Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψάχνω απο ebay και τέτοια μαγαζάκια οπότε αυτά που έχουν είναι με τη μικρή μνήμη. Το θέμα είναι ότι η τιμές είναι πολύ καλύτερες και γιαυτό το σκέφτομαι και ρωτάω, αλλιώς σίγουρα θα ήμουν στο πλαίσιο αυτή τη στιγμή. Πάντω το κινητό που το χω δεί είναι φοβερό.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ψάχνω απο ebay και τέτοια μαγαζάκια οπότε αυτά που έχουν είναι με τη μικρή μνήμη. Το θέμα είναι ότι η τιμές είναι πολύ καλύτερες και γιαυτό το σκέφτομαι και ρωτάω, αλλιώς σίγουρα θα ήμουν στο πλαίσιο αυτή τη στιγμή. Πάντω το κινητό που το χω δεί είναι φοβερό.

 

Ean exeis katastallaksei na pareis to Touch... aksizei na pareis afto me ti diplasia mnimi.

 

Eksallou i diafora tous einai elaxisti, den kserw pou eides tis poly kalyteres times sto aplo, alla sto expansys exei to aplo me 385 Euro kai to Enhanced me 405 Euro!!! Den to syzitame poio na dialekseis!!! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μίλαγα συγκεκριμένα για ebay. Καλώς, μάλλον για τη διπλή με βλέπω. Αλλά αυτό που λέει για εγγύηση Χονγκ Κονγκ τι είναι πάλι. Σευχαριστώ πολύ πάντώς.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Ήθελα να ενημερώσω οτι όντως το HTC Touch έχει δύο εκδόσεις με διαφορετικές μνήμες (το γνωρίζω απο Αγγλία). Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω είναι αν οι κάτοχοι με την μικρή RAM είναι ικανοποιημένοι απο τις αποδόσεις του, εαν του έχουν φορτώσει πολλές εφαρμογές και το κινητό δεν κρασάρει κτλ κτλ. Ευχαριστώ.

Ποιος ο λογος να παρεις αυτο με τις μικρες μνημες???Αφου οι τιμες τους ειναι ιδιες ακριβως!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ρώταγα συγκεκριμένα, γιατί στο ebay μπορείς να το βρείς με 250euro καινούριο και με 10-15 να το ξεκλειδώσεις. Δεν είναι και λίγα 150ε λιγότερα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες το εχει παρει κανεις απο expansys να μας πει εντυπωσεις; Δυσανασχετισε καθολου με το γεγονος οτι δεν ηταν στα ελληνικα;

Βλεπω το enhanced το εχει ετοιμοπαραδοτο...αλλα γραφει εγγυηση Χονγκ Κονγκ...τι ειναι παλι αυτο;;;

H θάλασσα του Πειραιά απ'όλες είναι πιο γλυκιά...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελικά μόλις κατάφερα να το κερδίσω αpo ebay καινούριο, απλά κλειδωμένο στην Orange αλλα αποτι είδα με 10-15ε ξεκλειδώνει. Τιμή με μεταφορικά κτλ. κτλ. 250ε με το κουτί του και όλα του. Τώρα θα μου πεις κάτσε να σούρθει πρώτα. Τέσπα, αν και είναι με τη μικρή μνήμη αν τελικά πάνε όλα καλα με 250ε HTC Touch δεν με χαλάει καθόλου :) . Άντε να δούμε. Το γέλιο ήταν οτι ενδιαφερόταν για το ίδιο και άλλος έλληνας(φαντάζομαι παιδί του myphone και αυτός).
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Λοιπόν τελικά μόλις κατάφερα να το κερδίσω αpo ebay καινούριο, απλά κλειδωμένο στην Orange αλλα αποτι είδα με 10-15ε ξεκλειδώνει.

 

Δεν χρειάζεσαι 10 - 15 Ευρώ για να το ξεκλειδώσεις. Μπορείς και μόνος σου εντελώς δωρεάν και με δοκιμασμένη μέθοδο. ;)

 

Free HTC Touch Unlocking...simple...as promised..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες διαβασα κ τις 67 σελιδες κ ακομα δεν ειμαι σιγουρος...οποτε θα γινω ο ενοχλητικος της παρεας κ θα ρωτησω:

 

Αν παρω το κινητο απο το expansys θα μπορεσω να το κανω "ελληνικο" οπως ακριβως το φερνει η ACE? Αν ναι please pm me.

 

Αν ακομα δεν ειμαστε σιγουροι ... θα ηθελα να το ξερω. Προτιμω να δωσω 50 ευρο παραπανω και να εχω το κεφαλι μου ησυχο.

H θάλασσα του Πειραιά απ'όλες είναι πιο γλυκιά...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αν παρω το κινητο απο το expansys θα μπορεσω να το κανω "ελληνικο" οπως ακριβως το φερνει η ACE? Αν ναι please pm me.

 

Oxi... ayto den ginetai. Den mporeis na peraseis ta ellinika tis ACE giati i ACE exei database me ta IMEI olwn twn ellinikwn syskevwn kai otan pas na peraseis ta ellinika tis se oxi elliniki syskevi... apla den mpainoun.

 

Kata kairous mporei na bgoun kapoies prospathies gia eksellinopoiisi tou menu alla tipota den einai sigouro, oute dedomena aksiopisto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι 10 - 15 Ευρώ για να το ξεκλειδώσεις. Μπορείς και μόνος σου εντελώς δωρεάν και με δοκιμασμένη μέθοδο. ;)

 

Free HTC Touch Unlocking...simple...as promised..

