Jump to content

Δώρο η φορητότητα από το κατάστημα!


lewton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πριν μια εβδομάδα έκαναν η μητέρα μου και ο αδερφός μου αίτηση φορητότητας στην ΤΙΜ, η μητέρα μου από Vodafone και ο αδερφός μου από Q.

Πήγε σήμερα ο αδερφός μου στο κατάστημα να δει πως προχωράει η διαδικασία και ο υπάλληλος του είπε συν τοις άλλοις ότι την φορητότητα από την Q μάλλον δε θα την χρεώσει η ΤΙΜ. Το κορυφαίο όμως είναι το ότι του είπε ότι δε θα χρειαστεί να πληρώσουμε καμία από τις δύο φορητότητες (είτε χρεωθεί μόνο η μια είτε χρεωθούν και οι δύο) επειδή τις κάνει δώρο το κατάστημα στον πρώτο λογαριασμό.

Είναι συχνό κάτι τέτοιο;

Το κατάστημα είναι της Πύλου (Μεσσηνία). Μήπως στο ότι είναι ένα καινούριο κατάστημα σε ένα μικρό μέρος οφείλεται αυτή η προσφορά;

 

ΥΓ. Πώς γίνεται να μας τις κάνουν δώρο στο λογαριασμό αφού βάλαμε να πληρώνεται μέσω πιστωτικής; :confused:

ΥΓ2. Πάντως οι υπάλληλοι πολύ καλά ενημερωμένοι, κι ας μην ανήκει άμεσα στην ΤΙΜ το κατάστημα. Καμία σχέση με τους άσχετους που έχει η Cosmote στα δικά της μαγαζιά.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ. Πώς γίνεται να μας τις κάνουν δώρο στο λογαριασμό αφού βάλαμε να πληρώνεται μέσω πιστωτικής; :confused:

Μπορούν να στα πιστώσουν στον πρώτο λογαριασμό ;)
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια εβδομάδα έκαναν η μητέρα μου και ο αδερφός μου αίτηση φορητότητας στην ΤΙΜ, η μητέρα μου από Vodafone και ο αδερφός μου από Q.

Πήγε σήμερα ο αδερφός μου στο κατάστημα να δει πως προχωράει η διαδικασία και ο υπάλληλος του είπε συν τοις άλλοις ότι την φορητότητα από την Q μάλλον δε θα την χρεώσει η ΤΙΜ. Το κορυφαίο όμως είναι το ότι του είπε ότι δε θα χρειαστεί να πληρώσουμε καμία από τις δύο φορητότητες (είτε χρεωθεί μόνο η μια είτε χρεωθούν και οι δύο) επειδή τις κάνει δώρο το κατάστημα στον πρώτο λογαριασμό.

Είναι συχνό κάτι τέτοιο;

Το κατάστημα είναι της Πύλου (Μεσσηνία). Μήπως στο ότι είναι ένα καινούριο κατάστημα σε ένα μικρό μέρος οφείλεται αυτή η προσφορά;

 

ΥΓ. Πώς γίνεται να μας τις κάνουν δώρο στο λογαριασμό αφού βάλαμε να πληρώνεται μέσω πιστωτικής; :confused:

ΥΓ2. Πάντως οι υπάλληλοι πολύ καλά ενημερωμένοι, κι ας μην ανήκει άμεσα στην ΤΙΜ το κατάστημα. Καμία σχέση με τους άσχετους που έχει η Cosmote στα δικά της μαγαζιά.

αν γινει κατι τετοιο...

θα μπουνε μεσα στον λογαριασμο σου και θα εξοφλησουν απο το καταστημα (-20 ευρω) οποτε τελος του μηνα που θα παει να παρει η τιμ τα λεφτα απο την πιστωτικη...θα σας παρει 20ευρω λιγοτερα.

 

αντε βρε καλως ηρθες στο δικτυο! :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους δύο για τη διευκρίνηση.

