Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χωρίς παρεξήγηση,δεν νομίζω να είναι έτσι...έχω ένα παλίο Motorola,το HS805, και το Touch ούτε καν το "βλέπει"....

Προσωπικά είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με το Jabra που έχω - το ΒΤ500 - , αλλά δούλεψα πρόσφατα και το BT5020 και έπαθα πλάκα...Πολύ μικρό και άριστο...Δες και εδώ:

http://www.jabra.com/Sites/Jabra/uk-...es/Mobile.aspx

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=150544

 

σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.απλα θελω να μου πεις,εαν ο συνομιλητης σου εχει παραπονα εαν σε ακουει με παρασιτα η να ακουει την φωνη του η οχι.Στο παρελθων ειχα προβληματα με διαφορα bluetooth handsfree που περασαν απο τα χερια μου,και θα ηθελα καποιο το οποιο εχει δοκιμαστει και ειναι αξιοπιστο!!

Ολα είναι δρόμος!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.. Χθές μετα απο μεγαλη αναμονη πηρα και εγω στα χερια μου το touch και αρχισα αμεσως το ψαξιμο.. Καταφερα να συνδεθω με το wireless δικτυο του σπιτιου μου αλλα δεν μου ανηγει ο explorer τις σελιδες και μου βγαζει το εξής μηνυμα:

"Δεν ειναι δυνατη η ευρεση της σελιδας. Ελεγξτε το ονομα και προσπαθηστε ξανα." επισης δεν καταφερα να μπω ουτε στο messenger.

To εικονιδιο ομως της συνδεσης για το Wifi ειναι κανονικα στο πανω μερος της οθονης.. Μπορει κανεις να βοηθησει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταφερα να συνδεθω στο ιντερνετ αλλα δεν μου ανηγει το messenger, μου βγαζει το μηνυμα "Παρουσιαστηκε καποιο προβλημα με τον διακομιστη. Προσπαθηστε ξανα"
Link to comment
Share on other sites

Τελικα καταφερα να συνδεθω στο ιντερνετ αλλα δεν μου ανηγει το messenger, μου βγαζει το μηνυμα "Παρουσιαστηκε καποιο προβλημα με τον διακομιστη. Προσπαθηστε ξανα"

Μαλλον καποια ριθμιση πρεπει να ειναι

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτυνει καμια freeware εφαρμογη για την δημιουργια προφιλ. Επισης διαβαζοντας στο forum δεν βρηκα freeware ξυπνητηρι.Μπορει κανεις να βοηθησει?

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτυνει καμια freeware εφαρμογη για την δημιουργια προφιλ. Επισης διαβαζοντας στο forum δεν βρηκα freeware ξυπνητηρι.Μπορει κανεις να βοηθησει?

Thanks

 

εχεις pm;)

 

υγ

Επειδη το ειχα ψαξει πολυ το θεμα, αυτο ειναι το καλυτερο alarm

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

εχεις pm;)

 

υγ

Επειδη το ειχα ψαξει πολυ το θεμα, αυτο ειναι το καλυτερο alarm

Που μπορουμε να το βρουμε????

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους.. Χθές μετα απο μεγαλη αναμονη πηρα και εγω στα χερια μου το touch και αρχισα αμεσως το ψαξιμο.. Καταφερα να συνδεθω με το wireless δικτυο του σπιτιου μου αλλα δεν μου ανηγει ο explorer τις σελιδες και μου βγαζει το εξής μηνυμα:

"Δεν ειναι δυνατη η ευρεση της σελιδας. Ελεγξτε το ονομα και προσπαθηστε ξανα." επισης δεν καταφερα να μπω ουτε στο messenger.

To εικονιδιο ομως της συνδεσης για το Wifi ειναι κανονικα στο πανω μερος της οθονης.. Μπορει κανεις να βοηθησει?

Ευχαριστω

 

Δες τι wireless security πρωτόκολλο έχεις στις ρυθμίσεις του router σου (AES, TKP, WPA) και στις ρυθμίσεις σύνδεσης WiFi του Touch επέλεξε το ίδιο πρωτόκολλο. Αν και πάλι δε συνδεθείς μπορείς να επιλέξεις από τον router ένα άλλο πρωτόκολλο.

