Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επειδή πρέπει να πάρω μια απόφαση γρήγορα,θελω να ρωτήσω κάποια πράγματα....και θα ήθελα να απαντήσουν οι κάτοχοι και όσοι γνωρίζουν...

 

Επειδή είδα στις 1ες σελιδες για το ότι δεν υπάρχουν ελληνικά γι'αυτό ρώτησα...άν δεν έχει ελληνική υποστήριξη δεν νομίζω να το σκεφτώ...

και ελληνική υποστήριξη εννοώ να μπορώ να περάσω επαφές σε ελληνικά γραμμένες και να γράφω σε ελληνικά κλπ κλπ,είμαι πολύ προβληματισμένος και βιάζομαι να προλάβω και την προθεσμία να δηλώσω την συσκευή που θέλω...

Το δεύτερο είναι θα καταφέρω να περάσω τις επαφές μου από το Ν90 που έχω τώρα άν καταφέρω και τις ανεβάσω στον υπολογιστή;

Αν μπορείτε απαντήστε γρήγορα...

Αν είναι κομπλέ από άποψη ελληνικών και καταφέρω άνετα να περάσω επαφές και να μπορώ να τις "δουλέψω" με άνεση τότε ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!

Επίσης μπορεί να μου πεί κάποιος γιατί να πάρεις V3xx και να δώσεις 80+ευρώ παραπάνω και όχι το V3i??Στην ουσία τι παραπάνω θα κερδίσω;Αυτό με την geforce σαν χρήστης που δεν παίζω παιχνίδια σε τί θα με οφελούσε;

 

 

Ευχαριστώ Προκαταβολικά!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πρέπει να πάρω μια απόφαση γρήγορα,θελω να ρωτήσω κάποια πράγματα....και θα ήθελα να απαντήσουν οι κάτοχοι και όσοι γνωρίζουν...

 

Επειδή είδα στις 1ες σελιδες για το ότι δεν υπάρχουν ελληνικά γι'αυτό ρώτησα...άν δεν έχει ελληνική υποστήριξη δεν νομίζω να το σκεφτώ...

και ελληνική υποστήριξη εννοώ να μπορώ να περάσω επαφές σε ελληνικά γραμμένες και να γράφω σε ελληνικά κλπ κλπ,είμαι πολύ προβληματισμένος και βιάζομαι να προλάβω και την προθεσμία να δηλώσω την συσκευή που θέλω...

Το δεύτερο είναι θα καταφέρω να περάσω τις επαφές μου από το Ν90 που έχω τώρα άν καταφέρω και τις ανεβάσω στον υπολογιστή;

Αν μπορείτε απαντήστε γρήγορα...

Αν είναι κομπλέ από άποψη ελληνικών και καταφέρω άνετα να περάσω επαφές και να μπορώ να τις "δουλέψω" με άνεση τότε ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΗΡΑ!!!

Ευχαριστώ Προκαταβολικά!!

1) Έχει Ελληνική υποστήριξη, στης επαφές & στα μηνύματα (ακόμα και στο Τ9) :cool:.

2) Γιατί να μην μπορέσεις?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ι θα το πάρω δωρεάν και για το χχ θα δώσω 80 ευρώ γιατί αξίζει για ένα χρήστη σαν και εμένα που δεν παίζει συνήθως παιχνίδια κλπ κλπ να πάρω το χχ και όχι το ι....;

Το θέμα μνήμης είναι σημαντικό,το ένα έχει 50 και το άλλο 10,στο θέμα οθόνη είναι τόσο μεγάλη η διαφορά;

Link to comment
Share on other sites

Την ερωτηση για ελληνικα την εκανα εγω, λογω του οτι θα αγορασω το τηλ απο το εξωτερικο.

 

Το βρηκα σε ιταλικο site 267 μαζι με εξοδα αποστολης. Ποσο κοστιζει στην Ελλαδα; Κοιταξα στο ιντερνετ και το βρηκα μονο στο πλαισιο, γυρω στα 330!

