Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτρεπεται σε αυτο το θεμα να αναφερουμε ποια προγραμματα-παιχνιδια τρεχουμε στο Tοuch μας?

Αν ναι προτεινω να το κανουμε ωστε να παρουν ιδεες οι παλιοι και να μαθουν οι καινουριοι!!

Οπως επισης και τις συμβατοτητες-ασυμβατοτητες!

 

Τι λετε??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδία μου αρέσει πολύ η συσκευή αυτή αλλά θα ήθελα να μάθω εάν υπάρχει Κάποιο

Άγγλο<->Ελληνικό ή Αγγλο/αγγλικό λεξικό και πιο είναι .επίσης από σήμα τι λεει ποιότητα ήχου και κλήσης όπως και η ποιότητα κάμερας σε σχέση με ρ990 είναι χειρότερη η το ίδιο ?διάρκεια μπαταρίας για κανονική χρήση τηλεφώνου τι λεει?

Ευχαριστώ.

 

 

Άγγλο<->Ελληνικό: SlovoEd_GR-EN από την paragon

ποιότητα ήχου και κλήσης: πολυ καλη

ποιότητα κάμερας σε σχέση με ρ990: του P990i λιγο καλυτερη(εχει κ φλας)

διάρκεια μπαταρίας: με πολλη χρηση 36 ωρες

 

ΥΓ

μετα απο P800, P900, P910i, P990i που ειχα, βαρεθηκα τα symbian (τα οποια ομως εκτιμω), περασα στα wm και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι να .......................;)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Επιτρεπεται σε αυτο το θεμα να αναφερουμε ποια προγραμματα-παιχνιδια τρεχουμε στο Tοuch μας?

Αν ναι προτεινω να το κανουμε ωστε να παρουν ιδεες οι παλιοι και να μαθουν οι καινουριοι!!

Οπως επισης και τις συμβατοτητες-ασυμβατοτητες!

 

Τι λετε??

 

 

PROGRAMS

 

Destinator 7.0.0574

BatteryStatus

slovoed_gr-en

Check List

MyMobiler

PCM_Pocket Contact Manager

PocketCM Keyboard

Phone Pad Greek

SKTools.v3.1.9

pTravel Alarm

 

 

GAMES

 

3D Rubik cube

chess genius

MastermindPPC

Backgammon Lite_20

diamonds

Mobile Black jac

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Battery Status

Profiles

Resco Explorer

Resco Viewer

SkSchema

SkTools

Sprite Backup

Notes Today

PIM Backup

SmartBlock

WMStorage

SplashID

Sprint DB

PCM Contact Manager

PocketCM Keyboard

HTC SmartDialing Greek ( λογω Αγγλικης ROM )

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους, εχω το εξης προβλημα δεν μπορω να εγκαταστησω το spd weather το κανω εγκατασταση και δεν μπορει να ενημερωθει για τον καιρο συνδεση internet εχω καμια ιδεα?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου έχω το HTC touch και εδώ και ένα μήνα χρησιμοποιώ το destinator 7.

Ξαφνικά απο χθές όταν το ξεκινάω το destinator βγάζει την πρώτη εικόνα που δείχνει ότι φορτώνει και μετά αφού συμπληρώσει τα βελάκια ξαφνικά με πετάει έξω δηλαδή στην πρώτη σελίδα του today και μάλιστα με άσπρο κενό στο πάνω μέρος εκεί που είναι το κουμπί της έναρξης και τα εικονίδια του σήματος κλπ.

Η μόνη λύση είναι η επανεκκίνηση για να έρθει στην κανονική λειτουργία το PPC, αλλά όσο αφορά το distinator 7 δεν δουλεύει με τίποτα (σημειώνω ότι δεν τρέχει κανένα πρόγραμμα ταυτόχρονα όταν πάω να ξεκινήσω την εφαρμογή, τουλάχιστον δεν μπορώ να διαπιστώσω αν τρέχει κάποιο κρυφά και δεν έχω διαθέσιμη μνήμη)

Για να είμαι σίγουρος για το πρόγραμμα το απεγκατέστησα και το εγκατέστησα ξανά.

