Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Pocket CM Contacts το έχεις δει; Στο τέλος του thread έχω το αρχειάκι με τα ελληνικά. Δοκίμασε το! ;)

 

Ναί το έχω δεί φίλε μου και σ'ευχαριστώ για την απάντηση, αλλά το iContact μου αρέσει περισσότερο, δεν μπορεί θα υπάρχει τρόπος και γι' αυτό!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Oriste tote... iContacts :rolleyes:

 

:) δεν δούλεψε, ίσως γιατί έχω νεότερη έκδοση τι να πω...θα ρωτήσω τον δημιουργό, ευχαριστώ για άλλη μια φορά!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει καποιο προγραμματακι που να μειωνει αυτοματα την φωτεινοτητα της οθονης αναλογα με την ωρα,πχ το βραδυ,και το πρωι να αυξανεται παλι;Ευχαριστω πολυ.

Ναί, υπάρχει και λέγεται SBSH PhoneWeaver. Δεν το χρησιμοποιώ εγώ, αλλά λίγο που το είχα δει παλιότερα νομίζω κάνει ακριβώς αυτό που θέλεις (και όχι μόνο).

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ναί, υπάρχει και λέγεται SBSH PhoneWeaver. Δεν το χρησιμοποιώ εγώ, αλλά λίγο που το είχα δει παλιότερα νομίζω κάνει ακριβώς αυτό που θέλεις (και όχι μόνο).

 

Φαινεται πολυ ενδιαφερον και με απειρες δυνατοτητες!!:blink: Σ ευχαριστω πολυ!:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το kaiser ξεπεσε στην δευτερη σελιδα για πρωτη φορα..??! Αμοιρο kaiseraki σ εφαγαν τα καινουρια..:p:lol:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το kaiser ξεπεσε στην δευτερη σελιδα για πρωτη φορα..??! Αμοιρο kaiseraki σ εφαγαν τα καινουρια..:p:lol:
Σε ποιό site αναφέρεσαι?
Link to comment
Share on other sites

Το kaiser ξεπεσε στην δευτερη σελιδα για πρωτη φορα..??! Αμοιρο kaiseraki σ εφαγαν τα καινουρια..:p:lol:

 

οσο εχω εγω το καιζερ σημαινει οτι ακομη δεν εχει βγει η καλυτερη συσκευη που θα τον αντικαταστησει.οποτε μην ανυσηχειτε!

το καιζερ και οι φιλοι του ειναι εω.αλλα το καλοκαιρι δεν ειναι για σπιτι και pc!

αλλα για παραλιες και μωρα!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι καισεροφιλοι τα φωτα σας... Ειμαι ετοιμος να παω να χτυπησω το καισερ απο expansys και θελω να μου πειτε την γνωμη σας... Διαβαζω για διαφορα bugs στην οθονη και για αρκετα αργη αναπαραγωγη βιντεο... τι εχετε να πειτε εσεις γι αυτα; θεωρητε το expansys αξιοπιστο η οχι; Εχετε να μου πειτε καποια αρνητικα ετσι ωστε να με αποτρεψουν απο το να το αγορασω;

 

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

οσο εχω εγω το καιζερ σημαινει οτι ακομη δεν εχει βγει η καλυτερη συσκευη που θα τον αντικαταστησει.οποτε μην ανυσηχειτε!

το καιζερ και οι φιλοι του ειναι εω.αλλα το καλοκαιρι δεν ειναι για σπιτι και pc!

αλλα για παραλιες και μωρα!

 

+1:):shifty:;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

αλλα το καλοκαιρι δεν ειναι για σπιτι και pc!

αλλα για παραλιες και φλασαρισματα στην αμμουδια

:lol::lol::lol: Μην ξεχνιόμαστε ε??? Και κάθε δυο τρεις μέρες όλο και φλασάρουμε και καμιά καινούργια ρομ... :p:p:p

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Μην ξεχνιόμαστε ε??? Και κάθε δυο τρεις μέρες όλο και φλασάρουμε και καμιά καινούργια ρομ... :p:p:p

 

Ενοειται λαζ!η εξελιξη δεν σταματαει ποτε'B-)

Εμεις δοκιμαζουμε για να μην παιδευονται τα παιδια εδω;-)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια χάρη. Μπορεί κάποιος να μου γραψει τις τιμές της registry για τον audio driver. Το path είναι το ακόλουθο:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\WaveDev]

 

Και επίσης αν είναι εύκολο και να ανεβάσει κάπου (πχ rapidshare) το αρχείο wavedev.dll απο τον κατάλογο των windows.

 

Αυτό που θέλω να κάνω είναι να δοκιμάσω τον audio driver του Kaiser στο lg ks20 για να δω αν θα λυθούν κάποια προβλήματα που έχουμε με το destinator.

Ευχαριστώ για όποια βοήθεια.

Hybrid LG KS20 English rom: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2538692#post2538692

[how to] flash LG KS20 with new rom, all included: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=369481

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ξαναεστησα την συσκευη μου βαζοντας την ρομ του dutty με το ραδιο 1.27.12.17. Αλλα δεν ακουγονται ηχοι. Ξερετε τι μπορει να φταιει? εβαλα και το srs wow.
Link to comment
Share on other sites

η radio Θα έχει πρόβλημα μάλλον
Link to comment
Share on other sites

η radio Θα έχει πρόβλημα μάλλον

 

αμ δεν ειναι αυτο...

κατι μαγικο εχει κανει παλι ο φιλος μας!

αν εβαλες την ρομ που σου εδωσα και το ραδιο που λες αποκλειεται να ειχες τετοιο προβλημα.

βγαλε καταρχην το srs wow ΓIATI ΣIΓOYPA KAI AYTO ΠAIZEI POΛO TI PYΘMIΣEIΣ EXEIΣ KANEI σε αυτο.

και τα ξαναλεμε.

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

εβγαλα το SRS και ολα οκ. μπορει καποιος να βοηθησει στο τι ρυθμισαεις πρεπει να κανω στο srs για να δουλεψει?
Link to comment
Share on other sites

εβγαλα το SRS και ολα οκ. μπορει καποιος να βοηθησει στο τι ρυθμισαεις πρεπει να κανω στο srs για να δουλεψει?

 

να αλλαξεις τηλ μηπως??:worry::worry:

 

γιατι να το βαλεις το συγκεκριμενο προγραμμα σωνει και καλα???:lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα θελω ενα προγραμμα που να ανεβαζει την ενταση τουμηχου στο κινητο εχεις να προτινεις κατι?
Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα θελω ενα προγραμμα που να ανεβαζει την ενταση τουμηχου στο κινητο εχεις να προτινεις κατι?

 

δυστυχως οχι :(

 

αλλα μεσω bl handsfree κανεις αψογη την μουσικη ακροαση με το καιζερ.;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οχι απλα θελω ενα προγραμμα που να ανεβαζει την ενταση τουμηχου στο κινητο εχεις να προτινεις κατι?

 

Πολύ απλά φίλε μου θα ανεβάσεις την ένταση στα mp3 σου..

Το πρόγραμμα είναι ένα και μοναδικό: MP3GAIN!!!;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...