Jump to content

Wind Platinum


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΤΙΜ PLATINUM ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ - 16/1/2007

 

Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2007. Το ΤΙΜ Platinum, τη νέα πρόταση κινητής τηλεφωνίας που αναγνωρίζει και επιβραβεύει τους διακριμένους συνδρομητές προσφέρει από σήμερα η ΤΙΜ.

 

http://users.otenet.gr/~chrisouz/tp.jpg

 

To TIM Platinum απευθύνεται σε όλους τους συνδρομητές συμβολαίου ΤΙΜ παρέχοντας ένα σύνολο μοναδικών υπηρεσιών και προνομίων όπως:

Πιστωτική κάρτα Χρυσή ΤΙΜ ΒonuS American Express

Με δωρεάν συνδρομή για πάντα και πρόσθετα προνόμια, όπως δωρεάν SMS και MMS κάθε μήνα και απεριόριστη πλοήγηση στο TIM Plus.

 

Έξτρα δωρεάν επιδότηση για αναβάθμιση συσκευής

Οι συνδρομητές ΤΙΜ Platinum θα έχουν κάθε χρόνο έξτρα δωρεάν ποσό επιδότησης στο ποσό που ήδη θα δικαιούνται για την αναβάθμιση της συσκευής τους.

 

Αποκλειστικό τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Εξειδικευμένο τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών θα υπάρχει στη διάθεση αποκλειστικά των συνδρομητών TIM Platinum χωρίς χρέωση.

 

Δωρεάν συνδρομή αξίας €1.000 το χρόνο στην πρώτη και μοναδική εταιρία lifestyle management στην Ελλάδα “the genie”

H “the genie” παρέχει συμβουλευτικές και διαμεσολαβητικές υπηρεσίες και λειτουργεί στην ουσία σαν ένας “προσωπικός βοηθός και σύμβουλος” στη διάθεση των μελών TIM Platinum με σκοπό να βελτιώνει την καθημερινή ζωή των συνδρομητών και να προτείνει ιδέες και λύσεις για απλά, αλλά και πιο εξεζητημένα ζητήματα. Οι δυνατότητες της «the genie» βασίζονται σε ένα εκτεταμένο δίκτυο προσεκτικά επιλεγμένων προμηθευτών και επαφών, που ενδεικτικά καλύπτουν τις κατηγορίες: Σπίτι, Γραφείο, Ομορφιά & Well Being, Shopping, Ταξίδια & Αποδράσεις, Διασκέδαση & Ελεύθερος Χρόνος, Relocation & Εγκατάσταση στην Ελλάδα.

 

Οι ενδιαφερόμενοι συνδρομητές ΤΙΜ μπορούν να ενημερωθούν για το TIM Platinum και να προχωρήσουν σε εγγραφή στα 307 καταστήματα ΤΙΜ σε όλη την Ελλάδα. Επίσης μπορούν να καλούν για πληροφορίες στο 1260 από κινητό ΤΙΜ ή στο 6935601260 από σταθερό τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι να φαινονται οι καλοπληρωτες!!!!!!!

Πολυ καλη και πρωτοτυπη κινηση!!!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι προυποθέσεις έχει; Τι όρους; Ξέρουμε κάτι πιο συγκεκριμένο;
Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ετσι να φαινονται οι καλοπληρωτες!!!!!!!

Πολυ καλη και πρωτοτυπη κινηση!!!!!!!

 

Ε καλα δε περιμενα να πεις και κατι κακο :rolleyes: Που ειναι η καλη κινηση; Που δινει το tim plus δωρεαν αλλα στα περνει πισω με τη πιστωτικη; Ελεος, δεν εχουμε ολοι εγκεφαλο κουνουπιου!

Link to comment
Share on other sites

εχουνε και ειδικο τμημα εξυπηρετησης.

οσο για τις προυποθεσεις ειναι οτι η "ταριφα" ειναι 150ευρω.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

χωρις αναμονες,πιο εξειδικευμενο προσωπικο κτλ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εχουνε και ειδικο τμημα εξυπηρετησης.

οσο για τις προυποθεσεις ειναι οτι η "ταριφα" ειναι 150ευρω.