Καμία λύση για το πρόβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Όντως θιασώτης των pocket pc (Qtek s200, Mio A701) και καθότι έμεινα χωρίς συσκευή τώρα, το είδα από κοντά και με ενθουσίασε. Στον Κωτσόβολο έχει το μοντέλο P3450. Στο ίντερνετ βρήκα κάποιες αναφορές που το αναφέρουν κι έτσι. Να υποθέσω οτι είναι ένα και το αυτό? Να το παραγγείλω δηλαδή? Σαν κωδικός είναι καινούριο σχετικά και η τιμή 499 €.
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα. Όντως θιασώτης των pocket pc (Qtek s200, Mio A701) και καθότι έμεινα χωρίς συσκευή τώρα, το είδα από κοντά και με ενθουσίασε. Στον Κωτσόβολο έχει το μοντέλο P3450. Στο ίντερνετ βρήκα κάποιες αναφορές που το αναφέρουν κι έτσι. Να υποθέσω οτι είναι ένα και το αυτό? Να το παραγγείλω δηλαδή? Σαν κωδικός είναι καινούριο σχετικά και η τιμή 499 €.

Το P3450 και το Touch όντως είναι το ένα και το αυτό. Αν σου αρέσει να το παραγγείλεις αλλά η τιμή στο συγκεκριμένο κατάστημα είναι αρκετα αλμυρή. Μπορείς να το βρεις και πιο φθηνά (479 €).

Link to comment
Share on other sites

Thanxs για τη γρήγορη απάντηση. Τα 20 € δεν είναι πρόβλημα. Απλά θέλω να το πάρω με δόσεις!
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου έχω το HTC touch και εδώ και ένα μήνα χρησιμοποιώ το destinator 7.

Ξαφνικά απο χθές όταν το ξεκινάω το destinator βγάζει την πρώτη εικόνα που δείχνει ότι φορτώνει και μετά αφού συμπληρώσει τα βελάκια ξαφνικά με πετάει έξω δηλαδή στην πρώτη σελίδα του today και μάλιστα με άσπρο κενό στο πάνω μέρος εκεί που είναι το κουμπί της έναρξης και τα εικονίδια του σήματος κλπ.

Η μόνη λύση είναι η επανεκκίνηση για να έρθει στην κανονική λειτουργία το PPC, αλλά όσο αφορά το distinator 7 δεν δουλεύει με τίποτα (σημειώνω ότι δεν τρέχει κανένα πρόγραμμα ταυτόχρονα όταν πάω να ξεκινήσω την εφαρμογή, τουλάχιστον δεν μπορώ να διαπιστώσω αν τρέχει κάποιο κρυφά και δεν έχω διαθέσιμη μνήμη)

Για να είμαι σίγουρος για το πρόγραμμα το απεγκατέστησα και το εγκατέστησα ξανά.

Καμία λύση για το πρόβλημα ?

 

Δυστηχως εχω κι'εγω το ιδιο προβλημα ακριβως και με το 6 και με το 7.

Καμια λυση ???

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Φίλε TonyK γράψε ποια προγράμματα έχεις εγκαταστήσει στην συσκεύη για να δούμε μήπως κάποιο συγκεκριμένο που έχεις και εσύ και εγώ μας δημιουργεί το πρόβλημα. (γιατί εχω μια υποψία για ένα πρόγραμμα που πέρασα τελευταία, το Photo Viewer Pro)

 

Καπού διάβασα ότι το κάνει μόνο όταν τρέχει ταυτόχρονα η λειτουργία του τηλεφώνου και αν το απενεργοποιήσουμε τότε διορθώνεται το πρόβλημα αλλά δεν δουλεύει σαν τηλέφωνο...., ο συγκεκριμένος το έλυσε το πρόβλημα με φορμάτ.................

 

Ψάχνω σε όλο το ίντερνετ και ακόμα δεν έχω βρεί λύση.....

