Jump to content

Μαζί σου (Mega)


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά... τι το φοβερό είχε πια αυτή η σκηνοθεσία; Μην τρελαθούμε κιολας, φοβερή σκηνοθεσία μόλις η κάμερα πάει να ακολουθήσει κάποιον και κινείται σαν να δέθηκε σε μαίμού, ή γίνονται κάτι απότομα close-ups χειρότερα και από της "Λάμψης".
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή σορυ η πρώτη σκηνή δεν ήταν το ελάχιστο συγκλονιστική;

Και άλλωστε κρατά το σκηνοθετικό ύφος που είχε και στο 504.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερο από το πρώτο επεισόδιο το σημερινό....Και απότι φαίνεται θα συνεχίσει έτσι....Μόνο να 'φτιάξει' λίγο και η ερμηνεία του πρωταγωνιστή....
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το δεύτερο επεισόδιο. Το ενδιαφέρον και η αγωνία παραμένουν αμείωτα. Ας ελπίσουμε τα νούμερα να είναι μεγαλύτερα απ' την προηγούμενη εβδομάδα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι το πρώτο επεισόδιο μου άρεσε πιο πολύ...

Οι σκηνές πάντως που είχε ήταν απίστευτες. Το γαλάζιο με το χρυσαφί εμένα με έκαναν να ανατριχιάσω...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω καλύτερο από το πρώτο επεισόδιο το σημερινό....Και απότι φαίνεται θα συνεχίσει έτσι....Μόνο να 'φτιάξει' λίγο και η ερμηνεία του πρωταγωνιστή....

 

ο οποιος για να αποδωσει καλυτερα το ρολο του επισκεφθηκε ορφανοτροφεια για να καταλαβει την ψυχολογια των παιδιων...μαλλον δε καταλαβε πολλα ε?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

πολύ καλό και το δεύτερο επισόδιο

Υ.Γ.Οταν έφτασαν στην Ξάνθη έπρεπε να δέιξουν και την γύφτισα?:mad:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Ο πρωταγωνιστης ςκτος του οτι ειναι πολυ ωραιο παιδι απο ερμηνεια δεν λεει κατι!!!!Σαν να βαριετε παιζει και μου τη δινει λιγακι...

Κατα τα αλλα σαν ιστορια εχει αρχισει να αποκτα ενδιαφερον!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερον ιστορια για βιβλιο.

ο πρωταγωνιστης εχει κρυες ερμηνειες. τιποτα ιδιαιτερο.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το δεύτερο επεισόδιο. Το ενδιαφέρον και η αγωνία παραμένουν αμείωτα. Ας ελπίσουμε τα νούμερα να είναι μεγαλύτερα απ' την προηγούμενη εβδομάδα.

 

Ακουσα στο ραδιο οτι χτυπησε 30αρια παλι.

 

Αργοτερα μπορουμε να μπουμε στο http://www.agb.gr για να δουμε ακριβως.Τα βγαζουν το απογευματακι.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το δεύτερο επεισοδιο λοιπόν με την καταδιωξη να ξεκινάει. Πάντως από εξωτερικά πλάνα η σειρά σκίζει.

Αλλά έχω αμφιβολίες ακόμα για τους πρωταγωνιστές. Ελπίζω να βελτιωθούν όσο προχωρούν τα επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

Μ'άρεσε πάρα πολύ το πρώτο αλλά και το δεύτερο επεισόδιο. Είναι τέλεια. Όταν δεις το πρώτο θέλεις να συνεχίσεις να βλέπεις και τα επεισόδια που συνεχίζονται.
Link to comment
Share on other sites

Με ελάχιστη διαφορά όμως και το Μαζί σου είναι πιο ψηλά στο μερίδιο τηλεθέασης. Την άλλη βδομάδα λογικά θα βγει μπροστά.
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Έχω ολόκληρο το κομμάτι -αυτό που έδειξε στην τηλεόραση. Όποιος το θέλει ας μου στείλει PM (γιατί είναι από rapidshare).
Link to comment
Share on other sites

Τα νούμερα έχουν ήδη βγει...

http://www.agb.gr/gr/data/default.htm

Πάλι πάνω η μαχαιριά μη χέσω... :mad:

 

Με ελάχιστη διαφορά όμως και το Μαζί σου είναι πιο ψηλά στο μερίδιο τηλεθέασης. Την άλλη βδομάδα λογικά θα βγει μπροστά.

 

Ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος! :lol: :lol: :lol: :p :p :p

 

Εμένα πάντως μου άρεσε το δεύτερο επεισόδιο..και το πρώτο μου άρεσε! Η ερμηνεία του πρωταγωνιστή είναι μεν λίγο κρύα αλλά οκ, δεν είναι τόσο ενοχλητικό πια! Μια χαρά είναι η σειρά...

Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν είναι και πρόβλημά μου... Δηλαδή μπορώ να κοιμηθώ απόψε... Αλλά είναι σχεδόν εξευτελιστικό να περνάει μπροστά, η μαχαιριά. Δεν είναι;
Link to comment
Share on other sites

Είναι μόλις 15 χιλιάδες τηλεθεατές πιο πάνω η Μαχαιριά, και στα μεγάλα νούμερα είναι πιο ψηλά το Μαζί σου. Την άλλη εβδομάδα είναι βέβαιο ότι θα τους προσπεράσει.
Link to comment
Share on other sites

Ε, δεν είναι και πρόβλημά μου... Δηλαδή μπορώ να κοιμηθώ απόψε... Αλλά είναι σχεδόν εξευτελιστικό να περνάει μπροστά, η μαχαιριά. Δεν είναι;

 

 

Ακριβώς...:O

Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

pragmati pedia san na variete pou pezei to atomo korifea skini (atalantorinis)einai otan sto proto episodi ipotithete oti ksipnaei sto parko!alla kata ta alla nomizo oti san na ton vazouun na pezei etsi san anarxikos (me tin kali enia) kai fenete san na variete an to kanei kai stin skines me filia kai tetia to atomo einai ektos rolou . kata alla to sirial einai kalo ego to vlepo aneta diladi asxeta an apo tin skinothesia pou tin exete sxoliasei kai sinfono mazi sas alla den me enoxli den vlepo kamia super tenia gia na eimai toso apetitikos .to komati tis ******zou einai poli kalo simfono
φ=1,6180.......................................................
Link to comment
Share on other sites

Η σειρά μου είχε τραβήξει τη προσοχή απο το διαφημιστικό.Υποδήλωνε ότι πρόκειται για σειρά "road movie" με κηνυγητό, είδος που μου αρέσει.Και τα δύο πρώτα επεισόδια μου άρεσαν πάρα πολύ.Μου αρέσει η σκηνοθεσία(έχει κάποιες πινελιές απο κινηματογράφο.Μου αρέσει τα τοπία που δείχνει.Ωραία μουσικούλα.Και οι πρωταγωνιστές ικανοποιητικοί.

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...