 

Παρεπιπτοντως, μου απαντησαν στο μαιλ απο τη Motorola, λεγοντας μου οτι γινεται να του προσθεσω την ελληνικη γλωσσα. Η μονη πλεον επιφυλακτικοτητα εχει να κανει με το γεγονος οτι το τηλ θα ειναι tim ιταλιας και δεν ξερω αν μπορουν, λογω εμπορικων συμφωνιων, να βαλουν ελληνικα (δεν το ειχα γραψει στο mail) και αν θα υπαρξει τροπος να βγαλω το brand της ιταλικης tim, η οποια εχει κανει μεγαλυτερες παρεμβασεις απο την ελληνικη: πχ το τηλ εχει μονο ενα ασχημο, απο ο,τι λενε οι ιταλοι, theme :wacko:

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ι θα το πάρω δωρεάν και για το χχ θα δώσω 80 ευρώ γιατί αξίζει για ένα χρήστη σαν και εμένα που δεν παίζει συνήθως παιχνίδια κλπ κλπ να πάρω το χχ και όχι το ι....;

Το θέμα μνήμης είναι σημαντικό,το ένα έχει 50 και το άλλο 10,στο θέμα οθόνη είναι τόσο μεγάλη η διαφορά;

Nα πούμε την αλήθεια,το V3 και το V3i είναι λίγο ''πίσω'' σε σχέση με το V3xx και MAXX.Μεγάλη διαφορά στις επιδόσεις σε όλα τα χαρακτηριστικά,αναβαθμισμένο μενού,σημαντικά πιο γρήγορο,μεγαλύτερη ανάλυση οθόνης,καλύτερη διαχείριση φωτογραφιών/μουσικής/βίντεο ,3G+HSDPA δυνατότητες.Σε ότι αφορά οθόνη,δεν μπορώ να συγκρίνω με V3i γιατί δεν ήμουν κάτοχος.Με το V3 είναι χαώδης η διαφορά.

 

Νομίζω ότι αξίζει τα παραπάνω ευρώ.

 

Την ερωτηση για ελληνικα την εκανα εγω, λογω του οτι θα αγορασω το τηλ απο το εξωτερικο.

 

Το βρηκα σε ιταλικο site 267 μαζι με εξοδα αποστολης. Ποσο κοστιζει στην Ελλαδα; Κοιταξα στο ιντερνετ και το βρηκα μονο στο πλαισιο, γυρω στα 330!

 

Παρεπιπτοντως, μου απαντησαν στο μαιλ απο τη Motorola, λεγοντας μου οτι γινεται να του προσθεσω την ελληνικη γλωσσα. Η μονη πλεον επιφυλακτικοτητα εχει να κανει με το γεγονος οτι το τηλ θα ειναι tim ιταλιας και δεν ξερω αν μπορουν, λογω εμπορικων συμφωνιων, να βαλουν ελληνικα (δεν το ειχα γραψει στο mail) και αν θα υπαρξει τροπος να βγαλω το brand της ιταλικης tim, η οποια εχει κανει μεγαλυτερες παρεμβασεις απο την ελληνικη: πχ το τηλ εχει μονο ενα ασχημο, απο ο,τι λενε οι ιταλοι, theme

Στην TIM κοστίζει 341 ευρώ.

 

Για τα άλλα δεν μπορώ να γνωρίζω.

 

 

Εγώ ρε παιδιά ψάχνω μια θήκη για το XX.Έχετε δει πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

Στην TIM κοστίζει 341 ευρώ.

