Jump to content

Μαζί σου (Mega)


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νέα σειρά από το MEGA. Θα παίζεται από Δευτέρα 22 Ιανουαρίου, στις 23.00.

Είδα το τρειλερ και είναι απίστευτο... Για να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από τις σκηνές που έδειξε... Και από το τραγούδι των τίτλων... Και νομίζω είχα διαβάσει και την υπόθεση γιατί ήταν να βγει στην αρχή της χρονιάς. Τώρα βέβαια δεν θυμάμαι τι έλεγε! :p
Link to comment
Share on other sites

Εγγύηση τότε............. Καταπληκτικό το 504... Από τις καλύτερες σειρές που είδα ποτέ!

Α btw ξεκινά και ακόμη ένα νέο σίριαλ, το "Ίχνη". Δεν έχω όμως πληροφορίες γι αυτό ακόμη... :p

Link to comment
Share on other sites

Όντως το τρέιλερ ήταν απίστευτο.

Με πολλά εξωτερικά γυρίσματα, λίμνες, λάσπες.. τρένα.

Ειλικρινά πολύ γραφική σειρά φαίνεται.

Ελπίζω να κρατήσει έτσι..

Είδωμεν.. :)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς είχε εκπληκτικά τοπία. Ηθοποιούς δεν πρόσεξα. Προσέξατε; Εμένα μου πήραν τα μυαλά τα τοπία και η μουσική :p
Link to comment
Share on other sites

Ό άντρας ήταν μακρυμάλλης πάντως και η κοπέλα είχε αναλόγως κοντό μαλλί.

Όμορφη η υπογραφή σου εν τω μεταξύ ;)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Thanks. Και που να το ζούσες και το τοπίο, γιατί είναι πραγματικό...

Δεν ήταν γνωστοί οι ηθοποιοί δηλαδή; Βασικά καλύτερα. Το προτιμώ για να πω και την αλήθεια μου...

Link to comment
Share on other sites

το τραγούδι είναι ευπέροχο.

και όταν όντως έχεις ζήσει κατι αντίστοιχο, τότε σου θυμζιει τον ανθρωπο που τότε του είπες. "μαζί σου δεν φοβάμαι τίποτα"

Link to comment
Share on other sites

Καλή σειρά φαίνεται,σαν το φεύγα είναι περίπου.Οι περισσότεροι ηθοποιοί πάντως δεν είναι γνωστοί.

Να 'φευγε όλη η κοινωνία

με ταξιά, με λεωφορεία

να μας σκέπαζε απόψε

σκέτος ουρανός

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Δεν έτυχε να το πετύχω καμιά φορά. Θέλω πάντως να το δω το τρέιλερ γιατί απ' ότι λέτε, πρέπει να είναι καλό. Συνήθως πότε το έχετε πετύχει να παίζει; Μεσημέρια, βράδια... (στο περίπου)

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Καλά και συχνά δεν το λες... Εγώ μια φορά το είδα... Αλλά το σίγουρο είναι ότι έχει να πέσει τρελή προώθηση και δικαίως κιόλας... Γι αυτό βγαίνει και μόνο του (σχεδόν)
Link to comment
Share on other sites

Από αυτό που είδα στη διαφήμιση,μπορώ να πω ότι φαίνεται το λιγότερο ενδιαφέρουσα.2 παιδιά με σακίδια στη πλάτη που τους κυνηγάνε στην ελληνική επικράτεια?Ίδωμεν..

Link to comment
Share on other sites

Ειδα το τρειλερ.Καλη σειρα φαινεται.Σου κινει τη περιεργεια να τη δεις,οταν ξεκινησει.Αν το βαλουν μετα το παρα πεντε,και συνεχιζουν τις απανωτες διαφημισεις,εγω πιστευω πως θα πιασει η σειρα.
Link to comment
Share on other sites

Πέτυχα κι εγώ το τρέιλερ σήμερα το βράδυ. Ένα που διαρκούσε μερικά δευτερόλεπτα. Ενδιαφέρον φαίνεται, πράγματι. Θα παρακολουθήσω σίγουρα το πρώτο επεισόδιο να δω τι παίζει. Ξέρει κανείς αν παίζεται και μεγάλο τρέιλερ στο Μέγκα (3-4 λεπτά διάρκεια) όπως παιζόταν για όλες τις σειρές στην αρχή της τηλεοπτικής σαιζόν;

[sIGPIC][/sIGPIC]

"To Be or Not to Be a Snarf"?

That's the real question!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι υπάρχει αντίστοιχο θέμα για να ρωτήσω αυτό, αλλά καλό θα ήταν να υπήρχε και σε αυτό το θέμα: Ποιό ξένο τραγούδι ακούγεται στο τρέιλερ της σειράς; :)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ότι υπάρχει αντίστοιχο θέμα για να ρωτήσω αυτό, αλλά καλό θα ήταν να υπήρχε και σε αυτό το θέμα: Ποιό ξένο τραγούδι ακούγεται στο τρέιλερ της σειράς; :)

 

"Mad World" από Gary Jules (κάπως έτσι). Είναι (πάρα πολύ καλή) διασκευή στο τραγούδι των Tears for Fears και ακουγόταν στην απίστευτη ταινία :!: Donnie Darko.

If you can't change the world, change yourself, but if you can't change yourself then change the world
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε νομίζω, είχε το προηγούμενο τρέιλερ ξένο.

"Mad World" από Gary Jules (κάπως έτσι). Είναι (πάρα πολύ καλή) διασκευή στο τραγούδι των Tears for Fears και ακουγόταν στην απίστευτη ταινία Donnie Darko.
Το «κοιτάω» και επανέρχομαι Αυτό είναι, ευχαριστώ Kaveiros... :D :up:

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό το τρέιλερ που είδα μόλις είχε το Pure Morning των Placebo...

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...