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ?????

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα everybody,

 

Μια λιγο χαζη η ερωτηση αλλα εχω μπευρδευτει...

 

Στελνω ενα αρχειο απο το PC sto Touch μεσω BT, το αρχείο φτανει στο κινητο αλλα δεν μπορω να το εντοπισω στο file exlorer...

 

Που εχει παει το ατιμο???

Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα everybody,

 

Μια λιγο χαζη η ερωτηση αλλα εχω μπευρδευτει...

 

Στελνω ενα αρχειο απο το PC sto Touch μεσω BT, το αρχείο φτανει στο κινητο αλλα δεν μπορω να το εντοπισω στο file exlorer...

 

Που εχει παει το ατιμο???

Θα πάς Διαχείριση αρχείων και μετά Η συσκεύη μου/My documents

Αν θες να αλλάξεις φάκελο πήγαινε στις ρυθμίσεις του Bluetooth στην καρτέλα FTP

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να κάνω και γω μια χαζή ερωτησούλα..;;

 

Πώς κάνουμε format στην κάρτα μνήμης;;

 

Ektos apo tin periptwsi tou card reader pou mporeis na tin kaneis apo to PC sou kai einai i kalyteri lysi, yparxoun polla toulakia... to pio aplo einai kai mesa apo ton Resco Explorer opou exei epilogi to pop-up menu panw ston fakelo tis kartas mnimis.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Η ιστορία με μένα και τα κίνητα τήλεφωνα ξεκίνησε από την πρώτη στιγμή που έπιασα κινητό στα χέρια μου (το 6110 για την ακρίβεια),όπως είναι λογικό,και από τότε μέχρι και σήμερα μπορώ να πω ότι διατήρω μια άριστη σχέση σχέδον εξάρτησης μαζί τους.Έτσι για την ιστορία και πάλι (με αφορμή και το ότι είναι το πρώτο μου post),οι συσκευές μου κατα καιρούς ήταν τα: 6110,7110,τ68ι,3650,p900,s65,i530 και από τότε που κυκλοφόρησε μέχρι και σήμερα το k750i.Αν και ο αριθμός των παραπάνω συσκευών ίσως δε μαρτυράει κάτι τέτοιο,θεωρώ ότι έχω το "μικρόβιο" με τα κινητά (αλλά και γενικότερα με τις compact συσκευές και τα gadjets),κάτι που έχει σαν άμεσο αποτέλεσμα την ύπαρξη του εξής (φαντάζομαι κοινού με αρκετούς από' σας) "προβλήματος": Σε περίπτωση που μου "κάτσει" μια τέτοια συσκευή,πρέπει πάση θυσία να την αποκτήσω το συντομότερο δυνατό.Όχι για κανένα άλλο λόγο,αλλά για να επανέλθει η ψυχική μου ηρεμία και ισορροπία,όσο περίεργο κι αν ακούγεται (και ίσως όχι και τόσο κοινό με' σάς).

Κατά κάποιο ανεξήγητο λόγο,μια μέρα (αφού είχα πλέον εξαντλήσει τις δυνατότητες του p900 και του 3650 πριν απ' αυτό) αποφάσισα ότι δε με' νδιαφέρουν πλέον τα smartphones αλλά αυτό που πραγματικά μου χρειάζεται είναι ένα συμβατικό κινητό με καλή camera και μπαταρία με όσο μεγαλύτερη αντοχή γίνεται.Έτσι λοιπόν κατέληξα στο k750i (προσπερνάω την αγορά του s65,μιας και εκτός του ότι δεν ήταν ακριβώς αυτό που έψαχνα,κλάπηκε,την ώρα που ήμουν αφοσιωμένος στα headshots στο counter-strike,σε σύντομο χρονικό διάστημα.).