 

αντε βρε καλως ηρθες στο δικτυο! :)
Εγώ δεν ήρθα ακόμα, θα πάω να ζητήσω σήμερα-αύριο φορητότητα σε ΤΙΜ1 από Q1.

Έμαθες αν θα τη χρεωθώ;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω γιατι θα κανεις φορητοτητα σε ενα ιδιο προγραμμα;

1. Γιατί η μητέρα μου έκανε φορητότητα στο ΤΙΜ 120, και δε θα μπορεί να με καλεί χωρίς χρέωση αν είμαι στο Q1. Αυτό βέβαια θα αλλάξει σύντομα (μπορεί και να έχει ήδη αλλάξει από 1/1/07), αλλά δες το 2.

2. TIM Plus. ;)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

thanks :) θα πάω να δω τι πακετάκι μπορω να πάρω με καμια 30αρια Ε

Μπορείς να πάρεις το TIM180 με 30, το TIM240 με 35 και μείωση δεύτερου χρόνου κάπου στα 30, καθώς επίσης και το TIM Flexy 30. Και για μικρή χρήση, πολύ καλή επιλογή είναι και το TIM1, χωρίς πάγιο!

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

billako θα μου κανεις δωρο τη φορητοτητα αν ερθω απο εκει; :rolleyes:

ΝΑΙ ειπαμε :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος βρει κανενα καταστημα στην Αθηνα ας το αναφερει εδω, να παμε να κανουμε τη μεταφορα χωρις να φτασουμε στο εξωφρενικο ποσο των 40+ Ευρω :X
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Μπιλάκο έμαθες αν θα χρεωθώ και τέλος φορητότητας και εφάπαξ τέλος ενεργοποίσης του ΤΙΜ1 αν μεταφερθώ από το Q1 στο ΤΙΜ1;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

χρεωνεται η φορητοτητα. :(

 

h foritotita MONO GIA PELATES Q xreonetai ston proto logariasmo alla sthn sinexeia epistrefetai stous epomenous logariasmous me morfi pistosis!!:!: :!: :!:

Symbian, Die hard
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο qcard μπορουμε να παμε κατευθειαν στο ΤΙΜ1 η πρεπει να γινει πρωτα καρτοκινητο τιμ και μετα????

 

@kateriniotis Ελπιζω να εχεις δικιο γιατι θα σε λυντσαρουμε μετα!!! :lol:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο qcard μπορουμε να παμε κατευθειαν στο ΤΙΜ1 η πρεπει να γινει πρωτα καρτοκινητο τιμ και μετα????

 

@kateriniotis Ελπιζω να εχεις δικιο γιατι θα σε λυντσαρουμε μετα!!! :lol:

απο καρτα πας κατευθιαν σε σε ΤΙΜ1 χωρις κανενα προβλημα.

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Μπιλάκο πολύχρονος.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγνώμη για το Off topic αλλά επείδη δεν λέει να ανοίξω thread για μια απόρια, μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε σε ποιον αριθμό στέλνουμε κενό sms για να μάθουμε πόσος χρόνος ομιλίας μας απομένει για τον υπόλοιπο μήνα (αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία στην ΤΙΜ)

 

Μόλις έκανα φορητότητα απο Βοντα και δεν γνωρίζω...

 

Συγνώμη και πάλι...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes
Link to comment
Share on other sites

Χίλια συγνώμη για το Off topic αλλά επείδη δεν λέει να ανοίξω thread για μια απόρια, μήπως θα μπορούσατε να μου πείτε σε ποιον αριθμό στέλνουμε κενό sms για να μάθουμε πόσος χρόνος ομιλίας μας απομένει για τον υπόλοιπο μήνα (αν υπάρχει τέτοια υπηρεσία στην ΤΙΜ)

 

Μόλις έκανα φορητότητα απο Βοντα και δεν γνωρίζω...

 

Συγνώμη και πάλι...

Δεν υπάρχει κάτι τέτοιο. Συζητιέται εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=150635

 

Τέλος off topic

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...