Jump to content

Τίκ: Ποιο είναι το ποιο αστείο που έχετε δεί;


lowbap96
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειχα μια συναδελφο για πολυ λιγο καιρο που οταν αγχωνοταν ειχε τρια τικ ταυτοχρονα... Ανοιγοκλεινε τα ματια της,ετριβε τη μυτη της και κουνουσε τον αριστερο ωμο ταυτοχρονα και τα τρια μαζι τρελο γελιο!!!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονικη μένεις; Φάληρο;

 

όχι καμία σχέση με θεσσαλονίκη...αιγάλεω

 

Μού θύμισες ένα παιδί στο σχολείο (το παλίο μ) που όλη την όρα έκανε Μπουμ Μπουμ Μπουμ

 

αααααααααα θυμήθηκα κι αλλο. κι εγώ είχα πετύχει έναν στο λεωφορείο (πριν χρόνια που δεν ειχα αυτοκινητο ) που καθοταν όρθιος και έλεγε " μπουμ μπουμ μπουμ α! καλό ε!" κι αυτος συνέχεια:lol:

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στην περιοχή μου είναι μία με μούσι, η οποία μιλάει πάντα μόνη της εχει ενα τσιγάρο πάντα και τη μία λέει "μαλλί κομπλέ" "μαλλί κομπλέ" "μαλλί κομπλέ" "μαλλί κομπλέ" "μαλλί κομπλέ" συνεχεια. την άλλη λεει "τον πούσ*η" "τον πούσ*η" "τον πούσ*η" "τον πούσ*η" "τον πούσ*η" "τον πούσ*η" . ή "φοράω νυφικό" "φοράω νυφικό" "φοράω νυφικό" "φοράω νυφικό" "φοράω νυφικό". πριν χρόνια είχα μάθει οτι είχε πιάσει τον άντρα της με άλλη στο κρεβάτι μέσα στο ίδιο της το σπίτι!!! ε απο τότε τα έχασε!!!

 

Mπορει να την στησανε στην εκκλισια και πο τοτε να εχει παθει το τικ:p

█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║© - BEST BEFORE [hopefully] : ███▓▒░░up deʞɔnɟ really░░▒▓███
Link to comment
Share on other sites

ena filos mou opote kserobhxei (ana 5 lepta dhladh) tautoxrona kanei kai to tik pou exei o mhtsotakhs alla pio entona...o filos mou kounaei kai to xeri kai oxi mono ton wmo.....:wacko:
http://www.lottery24.com/img/horoscope/capricorn.gif Αιγόκερως Είσαι???
Link to comment
Share on other sites

Προχτές πήγα σε ένα ποντιακό γλέντι...

 

Που θα πει???:confused: :worry:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει ένας φίλος μου!Τελικά διορθώνεται το τικ ή όχι?Πάντως γενικά δεν αισθάνεται πολύ άσχημα ή τουλάχιστον έτσι δείχνει!

Link to comment
Share on other sites

Που θα πει???:confused: :worry:

 

Το Τικ είναι και ποντιακός χορός...:)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Το Τικ είναι και ποντιακός χορός...:)

 

Αααα οκ ευχαριστω για την διευκρινιση!!!!!:happy:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...