Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Bomber αν τα πακέτα που έκανα backup από το λογισμικό του i-mode νομίζεις ότι μπορεί να βοηθήσουν πες μου να τα στείλω.

 

Θέλουμε πράγματα από R26117RK. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε Java games για το Motorola V3xx (δηλαδή να είναι για ανάλυση 240x320)... Έχω άπειρα games από προϊγούμενα κινητά αλλά όλα είναι μικρά για την ανάλυση της οθόνης αυτής

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

getjar.com

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορούμε να βρούμε Java games για το Motorola V3xx (δηλαδή να είναι για ανάλυση 240x320)... Έχω άπειρα games από προϊγούμενα κινητά αλλά όλα είναι μικρά για την ανάλυση της οθόνης αυτής

 

Ευχαριστώ

Θα βρεις τα παντα εδω ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΣΟΣ!!!!!!!

 

Ας μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ το ΜΡ για το τηλέφωνο γιατί κι εγώ το σκότωσα, ή αλλιώς κάποιο πακέτο για να αναβιώσω το VFLive v3xx μου!

 

thanx!

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Guyz, πήγα χθες στον Γερμανό και μου είπε ότι το φέρνουν μόνο σε I-Mode και τιμή στα 295Ευρώ. Τι λέτε να το πάρω σε I-mode ή να πάω σε κάποιο κατάστημα της TIM να το αγοράσω;

Αν το πάρω σε I-Mode θα αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα στο να περάσω καινούργιο firmware και να βάλω δικά μου skins;

 

Anyone? :(

 

Αν περάσω αυτό το monsterpack (R26111LD_U_96.66.73BR_LP0038_UCIZRGBLEMEAR2611105F)

θα μπορώ να αλλάζω skins και γραμματοσειρές ή πρέπει να περάσω και τίποτα άλλο μετά;

Αν θέλω να επαναφέρω το αρχικό firmware μετά, δεν παίζει έτσι;:O

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Anyone? :(

 

Αν περάσω αυτό το monsterpack (R26111LD_U_96.66.73BR_LP0038_UCIZRGBLEMEAR2611105F)

θα μπορώ να αλλάζω skins και γραμματοσειρές ή πρέπει να περάσω και τίποτα άλλο μετά;

Αν θέλω να επαναφέρω το αρχικό firmware μετά, δεν παίζει έτσι;:O

Αν είναι να το πειράξεις, ότι και να πάρεις δεν έχει σημασία νομίζω.;)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΟ ΚΑΙ ΣΟΣ!!!!!!!

 

Ας μου πει κάποιος σας παρακαλώ πολύ το ΜΡ για το τηλέφωνο γιατί κι εγώ το σκότωσα, ή αλλιώς κάποιο πακέτο για να αναβιώσω το VFLive v3xx μου!

 

thanx!

 

 

Ειναι το κινεζικο λογισμικο αλλα κάνει γοα βοντα

Ελληνικα δεν έχει αλλα μαλλον θα βρουμε συντομα

 

moderated...!!!(link removed)

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Anyone? :(

 

Αν περάσω αυτό το monsterpack (R26111LD_U_96.66.73BR_LP0038_UCIZRGBLEMEAR2611105F)

θα μπορώ να αλλάζω skins και γραμματοσειρές ή πρέπει να περάσω και τίποτα άλλο μετά;

Αν θέλω να επαναφέρω το αρχικό firmware μετά, δεν παίζει έτσι;:O

Κάνε κλικ στην υπογραφή μου.

 

Δυστυχώς το λογισμικό του i-mode είναι R2611LD_U_ κτλ.

Δεν νομίζω να κάνει για το Live.

 

To seem για την απενεργοποίηση της unicode λειτούργησε και στο πρωην i-mode.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πριν κάνετε κάτι ρε παιδιά να διαβάζετε ή να ρωτάτε.Θα διαλύσετε τα τηλέφωνα σας και είναι κρίμα...

 

Υπάρχει ένα μπέρδεμα με τις διαφορετικές εκδόσεις του XX γι αυτό και υπάρχουν όλα αυτά τα προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

bomber21 μηπως να εγραφες στο site οτι το unbranded mp ΔΕΝ κανει για τα vodafone;

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

bomber21 μηπως να εγραφες στο site οτι το unbranded mp ΔΕΝ κανει για τα vodafone;

 

Oxi den einai ekei to thema... Apla o bomber prepei na dieykrinisei pws einai flex kai oxi monsterpack. Giati etsi thn pathsa ki egw! Toulaxiston me to kineziko MP doulepse mia xara!! Ki as exei ola ta mhnymata tou Jon b me thn Sandi kai thn Nitsa, ki oles tis typisses :P

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορει και monster pack, με το ιδιο flex και sw το 73ΒR, που παλι δεν ειναι συμβατο με το vodafone...

Τεσπα, το θεμα ειναι να μπορεσουν οι χρηστες να ενημερωθουν, αν γινεται, ωστε να μην εχουν προβληματα με τα τηλ τους.

 

Αν πχ γινοταν edit το πρωτο post εδω;

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεχνάμε το βασικότερο κανόνα των fora, πρώτα διαβάζουμε, μετά ρωτάμε και μετά πράττουμε. Το πρόβλημα με το live αν δεν κάνω λάθος είχε ήδη αναφερθεί. Ο κάθε χρήστης που postάρει κατι που βρίσκει σε άλλα fora δεν μπορεί να ξέρει εκ των προτέρων όλες τις συνέπειες. Προτείνει κάτι, ενημερώνει για ότι είναι δοκιμασμένο και από κει και πέρα οι υπόλοιποι αποφασίζουμε αν παρουμε ή όχι το ρίσκο.

