Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως θυμασαι τι δικαιολογητικο χρειαστηκες που να αποδεικνιει οτι ηταν εφεδρος ο πατερας μου??
Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας σου τί ηλικία έχει; Έχει κάνει ποτέ εγγραφή σε σύνδεσμο Εφέδρων Αξιωματικών όπως αυτός της περιοχής σου (βλέπω Αγία Παρασκευή στο προφίλ σου); Με την εγγραφή σου χορηγούνε και μία ταυτότητα...

 

Η ταυτότητα αποδεικνύει τα πάντα. Εάν δεν έχει κάνει εγγραφή σε Σύνδεσμο, υποθέτω μπορεί να το αποδείξει από Πιστοποιητικό Στρατολογικής Κατάστασης τύπου Α.

Link to comment
Share on other sites

Ο πατέρας σου τί ηλικία έχει; Έχει κάνει ποτέ εγγραφή σε σύνδεσμο Εφέδρων Αξιωματικών όπως αυτός της περιοχής σου (βλέπω Αγία Παρασκευή στο προφίλ σου); Με την εγγραφή σου χορηγούνε και μία ταυτότητα...

 

Η ταυτότητα αποδεικνύει τα πάντα. Εάν δεν έχει κάνει εγγραφή σε Σύνδεσμο, υποθέτω μπορεί να το αποδείξει από Πιστοποιητικό Στρατολογικής Κατάστασης τύπου Α.

ο πατερας μου πηγε προσφατα και γραφτηκε και τωρα που πηρα και ρωτησα μου λενε οτι περιμενουμε την ταυτοτητα σε 1-2 μηνες.....:confused:

 

 

Πιστοποιητικό Στρατολογικής Κατάστασης τύπου Α εχει, αλλα δεν ξερω κατα ποσο το δεχονται στην wind

 

παντως, αυτη η διαδικασια ειναι πολυ χρονοβορα 1-2 μηνες να βγει η ταυτοτητα + 1 μηνας κ βαλε απο οτι μου ειπαν στην wind (στο καταστημα του στρατοπεδου του βυρωνα πηρα γτ στα κεντικα δεν σηκωνουν τα τηλεφωνα...:mad:) για να γινει η συνδεση.........

Link to comment
Share on other sites

Στην Αγίου Ιωάννου είναι γραμμένος ο πατέρας σου; :lol:

Να κανονίσουμε να πάμε καμιά εκδρομή τότε :lol:

 

Η κάρτα θέλει το πολύ 1 μήνα για να εκδοθεί από το Υ.ΕΘ.Α. ;) Θα την πάρεις σύντομα. Πιστοποιητικό Τύπου Α στον σύνδεσμο μαζί με αίτηση και είσαι κομπλέ από τον Σύνδεσμο. :)

Edited by Plateau
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγίου Ιωάννου είναι γραμμένος ο πατέρας σου; :lol:

Να κανονίσουμε να πάμε καμιά εκδρομή τότε :lol:

 

Η κάρτα θέλει το πολύ 1 μήνα για να εκδοθεί από το Υ.ΕΘ.Α. ;) Θα την πάρεις σύντομα. Πιστοποιητικό Τύπου Α στον σύνδεσμο μαζί με αίτηση και είσαι κομπλέ από τον Σύνδεσμο. :)

 

χαχα κανει κ εκδρομες αυτος ο συνδεσμος?? καλη φαση!!! να παμε, αν ειναι καμια που να αξιζει...

Link to comment
Share on other sites

χαχα κανει κ εκδρομες αυτος ο συνδεσμος?? καλη φαση!!! να παμε, αν ειναι καμια που να αξιζει...

 

Αξίζουν οι εκδρομές γενικά, το θέμα είναι να συμπληρώνονται θέσεις :) Δεν έχω πάει ακόμη καμία, αλλά θέλω.

Τί έκανες με τη διαδικασία; Σε τί φάση βρίσκεσαι; Αναμένεις την Ταυτότητα να υποθέσω; Από το κατάστημα Wind τί σου είπανε;

Link to comment
Share on other sites

ναι... θα προσπαθησω να κανω μια προσπαθεια μηπως και δεχονται το πιστοποιητικο απο την στρατολογια που μου λες, αλλα δεν το κοβω να γινεται τιποτα... 2-2.5 μηνες θα μου παρει ολο αυτο...
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι της vodafone . μονο να ξερεις οτι εχεις το δικαιωμα να κανεις οσες συνδεσεις θες αλλα τουλαχιστον η μια να εχει ενεργοποιημενο το προγραμμα με παγιο 12,98 νομιζω , το οποιο περιλαμβανει απεριοριστα σε ολα τα σταθερα εντος Ελλαδος και σε ολα τα κινητα vodafone.
Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι της vodafone . μονο να ξερεις οτι εχεις το δικαιωμα να κανεις οσες συνδεσεις θες αλλα τουλαχιστον η μια να εχει ενεργοποιημενο το προγραμμα με παγιο 12,98 νομιζω , το οποιο περιλαμβανει απεριοριστα σε ολα τα σταθερα εντος Ελλαδος και σε ολα τα κινητα vodafone.