 

Ok, thanx :)

 

 

Το ξερω οτι δε γινεται να γνωριζεις τα υπολοιπα, αλλα τα εγραψα μηπως καποιος ηθελε πληροφοριες σχετικα με τη δυνατοτητα να προσθεσει ελληνικα σε τηλ μοτορολα ;)

 

 

Ξεχασα να πω οτι σημερα το ειδα live και το επιασα στα χερια μου. Μπορω να πω οτι ειμαι ακομη πιο σιγουρος για την αγορα! Για την ωρα, αναμενω εξελιξεις στο θεμα των p2k drivers (απο οσο εχω καταλαβει χρειαζονται για το debranding).

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

To κινητό δεν είναι μια αναβάθμιση απλώς όπως το V3i. Πρόκεται για μια νέα γενιά κινητών της motorola που ενσωματώνουν τις τελευταίες εξελίξεις τις τεχνολογίας όπως οι τελευταίες οθόνες 240Χ320 της Sharp σε συνδυασμό με το κορυφαίο nvidia GoForce 4800 ! Ένα chipset που υπόσχεται αυξημένη αυτονομία, εκπληκτική απεικόνιση γραφικών, ταχύτητα εκτέλεσης 3D γραφικών, ενσωματωμένη υποστήριξη mp3. Το κινητό ενσωματώνει τελευταία λέξη της τεχνολογίας 3G και με το εν λόγω chipset τα κάνει όλα καλύτερα. Γι αυτό και του ενσωμάτωσαν την εξαιρετική μπαταρία 940 mAh :!: .

Δείτε το nvidia Chipset που θα ενσωματώνουν V6 και V3xx εδώ...

 

http://www.nvidia.com/page/pg_20040916278932.html Δώστε προσοχή στο nPower Technology.

 

Λόγοι για να αγοράσεις το V3xx ή και V6Maxx αντί του V3i

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Ok, thanx :)

 

 

Το ξερω οτι δε γινεται να γνωριζεις τα υπολοιπα, αλλα τα εγραψα μηπως καποιος ηθελε πληροφοριες σχετικα με τη δυνατοτητα να προσθεσει ελληνικα σε τηλ μοτορολα ;)

 

 

Ξεχασα να πω οτι σημερα το ειδα live και το επιασα στα χερια μου. Μπορω να πω οτι ειμαι ακομη πιο σιγουρος για την αγορα! Για την ωρα, αναμενω εξελιξεις στο θεμα των p2k drivers (απο οσο εχω καταλαβει χρειαζονται για το debranding).

Για το debranding δε χρειάζεται να συνδεθεί σε p2k mode αλλά σε flash mode,κάτι που είναι εφικτό (το συνέδεσα πριν με RSD Lite).To θέμα είναι να βρεθεί στο Ιντερνετ κάποιο unbranded monsterpack. ;)

 

Για θήκη κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Ωπς! Sorry, δεν το εχω ψαξει αρκετα το θεμα...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ωπς! Sorry, δεν το εχω ψαξει αρκετα το θεμα...

Αν θες να μάθεις περισσότερα για τις ορολογίες,μπορείς να δεις το Moto-Λεξιλόγιο που έγραψα. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ. Τρεχω να ενημερωθω!!!

 

Σε ξαναπετυχα σε ιταλικο forum, αυτη τη φορα με θεμα αποκλειστικα τα motorola. Οποια motorola πετρα κι αν σηκωσω, ο bomber21 χωμενος :D

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ. Τρεχω να ενημερωθω!!!

 

Σε ξαναπετυχα σε ιταλικο forum, αυτη τη φορα με θεμα αποκλειστικα τα motorola. Οποια motorola πετρα κι αν σηκωσω, ο bomber21 χωμενος :D

 

;);)

 

Συμμετέχω και σε άλλα. :D

 

Ερώτηση προς κατόχους ΧΧ:Τι έκδοση software και τι flex έχετε;

Eγώ έχω SW: R26111LD_U_96.66.73BR και flex: USIZRGBLTIMGRR26111019.

