Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτο ισχυει... δηλαδη αν καποιος δεν κανει συνολικα 130 euro το χρονο δηλαδη 10,83 το μηνα δεν δικαιουτε επιδοτηση στο 12μηνο αλλα συνεχιζει κανονικα και στο δευτερο...

Τι δεν σας αρεσε δηλαδη τα δωσαν ολα τζαμπα και αυτο ειναι προβλημα???

Αν υπολογισετε ποσο κερδιζει καποιος που χρησιμοποιει το νουμερο αυτο για να μιλαει με συναδελφους και οικογενεια που ειναι δωρεαν ολες οι κλησεις ποσα euro θα κερδισει αυτους τους 12 μηνες.......

Και ειναι προβλημα τα 130 euro σε καταναλωση για ενα χρονο??????????????

Θα τρελαθω!!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι τακτική από τα καταστήματα ώστε να αποθαρρύνουν τους υποψήφιους πελάτες;

Δεν είναι θέμα καταστήματος. Το αναφέρει η επίσημη ενημέρωση που έχει πάει στα καταστήματα από την εταιρία ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εκει που με πιανουν τα γελια ειναι οτι τα short dial εξαντληθηκαν(!!?!?) lol, και απο εδω και περα θα ενεργοποιουνται 6ψηφια.(αντι των 5ψηφιων *71234)...με παραλληλη προσαρμογη των ηδη ενεργοποιημενων...
Link to comment
Share on other sites

οχι, το 7 ειναι κοινο.Οποτε ειμαστε λογικα στις 9,999 συνδεσεις ΓΕΣ.Αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αυτο σωστο, γιατι εχω δει και *7123 τυπου νουμερα.Γενικα ειναι πολυ σπανιο να βλεπεις καποιο special project να εχει πανω απο 1,000 νουμερα.Το συγκεκριμενο προγραμμα εφερε τα πανω κατω στις αναμενομενες συνδεσεις, και το συστημα του short dial επρεπε να αλλαξει και να μπει επιπλεον ψηφιο (για δευτερη φορα)...

Βεβαια,απ'οτι φαινεται, θα κρατησει κ αλλο αρκετα ακομα η προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

να ταν μονο 1000 καλα θα ταν!

εγω νομιζω παμε αισιως για 10.000!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

τελικα σε αυτο το προγραμμα που ειδα να λειτουργει εχω τις εξης αποριες??

 

1) Καναμε βιντεοκληση με *7ΧΧΧ (οπου Χ τα 3 τελευταια ψηφια του τηλεφωνικου αριθμου και δεν χρεωνεται η κληση -φωνη ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ-) κανονικοτατα...υπαρχει χρεωση σε αυτην την περιπτωση???

 

2) Εαν κανω εκτροπη το ενα νουμερο σε αλλο που ειναι στο ονομα μου...χρεωνεται???

 

3) Γινεται να εχω την δυνατοτητα 2in1?

LG G4
Link to comment
Share on other sites

τελικα σε αυτο το προγραμμα που ειδα να λειτουργει εχω τις εξης αποριες??

 

1) Καναμε βιντεοκληση με *7ΧΧΧ (οπου Χ τα 3 τελευταια ψηφια του τηλεφωνικου αριθμου και δεν χρεωνεται η κληση -φωνη ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ-) κανονικοτατα...υπαρχει χρεωση σε αυτην την περιπτωση???

 

2) Εαν κανω εκτροπη το ενα νουμερο σε αλλο που ειναι στο ονομα μου...χρεωνεται???

 

3) Γινεται να εχω την δυνατοτητα 2in1?

 

1) σιγουρα χρεωνεται η βιντεοκληση.

2)η εκτροπη κι αυτη χρεωνεται.

3) ναι γινεται.

 

βεβαια σου απαντω με καθε επιφυλαξη.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

1) σιγουρα χρεωνεται η βιντεοκληση.

2)η εκτροπη κι αυτη χρεωνεται.

3) ναι γινεται.

 

βεβαια σου απαντω με καθε επιφυλαξη.