:blink: Εννοείς να κάνεις λογαρισμό 150 ή ξεχωριστή χρέωση;;Κι όλα αυτά για την εξυπηρέτηση;;

Εγκαταλείψτε την ελπίδα για ένα καλύτερο παρελθόν!
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/platinum.jpg

 

Δηλαδη,αν εσυ κανεις λογαριασμο 100 ευρω καθαρα, 150 θα πληρωσεις. οπως αν κανεις 149 ευρω παλι 150 θα πληρωσεις.

βεβαια αυτο δεν αφορα συνδρομητες που κανουν μεσο ορο κινησης κατω απο 150 ευρω,αλλα γι'ατους που πληρωνουν πολλα!!

επειτα ενας platinum,στο τελος του χρονου περα απο την επιδοτηση την οποια θα εχει,κερδιζει +50% απο την επιδοτηση που εχει.

πχ αν εγω εχω 200ευρω επιδοτηση,σαν πλατινουμ θα εχω 300.

η εξυπηρετηση(cc) των platinum θα ειναι χωρις χρεωση.

 

προσωπικα πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη κινηση στους πελατες συμβολαιου που πληρωνουν παρα πολλα τον μηνα.

μπορει να μην αφορα παρα πολλους σαν πλειοψηφια,αλλα κι εγω καποτε οταν ειχα συμβολαιο περιπου εκει ημουν,οποτε δεν θα με χαλουσε...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Οριστε;;;;;;;;;;;;;;;;;; Δηλαδη αν ενα μηνα κανει κινηση 80 Ευρω γινεται αυτοματα 150 για την εξυπηρετηση;;;;;;

 

Που'σαι aggelina φοβερο το platinum, μονο που ειναι σαν το στριπτιτζαδικο το platinum, γδυσιμο!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/platinum.jpg

 

Δηλαδη,αν εσυ κανεις λογαριασμο 100 ευρω καθαρα, 150 θα πληρωσεις. οπως αν κανεις 149 ευρω παλι 150 θα πληρωσεις.

βεβαια αυτο δεν αφορα συνδρομητες που κανουν μεσο ορο κινησης κατω απο 150 ευρω,αλλα γι'ατους που πληρωνουν πολλα!!

επειτα ενας platinum,στο τελος του χρονου περα απο την επιδοτηση την οποια θα εχει,κερδιζει +50% απο την επιδοτηση που εχει.

πχ αν εγω εχω 200ευρω επιδοτηση,σαν πλατινουμ θα εχω 300.

η εξυπηρετηση(cc) των platinum θα ειναι χωρις χρεωση.

 

προσωπικα πιστευω οτι ειναι μια πολυ καλη κινηση στους πελατες συμβολαιου που πληρωνουν παρα πολλα τον μηνα.

μπορει να μην αφορα παρα πολλους σαν πλειοψηφια,αλλα κι εγω καποτε οταν ειχα συμβολαιο περιπου εκει ημουν,οποτε δεν θα με χαλουσε...

 

Οριστε;;;;;;;;;;;;;;;;;; Δηλαδη αν ενα μηνα κανει κινηση 80 Ευρω γινεται αυτοματα 150 για την εξυπηρετηση;;;;;;

 

Που'σαι aggelina φοβερο το platinum, μονο που ειναι σαν το στριπτιτζαδικο το platinum, γδυσιμο!!!!!!!!!!!!

γι'αυτο εγραψα και το παραπανω κειμενο για να αποφυγουμε κακοθελητες...

αλλα δεν βλεπεις!!:p :rolleyes:

και δεν ειναι για την εξυπηρετηση μονο ειναι και το genie στην μεση που καθε σου ευχη γινεται πραγματικοτητα!:O

πιστευω ημουν κατατοπιστικος.

τα υπολοιπα θα τα δουμε στο μελλον με την χρηση της Υπηρεσιας.:)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Να επισημανω εδω οτι το platinum ειναι αρχικα για πολυ λιγους συνδρομητες, αυτους που ουτως η αλλως ξοδευουν πολυ παραπανω απο 150 τον μηνα.

Αυτα που αναφερει η ανακοινωση ειναι....σχεδον ολα.Υπαρχουν και αλλες εκπληξεις.

Αλλα σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να το βλεπουμε σαν "γδυσιμο".

Η μοναδικη απαιτηση ειναι να εχεις τουλαχιστον 150Ε ΣΥΝΟΛΙΚΟ λογαριασμο.

