Jump to content

Πού και πώς θα περάσετε την Πρωτοχρονιά;


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρώτο 4ώρο θα περάσει χωρίς να το καταλάβεις...μετά είναι το ζόρι. Σίγουρα θα πρέπει να έχεις κάποιον να σου μιλάει για να σε κρατάει ξύπνιο.

Το είχα κάνει άπειρες φορές!

 

ΥΓ: Εννοείται θα έχεις κανάτα με καφέ!:)

 

 

τις 4 πρωτες ωρες ελεγα να κοιμηθω και μετα να πιω καφε.

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τις 4 πρωτες ωρες ελεγα να κοιμηθω και μετα να πιω καφε.

 

Αν μπορείς να κοιμηθείς, τότε δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι καν!

Την είχα πατήσει έτσι μια φορά και με ξύπνησαν 5λεπτά πριν μπει μέσα ο προϊστάμενος :p

"Ακόμα κι όταν θα νομίζεις

πως μου πήρες την ψυχή, θα σε καίω.

Κι όταν ακόμη θα νομίζεις

πως για πάντα έχω χαθεί, θα ανατέλλω..."

Link to comment
Share on other sites

Αν στη δουλεια σου πηγαινοερχεται κοσμος τοτε ειναι πιο ευκολο να μην σε παρει ο υπνος.

 

Αντεχεις παντως...μια και δυο εχω ξημερωσει μπροστα στον H/Y; (τωρα τελευταια ειδικα που ειχα και δουλεια να παραδωσω!)

Εχω φτασει να παω για υπνο στις 5 το μεσημερι :heat:

 

Δεν ειναι να το κανεις συχνα παντως γιατι συνηθιζεις και εισαι συνεχεια σαν ζομπι :p

Link to comment
Share on other sites

αρχικα με την οικογενεια σε σπιτι οικογενιακων φιλων.και μετα τη μια,στο παρτυ ενος φιλου μου,παλι σε σπιτι.:)

οπως συνηθως:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εκλεισα μία σουίτα προεδρική σε μεγάλο ξενοδοχείο των Αθηνών παραθαλάσσιο και κάλεσα καμμιά 10αριά φίλους και φίλες να περάσουμε την Πρωτοχρονιά με πάρτυ/χορό/χαρτάκι μέχρι το πρωί. Το επόμενο πρωί θα πάρουμε πρωινό στο ξενοδοχείο και θα πάμω σπίτια μας για ύπνο. :D :)

κ γω το εχω σκεφτει αλλα ποιο ξενοδοχειο θα αφησει να γινει παρτυ με δυνατη μουσικη?

ποσο σ πηγε ή επαιξε κονε?

Link to comment
Share on other sites

Για την αλλαγη του χρονου κανονισαμε οικογενειακα θα μαζευτουμε στο σπιτι μας ολο το σοι μετα ομως δεν ξερω τι θα κανουμε θα βγουμε σιγουρα αλλα ακομη δεν κανονισαμε το που θα παμε!!!!

 

Μεχρι τις 19.00 θα ειμαι στη δουλεια ομως....

Κλεινουμε 4 αλλα εχουμε προετοιμασια για την απογραφη και ετσι θα αργησουμε οργανωσαμε Mini party για τους 3 μας ανταλλαγη δωρων και κρασακι στη δουλεια μεχρι να φυγουμε...

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Μεχρι τις 19.00 θα ειμαι στη δουλεια ομως....

Κλεινουμε 4 αλλα εχουμε προετοιμασια για την απογραφη και ετσι θα αργησουμε οργανωσαμε Mini party για τους 3 μας ανταλλαγη δωρων και κρασακι στη δουλεια μεχρι να φυγουμε...

 

και εγω θα δουλευω λογικα ως τις 23.00 αλλα εμεις δεν εχουμε την ΑΝτζελινα να μας βαλει κρασακι...βρε σεις?να το κανουμε ον λάιν?????(τα ελληνο-αγγλικα μου χαρμα ε?????)

Link to comment
Share on other sites

Στο Intercontinetal το μονο που βρηκαμε ηταν σουϊτα και δεν λεει γιατι ετσι ειναι σαν να ειμαστε σε σπιτι.......ακυρο το παρτυ.

 

Καταληξαμε σε σπιτι φιλου, μια παρεα 10-15 ατομα με τραπουλες, μαρκες, ποτα, επιτραπεζια και ενα iPod φορτωμενο μουσικες.

 

Μια χαρα μας βλεπω και ασε τους αλλους να συνοστηζωνται σε μπουζουκια και clubs. :D

 

Καλη χρονια σε ολους.

Link to comment
Share on other sites

Spiti me kali parea kai meta proino se kalo xenodoxeio!
Link to comment
Share on other sites

Στο Intercontinetal το μονο που βρηκαμε ηταν σουϊτα και δεν λεει γιατι ετσι ειναι σαν να ειμαστε σε σπιτι.......ακυρο το παρτυ.

 

Καταληξαμε σε σπιτι φιλου, μια παρεα 10-15 ατομα με τραπουλες, μαρκες, ποτα, επιτραπεζια και ενα iPod φορτωμενο μουσικες.

 

Μια χαρα μας βλεπω και ασε τους αλλους να συνοστηζωνται σε μπουζουκια και clubs. :D

 

Καλη χρονια σε ολους.

...Την παραμονή της πρωτοχρονιάς θα γιορτάσουμε στο ballroom του glamorous ξενοδοχείου με τους κορυφαίους djs Herman Cattaneo και James Lavelle.Τη βραδιά ανοίγει στη 1.00 ο dj Nick Varron

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Επιτελους θα με βρει πρωτοχρονια στα χιονια (σε καταφυγιο με τζακι και καλη παρεα ) για πρωτη φορα :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Οτι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο !!!

Link to comment
Share on other sites

με γονεις και συγγενείς 3-5 πηγάδια με τους αγιους βασιληδες να κατεβαινουν την πλαγια με τα σκι ..αλλιως (αυτο π προτιμαω περισσοτερο) για αρχη φαγητο κτλ σε σπιτι με τους δικους μου..και μετα ατελειωτο clubbing κ ποτο μεχρι το πρωι lido & hotel :music: :w00t:
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω κανονισει ακομη κατι..

αλλες χρονιες 15 Δεκεμβριου αρχιζαμε τα τηλεφωνα σε μαγαζια..

αλλα φετος δεν εχω και πολυ ορεξη για εξω. μαλλον παραμεγαλωσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Mε φιλους στο σπιτι (περιπου 15) θα παιξουμε κανα χαρτακι [με ψιλα] , κανενα επιτραπεζιο θα φαμε θα πιουμε και νωρις το πρωι θα κοιμηθουμε
Link to comment
Share on other sites

Σπιτι με την οικογενεια αρχικα, για φαγητο κι αλλαγη του χρονου... Μετα, με ολη την παρεα (εορταζοντες και μη) στα μπουζουκια... Αν και θα προτιμουσα να μεινω σπιτι, με την οικογενεια... Ενεκα οι εορταζοντες φιλοι... :):):):):):)

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

τα χριστουγεννα πηγα αραχωνα,οποτε πρωτοχρονια θα κατσω σπιτι με την οικογενεια μου:)

ειμαι της αποψης οτι τετοιες στιγμες ειναι οικογενειακες:)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...