 

Ωράια αφου γίνεται το μόνο που μένει είναι να το παραλάβω κιόλας και μετά αναζήτηση στο forum κτλ. Όταν λέμε για ελληνικά οτι δεν γίνεται να τα περασεις εννοούμε τα windows ή να γράφεις μηνύματα? Thanx

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ωράια αφου γίνεται το μόνο που μένει είναι να το παραλάβω κιόλας και μετά αναζήτηση στο forum κτλ. Όταν λέμε για ελληνικά οτι δεν γίνεται να τα περασεις εννοούμε τα windows ή να γράφεις μηνύματα? Thanx

 

To menu einai sta agglika alla diabazeis kanonikotata ellinika. Me ta katallila programmatakia grafeis kiolas ellinika se epafes, sms, ktl.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Βλέπω οτι το χεις ψάξει αρκετά το ζήτημα. Ηθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα και για το ebay εαν γνωρίζεις και χρησιμοποιείς αλλά επειδή δεν νομίζω οτι πρέπει να φορτώνουμαι με τέτοια post το θέμα εαν και εφόσον γνωρίζεις μπορείς να μιλισουμε με pm. Eαν πάλι όχι ούτως η άλλως η βοήθεια σου ειναι πολύ χρήσιμη. thanx
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστώ. Βλέπω οτι το χεις ψάξει αρκετά το ζήτημα. Ηθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα και για το ebay εαν γνωρίζεις και χρησιμοποιείς αλλά επειδή δεν νομίζω οτι πρέπει να φορτώνουμαι με τέτοια post το θέμα εαν και εφόσον γνωρίζεις μπορείς να μιλισουμε με pm. Eαν πάλι όχι ούτως η άλλως η βοήθεια σου ειναι πολύ χρήσιμη. thanx

 

Gia oti theleis, mi distaseis na rwtiseis... ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Touch Vs LG KS20 τι λέτε; :-)

 

Touch χωρις 2 κουβεντα!!Απλα φανταστικο!!!:D

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πρόσεξα ότι στα contacts μου εμφανίζονται και τα emails-contacts που έχω στο msn. Πως μπορώ να τα φύγω από εκεί? θέλω να υπάρχουν μόνο τα ονόματα, τι σχέση έχουν αυτά του msn και μου τα πρόσθεσε εκεί?

 

ευχαριστώ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το μηχανάκι είναι πολύ καλό. Οι μνήμες 128/256 το κάνουν να λειτουργεί απροβλημάτηστα. :)

Του έβαλα bluetooth SAMSUNG WEP200 και δουλεύει τέλεια!

Το μόνο που με χαλάει είναι οτι όταν πάς να δείς καιρό (έστω και αυτόν που π.χ. "κατέβασες" πριν λίγη ώρα), ξανασυνδέεται αμέσως και φυσικά σε χρεώνει. (Καμμιά ιδέα κανείς?).

Τα ελληνικά είναι άψογα και αξίζει να το πάρει κανείς έτσι όπως είναι απο το Πλαίσιο, χωρίς να πειραματιστεί με αγγλικά windows...

:nuke:Κάκος
Link to comment
Share on other sites

Για να το αποφυγεις αυτο θα απενεργοποιήσεις την αυτοματη ενημέρωση στις επιλογες του καιρου, και θα κανει συνδεση μονο οταν θα θες εσυ

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερεις κανεις αν μπορω να βρω καλωδιακο handsfree για το touch με μονο ακουστικο γιατι αφτο που περιεχει το κουτι δεν με βολευει. Δοκιμασα ενα motorola αλλα δεν δουλευε και απ΄οτι ειδα η HTC δεν πουλαει

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για να το αποφυγεις αυτο θα απενεργοποιήσεις την αυτοματη ενημέρωση στις επιλογες του καιρου, και θα κανει συνδεση μονο οταν θα θες εσυ

Σ'ευχαριστώ Κώστα, ΟΚ το έκανα!

:nuke:Κάκος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Θελω να ρωτησω τα εξης οσο αναφορα τις καρτες μνημης micro sd για το touch μας :

 

1) Ποιο ειναι το μέγιστο μέγεθος κάρτας που υποστηρίζει το touch ? εχω ακουσει οτι υποστηριζει μεχρι 2gb

 

2) Μεχρι ποσο γρηγορες καρτες micro sd υποστηριζει το touch? η καρτα που εχει μεσα η συσκευασια ποσο γρηγορη ειναι , 60Χ?

 

3) Υποστηριζει τις νεες καρτες MicroSDHC , και αν ναι μεχρι τι μεγεθος και ταχυτητα μεγιστο ?

 

Επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω μεγαλυτερη και γρηγοροτερη καρτα απο αυτη που ειχε μεσα η συσκευασια, θα ηθελα να μου προτεινεται οσοι εχετε αγορασει και δοκιμασει μεγαλυτερες και γρηγοροτερες για να ειμαι σιγουρος οτι παιζουν με το touch

Σε μαγαζια που εριξα μια γρηγορη ματια, στις συσκευασιες των καρτων microsd δεν γραφουν τι ταχυτητας καρτες ειναι .

Αν καποιοι επισης μπορουν να μου δωσουν και link απο καρτες που εχουν δοκιμασει η ξερουν οτι παιζουν με το touch θα το εκτιμουσα μιας και αν την βρω απο internet μπορω να την παρω και απο εκει

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...