Η αγορά του k750i με άφησε,μπορώ να πω,απόλυτα ικανοποιημένο,λόγω του ότι το συγκεκριμένο μοντέλο ήταν ουσιαστικά η συσκευή που έψαχνα.Άπο κει και πέρα,μέχρι φέτος,είχα πέσει σε λήθαργο σχετικά με τις εξέλιξεις που αφορούσαν την εξέλιξη των συσκευών κινητής τηλεφωνίας,όντας πεπεισμένος ότι δεν έβγαιναν πλέον συσκευές με το κάτι παραπάνω που να με κάνουν να πιστέψω ότι μπορούν πραγματικά να προσφέρουν περισσότερα απ' το k750i (μιλώντας για συμβατικά τηλέφωνα) ή το p900 (μιλώντας για smartphones,σε περίπτωση που αποφάσιζα και πάλι ν' αλλάξω κατηγορία.).

Φέτος λοιπόν,το νέο που έφτασε στα' αυτιά μου και έκανε το ενδιαφέρον μου για τις πλέον απαιραίτητες συσκευές να αναζωπυροθεί,ήταν η άφιξη του πρώτου κινητού της apple (αξίζει ν' αναφερθεί ότι είμαι χρόνια χρήστης των ipod),του iphone.Με έπιασε πάλι το σύνδρομο,αυτό που είχε χρόνια να με πιάσει.Tο ήθελα απεγνωσμένα.Όσο όμως κι αν το ήθελα,ήταν προφανώς αδύνατο να το αποκτήσω λόγω της ημερομηνίας κυκλοφορίας του στην ελληνική αγορά: Tον ιούλιο πήρα στο πλαίσιο και μου είπαν ότι θα το' χουν από Σεπτέμβρη.Ο Σεπτέμβρης ήρθε αλλά πουθενά το iphone.Παίρνω ξανά τηλέφωνο και μου λένε μάλλον από δεκέμβριο..Εντάξει,ως εκεί ήταν,μην μπορώντας άλλο την αναμονή το "σύνδρομο" πήρε άλλη διάσταση: Αντί να θέλω μία και μόνο συσκευή,συμβιβαζόμουν και ότι πιο κοντινό υποκατάστατο ίσως υπάρχει.Έτσι γνώρισα την HTC.

Μην μπορώντας να κάνω κάτι άμεσα (είπαμε,μικρόβιο,σύνδρομο κτλ.,αλλά όχι και να πάρω γουρούνι στο σακί!) άρχισα να το ψάχνω.Αν και αρχικά κατέληξα σε δύο εταιρίες.την Sony Ericsson (λόγω p1i) και HTC (για προφανείς λόγους),τελικά απέρριψα την πρώτη βρίσκοντας πολύ ενδιαφέρουσα την ξένη και ταυτόχρονα νέα για' μένα πλατφόρμα (ή λειτουργικό) που χρησιμοποιείται στις συσκευές της δεύτερης.Ήταν ευκαιρία λοιπόν ν' ανακαλύψω τα Windows Mobile Professional (Αν και γνώριζα την ύπαρξη των WM ίσως από τότε που ξεκίνισαν να υπάρχουν,ποτέ δεν είχα ασχοληθεί περετέρω.).

Μετά απο αρκετό ψάξιμο (δεν μπορώ να πω "για να μην τα πολυλογώ",θα είναι ποιό αστείο κι από ανέκδοτο!),αφού έπιασα στα χέρια μου το iphone και το HTC touch,αφού διάβασα και τις 52 σελίδες για το συγκεκριμένο θέμα και αφού δανείστηκα από ένα γνωστό μου το HTC P3600 για μια μέρα κατέληξα στα εξής συμπεράσματα:

 

 

*Το iphone έχει internet browser (το safari) έτη φωτός ανώτερο από οποιαδήποτε WM συσκευή κι αυτό είναι το σημαντικότερό του πλεονέκτημα κατά τη γνώμη μου,το ότι προσφέρει πόλυ ανώτερη internet surfing εμπειρία.