 

LordArthas χρόνια σου πολλά, να τα χιλιάσεις!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ξεχνάμε το βασικότερο κανόνα των fora, πρώτα διαβάζουμε, μετά ρωτάμε και μετά πράττουμε. Το πρόβλημα με το live αν δεν κάνω λάθος είχε ήδη αναφερθεί. Ο κάθε χρήστης που postάρει κατι που βρίσκει σε άλλα fora δεν μπορεί να ξέρει εκ των προτέρων όλες τις συνέπειες. Προτείνει κάτι, ενημερώνει για ότι είναι δοκιμασμένο και από κει και πέρα οι υπόλοιποι αποφασίζουμε αν παρουμε ή όχι το ρίσκο.

 

Συμφωνω απολυτα και σε καμια περιπτωση δε φερει ευθυνη οποιος πχ ανεβαζει στο site του το sw, flex, mp κτλ. Απλα το προτεινα σαν προσφορα υπηρεσιας (στη συγκεκριμενη περιπτωση, ενημερωση) προς τους χρηστες, οι οποιοι ειναι υπευθυνοι για τις πραξεις τους.

 

LordArthas χρόνια σου πολλά, να τα χιλιάσεις!!!

 

Ευχαριστω παρα πολυ :)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

EOEOE! Μόλις παρέλαβα και εγώ το κινητάκι!:D

Τελικά το πήρα TIM!

Το προηγούμενο κινητό μου είναι το Siemens SX1! Σε αυτό έχω περασμένο το sVCard, το οποίο κρατάει backup από τις επαφές που έχω περασμένες στην συσκευή! Λέτε αν το περάσω και στο v3xx το πρόγραμμα να δουλέψει; Αν δεν δουλέψει αυτό, υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να περάσω τις επαφές από το ένα κινητό στο άλλο γρήγορα;:O

Never tell your problems to anyone...20% don't care and the other 80% are glad you have them.

 

Daily Article - Το Καλύτερο Άρθρο της Ημέρας

Link to comment
Share on other sites

Oxi den einai ekei to thema... Apla o bomber prepei na dieykrinisei pws einai flex kai oxi monsterpack. Giati etsi thn pathsa ki egw! Toulaxiston me to kineziko MP doulepse mia xara!! Ki as exei ola ta mhnymata tou Jon b me thn Sandi kai thn Nitsa, ki oles tis typisses :P

 

Ti?????

 

Poio arxeio exei mesa prosopika dedomena?????

 

 

:(:(:(:(

 

Einai poly sovaro kai oposhdpote oxi asteio...

Gia poio arxeio milate???Na to katevaso AMESOS...!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω αναφερονται στο vodafone mp, του ασιατη.

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Kαι πού το βρήκανε;;

 

Eγώ το link το έδωσα με pm,δεν ήταν για όλους...

 

 

edit:Τώρα είδα ότι έχει δώσει το link o jor1ge....Παρακαλώ κάποιος να το σβήσει ASAP ώστε να μην δουν τα προσωπικά δεδομένα και άλλοι....

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, αλλα ας σεβαστουμε τα προσωπικα του ;) Δε φτανει που μπηκε στον κοπο να μας βοηθησει...

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ευαισθησία σε αυτό το θέμα γιατί το έχω αντιμετωπίσει...

 

Όταν βγάλαμε το Ελληνικό ΤΙΜ flex είχε τα προσωπικά μου δεδομένα μέσα...Και όταν το έμαθα,είχα τρελλαθεί...

 

Γι αυτό και δε πρέπει άλλος να χρησιμοποιήσει άλλος το Monsterpack αυτό...

Τουλάχιστον,να μη το δουν και άλλοι...

 

edit:Δε φταίει κανείς παιδιά.Εγώ φταίω που δεν του είπα να σβήσει τα δεδομένα του πριν κάνει backup...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά haki αλλά πώς μπορώ να βοηθήσω σε αυτό;

όποιος έχει Ελληνικό Vodafone V3XX,να απευθυνθεί σε μένα ώστε να του πω πώς να κάνει backup το Eλληνικό πακετο γλωσσών.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ευαισθησία σε αυτό το θέμα γιατί το έχω αντιμετωπίσει...

 

Όταν βγάλαμε το Ελληνικό ΤΙΜ flex είχε τα προσωπικά μου δεδομένα μέσα...Και όταν το έμαθα,είχα τρελλαθεί...

 

Μα δεν ειναι μικρο πραγμα να βγαινουν δημοσιως τα δεδομενα σου...

 

edit:Δε φταίει κανείς παιδιά.Εγώ φταίω που δεν του είπα να σβήσει τα δεδομένα του πριν κάνει backup...

 

Δεν προσπαθουμε να ριξουμε ευθυνες σε κανεναν, δεν εχει νοημα αλλωστε. Απλα προτεινουμε να ειμαστε οσο γινεται διακριτικοι ;)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο, αλλα ξερεις πως ειναι τα πραγματα στο διαδικτυο: η τριχα, τριχια! Οποτε καλυτερα να αποφευγονται αναφορες που μπορει να εκθεσουν ή να στενοχωρησουν καποιον ;)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Loipon paidia, exw ekana master reset kai master clear tou thlefwnou. Einai se katastash mama. Tha prospathisw na tsimpisw ki egw ena xx vflive apo ena filaraki shmera ki olas.

 

Bomber, pes moou an thes se pm pws na kanw extract to mp apo to thlefwno, wste na kanoume mia oloklhrwmenh douleia.

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...