα-βεβαια μονο σε sony- το πιο φθηνο ηταν 30 ευρω. περιμενω προτασεις! τα λεμε.καλημερα σολους! :p
lots of kisses from Salonica :happy:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...