Jump to content

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)


APOSTOLISHATZ
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειναι η καλυτερη σειρα του Ρωμα, δηλαδη με γραφικους μονοκοματους κολλημενους χαρακτηρες, κυριως λογω της Ραντου που εχει τον μονο ελευθερο ρολο κ που εκεινη τη περιοδο ηταν στα καλυτερα της κ εμφανισιακα κ σε ταλεντο ατακας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι η καλυτερη σειρα του Ρωμα, δηλαδη με γραφικους μονοκοματους κολλημενους χαρακτηρες, κυριως λογω της Ραντου που εχει τον μονο ελευθερο ρολο κ που εκεινη τη περιοδο ηταν στα καλυτερα της κ εμφανισιακα κ σε ταλεντο ατακας

 

Μαλλον οι Μεν και Δεν ηταν καλυτεροι σε ατακες και χαρακτηρες.

Ο Ρωμας μαλλον ειναι σε καθοδικη στιγμη της εμπνευσης του.Εχει κανει αρκετες πατατες.Ισως κουράστηκε και ο κοσμος και αυτος .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αν συνεχισουν να την προβαλλουν τοοοοοσο συχνα θα χρειαστω λοβοτομη ομως καποια στιγμη για να βγαλω τις ατακες ολες απ το κεφαλι μου.:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Άπαιχτη σειρά, και αυτό φαίνεται απ'το ότι μετά από 10 χρόνια συνεχίζουν να την προβάλλουν..!!

 

Από το ότι συνεχίζουν να την προβάλουν δε φαίνεται ότι είναι άπαιχτη σειρά, φαίνεται ότι είναι τσίπηδες οι κύριοι του ΑΝΤ1

Από το ότι την παρακολουθείς ακόμα φαίνεται ότι είναι άπαιχτη :)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Από το ότι συνεχίζουν να την προβάλουν δε φαίνεται ότι είναι άπαιχτη σειρά, φαίνεται ότι είναι τσίπηδες οι κύριοι του ΑΝΤ1

Από το ότι την παρακολουθείς ακόμα φαίνεται ότι είναι άπαιχτη :)

Και το περιεργο ειναι οτι κανει ακομα νουμερα.Κατεχει θεση ακομα και στο top 10 της agb.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μπορειτε να μου πειτε που μπορω να βρω το επεισοδιο με το making of της σειρας?

Θα σκασω πραγματικα...Θελω να το δω....Ευχαριστω εκ των πρωτερων!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

άνοιξα την tv μετά από κάτι μήνες (αφού έψαχνα για κανα τέταρτο το καλώδιο της κεραίας) για να δω άμα έχει τίποτα ενδιαφέρων και έχω να ρωτήσω το εξής:

 

ΑΚΌΜΑ ΠΑΊΖΕΤΑΙ ΑΥΤΌ ?!?!?!?

 

πόσα χρόνια είναι πια ;

Link to comment
Share on other sites

άνοιξα την tv μετά από κάτι μήνες (αφού έψαχνα για κανα τέταρτο το καλώδιο της κεραίας) για να δω άμα έχει τίποτα ενδιαφέρων και έχω να ρωτήσω το εξής:

 

ΑΚΌΜΑ ΠΑΊΖΕΤΑΙ ΑΥΤΌ ?!?!?!?

 

πόσα χρόνια είναι πια ;

 

Πολλααααά!

Πάντως μετά από τόσες και τόσες επαναλήψεις,συνεχίζει να κάνει νούμερα.Στα περιβόητα νεανικά κοινά φτάνει μέχρι και 40% σε επίπεδο τετάρτου.Αλλά και στο σύνολο,συμπεριλαμβάνεται στο TOP των προγραμμάτων καθημερινά.

Όσο κάνει νούμερα,δεν πρόκειται να σταματήσει να προβάλλεται...