 

Εκτροπή προς *7ΧΧΧΧ χρεώνεται;

Δεν νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Εκτροπή προς *7ΧΧΧΧ χρεώνεται;

Δεν νομίζω.

δεν ξερω αν περναει εκτροπη με την εντολη *7αβγδεζ

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

οχι, το 7 ειναι κοινο.Οποτε ειμαστε λογικα στις 9,999 συνδεσεις ΓΕΣ.Αν και δεν ξερω κατα ποσο ειναι αυτο σωστο, γιατι εχω δει και *7123 τυπου νουμερα.Γενικα ειναι πολυ σπανιο να βλεπεις καποιο special project να εχει πανω απο 1,000 νουμερα.Το συγκεκριμενο προγραμμα εφερε τα πανω κατω στις αναμενομενες συνδεσεις, και το συστημα του short dial επρεπε να αλλαξει και να μπει επιπλεον ψηφιο (για δευτερη φορα)...

Βεβαια,απ'οτι φαινεται, θα κρατησει κ αλλο αρκετα ακομα η προσφορα.

Στο προγραμμα που εγω ειμαι εχει και *72χχχ παλι της ΤΙΜ με τον στρατο,η προσφορα θα κρατησει μεχρι το τελος του 2007 μπορει και αρχες 2008 συμφωνα με πληροφοριες της διαχειριστριας του προγραμματος,οποιος εχει τη διαταγη γραφει καποια νουμερα επικοινωνιας ας παρει και ας ρωτησει.Γιατι δεν δεχεται αιτησεις απο ατομα απο τα αλλα επιτελεια δεν γνωριζω,θα βρεθει η ακρη παντως..

Link to comment
Share on other sites

Κάποια μηνύματα διεγράφησαν.

 

Δεν θα συζητήσουμε εδώ πέρα τα περί στρατού. Κρατήστε τη συζήτηση στο αυστηρά τηλεπικοινωνιακό της κομμάτι. Ελπίζω μη χρειαστεί να ξανακάνω αυτήν την παρατήρηση.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις το πρόγραμμα τι χρειάζεσε να προσκομήσεις στο κατάστημα ΤΙΜ;

 

Εάν έχεις άλλη εταιρία με συμβόλαιο και το διακόψεις πληρώνεις κάποια ρήτρα;

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

an einai gia sena mono h' kai tin sizigo,taytotita kai ekkatharistiko eforias.

an einai kai gia goneis,prosthese kai to pistopoihtiko oikogeniakhs katastashs,prototipo.

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις το πρόγραμμα τι χρειάζεσε να προσκομήσεις στο κατάστημα ΤΙΜ;

 

Εάν έχεις άλλη εταιρία με συμβόλαιο και το διακόψεις πληρώνεις κάποια ρήτρα;

 

Eαν δεν εχεις κλεισει χρονο στην αλλη εταιρεια τοτε ναι, πληρωνεις αναλογικα αποσβεση απο την επιδοτηση που πηρες. Βεβαιως υπαρχουν και οι φορητοτητες.....:)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως σήμερα μου εξήγησαν ότι δεν είναι και τόσο τέλειο όσο φαντάστηκα στην αρχή.

 

Εγώ έχω vodafone και μιλάω με τέσσερα νούμερα δωρεάν και πληρώνω 130 ευρώ το μήνα για 8 ώρες ομιλίας + κάποια μυνήματα.

 

Εάν κάνω το πρόγραμμα, όταν θα μιλάω 8 ώρες θα είναι 0,19 το λεπτό οπότε βγαίνει γύρω στα 100 ευρώ το μήνα εάν βάλεις και τα μυνήματα που θα στείλεις. Πάντα μιλάω πολύ χοντρικά.

 

Οπότε εάν βάλεις και την ταλαιπωρία και το ότι βγάζεις τη Vodafone που πιάνει παντού και βάζεις ΤΙΜ που δεν έχει καλό σήμα τότε έρχεται μια η άλλη. Ασε που δεν ξέρεις και το μέλλον του προγράμματος της ΤΙΜ.

Xiaomi Mi9 Lite

Samsung A5 2016

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως σήμερα μου εξήγησαν ότι δεν είναι και τόσο τέλειο όσο φαντάστηκα στην αρχή.

