Jump to content

Μαζί σου (Mega)


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εγώ το είδα αυτό που λες. Λογικά 22.50 θα το βάλει.Δεν νομίζω να κάνουν το παρα5 μισάωρο...

Yeap, στις 22:50. Στις 23:00 δηλαδή!

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Tι εχει βγει δηλαδη το κομματι? Μπορω να το βρω καπου ολοκληρο? Η μονο σε ringtone?Χωρις πλακα, ειναι πολυ ωραιο. :)

 

κυκλοφορει γενικως το mp3 σε tv rip promo, δηλ. το αποσπασμα που παιζεται στο τρειλερ. Εμενα παντως μου το εστειλαν στο motorola σε καλης ποιοτητας ηχογραφηση και βαραει αρκετα δυνατα. :happy:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

κυκλοφορει γενικως το mp3 σε tv rip promo, δηλ. το αποσπασμα που παιζεται στο τρειλερ. Εμενα παντως μου το εστειλαν στο motorola σε καλης ποιοτητας ηχογραφηση και βαραει αρκετα δυνατα. :happy:

Kαλα όχι οτι προκειται να το βαλω ringtone.Η λες να κανω την Ελενα (ακομη πιο) διασημη στη Φλωρεντια? Θα μου το χρωσταει :lol: :lol:

 

To αποσπασμα που παιζει στο τρειλερ το κατεβασα σε mp3...ΛΕΕΙ! :)

 

Παντως νταξει..Δευτερα βραδυ..Μαρια η ασχημη, Παρα5 και μετα Μαζι σου (που λογικα καλα θα τα παει)..ΠΛΟΥΤΙΣΕ το mega.

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω δει την σειρά και μόνο από το trailer προβλέπω να είναι από τα έργα που πάνε κόντρα στην εξουσία και στο κατεστημένο σε στυλ , πάρε ναρκωτικά , κάντην από το σπίτι σου (αφού βριστείς με τους γονείς και τσιμπήσεις από το συρτάρι λεφτά και της προ γιαγιάς τα κοσμήματα ), κλέψε για να ζήσεις , σώσε το αδερφάκι σου το πρεζόνι (αλλά πάρε και συ λίγο) , τρέξε μην σε πιάσουν τα όργανα της εξουσίας και σε κάνουν πιόνι τους, δεν υπάρχει λόγος να πας στρατό , μην σπουδάσεις δεν θα σωθείς.....!

απλά κάντην ....

αλλά η γκόμενα σου θα τ' αφήσει όλα για να είναι "μαζί σου":p

Με λίγα λόγια , μανάδες ... μην αφήσετε τα κανακάρια σας να το βλέπουν γιατί θα τα ψάχνετε με την Νικολούλη !:whistle: (και τώρα μπορείτε να μ' αρχίσετε...:ρ )

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να σε κοροιδεύουμε? Ορίστε αυτό είναι σενάριο της προκοπής:p

Τι Παρα 5 και τί Heroes μου λες τώρα...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Yeap, στις 22:50. Στις 23:00 δηλαδή!

 

Και εγω συμπτοματικα,το μεσημερι γυρνωντας στο σπιτι ανοιξα τη τηλεωραση και το ειδα.Επειδη ολες οι σειρες ξεκινανε 10 λεπτα μετα το προγραμματισμενο,αναμενομενο ........τι ωρα θα ξεκιναει η σειρα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη ολες οι σειρες ξεκινανε 10 λεπτα μετα το προγραμματισμενο,αναμενομενο ........τι ωρα θα ξεκιναει η σειρα.

 

Μην πούμε ότι θα ξεκινάει και πιο μετά, κατά τις 23:05 - 23:10. Αλλά όπως γίνεται πάντα, στις αρχές θα ξεκινάει στην ώρα της γιατί είναι καινούργια σειρά. Όταν θ'αρχίσει να "παλιώνει", θα αρχίσουν και οι καθυστερίσεις. Με όλες τις σειρές το ίδιο γίνεται. Αυτή η συνέπεια των καναλιών με συγκινεί πάντα. :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

 

Στην αξιόλογη αυτή σειρά, υποδύεται έναν 17χρονο, στην πραγματικότητα όμως, είναι 25 χρονών. - (Μάρτιος 1982).

 

Ο Αποστόλης Τότσικας, έχει συμμετάσχει και σε κάποια επεισόδια της ''10ης εντολής'', όπως και στην ελληνική ταινία του Λ.Λαζόπουλου, ''Ρ20''. - (2003). Κατάγεται από τον Βόλο.

 

(Ήταν συμμαθητής μου, στο Δημοτικό) ..... :cool: (1988-1993).

