Jump to content

Πόσα sms στέλνετε σε ημερήσια βάση;


 Κοινοποίηση

Πόσα sms στέλνετε σε ημερίσια βάση?  

173 members have voted

  1. 1. Πόσα sms στέλνετε σε ημερίσια βάση?

    • 0 - 30
      153
    • 30 - πολύ περισσότερα (πόσα?)
      20


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω,αναλογα,τους καλοκαιρινους μηνες,σε ημερισια βαση μπορει και 20,ενω το χειμωνα γυρω στα δεκα.

Τωρα εν΄ οψει εξεταστικής παιζει και γυρω στα 30.

 

Αλλα γενικοτερα ημερισιως τα 10 + τα στελνω σιγουρα..;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Στέλνω μόνο όταν συμβαίνει κάτι ερωτικό:p και τότε ξεπερνώ τα 30

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

εγω αναλογα,μπορει και 10 μπορει και 5 μπορει και 20.

αλλα τον μηνα ειμαι γυρω στα 300 μπορει και 500 καμια φορα :wacko:

 

αφου δεν μπορω να μιλησω.............στελνω μηνυματα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σε ημερισια βαση στελνω περιπου 10-15 sms.
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο χρόνο κάτω από 30. Γύρω στα 10-15 μέσο όρο γιατί προτιμώ να μιλάω (18-20 ώρες εξερχόμενες το μήνα) :p
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Με το non-stop της TIM εχω βολευτει γιατι δεν χρειαζεται να στελνω, μου φτανει ο χρονος, εκτος κι αν ειμαι καπου που δεν μπορω να μιλησω...Γενικα παντως ημερησιως φτανω τα 1-2 sms, πολλες φορες μπορει και κανενα.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

300-400 το μηνα.

;) Δηλαδη 10+ την μερα. Μπορει να στειλω και 20 ;) αλλα συνηθως γυρω στα 10-14 την μερα.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

3-5 τη μέρα. Αλλά είναι ανάλογα και σε τί φάση βρίσκομαι, αν είμαι σε σχέση και είναι όλα καλά και με τους φίλους μου (που τώρα δεν ισχύει τπτ απ' τα δύο :( :cry: ) μπορεί να στέλνω και 10-15 sms τη μέρα

Μήπως να υπήρχαν περισσότερες επιλογές στη δημοσκόπηση; Υπάρχει άνθρωπος που στέλνει πάνω από 30 sms σε ημερήσια βάση;;;:blink:

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να υπήρχαν περισσότερες επιλογές στη δημοσκόπηση; Υπάρχει άνθρωπος που στέλνει πάνω από 30 sms σε ημερήσια βάση;;;:blink:

Οσο πεφτει η ηλικια, ανεβαινουν τα sms:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ στέλνω μήνυμα μόνο όποτε θυμάμαι!Μπορεί να τύχει να στείλω και πέντε αλλά συνήθως δε στέλνω κανένα!

Link to comment
Share on other sites

0.5 περιπου :p

+1 Και εγώ κάπου εκεί. Αν και υπάρχουν φορές που ξεπερνάω χαλαρά τα 30... Το msn ή καλύτερα η εξάπλωση του msn έχει πάντως σώσει την κάρτα μου :O:p

Link to comment
Share on other sites

3-5 τη μέρα. Αλλά είναι ανάλογα και σε τί φάση βρίσκομαι, αν είμαι σε σχέση και είναι όλα καλά και με τους φίλους μου (που τώρα δεν ισχύει τπτ απ' τα δύο :( :cry: ) μπορεί να στέλνω και 10-15 sms τη μέρα

Μήπως να υπήρχαν περισσότερες επιλογές στη δημοσκόπηση; Υπάρχει άνθρωπος που στέλνει πάνω από 30 sms σε ημερήσια βάση;;;:blink:

Eδώ έχω διαβάσει παιδιά που λένε ότι στέλναν 200-300 τη μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω περιπου 20-30 την ημερα... Μπορει να στειλω και περισσοτερα αλλα και πολυ λιγοτερα!!!! Αρα καπου εκει!! Καμια 800αρια το μηνα τα υπολογιζω!!!

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...