*Η φράση "ότι λάμπει δεν είναι χρυσός" δεν θα μπορούσε να ταιριάζει περισσότερο σε κάτι άλλο απ' το iphone (προσθέτω επίσης: "ότι δεν λάμπει,για την μη γυαλιστερή επιφάνεια του touch και τα όχι επιπέδου iphone υλικά κατασκευής,δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν είναι χρυσός.).Απίστευτο hardware,εξαιρετικά υλικά κατασκευής, αλλά από ουσία απογοητεύει.

*Iphone και touch στην ουσία δεν συγκρίνονται: Το iphone είναι μία multimedia συσκευή περιορισμένων δυνατοτήτων με απογοητευτική απόδοση σαν κινητό τηλέφωνο αλλά που προσφέρει ωραία αίσθηση στο κράτημα και απίστευτο χειρισμό.Το touch είναι ένα ικανοποιητικό και όχι πόλυ καλό (λόγω επεξεργαστή και μνήμης) pda εντυπωσιακά μικρών διαστάσεων,με κάλη απόδοση σαν τηλέφωνο και μέτρια απόδοση σαν multimedia συσκευή (λογικά πάλι λόγω του επεξεργαστή και της μνήμης).

*Η συσκευή που θεωρώ ότι θα με ικανοποιούσε πραγματικά δεν υπάρχει: Είναι το touch(λόγω touchFLO,σχεδιασμού και διαστάσεων) με επεξεργαστή στα 400 mhz,256mb rom kai 128mb ram(gps,3g και το ότι πρέπει να χρησιμοποιείται η γραφίδα που και που,ακόμα και για τη σύνταξη μηνημάτων,τα πρώτα δεν μ΄ενδιαφέρουν προς το παρόν και το δέυτερο εν μέρη το βρίσκω αντί για ενοχλητικό χρήσιμο).

 

 

Παρά τα όσα ανέφερα παραπάνω τείνω να αποφασίσω να αγοράσω το touch,το βρίσκω σαν μια αρκετά καλή λύση (ίσως την μοναδική) αν συνδυάσει κανείς αυτά που ζητάω και αυτά που έχει να προσφέρει η αγορά.Εξάλλου υπάρχει και το άλλο μη αμελητέο πολύ πιθανό(κρίνοντας απ' το πως κινούνται αυτή τη στιγμή οι τιμές στην αγορά) ενδεχόμενο: Η ενδεχόμενη τιμή του ενδεχόμενου επερχόμενου ιδανικού μοντέλου που προανέφερα σίγουρα θα' ναι ασύγκριτα υψηλότερη του touch(καθώς και η μπαταρία του,σύμφωνα πάντα με τα σημερινά δεδομένα,ασύγκριτα μικρότερης διάρκειας.).

 

Καταλήγω λοιπόν μετά από όλα αυτά στις εξής απλές ερωτήσεις:

 

1.Πόσο ικανοποιητικά δουλεύει ο acrobat reader?ακόμα και στο P3600,προσωπικά τον βρήκα σχετικά αργό.Ξέρει κανείς το κατά πόσο πιο αργός είναι? (δοκιμάστε αν γίνεται ένα αρκετά μεγάλο αρxείο pdf.).

 

2.Υπάρχουν κάποιοι από' σας που να τους έτυχε να μην μπορούν να εγκαταστήσουν κάποιες εφαρμογές (προγράμματα,παιχνίδια,οτιδήποτε) λόγω του αργού επεξεργαστή ή της έλλειψης μνήμης (και όχι λόγω ασυμβατότητας) ή να μπορούν αλλά μετά να μην τρέχουν έχοντας σαν αποτέλεσμα την απεγκατάστασή τους?Αν η απάντηση είναι θετική για μερικούς νομίζω ότι θα βοηθούσε να αναφερθούν οι συγκεκριμένες εφαρμογές.

 

Αυτά! (συγγνώμη για το αδικαιολόγητα μεγάλο post..Τώρα το γιατί δεν το "μαζεύω" ενώ ξέρω ότι είναι αδικαιολόγητα μεγάλο,αλλά αντιθέτως το μεγαλώνω κι' άλλο προσθέτοντας αυτήν εδώ την πρόταση..ειλικρινά,δεν ξέρω!)