Εγώ πάντως κοντεύω να μάθω όλους τους διαλόγους απ' έξω!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αν συνεχισουν να την προβαλλουν τοοοοοσο συχνα θα χρειαστω λοβοτομη ομως καποια στιγμη για να βγαλω τις ατακες ολες απ το κεφαλι μου.:p

 

μόνο τις ατάκες? σ'εμένα θα χρειαστεί να βγάλουν και επεισόδια ολόκληρα. :p Έχω βαρεθεί πάρα μα πάρα πολύ τα επεισόδια με τη θεία Μάρω και τη μάνα της Ελένης.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
απαικτη σειρα...ακομα και τωρα κανει νουμερα...τα πιτσιρικια την βλεπουνε συνηθως...αυτο το επεισοδειο με την δικη γιατι δεν το δειχνουν πια??η αυτα τα τελευταια με την υδρα και τον γαμο??

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταντήσει κουραστική η προβολή αυτής της σειράς ακόμη και τώρα. Έχει μια δεκαετία που παίζεται στην TV, φθάνει πια βαρεθήκαμε. Πλέον τις μάθαμε όλες τις σκηνές, εκτός αν μπούν στον κόπο και πούνε να γυρίσουν μερικά καινούργια επεισόδια αφού είχε τόσο μεγάλη επιτυχία.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα ηταν τελεια ιδεα να γυριζανε εστω 2-3 καινουρια επεισοδια αλλα που...Ant1 ειναι αυτο.
Link to comment
Share on other sites

ναι ειδη εχουμε παραδειγμα το 50-50 που θα εχει και αλλα επεισοδεια...πιστευω ομως πως ο ρωμας και η ραντου δεν εχουν τον χιουμοριστικο χαρακτηρα στις σειρες οπως τοτε

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν το βλέπω καθόλου πλέον. έχω μάθει τα πάντα απ'έξω και δεν χρειάζεται πλέον να κάθομαι να βλέπω ολόκληρα τα επεισόδια.. ;)
Link to comment
Share on other sites

Ούτε λεπτό δεν μπορώ να δώ πια το βαρέθηκα μέχρι αηδίας :p.Θέλουμε Μεν και δέν

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

ναι ειδη εχουμε παραδειγμα το 50-50 που θα εχει και αλλα επεισοδεια...πιστευω ομως πως ο ρωμας και η ραντου δεν εχουν τον χιουμοριστικο χαρακτηρα στις σειρες οπως τοτε

 

επισης στη Ραντου δε θ αρεζε καθολου η ιδεα αφου εχει πει προσφατα(σχετικα) οτι τελικα δεν της αρεσε κ πολυ αυτη η σειρα και γενικα το συγκεκριμενο χιουμορ...ασχετα που παλιοτερα ελεγε αλλα..τελος παντων!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ειδη εχουμε παραδειγμα το 50-50 που θα εχει και αλλα επεισοδεια...πιστευω ομως πως ο ρωμας και η ραντου δεν εχουν τον χιουμοριστικο χαρακτηρα στις σειρες οπως τοτε

 

Ο Ρώμας από το Μεν και Δεν μέχρι και τον dr. Ρούλη κάνει πάντα τον ίδιο ρόλο, με το ίδιο ακριβώς "χιούμορ".

Με εξαίρεση ίσως το Λιφτινγκ όπου έπαιζε τον "γυναικά", όλοι οι άλλοι ρόλοι του είναι πάντα αυτοί του δύστροποι, εκκεντρικού, συντηρητικού τύπου.

Τίποτα δεν έχει αλλάξει στον χιουμοριστικό χαρακτήρα του.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρώμας από το Μεν και Δεν μέχρι και τον dr. Ρούλη κάνει πάντα τον ίδιο ρόλο, με το ίδιο ακριβώς "χιούμορ".

Με εξαίρεση ίσως το Λιφτινγκ όπου έπαιζε τον "γυναικά", όλοι οι άλλοι ρόλοι του είναι πάντα αυτοί του δύστροποι, εκκεντρικού, συντηρητικού τύπου.

Τίποτα δεν έχει αλλάξει στον χιουμοριστικό χαρακτήρα του.