Εσυ και εγω μπορουμε να μπουμε στο προγραμμα, αλλα επειδη ο δικος μου λογαριασμος ουτε καν πλησιαζει τα ποσα αυτα, δεν εχει νοημα.

 

Το προγραμμα ειναι καθαρα ενα προγραμμα επιβαβευσης των high spenders, που ουτως η αλλως θα ξοδευαν τα 150 τον μηνα.Ετσι, λαμβανουν πολυ μεγαλυτερες επιδοτησεις, ΑΜΕΣΗ χωρις αναμονη εξυπηρετηση,την συνδρομη αξιας 1000Ε στην genie,και αλλα ωραια που...θα δουμε στην πορεια:X ,στην ουσια χωρις καμια επιλεον επιβαρυνση, αφου οπως ειπαμε, ουτως η αλλως ξοδευουν παραπανω απο 150Ε.

Παντως, εαν καποιος συνφορουμιτης τυχαινει και ειναι στην αρχικη ομαδα Platinum,παρακαλω να μας πει εντυπωσεις μετα απο μερικους μηνες που θα το εχει ...βιώσει!

Link to comment
Share on other sites

Την προτεραιότητα πάντα την είχε στο call centre της (τα χρωματάκια με τα οποία εμφανιζόταν ένας αριθμός που την καλούσε ας πούμε...).

 

Καμια προτεραιότητα θα δώσει στο δίκτυό της σε αυτούς που κάνουν βαρβάτους λογαριασμούς ή μόνο τζίνια και τρίχες κατσαρές;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Ε αυτο παραπαει...και η προτεραιοτητα στο τηλεφωνικο κεντρο ειναι ακυρη, ποσο μαλλον μια προτεραιοτητα στο δικτυο :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Την προτεραιότητα την είχαν πάντα. Για εμένα είναι προκλητικό να χρεώνουν την εξυπηρέτηση πελατών (όπως και όλες οι άλλες επίσης) και να έρχονται μετά να την δίνουν τσάμπα σε κάποιο group. Σου τονίζουν το λάθος τους κατά την γνώμη μου, δηλαδή να ΜΗΝ δίνουν ΔΩΡΕΑΝ εξ. πελατών. Και δεν το λέω για τον εαυτό μου, εγώ δωρέαν έχω.

 

Η προτεραιότητα στο δίκτυο θα ήταν κάτι πολύ καλό με την έλειψη χωρητικότητας που έχει σε κάποιες περιοχές. Αυτό ναι θα το πλήρωνε ο επαγγελματίας (που δεν θα επέλεγε να πάει σε άλλη εταιρία που θα είχε περισσότερη χωρητικότητα στην περιοχή δράσης του). Τυχαίο είναι που όταν περνάμε γύρω από τις περιοχές των κτιρίων σε κηφισίας και καβάλας δεν παίζει ούτε καναλάκι σηματοδοσίας (που λέει ο λόγος γιατί μόνο αυτό παίζει στην πραγματικότητα) από τα πουλ που έχουν κατασπαράξει τα κανάλια; :P

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Την προτεραιότητα πάντα την είχε στο call centre της (τα χρωματάκια με τα οποία εμφανιζόταν ένας αριθμός που την καλούσε ας πούμε...).

 

Καμια προτεραιότητα θα δώσει στο δίκτυό της σε αυτούς που κάνουν βαρβάτους λογαριασμούς ή μόνο τζίνια και τρίχες κατσαρές;

 

Αυτο που λες ισχυει εν μερει , αλλα εχει γινει διαφορετικο segmentation για Platinum,εχουν προτεραιοτητα.

 

Τελοσπαντων, εαν δεν μπορεις να πιασεις γραμμη στην καβαλας η στην κηφησιας που υπαρχουν κατι bts-τερατα, τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Να επισημανω εδω οτι το platinum ειναι αρχικα για πολυ λιγους συνδρομητες, αυτους που ουτως η αλλως ξοδευουν πολυ παραπανω απο 150 τον μηνα.

Αυτα που αναφερει η ανακοινωση ειναι....σχεδον ολα.Υπαρχουν και αλλες εκπληξεις.

Αλλα σε καθε περιπτωση δεν πρεπει να το βλεπουμε σαν "γδυσιμο".