 

Και εαν δεν κανω λαθος και πιστωτικη της Eurobank ....!!!!!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

καθολου ετσι. οσες θελεις κανεις και χωρις πιστωτικη. μολις σημερα ημουνα εκει και εκανα αιτηση
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

καθολου ετσι. οσες θελεις κανεις και χωρις πιστωτικη. μολις σημερα ημουνα εκει και εκανα αιτηση

 

ok KAΛΟ ΝΕΟ ΑΥΤΟ...!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Μιά απορία που είχα πάντα για το πρόγραμμα, όπως και το αντίστοιχο του ΠΑΣΟΚ ("Κινητή Τηλεφωνία Σοσιαλιστικού Τύπου") είναι: Το ΓΕΣ ή αντίστοιχα το ΠΑΣΟΚ έχουνε κάποιο κέρδος από την κάθε σύνδεση (κάτι σαν ποσοστό επί τοις εκατό %); Προφανώς θα έχουνε κάποια οφέλεια-κέρδος υποθέτω...
Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω 2 αποριες:

 

1) γινεται καποια μελη της οικογενειας να χρησιμοποιησουν την επιδοτηση για την αγορα συσκευης και καποια αλλα να παρουν εκτπτωση στους λογαριασμους? αν ναι, οι εκπτωσεις μπορουν να αφαιρεθουν απο το συνολικο λογαριασμο ολων μας??

 

2) γινεται καποια μελη να προστεθουν μετα στο εταιρικο προγραμμα, που το δικαιουνται κανονικα, και να παρουν επιδοτησεις κλπ με τους ιδιους ορους?

Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως ναι γιατι πως εξηγειται στο militay club να εργαζονται 3 κοπελες και πολυ πολυ προθυμες και εξυπηρετικοτατες.
ΜΗ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ :stupid:
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι πως ναι γιατι πως εξηγειται στο militay club να εργαζονται 3 κοπελες και πολυ πολυ προθυμες και εξυπηρετικοτατες.

 

δεν μιλαω για το military club, μιλαω για την wind. υπαρχουν 2 διαφορετικα προγραμματα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια, εχω 2 αποριες:

 

1) γινεται καποια μελη της οικογενειας να χρησιμοποιησουν την επιδοτηση για την αγορα συσκευης και καποια αλλα να παρουν εκτπτωση στους λογαριασμους? αν ναι, οι εκπτωσεις μπορουν να αφαιρεθουν απο το συνολικο λογαριασμο ολων μας??

 

2) γινεται καποια μελη να προστεθουν μετα στο εταιρικο προγραμμα, που το δικαιουνται κανονικα, και να παρουν επιδοτησεις κλπ με τους ιδιους ορους?

 

1) Νομιζω.....ΝΑΙ

2) Σιγουρα ΝΑΙ

LG G4
Link to comment
Share on other sites

1) γινεται καποια μελη της οικογενειας να χρησιμοποιησουν την επιδοτηση για την αγορα συσκευης και καποια αλλα να παρουν εκτπτωση στους λογαριασμους? αν ναι, οι εκπτωσεις μπορουν να αφαιρεθουν απο το συνολικο λογαριασμο ολων μας??

 

και αυτο σιγουρα ναι...

 

(γιατι εγω εχω 4 γραμμες

πηρα το καλοκαιρι ενα vivaz

και το υπολοιπο ποσο της επιδωτησης μου εγεινε εκπτωση)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για οποιαδηποτε απορια καλεις 1277 και την επιλογη 8. μιλας απευθειας με καποιον και σου λυνει καθε απορια. εγω εχω καλεσει αρκετες φορες και παντα εβρισκα λυση. ειναι αποκλειστικα για το τομεα wind-ΓΕΣ
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως οσες φορες και να καλεσα δεν μου απαντησε κανεις... καθε φορα περιμενω στηναναμονη και μετα με πεταει, τι να πω...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...