 

Oντως...οπως επισης και στο Λιφτινγκ και στο Καφε της Χαρας εναν "αγραμματο" χαρακτηρα με πολλες ιδιες ατακες...Οπως και στο Κωνσταντινου κ Ελενης εχει πολλες ατακες που ειναι ιδιες με το Καφε (με το orange juice πx)

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η σειρά έχει παιχτεί δισεκατομμυρία φορές , άντε να την δω την πρώτη φορά που παίχτηκε , άντε να την δω & μετά απο 2 χρόνια περίληψης , αλλά πλέον έλεος . Έχει καταντήσει κουραστικό να παίζεται πλέον συνέχεια χωρίς διάλειμα ενός χρόνου.Ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που την βλέπουν φανατικά , αλλά πρέπει να βάλει κάτι άλλο, κάποια ελληνική ταινία ίσως.
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η σειρά έχει παιχτεί δισεκατομμυρία φορές , άντε να την δω την πρώτη φορά που παίχτηκε , άντε να την δω & μετά απο 2 χρόνια περίληψης , αλλά πλέον έλεος . Έχει καταντήσει κουραστικό να παίζεται πλέον συνέχεια χωρίς διάλειμα ενός χρόνου.Ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που την βλέπουν φανατικά , αλλά πρέπει να βάλει κάτι άλλο, κάποια ελληνική ταινία ίσως.

ναι δικιο εχεις..10 χρονια κοντευει...αλλα ειναι καλη...τα επεισοδεια τα εχουμε μαθει απεξω

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η σειρά έχει παιχτεί δισεκατομμυρία φορές , άντε να την δω την πρώτη φορά που παίχτηκε , άντε να την δω & μετά απο 2 χρόνια περίληψης , αλλά πλέον έλεος . Έχει καταντήσει κουραστικό να παίζεται πλέον συνέχεια χωρίς διάλειμα ενός χρόνου.Ξέρω ότι υπάρχουν άτομα που την βλέπουν φανατικά , αλλά πρέπει να βάλει κάτι άλλο, κάποια ελληνική ταινία ίσως.

 

Συνεχεια παιζει ,οπως και το Καφε της Χαρας ,ειναι σε loop .Μολις δειξει το τελευταιο επεισοδιο παλι απο την αρχη την επομενη μερα .

Link to comment
Share on other sites

ναι δικιο εχεις..10 χρονια κοντευει...αλλα ειναι καλη...τα επεισοδεια τα εχουμε μαθει απεξω

Οσο καλη και να'ναι η σειρα ξεφτιλιζεται με το να παιζεται συνεχεια ξανα και ξανα.Χανει καθε ενδιαφερον.

 

Συνεχεια παιζει ,οπως και το Καφε της Χαρας ,ειναι σε loop .Μολις δειξει το τελευταιο επεισοδιο παλι απο την αρχη την επομενη μερα .

Στο ιδιο loop εχει μπει τα τελευταια χρονια και το Ακρως Οικογενειακον.Αμαν πια τοσες σειρες εχει ο ant1.Γιατι εχει κολλησει σε αυτες τις 3?Ακομη και ξενο προγραμμα να εβαζε θα ηταν καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Οσο καλη και να'ναι η σειρα ξεφτιλιζεται με το να παιζεται συνεχεια ξανα και ξανα.Χανει καθε ενδιαφερον.

 

 

Στο ιδιο loop εχει μπει τα τελευταια χρονια και το Ακρως Οικογενειακον.Αμαν πια τοσες σειρες εχει ο ant1.Γιατι εχει κολλησει σε αυτες τις 3?Ακομη και ξενο προγραμμα να εβαζε θα ηταν καλυτερα.

για χρονια τωρα τις βαζει...ας βαλει καμια καλη του 2005 οπως το μην μου λες αντιο πχ..οπως κανει το mega

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε λεπτό δεν μπορώ να δώ πια το βαρέθηκα μέχρι αηδίας :p.Θέλουμε Μεν και δέν

To βάζει ο ΑΝΤ1 τα σαββατοκύριακα στις 7 το πρωί! :D

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...