Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μας επιασαν αϋπνιες με το κινητο αυτο. ξερει κανεις πως βλεπουμε βιντεακια απο youtube κτλ και πως μπορουμε να ακουσουμε ιντερνετ απο e-radio και αλλες σελλιδες. Πρεπει να εχεις καποιο προγραμμα; Thanks
Link to comment
Share on other sites

Sorry guys αλλά από την απάντησή σας εξαρτάται αν θα το αγοράσω ή όχι. Υπάρχει τρόπος να μεγαλώσουμε την γραμματοσειρά των windows (ίσως με κάποιο πρόγραμμα) που έχει στην αρχική οθόνη το κινητό (προφανώς νέος στα pda!)? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Μας επιασαν αϋπνιες με το κινητο αυτο. ξερει κανεις πως βλεπουμε βιντεακια απο youtube κτλ και πως μπορουμε να ακουσουμε ιντερνετ απο e-radio και αλλες σελλιδες. Πρεπει να εχεις καποιο προγραμμα; Thanks

 

1.γραψε στον ιστο m.youtube.com

2.με το προγραμμα recso radio.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
βεβαια υπαρχει ρυθμιση,συνηθως ειναι μεσαια.αυτη που βλεπεις απο την ''μανα'' του,αλλα δες στο πλαισιο πχ μεχρι ποσο παει για να δεις αν σου αρεσει
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Λεπτομερεια μεν, αλλα υπαρχει τροπος να δεχομαστε και να στελνουμε smiles στα sms οπως σε ολα τα κινητα του κοσμου..?Ευχαριστω πολυ.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tha mporeseis na to xrisimopoihseis arkei na allaxeis sto Kaiser tis rithmiseis Gprs gia to internet.

H allagi pou tha prepei na kaneis einai sto APN.

An den kanw lathos tha prepei na xrisimopoihseis thn apn "internet" gia tin data sim.

 

Απο που αλλαζει το apn?

Υπαρχει κανενα προγραμμα για να μου δεχνει ποσο χραιονομαι οταν συνδεθω με 3G ?

Link to comment
Share on other sites

Και κατι αλλο βρηκε κανενας τελικα μεγαλυτερη μπαταρια και screen protectors που να πιανουν ολοκληρη την οθονη και να μην αφηνουν κενο??
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και κατι αλλο βρηκε κανενας τελικα μεγαλυτερη μπαταρια και screen protectors που να πιανουν ολοκληρη την οθονη και να μην αφηνουν κενο??

 

Ta screen protectors gia 2,8" othones einai standar kai einai afta pou prepei na einai. Exeis skeftei pws tha afaireseis ena screen protector ean den afinei oute ena xiliosto perithorio?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta screen protectors gia 2,8" othones einai standar kai einai afta pou prepei na einai. Exeis skeftei pws tha afaireseis ena screen protector ean den afinei oute ena xiliosto perithorio?

 

Πάντως ο καλύτερος τρόπος να αφαιρέσεις ένα screen protector είναι με την χρήση ζελοτέϊπ. Κολλάς ένα κομάτι πάνω στο screen protector σε μια από τις άκρες εννοείται, και το τραβας μέχρι να αρχίσει να βγαίνει. Οπότε δεν υπάρχει κίνδυνος να κάνεις γρατσουνιά στην οθόνη.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

:D μήπως θες και το visual studio να τρέχει στο pda? :D

 

ωραία θα ήταν αλλά... που τέτοια τύχη

Link to comment
Share on other sites

Τα screen protectors τηςν HTC αυτα που ειχε μεσα αφηνουν πολυ μεγαλο κενο....

 

τα καλυτερα παντως ειναι της brando!

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευασια απο το πλαισιο περιλαμβανει τιποτα περισσοτερο απο Φορτιστή τοίχου. Καλώδιο USB. Ακουστικά. Εγχειρίδιο οδηγιών. CD εγκατάστασης? Βλεπω πιο πανω λετε οτι εχει screen protector αλλα καποια θηκη που διαβαζω σε διαφορα reviews δεν την εχει??
Link to comment
Share on other sites

τα καλυτερα παντως ειναι της brando!

 

Κι εγω αυτο πιστευα,μεχρι που δοκιμασα και της Proporta..

Απλα...ΚΟΡΥΦΑΙΑ..

http://www.moderntalking.gr Ειναι αυτο που διαφημιζεται στα banners του myphone...Το μαγαζι ειναι στο Βυρωνα...

Ειναι τοσο ευκολα να τοποθετηθουν,χωρις ΚΑΝΕΝΑ φοβο να δημιουργηθουν φουσκαλες,που ακομα και ενα παιδι του δημοτικου τα καταφερνει σε 3 δευτερολεπτα...;)

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους.Λεπτομερεια μεν, αλλα υπαρχει τροπος να δεχομαστε και να στελνουμε smiles στα sms οπως σε ολα τα κινητα του κοσμου..?Ευχαριστω πολυ.