 

Ενω τα XX Ιταλίας :

 

SW

R262211LD_U_96.66.72AR

 

flex

USIZRGBLTIMITR26111045

Link to comment
Share on other sites

Συμμετέχω και σε άλλα. :D

 

 

Ετσι σε θελουμε, να ενημερωνεσαι και να μας δινεις πολυτιμη motoβοηθεια-motoσυμβουλες :)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Στο telefonino γραφτηκε οτι ισως βρεθηκαν καποιοι drivers, απαραιτητοι για το debranding. Δεν εχω ιδεα σε τι αναφεροταν ο τυπος, αλλα αν υπαρχουν νεωτερα θα γραψω.

 

Βεβαια ο bomber21 ειπε οτι αυτο που χρειαζεται ειναι το unbranded monsterpack κι οχι drivers :confused:

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Στο telefonino γραφτηκε οτι ισως βρεθηκαν καποιοι drivers, απαραιτητοι για το debranding. Δεν εχω ιδεα σε τι αναφεροταν ο τυπος, αλλα αν υπαρχουν νεωτερα θα γραψω.

 

Βεβαια ο bomber21 ειπε οτι αυτο που χρειαζεται ειναι το unbranded monsterpack κι οχι drivers :confused:

Αναμένουμε νέα!

 

Υπάρχουν οι νέοι drivers http://pioneer.motox.googlepages.com/Nov2006P2kDrivers.zip και λειτουργούν μιας και το κινητό συνδέεται με το RSD Lite.

 

δεν είναι αυτό το πρόβλημα όμως αλλά κάποια ''προστασία'',κάποιο ''κλείδωμα'' στο τηλέφωνο.

Αλλά και να μην σπάσουν τα κλειδώματα (που δεν το νομίζω),αν αύριο βγει ένα unbranded monsterpack όλα θα είναι ΟΚ,γιατί το τηλέφωνο μπορεί να φλασαριστεί καθώς το αναγνωρίζει το RSD Lite.

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε νέα!

 

Ας ελπισουμε να εχουμε συντομα και τα περιεργα κλειδωματα να σπασουν...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης,ένας τρόπος να βρεθεί unbranded Monsterpack είναι κάποιος να συνδεθεί με το Μotorola Online Software Update Program οποιασδήποτε χώρας (δεν έχει Ελλάδα) και όταν ζητήσει μοντέλο τηλεφώνου,να επιλέξει άλλο (μιας και δεν έχει το ΧΧ) μοντέλο,πχ V3i.

 

Aν υπάρχει XX Monsterpack,θα αναγνωρισθεί σωστά το κινητό και το πρόγραμμα θα προσπαθήσει να του το φλασάρει.

 

Εκείνη την ώρα,αποσυνδέουμε το κινητό και το MonsterPack θα αποθηκευθεί στον υπολογιστή μας ώστε να το ελέγξει κάποιος και να μην διακινδυνεύσουμε να χαλάσουμε το τηλέφωνο μας.

 

Όλα αυτά ΑΝ υπάρχει Monsterpack στους servers της Motorola.

Δεν προτείνω σε κανέναν να το κάνει.Εγώ προσπάθησα αλλά απαιτεί Windows XP SP2 και έχω το 1...

Link to comment
Share on other sites

Το Μotorola Online Software Update Program, ήταν για updates που δίνονται μόνο μέσω εταιριών κινητής και ζητά IMEI κλπ-Αλλαξε η διαδικασία ;

 

Αποτελεσματα φρεσκα απο το W850:

 

16K: 1 sec

32K: 2 sec

64K: 3 sec

128K: 7 sec

256K: 14 sec

512K: 28 sec

1024K: 56 sec.

 

Μαλλον πολυ απογοητευτικα για την GeForce...right??? :wacko:

 

Aν έχεις την συσκευή ,τρέξε ίδια εφαρμογή παράλληλα και με τις δύο και πες εντυπώσεις-Δεν βγάζεις έτσι άκρη με τα στατιστικά...αν και το W850 είναι όντως γρήγορο στο Vrally που το έχω δεί με άλλες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν....

