Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Outlook 2003, όχι Outlook Express. Το τηλέφωνο το αναγνωρίζει κανονικά. Μάλλον κάπου μου έχει ξεφύγει κάτι και μετά θα γελάμε όλοι μαζί...
Ena xero, oti AKOMA den xero tipota :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Outlook 2003, όχι Outlook Express. Το τηλέφωνο το αναγνωρίζει κανονικά. Μάλλον κάπου μου έχει ξεφύγει κάτι και μετά θα γελάμε όλοι μαζί...

 

πηγαινε στις ρυθμισεις του active synch και επελεξε τι θελεις να συγχρονιζεται.αν δεν ειναι τσεκαρισμενες οι επιλογες που θελεις να συγχρονισεις δεν προκειται να συγχρονιστουν ποτε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στις ρυθμισεις του active synch και επελεξε τι θελεις να συγχρονιζεται.αν δεν ειναι τσεκαρισμενες οι επιλογες που θελεις να συγχρονισεις δεν προκειται να συγχρονιστουν ποτε ;)

 

Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για την διάθεση να βοηθήσεις. Είναι τσεκαρισμένο και στο PC και στη συσκευή το Calendar μόνο - αυτό θέλω να συγχρονίσω. Αλλά τίποτα... Μήπως πρέπει να αγοράσω κανένα άλλο πρόγραμμα (Outlook Mobile) για να τα καταφέρει? Τι να πω? Άσε που κατα τη διάρκεια των προσπαθειών μου έσβησε και τις επαφές μου στο τηλ...:X

Ena xero, oti AKOMA den xero tipota :)
Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν σε ευχαριστώ για την διάθεση να βοηθήσεις. Είναι τσεκαρισμένο και στο PC και στη συσκευή το Calendar μόνο - αυτό θέλω να συγχρονίσω. Αλλά τίποτα... Μήπως πρέπει να αγοράσω κανένα άλλο πρόγραμμα (Outlook Mobile) για να τα καταφέρει? Τι να πω? Άσε που κατα τη διάρκεια των προσπαθειών μου έσβησε και τις επαφές μου στο τηλ...:X

 

διεγραψε την συσκευη απο το active synch στον υπολογιστη αλλα και την σχεση που εχει δημιουργηθει στο τηλ.

 

κανε pair απο την αρχη .λογικα θα δουλεψει.δεν ειναι λογικο:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

παιδιά με την εγγύηση τι παίζει αν είναι από expansys?ισχύει στην ace?λογικά θα είναι πανευρωπαική...........
Link to comment
Share on other sites

παιδιά με την εγγύηση τι παίζει αν είναι από expansys?ισχύει στην ace?λογικά θα είναι πανευρωπαική...........

 

μονο hardware καλυπτει.οχι software και δεν μπορεις να βαλεις τα ελληνικα της ace στην συσκευη σου ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μονο hardware καλυπτει.οχι software και δεν μπορεις να βαλεις τα ελληνικα της ace στην συσκευη σου ;)

καλά τα ελληνικά δεν το είχα σκοπό να τα βάλω απλά αν πάθει κάτι το φτιάχνουν....για 2 χρόνια είναι?

Link to comment
Share on other sites

διεγραψε την συσκευη απο το active synch στον υπολογιστη αλλα και την σχεση που εχει δημιουργηθει στο τηλ.

 

κανε pair απο την αρχη .λογικα θα δουλεψει.δεν ειναι λογικο:O[/quote

 

Ναι δεν είναι λογικό... Λοιπόν, το έκανα, διαγραφή και από το PC και από τη συσκευή, ξανά pair, τίποτα. Τι να πω? Άστο φίλε,κάποια άλλη στιγμή. Προςτο παρόν κυκλοφορώ με τα ραντεβού μου σε μια Α4 και ...χωρίς επαφές:cry:

Ena xero, oti AKOMA den xero tipota :)
Link to comment
Share on other sites

καλά τα ελληνικά δεν το είχα σκοπό να τα βάλω απλά αν πάθει κάτι το φτιάχνουν....για 2 χρόνια είναι?

 

ναι.:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

διεγραψε την συσκευη απο το active synch στον υπολογιστη αλλα και την σχεση που εχει δημιουργηθει στο τηλ.

 

κανε pair απο την αρχη .λογικα θα δουλεψει.δεν ειναι λογικο:O[/quote

 

Ναι δεν είναι λογικό... Λοιπόν, το έκανα, διαγραφή και από το PC και από τη συσκευή, ξανά pair, τίποτα. Τι να πω? Άστο φίλε,κάποια άλλη στιγμή. Προςτο παρόν κυκλοφορώ με τα ραντεβού μου σε μια Α4 και ...χωρίς επαφές:cry:

 

απεγκατεστησε η κανε repair το active synch στον υπολογιστη σου.αν σου ζητησει επανεκινηση μετα το τελος της εγκαταστασης/επιδιορθωσης τοτε μονον ολα εχουν παει καλα.:!:

αν δεν ζητηθει επανεκινηση μετα την εγκατασταση του active synch τοτε δεν εχει ολοκληρωθει η εγκατασταση και υπαρχουν δυσλειτουργιες ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

κατεβασες το προγραμμα σπασμενο αλλα δεν ασχοληθηκες να διαβασεις το thread για να δεις πως θα το εγκαταστησεις ;)

 

 

Κι αν σου πω ότι έψαξα και δεν βρήκα κάτι τί θα μου πεις?

Έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του thread πριν πάρω το Kaiser... :)

Link to comment
Share on other sites

Κι αν σου πω ότι έψαξα και δεν βρήκα κάτι τί θα μου πεις?

Έχω διαβάσει όλες τις σελίδες του thread πριν πάρω το Kaiser... :)

 

εχεις πμ :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με το activesync έχω το εξής πρόβλημα. Κάνω σύνδεση κανονικά, συγχρονισμό κλπ. Αν αποσυνδέσω το τηλέφωνο τότε αν πάω να το ξανασυνδέσω δεν γίνεται σύνδεση με τίποτα. Πρέπει να κάνω reboot και pc και kaiser και μετά γίνεται πάλι σύνδεση κανονικά.

 

Συμβαίνει και σε εσάς? Υπάρχει λύση?

 

Βρήκα κάτι στο internet που έλεγε ότι μπορεί να το μπλοκάρει το firewall αλλά και με απενεργοποιημένο πάλι δεν συνδέεται.

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε αν υπάρχει τρόπος όταν είναι σε λειτουργία τηλεφώνου το κάτω αριστερά soft key να αλλάξει και απο "απόκρυψη" να μπορεί να εμφανίζει τις επαφές;

Σας ευχαριστώ πολύ

Φιλικά

Γιάννης

Φιλικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

 

απεγκατεστησε η κανε repair το active synch στον υπολογιστη σου.αν σου ζητησει επανεκινηση μετα το τελος της εγκαταστασης/επιδιορθωσης τοτε μονον ολα εχουν παει καλα.:!:

αν δεν ζητηθει επανεκινηση μετα την εγκατασταση του active synch τοτε δεν εχει ολοκληρωθει η εγκατασταση και υπαρχουν δυσλειτουργιες ;)

 

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το καλώδιο mini USB? Γιατί στη συσκευασία είχε τραπεζοειδές (4 pin) ενώ η υποδοχή στη συσκευή είναι αυτή με τη "σπασμένη" γωνία (5 pin). Τι λες να πάρωένα και να δοκιμάσω?:worry:

Ena xero, oti AKOMA den xero tipota :)
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ξερω οτι εχψ γινει κουραστικος ,ξερει κανεις ποτε θα το φερει η ευλογημενη η WIND το εργαλειο?

 

Δεν προβλεπεται αμεσα+Ασχετοι..Εγω γι αυτο το λογο , αλλαξα δικτυο..Σε 3 μερες το ειχα στα χερια μου.Απο Γερμανο, cosmote..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/grigol/19385/247603/0/120x90.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

Υπάρχει περίπτωση να φταίει το καλώδιο mini USB? Γιατί στη συσκευασία είχε τραπεζοειδές (4 pin) ενώ η υποδοχή στη συσκευή είναι αυτή με τη "σπασμένη" γωνία (5 pin). Τι λες να πάρωένα και να δοκιμάσω?:worry:

δεν εκανες τπτ ακομα τελικα?:(

δεν νομιζω να φταιει το καλωδιο.εγω με οποιο και αν το εχω συνδεσει δουλευει κανονικα,ειτε με γωνια ειτε χωρις :)

 

μετα την εγκατασταση σου ζητησε επανεκινηση?:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν εκανες τπτ ακομα τελικα?:(

δεν νομιζω να φταιει το καλωδιο.εγω με οποιο και αν το εχω συνδεσει δουλευει κανονικα,ειτε με γωνια ειτε χωρις :)

 

μετα την εγκατασταση σου ζητησε επανεκινηση?:O

 

Δε μου ζήτησε... Αλλά, λες είναι αυτό? Που θα πάει θα το βρω... Αν κάνω εγκατάσταση και τουκάνω εγώ επανεκκίνηση λεςνα είναι ΟΚ?

Ena xero, oti AKOMA den xero tipota :)
Link to comment
Share on other sites

 

Δε μου ζήτησε... Αλλά, λες είναι αυτό? Που θα πάει θα το βρω... Αν κάνω εγκατάσταση και τουκάνω εγώ επανεκκίνηση λεςνα είναι ΟΚ?

 

αυτο ειναι μην παιδευεσαι!!:!::!:

 

τρεξε παλι το setup και πατα επιδιορθωση .μολις τελειωσει θα σου ζητησει επανεκινηση.καντη και εισαι ετοιμος :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δεν προβλεπεται αμεσα+Ασχετοι..Εγω γι αυτο το λογο , αλλαξα δικτυο..Σε 3 μερες το ειχα στα χερια μου.Απο Γερμανο, cosmote..

 

Έτσι ακριβώς είναι. Δεν μπορώ να περιμένω άλλο, θα κάνω φορητότητα και 'γώ...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Simera anakoinothike apo tin AT&T stin Hnomenes Polities.

Legete AT&T Tilt Smartphone, den diatheti tin mprosta camera gia Video Kliseis kai einai AT&T branded.

 

Kanei arketa pio ftina apo to HTC TyTN II, gia osous to feroun apo ekso na min ta mperdepsoun.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όποιος πετύχει κάπου το .tsk με το blue theme του AT&T ας το ποστάρει εδώ. έριξα μια ματιά στο xda-devs αλλά δεν το βρήκα. αλλιώς θα το ζητήσω από κανένα κάτοχο...

γι αυτό λέω

http://www.boygeniusreport.com/wp-content/gallery/00-single/normal_AT&TTilt_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...