 

Εγω ενα SONY κινητο που ειχα παρει το 1993,δε δεχεται ουτε στελνει smiles..:p

Παντως λειτουργει ακομα μια χαρα...μονο που ζυγιζει 1,5 κιλο...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Εγω ενα SONY κινητο που ειχα παρει το 1993,δε δεχεται ουτε στελνει smiles..:p

Παντως λειτουργει ακομα μια χαρα...μονο που ζυγιζει 1,5 κιλο...

 

..Απο το ΄93 και μετα...?:lol:

 

edit: Για κινητο 800 € το 2007, μου ρχεται καπως.., εκτος αν ειναι κατι πολυ απλο και μου διαφευγει...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα το παρελαβα το τηλεφωνο.και εχω ηδη προβλημα.δεν μπορω να γραψω με ελληνικα απο το πληκτρολογιο.εκανα αυτο που ειχε αναφερθει με το fn και space αλλα τιποτα.και ειχα γυρισει και το εικονικο στα ελληνικα.ξερει κανεις τιποτα?
fiesta rst
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα το παρελαβα το τηλεφωνο.και εχω ηδη προβλημα.δεν μπορω να γραψω με ελληνικα απο το πληκτρολογιο.εκανα αυτο που ειχε αναφερθει με το fn και space αλλα τιποτα.και ειχα γυρισει και το εικονικο στα ελληνικα.ξερει κανεις τιποτα?

 

πατα μια φορα το caps lock και οταν αναψει το λαμπακι πατα αμεσως μια φορα το space!;)

Link to comment
Share on other sites

σημερα στο level 4 στη σαλονικη μου ειπε ενας τυπας οτι το tytn 2 διπλοπυρηνο επεξεργαστη και δεν το ξερει λεει ο πολυς κοσμος. γνωριζεται κατι?????

αν καποιος ειχε τον παλιο τιτανα και τωρα πηρε τον καινουργιο θα ηθελα να μας πει λιγο τις διαφορες που εχει παρατηρησει και τη γνωμη του γενικα!

μολις πριν μιση ωρα πουλησα το μωρακι μου ( tytn ) 350 ευρω και λεω να παω για κατι αλλο...

περιμενω τη βοηθεια σας...:):D:rolleyes::):lol::D

GREEN PLANET
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας ξαναγραψει καποιος αν υπαρχει τροπος να γραφουμε ελληνικα με το πληκτρολογιο χωρις αλλο προγραμμα. Ξερω εχει αναφερθει ξανα αλλα δεν πολυκαταλαβα. Το κινητο το εχω παρει απο Αγγλια οποτε εχει και Αγγλικα windows. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

σημερα στο level 4 στη σαλονικη μου ειπε ενας τυπας οτι το tytn 2 διπλοπυρηνο επεξεργαστη και δεν το ξερει λεει ο πολυς κοσμος. γνωριζεται κατι?????

αν καποιος ειχε τον παλιο τιτανα και τωρα πηρε τον καινουργιο θα ηθελα να μας πει λιγο τις διαφορες που εχει παρατηρησει και τη γνωμη του γενικα!

μολις πριν μιση ωρα πουλησα το μωρακι μου ( tytn ) 350 ευρω και λεω να παω για κατι αλλο...

περιμενω τη βοηθεια σας...:):D:rolleyes::):lol::D

 

ναι. επίσης έχει 2BG μνήμη σε Dual Channel με 500GB σκληρό, vga οθόνη και ανάλυση 1280*1024. τέλος έχει και πολλούς άσχετους πωλητές που θα έπρεπε να τους εκτελέσουμε μπας και δούμε καμία ανάπτυξη στην χώρα μας.

Link to comment
Share on other sites

..Απο το ΄93 και μετα...?:lol:

 

edit: Για κινητο 800 € το 2007, μου ρχεται καπως.., εκτος αν ειναι κατι πολυ απλο και μου διαφευγει...

 

Απο το 93 και μετα...πρεπει να εχουν περασει πανω απο 40 κινητα απο τα χερια μου!!!

Σοβαρα τωρα...Δε ξερω φιλε μου αν στελνει γιατι εγω τα τελευταια χρονια ειχα παντα PPC PHONE και αυτο με τα smilies μου διαφευγει..

Αν και ενα motorola (L6) που εχω παρει για να βαζω μια αλλη sim οταν ειμαι εξωτερικο,εχει κατι σαν smilies που τα προσθετεις στο μηνυμα..Παντως θα το ψαξω οταν εχω χρονο..

Με εβαλες σε σκεψεις...:confused:

edit:Τωρα καταλαβα βρε μπαγασα τι εννοεις!!!Δε λεγονται smilies sms...Ειναι τα πολυ γνωστα EMS,κατι αναμεσα στα MMS και SMS...Που σου επιτρεπει μεσα στο sms να προσθεσεις απλα animation GIF...

θα το ψαξω λοιπον..

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

thnx cretaman επιτελους ειχε αρχισει και με εκνευριζε.

αλλη ερωτηση.δεν περιμενα απο μια συσκευη να ειναι τοσο δυσκολο να ανταλλαξεις αρχεια με αλλο τηλ μεσω bluetooth.εκτος αν κανω κατι λαθος.πως γινεται με τον πιο απλο τροπο γιατι μεχρι να σας περιγραψω πως το εκανα εγω.....θα ξημερωσει.

fiesta rst
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...