 

Εγώ έχω vodafone και μιλάω με τέσσερα νούμερα δωρεάν και πληρώνω 130 ευρώ το μήνα για 8 ώρες ομιλίας + κάποια μυνήματα.

 

Εάν κάνω το πρόγραμμα, όταν θα μιλάω 8 ώρες θα είναι 0,19 το λεπτό οπότε βγαίνει γύρω στα 100 ευρώ το μήνα εάν βάλεις και τα μυνήματα που θα στείλεις. Πάντα μιλάω πολύ χοντρικά.

 

Οπότε εάν βάλεις και την ταλαιπωρία και το ότι βγάζεις τη Vodafone που πιάνει παντού και βάζεις ΤΙΜ που δεν έχει καλό σήμα τότε έρχεται μια η άλλη. Ασε που δεν ξέρεις και το μέλλον του προγράμματος της ΤΙΜ.

 

Αν μιλήσεις 8 ώρες.

Αν όχι τότε θα πληρώσεις λιγότερο.

Από την μία προπληρώνεις 8 ώρες και από την άλλη πληρώνεις μόνο εάν μιλήσεις.

 

Τώρα τα υπόλοιπα (μη χρέωση σε όλους τους συναδέλφους που είναι στο πρόγραμμα και όχι μόνο σε 4 νούμερα, την επιδότηση 155ευρω, την μη χρέωση στα 50 νούμερα του ΓΕΣ που πιθανολογώ ότι θα είναι τηλεφωνικά κέντρα για να σε συνδέουν αλλού χωρίς χρέωση)

 

Βέβαια καθένας κάνει τους υπολογισμούς του για το τι τον συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Τι το κουράζουν;

 

Ας το πάνε απο την αρχή στο *7 και το νούμερο για να τελειώνουμε.

πολυ σωστο σε βρισκω!! :happy:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τι το κουράζουν;

 

Ας το πάνε απο την αρχή στο *7 και το νούμερο για να τελειώνουμε.

 

ela nte pedema sketo eine :O

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν καλεί πλέον το 1277;

 

Το πρωί που χρειάστηκα να ρωτήσω, κάτι κάλεσε κανονικά, ενώ τώρα μου λέει να καλέσω το 1260.

 

Σήμερα το πρωί διορθώθηκε.

Link to comment
Share on other sites

αισιος ειμαστε στα 6ψηφια.... *7123456

Με SMS απο ΤΙΜ προς ολους τους συνδρομητες του πακετου πλεον θα προσθετουν και το 0 στο τελος καθε τεραψηφιου για να μιλανε δωρεαν.Αρα πανε για 6ψηφιο

Link to comment
Share on other sites

κι εγώ σου λέω ότι βγάζουν κανονική αστυνομική κάρτα. χαρτιά που να δείχνει ότι ήταν κάποτε στρατιωτικοί υπάρχουν άπειρα, ταυτότητα όχι.

 

Oι απόστρατοι έχουν κανονική στρατιωτική ταυτότητα. Με φωτογραφία απάνω με τα αστέρια και τα σπαθιά και όλο το συρφετό. Απλά στην πίσω μεριά γράφει Συλλογος αποστράτων ή κάτι τέτοιο. Το οποίο αν δεν το προσέξεις δεν φαίνεται με τη μία...

 

Τέσπα. Μπήκαμε και εμείς στο πρόγραμμα. 4 γραμμούλες. Πατέρας-μάνα-εγώ και η αδερφή μου. 4 συσκευές. Κρατήσαμε και τα νούμερα που είχαμε στη cosmote (φορητότητα rules). Kαι όλα αυτά χωρίς να δώσουμε 10άρα τσακιστή. Και αν μετά τον χρόνο δεν μας συμφέρει το πρόγραμμα που θα μας βάλει η ΤΙΜ, την κάνουμε με ελαφρά πηδηματάκια.:)

 

Το μόνο κακό είναι ότι δεν μπορούσες αντί για 4 κινητά των 155 ευρών, να πάρεις 1 των 620. Εκεί θα γινόταν πανηγύρι. :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...