 

Κινητό, σταθερό, διεύθυνση e-mail και κατοικίας... :love:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Οντως η σειρα φαινεται πολυ καλη απο το τρειλερ....!! Και το τραγουδι ειναι απιστευτο!!! Ελπιζω μονο οι εντονες σκηνες να μην ειναι μονο αυτες που ειδαμε στο τρειλερ αλλα να ειναι ολη η σειρα ετσι!! Και να παιζει συχνα το τραγουδι...;) ;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

 

Nα ευχαριστήσουμε τον χρήστη chris_2005, για το link που μας έδωσε, το οποίο αφορά την ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ της σειράς, μέσα από τα ΕΙΔΙΚΑ ''τρέϊλερ'', τα οποία προβάλλει το κανάλι, για σειρές οι οποίες κάνουν Πρεμιέρα, είτε στην αρχή της Τηλεοπτικής Σεζόν, - (Σεπτέμβριος), είτε στη μέση αυτής, - (Ιανουάριος).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, νομίζω ότι δεν καταλάβατε τους άλλους χρήστες που ζητάνε τη μουσική από το τρέιλερ. Τα 3 τραγούδια που αναφέρονται ακούγονται πολύ μετά.

 

Αυτό που θέλουμε είναι η μελωδία που ακούγεται στην αρχή, όταν δείχνει το παλικάρι στο ίδρυμα. Δε νομίζω να είναι κανένα από τα 3 τραγούδια που μας είπατε.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παλικάρι είναι πολύ παιδί... :love: :love: :love:

 

Ελπίζω να τα λέει και κάπως και να μην είναι κανένα αγγούρι - κρίμα από το Θεό θα είναι :p :p :p

 

Η σεζόν πάντως έβγαλε και μερικά καινούρια φυντάνια - άλλα καλά και άλλα χάλια! Αντε, μπας κι αρχίσουμε και βλέπουμε και καμιά καινούρια φάτσα, όλο τα ίδια και τα ίδια...:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Childe Roland to the Dark Tower came...

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να τα λέει και κάπως και να μην είναι κανένα αγγούρι

 

Τα λέει μην ανησυχείς! Εχει πολύ ταλέντο και ο συγκεκριμένος ρόλος του πάει και πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το παλικάρι είναι πολύ παιδί... :love: :love: :love:

 

Ελπίζω να τα λέει και κάπως και να μην είναι κανένα αγγούρι - κρίμα από το Θεό θα είναι :p :p :p

 

 

Απο κατι επεισοδια που εχω δει στη 10η εντολη και απο το Μονη εξ Αμελειας που επαιζε περυσι στη ΝΕΤ μπορω να πω οτι ευτυχως για μας τα λεει! ;)

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

πολλη ενταση φαινεται αν εχει αυτο το σιριαλ.δε θα το δω,θελω να διατηρησω την ηρεμια μου.:lol: οπως το ειδα ολο φωνες ειναι.

θα συνεχισω με μαρια την ασχημη κ παρα πεντε:)

Link to comment
Share on other sites

Thank you ρε Χρήστο που μας ενημερώνεις, παρακολουθώ ΕΛΑΧΙΣΤΗ τηλεόραση ... Και πάλι, thanks ! :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια σόρρυ που χαλάω λίγο το thread αλλά ποια τα κομμάτια που ακουγονται στην αρχή του τρέιλερ? Σε αυτό το λινκ που έδωσε το παλικάρι. Είναι ένα το ορχηστρικό στην αρχή. Και το δεύτερο που ακουγεται πιάνο μετά μπαίνει το μπιτ και κοπανάει. Και μετά ένα που δεν ξέρω μήπως είναι συνέχεια του δεύτερου και η φωνή που ακουγεται είναι σαν του τραγουδιστή των Radiohead.

 

 

Πάντως και μόνο για τα εξωτερικά της γυρίσματα αξίζει η σειρά. Αναμένουμε.

Link to comment
Share on other sites

Όπως ανέφερα παραπάνω, παρακολουθώ ΕΛΑΧΙΣΤΗ τηλεόραση, παρ' όλα αυτά, την συγκεκριμένη σειρά, θα την παρακολουθήσω.

 

:!: Εξαίρετη μουσική, καταπληκτικά τοπία, ωραίες ερμηνείες ...

 

:!: Πολύ αξιόλογα ήταν και ''τα γυρίσματα'' της σειράς, σε περιοχές της Βόρειας Ελλάδας, τα οποία μόλις, πρόβαλλε το MEGA.

 

:!: ΜΠΡΑΒΟ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...