Link to comment
Share on other sites

kalispera

molis simera agorasa to touch k exw tin twin sim tis wind (1noumero se 2kartes)

dystyxws otan vazw tin twin sim sto htc mou deixnei ena minima oti i karta leipei!!!

enw otan vazw mia apli karta sim (px kartokiniti) tote doulevei kanonika...

gnwrizei kaneis ti ftaiei???

Link to comment
Share on other sites

κανένα καλό πρόγραμμα που να κλείνει όσες εφαρμογές μένουν ανοιχτές freeware υπάρχει? γιατί μου λέει πως όταν πχ ανοίγω την κάμερα πως δεν έχει αρκετή μνήμη και κοιτάζω για ανοιχτά προγράμματα και δεν βρίσκω κανένα, οπότε λογικά θα τρέχουν κάποιες εφαρμογές που δεν θα τις βρίσκει. συγνώμη αν αυτό που ρωτάω είναι μπούρδα αλλά είμαι άσχετος από windows smartphones.

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Εχω το htc Touch.Το πηρα απο cosmote(αρα ειναι της htc hellas)

Ηθελα να ρωτησω αν η συσκευη μας ειναι cid locked.Αν ναι μπορω να περασω χωρις καποια διαδικασια τη ROM που βρηκα στην υπογραφη του Kosgal;( hxxp://rapidshare.com/files/53852502/ROM_1.11.405.1B_0.2.2.2 GR-lite.rar.htm )

Aν οχι πως γινεται unlock;Αν γινει unlock χανεται η εγκυηση απο ace hellas;

Υπαρχει καποια αλλη Rom που να ειναι καλυτερη;πχ περισσοτερη RAM ή storage

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2681837#post2681837

Oδηγος flashing για το Motorola A1200 (MING) ή πως να τρεχει επιπλεον εφαρμογες (εκτος απο τις Java που τρεχει ετσι κι' αλλιως)

Επιπλεον οδηγος για να φτιαξετε το δικο σας firmware

Link to comment
Share on other sites

ακουσα κατι για νεο επισημο firmware

ξερει καποιος περισσοτερα?

 

Για νέα επίσημη ROM δεν έχω ακούσει αλλά ήδη έχουν βγει σε cab μερικές από τις εφαρμογές του HTC Duo Touch, όπως το νέο HTC Album για περιήγηση, zoom κλπ των φωτογραφιών με το χέρι και το HTC Keyboard που είναι πολύ καλύτερο πληκτρολόγιο από αυτό του απλού HTC Touch.

 

Περισσότερα εδώ:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=336587

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se olous!

Exo ena HTC P3450 touch kainourgio, sfragismeno, sto kouti tou. Den exei anoixtei pote, den einai kleidomeno se kanena diktio kai thelo na to pouliso. Opoios endiaferetai, mporei na to dei kai apo konta, kai mporei na mou steilei ena pm. Eimai kainourgio melos kai den ksero an iparxei allo simeio tou forum me aggeleies, an iparxei enimeroste me i metaferete to post.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Εχω το htc Touch.Το πηρα απο cosmote(αρα ειναι της htc hellas)

Ηθελα να ρωτησω αν η συσκευη μας ειναι cid locked.Αν ναι μπορω να περασω χωρις καποια διαδικασια τη ROM που βρηκα στην υπογραφη του Kosgal;( hxxp://rapidshare.com/files/53852502/ROM_1.11.405.1B_0.2.2.2 GR-lite.rar.htm )

Aν οχι πως γινεται unlock;Αν γινει unlock χανεται η εγκυηση απο ace hellas;

Υπαρχει καποια αλλη Rom που να ειναι καλυτερη;πχ περισσοτερη RAM ή storage

Χανεται η εγγυηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς από πού μπορώ να σβήσω το Wind Internet profile???

 

Το πέρασε μόνο του,και πολλές φορές χωρίς να το θέλω πάει να κάνει αυτόματα connection..

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κάποιους ήχους ως ήχους κλήσης και τώρα που θέλω να τους διαγράψω δεν με αφήνει .

 

τι πρέπει να κάνω γιατί καταναλώνουν πολύ από τη μνήμη του τηλεφώνου?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...