Link to comment
Share on other sites

ολα αυτα για να μας πεις οτι θελεις το Polaris....:O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ανοιγει το power point???????? πρπει να κατεωασε την νεα αναωατημισι ελλινικων? θα χασω ολες της επαφες μοθ και τα προγραμματα?:wacko::wacko::wacko:
Link to comment
Share on other sites

Για το πρόβλημα που είχα αναφέρει σε προηγούμενη σελίδα, ότι όταν πάω να ξεκινήσω στο HTC Touch το Destinator 7 (ή και το 6) μου κολλάει στην πρώτη εικόνα φόρτωσης και δημιουργεί ένα άσπρο κενό στο πάνω μέρος της οθόνης χωρίς να ανοίγει η εφαρμογή και στην ουσία μπλοκάροντας το κινητό, αποτέλεσμα να χρειάζεται soft reset,

διαπίστωσα ότι αυτό γίνεται μόνο όταν είναι ενεργοποιημένο το τηλέφωνο.

Αν δηλαδή απενεργοποιήσουμε την λειτουργία τηλεφώνου τότε το destinator δουλεύει κανονικά.

 

Μάλλον πρέπει να είναι λόγο της μικρής μνήμης - επεξεργαστή του συγκεκριμένου PPC που έχει σαν αποτέλεσμα να δουλεύει οριακά το destinator.

 

Λογικά το πρόβλημα θα διορθωθεί με format ή Hard reset (προσωρινά ή όχι) αλλά λέω να μην το δοκιμάσω,

αυτό τουλάχιστον είδα να γράφει ένας άλλος φίλος σε ίδιο πρόβλημα αλλά για άλλη συσκευή της HTC.

 

Η αλήθεια είναι ότι με το συγκεκριμένο τηλέφωνο δεν αισθανόμουνα σιγουριά όταν δούλευε το destinator γιατί χωρίς πρόβλημα το χρησιμοποιούσα μόνο μετά απο restart της συσκεύης όταν ήμουν σίγουρος ότι δεν τρέχει σχεδόν κανένα άλλο πρόγραμμα, αλλά το χειρότερο κρέμασμα μου έχει κάνει όταν κόλλησε και σταμάτησα δεξιά στον δρόμο και περίμενα να κάνω soft reset στην συσκεύη για να μπορέσω να ξαναρχίσω το destinator και να πάω στην δουλειά μου.

 

Μάλλον τελικά ίσως είναι και λύση όταν χρησιμοποιούμε το destinator 7 να απενεργοποιούμε το τηλέφωνο για να φτάσουμε απροβλημάτιστα στον προορισμό μας.....

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως όταν είναι να χρησιμοποιήσω το destinator καθαρίζω πρώτα την μνήμη με το MeMaid και μετά το τρέχω και μέχρι στιγμής δεν είχα πρόβλημα. :)
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ανοιγει το power point???????? πρπει να κατεωασε την νεα αναωατημισι ελλινικων? θα χασω ολες της επαφες μοθ και τα προγραμματα?:wacko::wacko::wacko:

 

Nαι, κανε back up πριν βαλεις την τελευταία έκδοση ελληνικών 0.2.1.2 για να ''παιξει'' το Powerpoint

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα και γώ μόλις προχθές απόκτησα το Touch και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος για χρήστης που γνωρίζει τα WM ελάχιστα... Προς το παρόν έχω φορτώσει το BatteryStatus και το PocketCM και είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Το επόμενο hands on :ninja: θα είναι το σκ με εγκατάσταση της ROM του φίλου kosgal για να μπορέσω να εγκαταστήσω και άλλα sw.

 

Ευχαριστώ πολύ για την πολύ καλή δουλειά που κάνετε όλοι εδώ μέσα και μας κρατάτε ενήμερους. Να στε καλά!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορουμε στο weather plug in του touch να βαλουμε και άλλες πόλεις που δεν υπαρχουν? πχ θεσνικη.

Ευχαριστω πολυ

Φιλικα

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...