Από χτες κάτοχος και εγώ:D

Συγκεκριμένα, αυτή τη στιγμή έχω το δεύτερο v3xx στα χέρια μου, μιας και το πρώτο επιστράφηκε λόγω καμένου Pixel στην οθόνη.:mad:

 

Η συσκευή είναι πολύ όμορφη και χλιδάτη.

Το καπάκι έχει λίγο τζόγο, αλλά είναι ανεκτό.

Η κάμερα είναι καλούτσικη , αλλά έχει αρκετά μουντά χρώματα.

Τα μενού είναι γρήγορα, χωρίς κολλήματα, με ωραία εικονίδια.Για να είμαι ειλικρινής, τα πράγματα τα περίμενα χειρότερα.

Η οθόνη, δεν ξέρω αν είναι sharp ή tosiba, αλλά τα σπάει!!!:happy: :happy:

Είναι καταπληκτική, ίδια με του v3x.

Αυτά προς το παρόν, προσπαθώ να περάσω τον τηλεφωνικό μου κατάλογο από το outlook, αλλά μάλλον θα δυσκολευτώ(μέχρι τώρα είχα και μια μπλέ οθόνη, κατά την εγκατάσταση του cd)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

μεγεια drr2,εγώ ενδιαφέρομαι για το maxx βασικά.

Αλλα δεν έχουν μεγάλες διαφορές.

Δλδ η οθόνη είναι καλύτερη απο του w900 e?

ο ήχος απο το ηχείο είναι πολύ χαμηλός σε σχέση με k750 και w900?

Απο τα ακουστικά πως είναι?

μπορείς να ακους μουσικη και να είσαι στις φωτογραφίες?

java ξεκλείδωτα?

μενού:ημερολογιο ευρετήριο καλύτερο απο τα se?

thanks

Link to comment
Share on other sites

Το καπάκι έχει λίγο τζόγο, αλλά είναι ανεκτό.

 

 

Σε ιταλικο forum, διαβασα οτι ειναι νορμαλ. Μερικα το εχουν, ειδικα τα πρωτα που κυκλοφορησαν στην αγορα, οχι ομως ολα. Το εκανε ετσι η μοτορολα, για να μη σπαει το καπακι αν τυχον πεσει το τηλ.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

μεγεια drr2,εγώ ενδιαφέρομαι για το maxx βασικά.

Αλλα δεν έχουν μεγάλες διαφορές.

Δλδ η οθόνη είναι καλύτερη απο του w900 e?

ο ήχος απο το ηχείο είναι πολύ χαμηλός σε σχέση με k750 και w900?

Απο τα ακουστικά πως είναι?

μπορείς να ακους μουσικη και να είσαι στις φωτογραφίες?

java ξεκλείδωτα?

μενού:ημερολογιο ευρετήριο καλύτερο απο τα se?

thanks

Μεγειά ddr2!

 

Μπορείς να ακούς μουσική και να κάνεις ότι άλλο θες.

 

Java περνάω μέσω της κάρτας μνήμης. :)

 

 

όταν είχα πάρει το V3,είχε μέσα μια δερμάτινη θήκη την οποία είχα βολευτεί πάρα πολύ.

Μήπως ξέρει κανείς αν υπάρχει τέτοια θήκη για V3XX;

 

edit:Επικοινώνησα με τη Motorola και μου εδωσαν το τηλέφωνο μιας εταιρείας που είναι υπεύθυνη για αυτά τα πράγματα.Τους κάλεσα και μου είπαν ότι το ΧΧ το έχουν δει μόνο από φωτογραφίες οπότε δεν μπορούν να ξέρουν ποιά θήκη ταιριάζει...Και ότι δε σκοπεύουν να παραλάβουν σύντομα νέα θήκη...

 

Κρίμα...Και είχα συνηθίσει να το έχω στη θήκη το V3 (πάντως κάνει κουτσά στραβά και του V3 η θήκη στο XX)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...