Η μοναδικη απαιτηση ειναι να εχεις τουλαχιστον 150Ε ΣΥΝΟΛΙΚΟ λογαριασμο.

Εσυ και εγω μπορουμε να μπουμε στο προγραμμα, αλλα επειδη ο δικος μου λογαριασμος ουτε καν πλησιαζει τα ποσα αυτα, δεν εχει νοημα.

 

Το προγραμμα ειναι καθαρα ενα προγραμμα επιβαβευσης των high spenders, που ουτως η αλλως θα ξοδευαν τα 150 τον μηνα.Ετσι, λαμβανουν πολυ μεγαλυτερες επιδοτησεις, ΑΜΕΣΗ χωρις αναμονη εξυπηρετηση,την συνδρομη αξιας 1000Ε στην genie,και αλλα ωραια που...θα δουμε στην πορεια:X ,στην ουσια χωρις καμια επιλεον επιβαρυνση, αφου οπως ειπαμε, ουτως η αλλως ξοδευουν παραπανω απο 150Ε.

Παντως, εαν καποιος συνφορουμιτης τυχαινει και ειναι στην αρχικη ομαδα Platinum,παρακαλω να μας πει εντυπωσεις μετα απο μερικους μηνες που θα το εχει ...βιώσει!

 

apo oti katalavainw emeis oi 2 anikoume sthn idia "oikogeneia" ths tim.

auto omos den simainei oti prepei na oraiopoioume ola ta proionta ths tim.

prepei na paradexthoume oti san idea to platinum mpazei apo pantoy.

einai akraio kai anithiko na zitas apo kapoion na kaneis panta 150euro logariasmo toulaxiston kai sthn ousia na min prosfereis kati simantiko.

min mou peis gia thn extra epidotisi giati.....xeroume ti paizei.:!:

as skeftoume oti gia enan h' dio h' treis mines

o pelaths platinum den pianei ta 150 euro to mina....

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

κι ομως,το platinum ειναι ιδανικο γι'αυτους που δινουν 200αρια καθε μηνα ανελειπως.

 

πχ εγω αν ημουν πελατης και ξοδευα πανω απο 150καθε μηνα θα διαμαρτυρομουν πολυ περισοτερο...με το αν ημουν πελατης που θα πληρωνα 50ευρω.

 

και θα πω εναν απλο λογο.

ενας πελατης της κλασης platinum στατιστικα θα ειναι πολυ πιο απαιτητικος σε θεματα,προπαντων εξυπηρετησης και εν συνεχεια επιδοτησης και μετα ολα τ'αλλα,

(προσωπικα δεν θα μ'ενδιεφερε να ρθει το genie και να μου φερει πρωινο στο κρεβατι.)

απ'οτι ενας που εχει χαμηλο μεσο ορο λογαριασμων.

γιατι εσυ πχ που κανεις 30-40-50ευρω λογαριασμο μη θες και 150ευρω επιδοτηση στο τελος!

 

και αν το δουμε και αλλιως για τους πελατες με χαμηλο μεσο ορο εχει δωσει μια χαρα υπηρεσιες βλ tet a tet,F&F και non stop family (ομιλια,sms,mms)

χώρια τα f2g

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

κι ομως θα το δεχτει.

αφου θελει δε θελει αυτα πληρωνει.

γιατι να μην επωφεληθει επιπλεον?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

στην ΤΙΜ ομως,αν δεν σ'αρεσει η υπηρεσια...μετα απο 2 μηνες την κοβεις :wink:

δεν υπαρχει δεσμευση ενος χρονου ας πουμε.

 

και περα απο αυτο εδω δεν φοβουνται ουτε τα χρονικα συμβολαια...στο platinum θα κολησουν?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
oi epomenoi mines tha deixoun pws tha dexthei h agora to platinum

 

 

H υπυρεσία υφίστανται ακόμη ? Δεν μπορώ να την βρώ στο site της Wind.

 

Όχι ότι θα μπορούσα να γίνω μέλος δηλαδή , αλλά λέμε....

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

H υπυρεσία υφίστανται ακόμη ? Δεν μπορώ να την βρώ στο site της Wind.

 

Όχι ότι θα μπορούσα να γίνω μέλος δηλαδή , αλλά λέμε....

 

http://www.timplatinum.gr/

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...